Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2017., 12:28   #61
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nisam odusevljen recenzijama iskreno...
Dobro kad takvu glupot izjaviš onda ju potkrijepi konkretnim razlozima.

Ti zvučnici su skoro pljunuti z5500

Razlika je u jednostavnijoj centralnoj jedinici, manji lakši daljinski, manji i mrvicu slabiji woofer gdje se ne kuži razlika dok nije pojačan na max, sateliti su za razliku kod z5500 u kompresijskoj kutiji dok su u z5500 u bass reflek. Razliku tu ne primjetim.
Da se razumijemo imam oba sistema i znam šta pričam.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 12:41   #62
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Dobro kad takvu glupot izjaviš onda ju potkrijepi konkretnim razlozima.

Ti zvučnici su skoro pljunuti z5500

Razlika je u jednostavnijoj centralnoj jedinici, manji lakši daljinski, manji i mrvicu slabiji woofer gdje se ne kuži razlika dok nije pojačan na max, sateliti su za razliku kod z5500 u kompresijskoj kutiji dok su u z5500 u bass reflek. Razliku tu ne primjetim.
Da se razumijemo imam oba sistema i znam šta pričam.
Razlozi su da su svi reviewi "to je manji brat od z5500, a ne upgrade ili ikakvo poboljsanje od Z5500". Dakle nigdje ne kazu "isti su", nego svugdje "manji brat". Ne idu nuzno reci "losiji su", ali svugdje vidim da su Z5500 puno bolje rated.

A druga stvar je sto vjerujem da se za 2500kn moze napraviti bolji sustav... Znaci ako bi vec isao tako daleko, onda bi si dao vise truda.

Nadao sam se vise da ce se ljudi u odgovorima fokusirati na one srednje tonove... Npr moze li se izvuci dobar zvuk, koji ce zvucati prirodno (jer to je ono sto me smeta kod mojih zvucnika) iz nekog drvenog Genius seta?

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Na steroidima Nema boljih 5.1 za tu lovu.

Makar bi ja za tu lovu imaš na sistem neki, svakako. Logitech nikad neće dati van ono što home theater može dati.
E ovakvi me odgovori zanimaju. Jer ni ja nisam uvjeren da je najbolja opcija kupiti logitech za 2000-2500kn.

Imas kakve preporuke?

Ako je vjerovati Which? testovima, ovaj home theatre je jedan od najboljih best buyeva:

http://www.sancta-domenica.hr/kucno-...btt465eg9.aspx

Ima ko iskustva s njim?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 26.01.2017. u 20:14.
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2017., 13:37   #63
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
E ovakvi me odgovori zanimaju. Jer ni ja nisam uvjeren da je najbolja opcija kupiti logitech za 2000-2500kn.

Imas kakve preporuke?
Moje preporuke su svakako ići na 2.0 sistem.

Ovih 5.1 logitech je za gejmanje dušu dalo, ako voliš glasan gaming.

Za filmove je ovo što si linkao definitivno bolje od logitecha, makar ni tu on ne kaska. Samo bi preporučio i novu zvučnu za te zvučnike.

Ali logitech je plug and play, ok je za filmove i gaming, meni za mjuzu nisu baš.

Pojačalo + 2x 2.0 ili 2.1 i imaš sistem brutalan.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 26.01.2017. u 13:48.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 14:03   #64
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
koju zvucnu preporucas?

Ma za gaming mi je i X-230 sto imam dobar, uzmi u obzir da ga ja drzim na oko 20% volume-a, ako ne i manje... znaci nikakav glasan gejming me ne zanima.

Mene samo smeta taj nedostatak srednjih tonova, pa mi muzika zvuci neprirodno... a i filmovi cesto.

Zato kazem, razmisljam o nekim jeftinim drvenim Geniusima, ili ako se rastegnem onda nesto dobro (poput onog Panasonica).

Imas preporuku za pojacalo plus 2.0? Lako ja kasnije nadogradim woofer, centrali, straznje ako cu htjeti / trebati.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 14:57   #65
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ne kužim ti se u zvučne, samo znam da većina ljudi koji su radili review tih logitech su rekli da treba zvučna.

Ako ti fali tonova, tj. imaš uho da to čuješ, onda definitivno neki 2.0 sistem. Nisu toliko glasni koliko logitech, ali daleko kvaliteniji zvuk.

Razmisli si koliko para misliš dati pa onda googlati neštu o tom cijenovnom rangu.

Ja već više od 5 godina imam ove scythe, i mogu reći da je zvuk daleko bolji od bilo kojih logitech koje sam imao svojevremeno. Nabavio profi kablove i savršeno je. Za sada ih lupam na zvučnoj na matičnoj i super je. Još uvijek spadaju među najbolje uloženo/dobiveno u tom low budget rangu, čak mislim da ih ima za kupiti još uvijek novih.

