Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 25.05.2012., 12:40   #991
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sulelus i hammer: koliko vam je ekran bio aktivan u tih 15+h koristenja? U satima, ne postocima.
cca 12h meni,na auto brightness.Dali ima koji app da mi točno mjeri,pa postam točno u vremenu kolko ispadne?
s.u.l.e.l.u.s je offline  
Staro 25.05.2012., 12:50   #992
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Nego, neznam točno gdje da pitam pa ću ovdje...razmišljam si kupiti neku veću microSD karticu za moj evo...pa me zanima ako imate kakve prijedloge, razlišljao sam o 16 ili 32 Gb class 10 karticama pa me zanima imate li kakav prijedlog i preporuku...ima li kakvih problema s radom (sjećam se da neki mobiteli nisu dobro reagirali na class 10 kartice), te ono najbitnije, koji je postupak mijenjanja kartice....formatirati je na kompu (i u kojem formatu) ili je mob formatira? Je li dovoljno samo c/p sve sa stare na novu ili je potrebno nanovo instalirati aplikacije koje dio podataka stavljaju na karticu? Ili je čak moguće nekako image prebacit na novu?
raliSHA je offline  
Staro 25.05.2012., 12:55   #993
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nije narušena kvaliteta zvuka; možda se kad je na najglasnije na zvučniku malo osjeti kod glazbe, ali nikad ne slušam tak glasno tako nemam problema.
Ubačeno je u većini romova, samo ne znam kakva je sad situacija kako je došao ICS na sensation, jel portan xloud. Provjeri po Sensation dijelu na xda(i ROM dijelu, i dijelu za aplikacije i teme za Sens).
Ovako nešto?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 25.05.2012., 12:55   #994
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Kod mene je baterija cca 15h(od jutra do naveče),Uz konstantno čačkanje,wifi cijelo vrijeme on,3g isključen,cca 30ak poziva,i plus ono kako fora,daj da vidim.....
Sa ekranom sam oduševljen,aparat također,evo jedna random slika(default opcije,nije hdr)

još mi se ruk zatresla malo pa je sllika ispala dof.
Večeras ću isprobati kameru u dosta velikoj buci,pod plavim led svijetlom sa puno strobova i sl. pa uploadam i to...

Makro ti je super ispao
Ja se još nisam pozabavio fotografijama (osim onim instantnim "brzo izvadi i uslikaj), ali i detaljnija zabava sa boljim fotografiranjem će doći na red


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sulelus i hammer: koliko vam je ekran bio aktivan u tih 15+h koristenja? U satima, ne postocima.
3h50min


Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
cca 12h meni,na auto brightness.Dali ima koji app da mi točno mjeri,pa postam točno u vremenu kolko ispadne?

Ne treba ti app, to možeš vidjeti pod settings - power - battery use - tap na screen i tamo ti piše.
(koristim engleski menu jer sam navikao na njega a i hrvatski menu na Androidu mi je odvratan i ništa se ne snalazim )


Makar nisam siguran dali to broji od zadnjeg punjenja do 100% ili od zadnjeg paljenja mobitela.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 25.05.2012., 12:57   #995
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
cca 12h meni,na auto brightness.Dali ima koji app da mi točno mjeri,pa postam točno u vremenu kolko ispadne?
12h? Jesam li nešto propustio?
Odi u battery statistics graf, tamo su ti izlistani svi procesi potrošači, graf potrošnje baterije itd itd. Klikni na stavku display i vidjeti ćeš koliko je ekran bio uključen. Na tih 12h korištenja moba ekran će biti upaljen (lupam) oko 2-3h. To me zanima

edit: tnx hammer, nije loš rezultat. Broji od zadnjeg punjenja do 95-100% (na AOSP-u ne treba biti do 100 ako se dobro sjećam), tada se resetira battstats.bin.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 25.05.2012., 13:17   #996
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Ovako nešto?
Da
Juice je offline  
Staro 25.05.2012., 13:36   #997
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
12h? Jesam li nešto propustio?
Odi u battery statistics graf, tamo su ti izlistani svi procesi potrošači, graf potrošnje baterije itd itd. Klikni na stavku display i vidjeti ćeš koliko je ekran bio uključen. Na tih 12h korištenja moba ekran će biti upaljen (lupam) oko 2-3h. To me zanima

edit: tnx hammer, nije loš rezultat. Broji od zadnjeg punjenja do 95-100% (na AOSP-u ne treba biti do 100 ako se dobro sjećam), tada se resetira battstats.bin.
noćas kada mi bat bude pri kraju pogledam točno,jer mi sada ovdje piše od zadnjeg punjenja
s.u.l.e.l.u.s je offline  
Staro 25.05.2012., 15:57   #998
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Nego, neznam točno gdje da pitam pa ću ovdje...razmišljam si kupiti neku veću microSD karticu za moj evo...pa me zanima ako imate kakve prijedloge, razlišljao sam o 16 ili 32 Gb class 10 karticama pa me zanima imate li kakav prijedlog i preporuku...ima li kakvih problema s radom (sjećam se da neki mobiteli nisu dobro reagirali na class 10 kartice), te ono najbitnije, koji je postupak mijenjanja kartice....formatirati je na kompu (i u kojem formatu) ili je mob formatira? Je li dovoljno samo c/p sve sa stare na novu ili je potrebno nanovo instalirati aplikacije koje dio podataka stavljaju na karticu? Ili je čak moguće nekako image prebacit na novu?

