Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2024., 23:55   #8881
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Mojne me batje. Da ti još i svoj bankovni račun slikam?

Pazi, na legalnom marketu, svima dostupnom, koin koji sam preporučil kupit je 2700% up. I ti mene pitaš za profitabilnost i jesam li išta zaradil :rofl: i ja se trudim prikazat cijelu stvar profitabilnom, jer eto coingecko, uniswap i ostali lažu ovaj napaćeni kripto narod

I jedan mali sićušni, tek drugi najveći na svijetu payment processor ih nagrađuje i podržava, te gasne skemere
https://www.mastercard.com/news/euro...s-announced/it
Mastercard su izgleda isto takvi neki stručljaci.


I jesi se ulovil tog rockija ko pijanac plota, a to je tek prvi kojeg sam našo s lijepo posloženim osnovnim
informacijama

Šta sve neću pročitat
Jebeno, ova stranica koju si linkal baš argumentirano potvrđuje sve kaj pričaš za BBANK.

Kaj se nije i FTX-ov FTT izlistaval na svim provjerenim stranicama, pa je završilo tak kak je, ali veliš BBANK je siguran i gle, pa ne bi ovi to stavili da nije tak.
Namjerno te pitam da li si išta zaradil kad se tak već ponosiš 2700% porastom u svega pet mjeseci, jer nekak se čini da zapravo samo gledaš kaj bi moglo biti, dok te BBANK HODL drži u neizvjesnosti. Svi te općenito propitkuju ili kak veliš napadaju, jer si samo preporučil kockarski Ponzi šematski prikaz, a onda se još i furiš ko da su ti ovi koji stoje iz BBANK tokena - članovi uže familje. Kaj da ti velim, ulaži i dalje svaki mjesec 100€ od plaće, čitaj Rocky stručLJake, referenciraj se na sve kaj ti opravdava uloženo, istovremeno ignoriraj FUD i obogati se na BBANK čudima tehnike.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 03.01.2024. u 00:16.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2024., 00:01   #8882
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Tako je.
https://cryptonews.com/news/merging-...iv-program.htm
Ovo su mi sve bratići i sestrična, što su kopiji ružni, pa naravno da ću ih braniti

I da, meni link najnormalnije radi:
https://www.mastercard.com/news/euro...ams-announced/
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 03.01.2024. u 00:15.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2024., 00:04   #8883
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
OK, onda nema brige, evo idem i ja uložiti/kupiti nešto, dok se još isplati.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 17:44   #8884
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Eto nadam se da si kupio, bio bi već u par dana skoro 50% u plusu, novi ATH je tu

https://www.coingecko.com/hr/coins/fideum

Gadni skemeri, stalno daju ljudima priliku za zaradu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 18:11   #8885
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Bitboy Roberto zakaj se toliko trudiš oko toga da cijelu stvar prikažeš kao legitimu, ako nisi direktno povezan s promocijom tokena ili si ipak od samog početka u nekakvom referral programu? Lako za mene, ali koliko se može primjetiti ni tvoje kripto kolege nisu baš zagrizle za ovu sigurnu stvar, dok ti vjerno svako malo izvještavaš o porastu, dobitku, zaradi i profitu na digitalnim žetonima. I opet se vraćamo na to da li si sve te silne zarade i postotke koje promoviraš uspjel prebaciti na račun i konkretno potrošiti ili te i dalje HODL drži u neizvjesnosti još većeg bogatstva.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 19:51   #8886
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
[QUOTE=kopija;3719665]
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Bitboy Roberto zakaj se toliko trudiš oko toga da cijelu stvar prikažeš kao legitimu, ako nisi direktno povezan s promocijom tokena ili si ipak od samog početka u nekakvom referral programu?

Ja se trudim prikazat cijelu stvar legitimnom? Ja se prvenstveno zajebavam, jer sam od ozbiljnije rasprave odustao nakon komentara o izgledu članova tima. Baš nikakav trud nisam uložio u opravdavanje legitimnosti, već podjebavam iziritiran onim komentarima



Također, ja i dalje nisam nikakve ozbiljnije dokaze vidio da je ovo scam? Osim ako ne misliš da je cijeli kripto scam, onda ne znam što uopće radiš (radite) ovdje...


Pazi, pričamo o projektu koji je na tržište došo još 2021., imao ATH 4x izna dove cijene u prošlom ciklusu. Da su htjeli rugpullat, mogli su komotno tad, a ne se zajebavat kroz bear, gubit lovu, i još onda sad radit rebranding i pribavljat komplicirane regulatorske dozvole, od kojih neke recimo poznatiji konkurent crypto.com nema. U takvom razmišljanju nema apsolutno nikakve logike, nit se isto može poduprijeti bilo kakvim dokazima, samo glupa naklapanja i FUD.


također, u nikakvom referral programu nisam, jer, ako pogledaš unatrag, iako sam BBANK kupio u njihovom appu, i ovdje preporučio kupnju, svoj referral nisam ostavio.





Citiraj:
Lako za mene, ali koliko se može primjetiti ni tvoje kripto kolege nisu baš zagrizle za ovu sigurnu stvar, dok ti vjerno svako malo izvještavaš o porastu, dobitku, zaradi i profitu na digitalnim žetonima.
Bez brige, moji kripto kolege kupili su kad i ja, zahvalni su na tome i sretni kupnjom, a bome kupili su i neki na ovom forumu koji su me kontaktirali na PM.



Citiraj:
I opet se vraćamo na to da li si sve te silne zarade i postotke koje promoviraš uspjel prebaciti na račun i konkretno potrošiti ili te i dalje HODL drži u neizvjesnosti još većeg bogatstva.


