Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.11.2020., 17:22   #2701
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ma ljubila te žena i dijete, skroz sam zanemario prvi link koji si stavio. Hvala, budem bacio pogled.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 22:17   #2702
andy91
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 48
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
To neces naci. ISO layout u kombinaciji sa mxbrown jos i nekako, ali HR znakovi, nevjerujem.

Eventualno ovo : https://www.caseking.de/asus-rog-cla...-gata-870.html pa pregraviraj tipke

Ova nema numeričku sastrane. Inače nije loše..

HR znakove sam definitivno prekrižio, rijesiti ću laserski.

Tako da može i US/UK layout.

Tražim u tom rangu cijena i ne mogu ništa pametno iskopati, ovi black friday popusti su žešće sranje.
andy91 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 22:44   #2703
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Nista od mog lemljenja novih switcheva na Roccat suoru, sve je gora i gora sve više TTC switcheva ide ca, proba sma taktiku odlemljivanja sa brenerom, nista od tog, prije se pcb sprzi nego, zamijenit sve switcheve je noćna mora bez pravog aparata za odlemljivanje. A to je skuplje od nove tipkovnice...
Razočaran sam sa Roccatom ko brendom i mislim da cu ga zaobilaziti u budućnosti.Kad sam dao 500-600 kn za nju mislio sam da ce trajati bar 5-6 godina

Sad sam u dilemi ocu li uopće opet uzimati mehanicku... Nemam nista prihvatljive cijene a da je vise manje frameless a da ima volume kontrole. Svidja mi se gmmk sa swapable switchevima ali mi je puno novaca to...

Btw nako je neko oce poklanjam je cim nabavim alternativu.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 23:04   #2704
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Svidja mi se gmmk sa swapable switchevima ali mi je puno novaca to...
Čekiraj si Redragon,Kumara ima izmjenjive switcheve za ostale neznam.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2020., 23:23   #2705
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nista od mog lemljenja novih switcheva na Roccat suoru, sve je gora i gora sve više TTC switcheva ide ca, proba sma taktiku odlemljivanja sa brenerom, nista od tog, prije se pcb sprzi nego, zamijenit sve switcheve je noćna mora bez pravog aparata za odlemljivanje. A to je skuplje od nove tipkovnice...
Razočaran sam sa Roccatom ko brendom i mislim da cu ga zaobilaziti u budućnosti.Kad sam dao 500-600 kn za nju mislio sam da ce trajati bar 5-6 godina

Sad sam u dilemi ocu li uopće opet uzimati mehanicku... Nemam nista prihvatljive cijene a da je vise manje frameless a da ima volume kontrole. Svidja mi se gmmk sa swapable switchevima ali mi je puno novaca to...

Btw nako je neko oce poklanjam je cim nabavim alternativu.
Nekako mi se čini da i moja odlazi, tu i tamo mi izbaci dupla slova, space se i dalje odvaja i numlock LED se jedva vidi, ali zasad nije toliki problem. Nedavno je kupljena pa ću je reklamirati kada baš bude bilo nemoguće pisati. Također mi je volume knob potreban, stalno ga koristim, puno bolje nego volume tipke.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 00:15   #2706
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor danex Pregled postova
Čekiraj si Redragon,Kumara ima izmjenjive switcheve za ostale neznam.
hmm vidis moga bi to uzet, cini mi se skroz ok i niska je cijena, swapable switches, brend je ionako ne bitan. ne pase mi savršeno ali za te pare ok bolje nego membranska od 200 mislim.

@domy_os tako. je i meni pocelo, sad je vec neupotrebljivo. Pazi samo da ti garancija ne istekne.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 07:25   #2707
Grux
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SAMOBOR
Postovi: 15
A sparate na tim tipkovnicama ko da ih svakih 6 mjeseci kupujete uspara se lova i kupis posteno, pogotovo ako se koristi svakodnevno za posao.
Grux je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 10:52   #2708
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Ali je 600 kn je kao malo za tipkovnicu? A je Roccat loš brend(to očito da da)? Baš sam dao "puno" para za tipkovnicu jer nisam šparao, da bi kupio tipkovnicu koja je "dobra" i koja će trajat. Jer se reklamira i prodaje ko "50-100 milijuna klikova"

Uzeo sam ovu tipkovnicu jer je naviše pasala mojim uvjetima
-Veliki enter
-Hrvatska slova
-Volume kontrole
-Brown switchevi
-Frameless
-Minimalistički dizajn
-Backlight

S druge strane prijatelju je cura kupila iz Hangara18 neku mehaničku, neki njihov jeftiniji brand, još i prije, i idalje traje, a on je gamer stalno igra i programira....
Ja sam za svoju dao 600 kn , znači mogao sam kupiti 7.5 Logitech K120 membranskih, koje traju 10+ godina i ne moraš ih pazit, možeš lupat po njima i nece joj ništa bit.