Ja koristim 16Gb class 10 na svom sensationu i nikakvih problema ne pravi kartica tako da niti tebi na evo-u nece praviti probleme. Ma da mislim da bi i class 6 jednako dobro radila posao ali je kopiranje na nju dosta sporije.


A za vas koji koristite auto brightness probajte staviti na manual. Navodno manje struje trosi ekran kada nije na auto. Tako barem tvrdi dosta njih na xda a ja nisam probao jer ga uvijek drzim na manual od prvog dana a isto je tako i sa dhd-om bilo.
marko_zg je offline  
Staro 25.05.2012., 16:19   #999
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Citiraj:
Autor marko_zg Pregled postova
A za vas koji koristite auto brightness probajte staviti na manual. Navodno manje struje trosi ekran kada nije na auto. Tako barem tvrdi dosta njih na xda a ja nisam probao jer ga uvijek drzim na manual od prvog dana a isto je tako i sa dhd-om bilo.
Da, to sam i ja pročitao. Navodno da sam proces određivanja koliko je svjetlosti potrebno potroši više baterije nego dok je manualno postavljeno.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 25.05.2012., 16:26   #1000
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Hvala na infu, imaš li možda komentara i na ostatak?
Također, gledao sam, kod nas ima ovih transcend i kingston 16gb class 10 već za ispod 100 kn al nekako imam više povjerenja u ovako nešto: http://www.centro.hr/detalji_proizvo...A9181A155.aspx gdje je i brzina navedena a ne krije ju se ko zmija noge
raliSHA je offline  
Staro 25.05.2012., 20:05   #1001
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Hvala na infu, imaš li možda komentara i na ostatak?
Također, gledao sam, kod nas ima ovih transcend i kingston 16gb class 10 već za ispod 100 kn al nekako imam više povjerenja u ovako nešto: http://www.centro.hr/detalji_proizvo...A9181A155.aspx gdje je i brzina navedena a ne krije ju se ko zmija noge
Sve 5, ali lazu sa brzinom.. I ti duplo.. Svaka class 10 kartica ima brzinu zapisivanja oko 10mb/s, odakle i naziv class10..
Ova samsungova zapisuje 21mb/s, mozes mislit..
Ali dobra kartica za 120kn, nemam prigovor..
__________________
dean225 je offline  
Staro 25.05.2012., 22:38   #1002
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Svaka čast HTC-u na mobitelu, stvarno je vrhunski HTC One X.
Ja sam jednostavno oduševljen sa svime i definitivno je Sense, barem meni, najbolje što se na Androidu može ponuditi.
Jedina mana mi je veličina mobitela, ali valjda ću se i na to naviknuti.
Mikeyy je offline  
Staro 25.05.2012., 23:38   #1003
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Hvala na infu, imaš li možda komentara i na ostatak?
Također, gledao sam, kod nas ima ovih transcend i kingston 16gb class 10 već za ispod 100 kn al nekako imam više povjerenja u ovako nešto: http://www.centro.hr/detalji_proizvo...A9181A155.aspx gdje je i brzina navedena a ne krije ju se ko zmija noge
Mogu preporučiti Patriot class 10 16GB koju sam terstirao ovdje i koristim do dana današnjeg:
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=205
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 26.05.2012., 01:01   #1004
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
danas sam prvi put vidio one x, i moram priznati da je phone bomba.
Čestitam vlasnicima
dekky je offline  
Staro 26.05.2012., 08:43   #1005
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
12h? Jesam li nešto propustio?
Odi u battery statistics graf, tamo su ti izlistani svi procesi potrošači, graf potrošnje baterije itd itd. Klikni na stavku display i vidjeti ćeš koliko je ekran bio uključen. Na tih 12h korištenja moba ekran će biti upaljen (lupam) oko 2-3h. To me zanima

