Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2015., 21:30   #1
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Molim pomoć oko multi monitor setupa

Evo ovako, trebao bi spojiti 5 monitora i da svaki vrti svoji video. Ima li neka aplikacija u kojoj mogu birat na šta da pustim koji video.

I drugo pitanje je, od tih 5 monitora, 4 bi bila svaki zaseban, a peti ekran bi se sastojao od 4 ekrana postavljena tako da čine jedan veliki.

Jel ima netko nekih iskustava s tim, koji software koristiti, kolko grafičkih kartica i kojih... ?
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 22:06   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Evo ovako, trebao bi spojiti 5 monitora i da svaki vrti svoji video. Ima li neka aplikacija u kojoj mogu birat na šta da pustim koji video.

I drugo pitanje je, od tih 5 monitora, 4 bi bila svaki zaseban, a peti ekran bi se sastojao od 4 ekrana postavljena tako da čine jedan veliki.

Jel ima netko nekih iskustava s tim, koji software koristiti, kolko grafičkih kartica i kojih... ?
Jel bi ti to đabe ili imas neki budzet za hardver i softver?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2015., 22:29   #3
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Ajmo rec da bi to vrtila konfa iz mog profila. Imam neki budget, ali sto vise utrosim, manje meni ostane, pa naravno, gledamo najjeftiniju varijantu, ali da ostane profesionalno (znaci neka nepouzdana rješenja me ne zanimaju). Ali ako postoji neki besplatan software, ja sam za

Ja sam isprobao i mogu pokrenut 7 win media playera classic, 2 full hd preko full ekrana i na trecem ekranu 5 smanjenih i to radi glatko, cpu usage bude 30-40%. a treba mi 5. Samo ne znam kako bi pustio 5 videa na 5 ekrana u trenutku kad nemam te ekrane ispred sebe da znam gdje odvuc prozor sa playerom...
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2015., 13:37   #4
aaron10
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 14
Inace super ponudu monitora ima u Mikronisu. Vrijedi pogledati.

Zadnje izmijenjeno od: aaron10. 21.04.2015. u 13:58.
aaron10 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na