Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2011., 14:09   #301
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
I to je upravo moj plan
Pristup ti je za betu bio OK, što više klasa izigrat, međutim te klase u punom sjaju možeš vidjet tek iza 15 ili 20-tog levela, sa malo jačim spektrom skillova, buffova, etc.
Tako da mislim da ti do lvl 5 ili 10 nije dovoljno da doneseš posve informiranu odluku, to su još beba-likovi, jedva prohodali
Znam. Da je bilo samo malo vise vremena...
Iako, mislim da cu nakon releasea odje*ati skillove, statistiku i munchkiniranje, te jednostavno prepustit storyju i gameplayu da odluce za mene.

Zaboravih citavo ovo vrijeme napisati 3 najvece zamjerke (osim tehnickih djidja, koje ce vjerojatno ispeglati do izlaska ili ubrzo nakon):
  • Arkadni space combat. Da su bar imali resursa i napravili nesto u stilu STO.
  • Gimpani RPGaski izbori kod kreiranja lika/leveliranja - race specific skillovi su beskorisni, a kod lvlanja se ne mogu manualno raspodjeliti stat pointsi.
  • Precesti respawn mobova. Ako se duze vrijeme zadrzim blizu nekog spawn pointa (a u interijerima je to skoro svaka soba), cesto se moram fajtat sa po 2-3 vala. CoD Zombie mode much?

Edit: koja je fora sa modanjem ranged oruzja? Koliko sam za sad vidio, samo se laser kristal mijenja, i to onda mijenja boju?! Samo kozmetika ili ce biti i neceg smislenijeg?
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod

Zadnje izmijenjeno od: Lord_Calidor. 29.11.2011. u 14:15.
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2011., 14:56   #302
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
Edit: koja je fora sa modanjem ranged oruzja? Koliko sam za sad vidio, samo se laser kristal mijenja, i to onda mijenja boju?! Samo kozmetika ili ce biti i neceg smislenijeg?
Kako ne, pre-order crystal kojeg san dobija daje i +7 endurancea

Bit će i jačih kristala na većim levelima pretpostavljam.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2011., 15:04   #303
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja ne znam, ja sam samo modao lightsabere, i da, različiti kristali daju različite bonuse. Ali glede pušaka i lasera, nemam pojma, samo sam ih rastavio i ispao orange crystal. Drugih dijelova nije bilo. Htio sam narančasti lightsaber, al taj kristal nije imao nikakve bonuse pa sam ostao pri starima.
Ja sam pak pogubljen totalno u onim crew skillovima, slanja na misije, što odabrati i to....ima ih gro hebate. Gathering, bioanalysis, ovo, ono, lijevo, desno....moraš 3 odabrat, štajaznam koji mi trebaju, ne znam ni šta koji radi
Moš mislit kak mi se dalo čitat kodeks pola nedjelje da otkrijem.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 09:15   #304
dado0017
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Pozdrav svim Jedijima i ostalima,

Samo kratko pitanje nakon što ste malo igrali igru, što mislite da li će igra raditi na mom kompu:

Proc: E8400
Ram: 4Gb
Grafa: Ati 4870

Ne tražim da sad imam neke full detalje samo dal će uopće funkcionirat i biti igrivo?

Pozdrav
i
Hvala
dado0017 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 09:34   #305
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor dado0017 Pregled postova
Pozdrav svim Jedijima i ostalima,

Samo kratko pitanje nakon što ste malo igrali igru, što mislite da li će igra raditi na mom kompu:

Proc: E8400
Ram: 4Gb
Grafa: Ati 4870

Ne tražim da sad imam neke full detalje samo dal će uopće funkcionirat i biti igrivo?

Pozdrav
i
Hvala
meni zakucana na 60FPS...znaci radit ce ti bez problema..jedino ak imas neki bad luck pa ono...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 09:37   #306
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Stephen Reid:
FAQ: if you played this weekend you do NOT need to uninstall the #SWTOR client. We are planning to patch it to Early Game Access / Live.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 11:49   #307
dado0017
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Dal netko može napraviti usporedbu likova iz star warsa i dobro nam poznatog svijeta Baldurs Gata i Dragon Agea itd.