A osim toga, usparas lovu i kupis ducky i opet. imaš. isti. problem. Šta onda?

p.s. taj problem zna imat i Das Keyboard i Logitech i Razer i Thermaltake i holy pandas i tako dalje

Samo čitajući komentare Das je van garancije prihvatio zamjeniti za razliku od Roccata. I uglavnom za taj problem najbolje je imat tipkovnicu sa swapable switcehivma i kesu switcehva sa strane onda kad pocne chatterat izvuces stare, stavis nove i miran i totalno nebitno koliko si para da....
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 14:32   #2709
Grux
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SAMOBOR
Postovi: 15
Ok, 600 kn svakako nije malo, al to je bio više generalni komentar, ono ima ekipe koja bi za 300 kn mehanicku tipkovnicu, da ima sve, rgb čuda i onda se čudi kad se tak nešt dogodi.

Pa jedan cherry switch košta c. 0.5 eura, dakle za full size tipkovnicu da ih sam kupis vec ti je to oko 400 kn, a gdje je još kučište, pcb, plate, ledice itd.

Ne znam pratiš li r/mechanical keyboards ali čudesa ima od tipkovnica, jasno i koštaju ko suho zlato, ali kad čovjek to malo pogleda onda možda dobije neku perspektivu da c. 1.000 kn za mehaničku tipkovnicu nije baš tak puno (evo ja svoju jednu koristim već 3 godine bez ikakvih problema, drugu kupio bez da sam isprobao switcheve i sad mi stoji lijepo zapakirana u ormaru, ne mogu je prodat ni za 60% cijene ).

Jasno da se takve greške mogu dogodit na bilo kojoj, al nekako mislim da je tipa na Das keyboard ili Ducky puno puno manja šansa nego kod npr. Roccat.

To je samo moje viđenje naravno, možete se i ne morate složiti sa mnom, valjda zato i postoji forum da razmjenimo mišljenja

Vezano uz hot swap tipkovnice, svakako je najpraktičnije ne samo sa stajališta ako ti se nešto pokvari već i možeš isprobavat druge switcheve. Onda ako još hoćeš neke druge keycapse opet moraš lijepo platit

Zadnje izmijenjeno od: Grux. 23.12.2020. u 10:06.
Grux je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 15:11   #2710
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Pazite vi koji bi uzimali swapabilnog Redragona, Outemu switchevi u njima imaju izgleda uže nožice pa su i rupe na PCB-u takve. Probao sam mijenjati Outemu blue za Gateron Brown, srećom samo 10 sam ih posvijao pri pokušaju umetanja... Dodiše na Manyu modelu, u Kumaru se nisam usudio ubadati nakon prvog fijaska.
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 15:34   #2711
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Dobio drugu na reklamaciji. https://www.instar-informatika.hr/ti...0.089/product/

Reklamirana je bila škart primjerak očito. Ova druga radi bez greške. Za preporuku je tipkovnica, smiješna cifra. To je prava akcija.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 15:39   #2712
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Dobio drugu na reklamaciji. https://www.instar-informatika.hr/ti...0.089/product/

Reklamirana je bila škart primjerak očito. Ova druga radi bez greške. Za preporuku je tipkovnica, smiješna cifra. To je prava akcija.
Ej, daj par slika, jel ima slučajno velki enter i rvacka slova?
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 15:44   #2713
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Veliki je enter i rvacka slova

Crkle kamere na xz1 sony pa ne mogu okinut fotku, https://www.youtube.com/watch?v=hSGdP9gIUKU&t=180s ovakva je s tim enterom.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 16:03   #2714
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Naručio. Valjda neću dobit tvoju prošlu
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 16:07   #2715
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
I red su switchevi jel? mislim se ocu li uzet to il zicer Logi K120 ko privremeno rješenje.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 16:31   #2716
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Naručio. Valjda neću dobit tvoju prošlu
Ako ti pošalju iz Heinzelove onda možda

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
I red su switchevi jel? mislim se ocu li uzet to il zicer Logi K120 ko privremeno rješenje.
Kaihua-Kailh-Red
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 18:36   #2717
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Grux Pregled postova
A sparate na tim tipkovnicama ko da ih svakih 6 mjeseci kupujete uspara se lova i kupis posteno, pogotovo ako se koristi svakodnevno za posao.
Moja je 1200 kn na dalje pa sad ako je to malo za tipkovnicu koja se koristi par sati dnevno ako i toliko...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 18:55   #2718
Grux
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SAMOBOR
Postovi: 15
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Moja je 1200 kn na dalje pa sad ako je to malo za tipkovnicu koja se koristi par sati dnevno ako i toliko...
onda već sad reklamirati
Grux je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 01:38   #2719
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ej, daj par slika, jel ima slučajno velki enter i rvacka slova?
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Veliki je enter i rvacka slova

Crkle kamere na xz1 sony pa ne mogu okinut fotku, https://www.youtube.com/watch?v=hSGdP9gIUKU&t=180s ovakva je s tim enterom.
Kad je kolega u neprilici poslikati, evo kako izgleda dodatno ugravirani HR layout (naručio dvije u subotu nakon što je Xiaomi potvrdio da je okomiti enter, podigao u utorak u poslovnici, ide još 5% popusta ako plaćate gotovinom). Nisam je još probao jer sam kupio klincu za Sv. Nikolu (a drugu za rezervu ili nekome za pod bor ) pa sam je sad samo kratko spojio na USB da je mogu poslikati.