Već sam napisao da sam prodao dio, i da, zaradio sam fino, vratio ulog, i dobio profit, a ostatak sam ostavio i zastejkao na 6 mjeseci. jer eto, vjerujem da je projekt legit, nemam nikakvog razloga ne vjerovat.


I ne drži me to u nikakvoj većoj neizvjesnosti nego što drži bilo kojeg drugog kupca bilo kojeg drugog tokena. Bogatstvo ne očekujem, ali očekujem zaradu, i da će token još rasti. I pri tome sam manje više bezbrižan. Ulog sam vratio, uz to uzeo i profit, i sad skroz komotno ostatak mogu držat i čekat špicu bulla :kava:


A sad, o iznosima neću. Niti sam ja to ikog pitao, niti vidim da pišete.


Samo primjera radi:
100 usd na 20x vrijedilo je 2000usd, od čega je 20% 400$. Ulog vraćen četverostruko, imaš još više nego solidan iznos za bull, a da pritom nisi ni dno uspio kupit niti za ovaj prodani dio top ulovit.


A sad, zašto nisam prodao sve. Jer vjerujem da je projekt legit i da će još rasti i ima dobru perspektivu.



Usporedbe radi, crypto.com token je mcapom 30x up odavde za FI. i to ne pričam o mcapu koji je crypto.com dostigao u bullu, taj je 317x up od ovog FI capa.


E sad znam za šta ćeš se ulovit, ja uopće ne pričam o tome da će FI biti novi crypto.com (iako mislim da može ako se sve poklopi). Nek ostvari i jedan manji dio priče, i nek to bude i 10% od ovih 317x u bullu, to je opet 31x od OVE cijene
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 20:21   #8887
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja se trudim prikazat cijelu stvar legitimnom? Ja se prvenstveno zajebavam, jer sam od ozbiljnije rasprave odustao nakon komentara o izgledu članova tima. Baš nikakav trud nisam uložio u opravdavanje legitimnosti, već podjebavam iziritiran onim komentarima
Sve u svemu računica ti štima, ostalo je samo zajebancija, jer si nakon onog prvog posta bil iziritiran komentarima, a opet evo već pet mjeseci uredno ulažeš itekakvog truda i citiraš svaki post koji je u bilo kojem trenutku dovel u pitanje BBANK token koji kak i veliš, tehnički više ne postoji, nego su se lijepo kroz rebranding preimenovali u FI i sad fino dalje nastavljaju s još većim zaradama i postocima. Ne daj se smetati, posebice ne mojim komentarima, a obzirom da je BBANK/FI još jedan u nizu sigurnih projekata, ne vidim potrebe da se iritiraš na bilo kakve negativne komentare. Jebe ti se, uloženo si vratil, ljudi koji su s tobom uložili, zahavalni su ti na savjetu, lagano vas boli briga za tu neke postove na forumu.
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Također, ja i dalje nisam nikakve ozbiljnije dokaze vidio da je ovo scam? Osim ako ne misliš da je cijeli kripto scam, onda ne znam što uopće radiš (radite) ovdje...
To si u pravu, nema apsolutno nikakvih dokaza da je kripto i išta povezano s njim sumnjivo ili općenito puno muljaža.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 08:49   #8888
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Je li netko razmišljao o investiranju u BTC ETF-ove koji su se nedavno otvorili jer su dobili zakonsku regulativu?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 09:12   #8889
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Ne. Iskreno ne vidim prednost osim što se riješiš self custody-a.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 09:41   #8890
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da to je za one filthy rich, koji se ne zele muciti s nicem, oni iskesiraju i onda ovi to rade za njih. Kad ti krenu bit ce tu svasta... Ovo je zatisje pred buru.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 13:34   #8891
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Znači bolje je uložiti lovu direktno u kripto nego u te fondove.
Svi pričaju kako će kripto poletjeti u nebeske visine (150k $ za BTC), ali ja trenutno baš i ne vidim neke značajne promjene u cijeni.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:17   #8892
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ahh cuj, lako je kad si captain hindsight.
Sto ako kupis a poslije vidis da nisi trebao?
Sto ako ne kupis, a poslije vidis da si trebao?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 14:53   #8893
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Vječna dilema oko toga
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:42   #8894
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Bas suprotno nema dileme. Ako za godinu dana pogledas chart i vidis 1 miljon BTC onda si trbeao kupiti, ako vidis 0, onda nisi trebao kupiti. Jednostavno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 15:53   #8895
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Bas suprotno nema dileme. Ako za godinu dana pogledas chart i vidis 1 miljon BTC onda si trbeao kupiti, ako vidis 0, onda nisi trebao kupiti. Jednostavno.

Pa to je baš dilema lol
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 16:05   #8896
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
kak? Evo primjer. Sad smo na 45k BTC, septembru 2023 si trebao kupiti dok je bio 25k. Znaci nema dileme. Tak nece biti niti dileme za godinu dana. Captain hindsight zna sto je trebao napraviti i ima 100% uvijek.

BTW NFA, osobno sam u FIAT-u, punto. Kad ce LAMBO?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 14:49   #8897
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Je li netko razmišljao o investiranju u BTC ETF-ove koji su se nedavno otvorili jer su dobili zakonsku regulativu?
https://twitter.com/IIICapital/statu...03124125524065
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 16:54   #8898
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,060
Tip sere govna.
ETF je ko cura iz snova, zato je svi žele.
Citiraj:
ETFs have acquired 75,000 #BTC in four days of trading over seven elapsed days.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 20:53   #8899
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da i sad panic sellaju, evo upravo se crashalo. I ne utzgleda dobro, moglo bi ispod 40k. Netko tu nekog....
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 21:18