Citiraj:
Scythe KRO Craft Speakers Rev.B + pojačalo Scythe Kama Bay AMP KRO Amplifier
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 15:21   #66
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne kužim ti se u zvučne, samo znam da većina ljudi koji su radili review tih logitech su rekli da treba zvučna.

Ako ti fali tonova, tj. imaš uho da to čuješ, onda definitivno neki 2.0 sistem. Nisu toliko glasni koliko logitech, ali daleko kvaliteniji zvuk.
Hvala ti, mislim da si me nagovorio na 2.0, a za ostalo lako dalje ako cu htjeti surround. Glasnoca mi uopce nije bitna. Cistoca i prirodnost zvuka su ono sto trazim.

Ne znam dal imam uho za to, ali moj subjektivni dojam je da imam. I bojim se uzeti Logitech Z5500 jer mi se cini da su oni za ekipu koja ce si pustiti Star Wars film na njih govoriti "WOW!" tokom eksplozija i akcijskih scena. I meni osobno bi to bilo Cool! i WOW! ali to nije ono sto trazim za svaki dan.

Ako netko zna gdje kod nas ima za kupiti Mission LX-2 bio bih mu zahvalan...
Gledam i Q-Acoustics 3020, ali su 2600, sto je previse jer su vani dosta jeftiniji.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 26.01.2017. u 17:17.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 15:52   #67
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ako netko zna gdje kod nas ima za kupiti Mission LX-2 bio bih mu zahvalan...
Gledam i Q-Acoustics 3020, ali su 2600, sto je previse jer su vani dosta jeftiniji.
Nema ih kod nas.

Samo gledaj, ovo što ti gledaš to su 2.0 hi fi sistemi, to negdje moraš spojiti, to znaš. Nema to samo 2,5" ili 3,5" utor i vozi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 17:18   #68
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nema ih kod nas.

Samo gledaj, ovo što ti gledaš to su 2.0 hi fi sistemi, to negdje moraš spojiti, to znaš. Nema to samo 2,5" ili 3,5" utor i vozi.
Naravno. Znam sta su pasivni zvucnici i za sto sluzi pojacalo

I svjestan sam da ne mogu kupiti stereo pojacalo, ako cu htjeti nadograditi sustav na surround jedan dan

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 26.01.2017. u 17:24.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 17:29   #69
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
http://www.bojezvuka.hr/hr/proizvod/...stics-3020-170

kaže 2k ravno, ali ako kažeš da ti je dosta 20% glasnoće onog logitech užasa, onda za 500kn manje zemi 3010.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2017., 17:46   #70
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
http://www.bojezvuka.hr/hr/proizvod/...stics-3020-170

kaže 2k ravno, ali ako kažeš da ti je dosta 20% glasnoće onog logitech užasa, onda za 500kn manje zemi 3010.
Razlika u boji 700kn? Nice Da njih bas i gledam, i to bas razliku izmedju 3010 i 3020, cak sam i slao upit jedan u vezi te razlike.

Znaci samo u snazi je razlika? 3010 bi mi onda mogli uci u budzet.

Gledam ih vec jedno sat vremena i guglam i recenzije su takve da jedva cekam da ih cujem... sad samo treba pogoditi pojacalo za njih, a da ne bankrotiram.

Samo pocinjem se sve vise pitati koliko cesto cu ja slusati audio CD-e i izvore zvuka na kojima mogu izvuci maximum... Ploce sigurno ne slusam

Nego kad vec spominjes da ono moje "uzas od logitecha" i ja se slazem s tobom, jel imas kakvu alternativu za preporuciti, a da ne bankrotiram?

Sto mislite o ideju kupovine jeftinog, rabljenog pojacala (stereo of course) za pocetak, pa kupovina kvalitetnijeg AV-a kada cu nadogradjivati na surround?

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 26.01.2017. u 18:00.
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2017., 21:24   #71
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 171
@ Elven
Imam Q-Acoustics 3020 spojene na Yamahu RX-V481 i zadovoljan sam... Ali upravo što kažeš, da bi mogao uživati u toj kombinaciji, treba i dobar izvor zvuka, iako ponekad i dobar cast s youtube-a stvarno ok zvuči...
S3arch1ng je online   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 00:34   #72
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor S3arch1ng Pregled postova
@ Elven
Imam Q-Acoustics 3020 spojene na Yamahu RX-V481 i zadovoljan sam... Ali upravo što kažeš, da bi mogao uživati u toj kombinaciji, treba i dobar izvor zvuka, iako ponekad i dobar cast s youtube-a stvarno ok zvuči...
Znaci i na Youtubeu se moze vidjeti razlika? Odlican info, dobro mi je cuti nekog i ko ih ima.