edit: tnx hammer, nije loš rezultat. Broji od zadnjeg punjenja do 95-100% (na AOSP-u ne treba biti do 100 ako se dobro sjećam), tada se resetira battstats.bin.
19:30h rada,4:30h ekran,ostalo još 20% baterije....
s.u.l.e.l.u.s je offline  
Staro 26.05.2012., 09:37   #1006
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Ne mogu naći prokleti xloud mod. Sve što sam našao već je upakirano u ROM, a nijedan od tih ROM-ova ne mogu staviti da radi pošto sam ograničen s 3.32.401.5 FW-om.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 26.05.2012., 10:17   #1007
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Nego, neznam točno gdje da pitam pa ću ovdje...razmišljam si kupiti neku veću microSD karticu za moj evo...pa me zanima ako imate kakve prijedloge, razlišljao sam o 16 ili 32 Gb class 10 karticama pa me zanima imate li kakav prijedlog i preporuku...ima li kakvih problema s radom (sjećam se da neki mobiteli nisu dobro reagirali na class 10 kartice), te ono najbitnije, koji je postupak mijenjanja kartice....formatirati je na kompu (i u kojem formatu) ili je mob formatira? Je li dovoljno samo c/p sve sa stare na novu ili je potrebno nanovo instalirati aplikacije koje dio podataka stavljaju na karticu? Ili je čak moguće nekako image prebacit na novu?
imas u magazin RS kingmax class 6 32gb za 180kn tako nesto. sa karticom sam jako zadovoljan super je i radi savrseno. Za sam tel ti ni netreba veca kartica od class 6 sve se trenutno ucitava jedino ti je prijenos sa kompa na karticu sporiji.
jurbAs je offline  
Staro 26.05.2012., 12:06   #1008
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Ne mogu naći prokleti xloud mod. Sve što sam našao već je upakirano u ROM, a nijedan od tih ROM-ova ne mogu staviti da radi pošto sam ograničen s 3.32.401.5 FW-om.
Pa ono što si postao je to, Beats+dolby+srs+xloud. Sve u jednom
Juice je offline  
Staro 26.05.2012., 12:13   #1009
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pa ono što si postao je to, Beats+dolby+srs+xloud. Sve u jednom
Znam da je, ali ne radi. Flashan je ROM s Beatsom, ali to se čuje samo dok su slušalice spojene. Glasnoća zvuka je ostala ista. Eventualno malo ugodnija uhu.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 26.05.2012., 12:23   #1010
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Znam da je, ali ne radi. Flashan je ROM s Beatsom, ali to se čuje samo dok su slušalice spojene. Glasnoća zvuka je ostala ista. Eventualno malo ugodnija uhu.
Pa Beats i je samo za muziku.
Xloud ti treba i to je u onom kompletu koji si postao gore
Juice je offline  
Staro 26.05.2012., 12:23   #1011
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
19:30h rada,4:30h ekran,ostalo još 20% baterije....
Odlično, hvala
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 26.05.2012., 13:35   #1012
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
How to flash ICS 3.32 firmware | flash ARHD ICS ROM
Citiraj:
How to flash:
  • Download ROM and place it on your SD card
  • Download "Super Wipe" script & place it on your SD card (optionally if coming from earlier version of my ROM, obligatory if coming from stock or other custom ROM)
  • Boot your phone in recovery mode (vol down + power)
  • In main menu, select "install zip from sdcard"
  • Select "choose zip from sdcard" and browse to the location of "Super Wipe" script
  • Once again select "choose zip from sdcard" and browse to the location of Android Revolution ROM
  • After flashing process is complete, reboot the device
Jedino me muči ovaj S-OFF. Ovdje se navodi da je potreban, a u jednoj temi sam pročitao da se može flashat na rootani S-ON.
-->
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pa Beats i je samo za muziku.
Znam, samo kažem.
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Xloud ti treba i to je u onom kompletu koji si postao gore
Ali ono ne radi. Probao sam u kombinaciji sa stock ROM-om, pa pretpostavljam da je do toga. Piše samo da radi sa Senseom 3.6 i 4.0. Ja imam 3.6. Lik je preporučio da se koristi sa Ordroidom, ali on mi ne radi. Dalje od bootscreen-a ne ide.
Probat ću kasnije ARHD 6.6.5 XE. U njemu je sve upakirano.
Citiraj:
You need:
Citiraj:
How to flash:
  • Download ROM and place it on your SD card
  • Download "Super Wipe" script & place it on your SD card (optionally if coming from earlier version of my ROM, obligatory if coming from stock or other custom ROM)
  • Boot your phone in recovery mode (vol down + power)
  • In main menu, select "install zip from sdcard"
  • Select "choose zip from sdcard" and browse to the location of "Super Wipe" script
  • Once again select "choose zip from sdcard" and browse to the location of Android Revolution ROM
  • After flashing process is complete, reboot the device
Jedino me muči ovaj S-OFF. Ovdje se navodi da je potreban, a u jednoj temi sam pročitao da se može flashat na rootani S-ON.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 26.05.2012., 14:25   #1013
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Znam, samo kažem.