EDIT: Malo je blesavo kaj su išli gravirati dodatne oznake na Y i Z kad su ih mogli samo zamijeniti, ali vjerojatno nitko nije plaćen da misli o tome
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 08:37   #2720
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
EDIT: Malo je blesavo kaj su išli gravirati dodatne oznake na Y i Z kad su ih mogli samo zamijeniti, ali vjerojatno nitko nije plaćen da misli o tome
Nisu išli mijenjati jer je različit nagib tipke Y i Z, ne štima kad zamijeniš, možeš i sam probati. Koliko vidim, tipke imaju nagib koji odgovara ovom opisu na linku:
https://geekhack.org/index.php?topic=62444.0

Nisam linkao sliku jer je prevelika.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 09:04   #2721
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Dobro sinac kaže, to sam prvo išao napravit al skuži se se da je drukčiji nagib.
Ja sam svoju kupio prije god dana i moja ima mali enter.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 13:13   #2722
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
O tome nisam razmišljao, ako je tako onda moja isprika zaposlenicima koji su gravirali dodatne znakove jer su ipak oni mislili, a ja nisam.

Baš ću provjeriti 6.12. koliko se tipke razlikuju (sad je tipkovnica zapakirana pa da ne otvaram paket).
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 13:36   #2723
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Životno sam razočaran sa ovim spacebarom. Ducky One 2 RGB TKL.

Pretpostavljam da je neispravno i treba reklamaciju? Kupio u Linksu, stigla jučer. Probao sam i drugi spacebar i malo je bolje al svejedno je mushy osjećaj. Ostale tipke su odlične. MX Brown switchevi.

https://imgur.com/a/GRp9pCm
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Hrconja. 02.12.2020. u 13:41.
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 13:45   #2724
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Životno sam razočaran sa ovim spacebarom. Ducky One 2 RGB TKL.

Pretpostavljam da je neispravno i treba reklamaciju? Kupio u Linksu, stigla jučer. Probao sam i drugi spacebar i malo je bolje al svejedno je mushy osjećaj. Ostale tipke su odlične. MX Brown switchevi.

https://imgur.com/a/GRp9pCm
To je za reklamaciju. Ako tako šteka dok je tipkovnica nova onda se pitaj što bi bilo nakon 2-3 godine upotrebe.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 13:45   #2725
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Životno sam razočaran sa ovim spacebarom. Ducky One 2 RGB TKL.

Pretpostavljam da je neispravno i treba reklamaciju? Kupio u Linksu, stigla jučer. Probao sam i drugi spacebar i malo je bolje al svejedno je mushy osjećaj. Ostale tipke su odlične. MX Brown switchevi.

https://imgur.com/a/GRp9pCm
Neispravno je to Reklamiraj.

Switch ju nešto zeza.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 14:11   #2726
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Hvala, ide onda na reklamaciju, nema druge


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 16:04   #2727
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jesi probao skinuti spacebar? Meni je na istoj tipkovnici Horizon verzija broj 5 zapinjao po povratku. Ispalo je da je jedna strana kućišta samog cherry switcha imala srh o koji je stem zapinjao, odnosno nije se mogao vratiti u početni položaj ako nije bio 100% centriran. Skinuo sam ga nožićem i tipka od tada radi savršeno već godinu dana...

Možda se kod tebe radi o stabilizatorima. U svakom slučaju ne škodi pogledati prije slanja na reklamaciju.

Poslano sa mog ONEPLUS A6003 koristeći Tapatalk
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2020., 00:49   #2728
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor andy91 Pregled postova
Ova nema numeričku sastrane. Inače nije loše..

HR znakove sam definitivno prekrižio, rijesiti ću laserski.

Tako da može i US/UK layout.

Tražim u tom rangu cijena i ne mogu ništa pametno iskopati, ovi black friday popusti su žešće sranje.

HR znakove imaš ovdje i ovdje, ali nema numeričkog dijela.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2020., 00:59   #2729
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Gledam uzet Ducky One 2 full size. Mali enter mi je pod mus, naša slova ću pregmit ak nema...al jel se može ikako naručit druge ili izmajmunirat da se Z i Y zamijene mjesta?
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2020., 10:36   #2730
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Z i Y ne mozes mijenjat mjesta ugl su različite visine.
Lasersko graviranje spomenuto u temi mnogo puta je ugl riješenje.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na