A neke Yamahe jesam gledao za pojacalo, tako da mi to potvrdjuje izbor.

Thanks.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 10:40   #73
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 171
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Znaci i na Youtubeu se moze vidjeti razlika? Odlican info, dobro mi je cuti nekog i ko ih ima.

A neke Yamahe jesam gledao za pojacalo, tako da mi to potvrdjuje izbor.

Thanks.
Apsolutno, može se čuti razlika. Čak i kad castam s youtubea preko iPhonea (wireless povezivanje s receiverom).
Zadovoljan sam s tom Yamahom jer do sada nisam imao problema s povezivanjem (wireless npr. prema ruteru ili IPhoneu) i nijednom nije "pukla" veza uz napomenu da je sve u jednoj manjoj prostoriji od cca 35 kvadrata.

Ako trebaš još neke informacije, mogu isprobati.
S3arch1ng je online   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 11:26   #74
cuna
te je a...
Moj komp
 
cuna's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 598
Do nedavno su ti na njuskalu stajali bowersi mm1 za 2300..., sumnjam da ih je frajer prodao, probaj sacekat par dana i upiknes si njih i sve moguce probleme si rijesio
__________________

cuna je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 11:46   #75
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pusti recenzije i bakrače, to su super spikeri iz prve ruke, a razlika tog logitecha - 3010 - 3020 ti je negdje relacija romobil - audi a6 - audi a6 s line
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 12:26   #76
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
VRH!

Haha.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 17:04   #77
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Na steroidima Nema boljih 5.1 za tu lovu.

Makar bi ja za tu lovu imaš na sistem neki, svakako. Logitech nikad neće dati van ono što home theater može dati.
Slažem se. Logitech dolazi u obzir kad nemaš mjesta u sobi za normalno pojačalo i zvučnike. Inače sam mišljenja da su dva stereo zvučnika koji koštaju kao 5.1 zvučnici ili više dovoljni za sobe u kojima živimo. Ionako 10% ili manje zvuka ide kroz stražnje i bočne zvučnike, tako da se to po meni ne isplati. Isto kao što je pojačalo superiornije u odnosu na receiver. Ako baš hoćeš tuner, na Njušci ih ima na bacanje i imat ćeš još bolji zvuk. Jebote, ekipa kupuje smartfone skuplje od 5000 kuna, pa onda škrtare na dobrom pojačalu i zvučnicima.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 19:30   #78
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pusti recenzije i bakrače, to su super spikeri iz prve ruke, a razlika tog logitecha - 3010 - 3020 ti je negdje relacija romobil - audi a6 - audi a6 s line
a kak b bi usporedio da tip gleda Dynaudio fokus 160???
jel to pagani zonda-onda???
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 19:38   #79
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor cuna Pregled postova
Do nedavno su ti na njuskalu stajali bowersi mm1 za 2300..., sumnjam da ih je frajer prodao, probaj sacekat par dana i upiknes si njih i sve moguce probleme si rijesio
Isao sad pogledati i nema ih vise?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 21:05   #80
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
a kak b bi usporedio da tip gleda Dynaudio fokus 160???
jel to pagani zonda-onda???
ne... spejs šatl sa panoramskim krovom.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 21:19   #81
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Kupio bih male zvučnike za laptop bez subwoofera za slušanje muzike i pokoji film. Gledao sam Bose Companion 2 Series III i nisam siguran dal valjaju. Ako mi možete preporučiti nešto drugo ako ti nisu dobri do te cifre. Puno hvala.
dur je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 21:31   #82
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pogledaj si malo kaj yamaha nudi... ja imam njihovu kockicu malu koja ubija, a preko duplo je jeftinija od bose-a (ipak tu plaćaš ozvučenje vozila iz mog prethodnog posta).
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 21:53   #83
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Koji model imaš?
dur je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 22:19   #84
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
vaki, ali naravno više se ne proizvodi.

bio je 500kn regularno i na akciji uletio za nekih 350kn ako se dobro sjećam, ali vjeruj mi ta stvar roka tolike (kvalitetne za tu veličinu) glasnoće da na max nemreš pričat u sobi.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 22:38   #85
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
E, jebiga. Možda se negdje može prek neta kupit, ko zna. Ovo što sam od yamaha uspio pogledat je sve preko 1000kn, što mi je previše. Pogledat ću još detaljnije, možda nešto nađem jeftinije slične kvalitete. Ako još netko ima kakav dobar prijedlog nek slobodno napiše. Hvala ti syss na odgovoru.
dur je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 22:43   #86
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma nemaš frke... iz te serije se sjećam bilo je modela duplo većih sa baterijama, bt-om i sl koji su vjerovatno rokali još jače.