Ali ono ne radi. Probao sam u kombinaciji sa stock ROM-om, pa pretpostavljam da je do toga. Piše samo da radi sa Senseom 3.6 i 4.0. Ja imam 3.6. Lik je preporučio da se koristi sa Ordroidom, ali on mi ne radi. Dalje od bootscreen-a ne ide.
Probat ću kasnije ARHD 6.6.5 XE. U njemu je sve upakirano.


Jedino me muči ovaj S-OFF. Ovdje se navodi da je potreban, a u jednoj temi sam pročitao da se može flashat na rootani S-ON.
Recimo jedan rom s xloudom: [ROM][26MAY2012]ICS Asianic V2.0 (3.32.709.108_R2 S3.6)|ZOOM|SUPERSTABLE|xLOUD™|AROMA
itd..

Na Evu vrijedi ako nemaš s-off, da moraš naknadno sam flashat boot.img. Vjerojatno je tak i na Sensu
Juice je offline  
Staro 26.05.2012., 18:17   #1014
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Sinisa ako govoris o senzaciji, najbolji rom ti je ARHD 6.6.5.. Beats radi skroz ok ali ne radi xloud ili equalizer nikako.. Definitivno je najbrzi i najsredjeniji.. (sense 3.6)

Ako hoces sense 4.0, onda je Ordroid najbolje sto se trentuno moze stavit na senzaciju..
Full sense 4.0 koji je debelo bolji, ljepsi i funkcionalniji od 3.6 i uz to radi sve.. (beats, dolby, srs, xloud, equalizer)

Od kernela, najsredjeniji i stedljiviji zadnji fauxov..
Najbrzi od sebastianfm..
__________________
dean225 je offline  
Staro 26.05.2012., 23:43   #1015
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Da ne povjeruješ
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 27.05.2012., 00:39   #1016
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Lik je to napravija i s Lumiom te s jos par mobitela, Gorilla glass ...
__________________
Sn4k3 je offline  
Staro 27.05.2012., 12:17   #1017
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Sinisa ako govoris o senzaciji, najbolji rom ti je ARHD 6.6.5.. Beats radi skroz ok ali ne radi xloud ili equalizer nikako.. Definitivno je najbrzi i najsredjeniji.. (sense 3.6)

Ako hoces sense 4.0, onda je Ordroid najbolje sto se trentuno moze stavit na senzaciju..
Full sense 4.0 koji je debelo bolji, ljepsi i funkcionalniji od 3.6 i uz to radi sve.. (beats, dolby, srs, xloud, equalizer)

Od kernela, najsredjeniji i stedljiviji zadnji fauxov..
Najbrzi od sebastianfm..
Trenutno je gore ARHD 6.6.5 XE, ali naravno smeta me što ne radi xloud. Instalirao sam onaj BassMod, ali naravno xloud ne radi.
Prvi ROM koji sam stavi je bio OrDroid, ali on nije radio. Dalje od bootscreen-a nula bodova.
Da li bi trebao pripaziti na nešto prilikom flashanja? Koje opcije izabrati i slično?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 27.05.2012., 13:16   #1018
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ako imas S-OFF mora raditi.. (pozeljno je imati komplet odradjen, super cid, s-off, root kako bi iskljucio sve moguce greske pri instalaciji) Cini mi se da je aroma installer upitanju.. Skini si na sd zadnji kernel od fauxa (cini mi se da je 06)
Nakon sto aroma installer napravi svoje, clear cache i dalvik i instaliraj fauxa.. Pusti mob da odradi svoje, prvi boot traje i do 10min.. Mora raditi!!
Nemoj nikakve dodatne bass modove ili beatse instalirati, sve ti je vec u sistemu i radi boli glava.. Ako bilo sta od ovoga instaliras, zaglavit ce ti mob u bootu..
__________________
dean225 je offline  
Staro 27.05.2012., 14:35   #1019
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,875
Nemam S-OFF, jer sam zaglavio na 1.27 HBOOT-u. Nisam isprobavao onu metodu sa žičicom. A super CID je potreban uvijek, ili samo ako imaš brandirani mobitel?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 27.05.2012., 14:44   #1020
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Nemam S-OFF, jer sam zaglavio na 1.27 HBOOT-u. Nisam isprobavao onu metodu sa žičicom. A super CID je potreban uvijek, ili samo ako imaš brandirani mobitel?
Da malo baciš oko na xda, guideovima, tutorialima, i sličnom?

Install any ICS Custom Rom for both ( S-ON Devices with hboot 1.27.0000 ) and S-OFF Devices ( Easy Method )

[GUIDE] Flashing roms with S-ON and 1.27 HBOOT

Ili da napraviš s-off jednostavno?
[GUIDE] Juopunutbear S-OFF WITHOUT VOIDING WARRANTY (1.2x HBOOT VERSIONS)

Normalno, prije svega provjeri jel to 100% za tvoju verziju.
Juice je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na