Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2014., 00:19   #1
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
LG 25UM65-P

Pao mi je u oko na nabava.net:

http://www.nabava.net/monitori__90/l...s-led__6401181

ovaj LG monitor sa zanimljivim specifikacijama. Da li ga netko od kolega sa foruma da ima da napiše svoje mišljenje?

Također koji je monitor bolji izbor LG ili DELL p2414H.

Kompjuter bi se koristio za programiranje i grafički dizajn pa mi se zato ultrawide format ekrana svidio.
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2014., 00:26   #2
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Ja ti samo mogu rec da imas u emenzeti izlozen taj monitor, i da ovako na webu izgleda super, a kada dodes tamo ... Ugl da skratim ovaj stalak je tolko los, da se monitor trese dok stoji. Ja sam mislio uzet slican model LGa i zato sam iso gledat, kada sam vidio stalak i tu plastiku. Uzeo sam Dell-a. Hope it helps.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2014., 11:35   #3
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Ja ti samo mogu rec da imas u emenzeti izlozen taj monitor, i da ovako na webu izgleda super, a kada dodes tamo ... Ugl da skratim ovaj stalak je tolko los, da se monitor trese dok stoji. Ja sam mislio uzet slican model LGa i zato sam iso gledat, kada sam vidio stalak i tu plastiku. Uzeo sam Dell-a. Hope it helps.
Meni stalak nije toliki problem jel imam desk mount. Kakav ti je bio dojam sto se tice kvalitete slike / boja, kako je omjer stranica ostavio dojam na tebe.

TNX!
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2014., 11:41   #4
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
A cuj kut gledanja je bio dobar ipak je ips. Boje su bolje nego na TN-u. Ima 3 godine jamstva i 72 sata na mrtvi pixel. Ali ono da sam osto paf, iskreno bas i nisam. Ako ti nije daleko preporucam da odes u emenzetu i zamolis striceka da ti ga spoji, sada ima emenzeta i na zitnjaku pa ako ti je to blize, odma pored city centar one (Mozda ima jos negdje izlozen, ja ti govorim za emenzetu jer sam ga tamo vidio ). Svakako ga pogledaj u zivo i uspredi sa dellom ili samsungom sto ima tamo.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2015., 03:00   #5
hkovac21
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor zebinho Pregled postova
Pao mi je u oko na nabava.net:

http://www.nabava.net/monitori__90/l...s-led__6401181

ovaj LG monitor sa zanimljivim specifikacijama. Da li ga netko od kolega sa foruma da ima da napiše svoje mišljenje?

Također koji je monitor bolji izbor LG ili DELL p2414H.

Kompjuter bi se koristio za programiranje i grafički dizajn pa mi se zato ultrawide format ekrana svidio.

Ja ga imam i ne bi ga mjenjao za nikakav drugi! Odličan je, skroz je sharp slika, lak za korištenje - splittanje, imaš za cijenu 1500kn malo pogledaj po dučanima...

to što je slab stalak, ako nije problem, svakako uzmi! ne vjerujem da ćeš rondati po sobi dok radiš na kompu...
hkovac21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na