mislim znam da svako svog konja hvali, ali ovo je užasno pametan princip rada - stereo full range drajveri sa obje strane kockice + cijela strana je neki ABR ali od komada plastike + još bassreflex port... ma čuda su napravili na tom spikeru.

vjeruj mi da nekad kod kvalitetnijih snimaka mi zvuk dolazi odozada i mislim da mi je uključen glavni sistem iza mene... nejednom se desilo.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2017., 10:48   #87
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Mali update s moje strane.

Na kraju sam se odlucio za aktivne zvucnike, jer sam kratko imao home theatre sustav, i jednostavno mi je premala soba i stol za svu tu masineriju...

Ali je i taj home theatre sustav pokazao koliko moji X-230 nemaju srednje tonove... da je to zalosno.

Uglavnom sljedeci korak je bio kupovina bolje zvucne. ALC 1150 vjerojatno je veliki korak naprijed u odnosu na prijasnja on board rjesenja, ali sam povoljno nasao rabljenu X-Fi Titanium Fatal1ty.

Razlika u slusanju muzike izmedju X-Fi i ALC 1150 je ocita. U igrama nisam puno primjetio, pa ko misli iskljucivo gejmati, nema mozda potrebe mjenjati.

A najbolji dio je sto je X-Fi pokazao svu limitiranost mojih zvucnika... Ako znate onaj osjecaj kad slusate muziku i osjetite "sad ce me obuzet toplina zvuka i proc trnci.." e pa s Logitechom dobijete taj osjecaj, ali se toplina zvuka i trnci nikad ne dogode... jednostavno ko da vam neko odreze muziku taman pred najbolji dio iskustva.

I sad me muci jedna dilema... Svi jako hvale taj Z623 THX, ali se bojim da je to cisto marketing gimmick... kao svi ga hvale, pa cu i ja... Jel ih ima netko?

Ono na sto puno vise naginjem su Mackie CR3 ili mozda cak MR6mk3 koji su sad na akciji dosta spusteni.

Eventualna treca opcija je preko neta naruciti Arion Legacy 550, ali dostave za zvucnike previse kostaju.

Edit:
Evo nasao sam iskren review Z623 i oni ispadaju iz utrke.
"The z623's are pretty awful, better than the Logitech z313 in stock form, but it's pretty bad.
Turns music into movie special effects.
Treble is spiky and headache inducing in the dog whistle range.
I've now got a massive headache from the treble. Fuck this shit, I'm done. "

Review Z623

Edit2:
Iz ciste znatizelje sam isao procitati i review Z313, i nasao na jako zanimljiv graf i komentar
"Sweet Baby Jesus... 15dB bass boost, 10dB treble boost. I'm not sure what the 400-900Hz range ever did to Logitech, but they fucking hate it."
Znaci ono sto mi sljedece slijedi, pokusati izvuci maximum iz svojih X-230 sa EQ-om, posto ispada da Logitechovi zvucnici mogu reproducirati te frekvencije, ali su podeseni da ih stisaju??

Edit3:
Koristenje Z313 postavki mi nikako nije pasalo, ali cim sam stavio Z623 postavke (sto je vjerojatno jako krivo jer bi trebali biti puno kvalitetniji od mojih) vec sam dobio puno topliji zvuk... Cak i slusljiv.
I dalje cu kupiti nove zvucnike, ali je zabavno se igrati s ovima i pokusavat izvuci maksimum.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 05.02.2017. u 12:08.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 22:43   #88
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,957
Logi X-210 2.1 su konačno počeli ispuštati čudne zvukove tako da je vrijeme za nov 2.1 sustav.

Koji bi bio pristojan izbor cca 500kn, gledao sam možda Logitech Z523?

I jedno pitanje, sub mi je čitavo vrijeme na stolu, a vidim da se to u pravilu ne preporučuje nego da se sub smjesti kod nogu ispod stola, lijevo ili desno od satelita (dakle ne u sredinu), što vi kažete?

Exy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 23:07   #89
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Generalno sredina je idealna, ali većina ljudi nema mjesta za sredinu ispod nogu ili nešto slično.

Ali da, pod je definitivno bolja opcija od stola.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 00:40   #90
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Sasvim je svejedno gdje ces pozicionirat sub, uho ti ne moze otkrit odakle dolaze duboki zvukovi...

ovo bih ti ja preporucio: https://www.nabava.net/search.php?q=SP-HF1250B
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na