NPR:

Smuggler - Thief ....
Jedi Knight - ...

Pozdrav
dado0017 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 21:28   #308
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Eto danas došao još jedan mail
You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 21:36   #309
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Zavidim, zavidim

Btw, dobio mail od algoritma, jos nist ne znaju kada ce dolaziti i po kojoj cijeni.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 21:40   #310
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Eto danas došao još jedan mail
You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST
Hehehe upravo i ja dobio isti takav, za isto vrijeme. Ne piše koliko će trajat....jel opet samo vikend ili duže?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 21:53   #311
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Pretpostavljam da ce opet biti preko vikenda, i sad ne dobijem to, a ne radim do utorka ... smrc, smrc...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 00:02   #312
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Hehehe upravo i ja dobio isti takav, za isto vrijeme. Ne piše koliko će trajat....jel opet samo vikend ili duže?
Hm, meni nista nije doslo... valjda im se nije svidjela kolicina ticketa koju sam im poslao
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 00:47   #313
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Hehe , ja sam im poslo brdo tih ticketa , rjesavo onaj survey i dobio isto sad mail za final betu .
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!
Crazy Shale je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 08:16   #314
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Crazy Shale Pregled postova
Hehe , ja sam im poslo brdo tih ticketa , rjesavo onaj survey i dobio isto sad mail za final betu .
Hehehe, ja nisam niti slao tickete, niti reportao bugove, niti riješavao survey....samo sam sebično igrao cijelo vrijeme. I ipak me pozvaše. Tako da brijem da to nije kriterij. Vjerojatno totalno random pozivaju u bete.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 09:48   #315
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Hehehe, ja nisam niti slao tickete, niti reportao bugove, niti riješavao survey....samo sam sebično igrao cijelo vrijeme. I ipak me pozvaše. Tako da brijem da to nije kriterij. Vjerojatno totalno random pozivaju u bete.

također
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 23:47   #316
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Ajde vi bičez koji ste upali napisite malo dojmove, usporedbe sa buildom od prosle bete itd.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 11:11   #317
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Pa ovako, prvo što se primjeti je znatan napredak u FPS-aži....čak čitam global chat i veli ekipa koja je prošli vikend igrala na laptopu i imala 15 FPS-a, sada ima 35-40 sa istim postavkama. Ja imam relativno moćnu mašinu, i prije mi je radilo dobro ali sad je sve nekako glađe, čak i kad uključim v-sync.
Glede drugih stvari, puno je poboljšanja ali malih, tipa skillovi, olakšani ili otežani boss fightovi, korigirani XP-gain etc etc....sitnice, ali puno njih. Uglavnom, popravili su se dosta od prošlog vikenda, vidi se da ekipa ne miruje nego radi konstantno.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 18:43   #318
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
questovi i dalje isti? barem sto se price tice, ne mislim da jacinu npcova i to..? se primjete kakve promjene oko toga?
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 00:38   #319
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Pure win, ovo oko FPSa... jel su enablirali i AA mozda?
Ajd kad je grafa vec tako cartoonish, da si bar mogu prek CCPa upalit Adaptive AA i deri.
Likovi sacuvani ili wipeani?
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 00:53   #320
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Nisam našao AA još u opcijama, a prije je bio siv. Ne znam jel se može forsat. Likovi sačuvani, ja nastvaio svog sentinela.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2011., 11:37   #321
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
Pure win, ovo oko FPSa... jel su enablirali i AA mozda?
Ajd kad je grafa vec tako cartoonish, da si bar mogu prek CCPa upalit Adaptive AA i deri.
Likovi sacuvani ili wipeani?
AA nista.
likovi...ak si te srece da si imao lika na tim serverima koji su online..ima ih samo par i NA i EU..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 08:27   #322
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
I tako, gotova zadnja beta. Ja sam vrlo zadovoljan, što duže igra čovjek to je nekako bolje, sve više ide igra u širinu, tako da se ona retardiranost s početka istopi. NAstavio sam igrat svog Sentinela, iako sam rekao da ću isprobat još pokoju klasu ali nisam stigao. Zanimale su me grupne istance i kasniji content pa sam onda peglao jedno te istog lika cijelo vrijeme. I mislim da ću u releaseu iso ići na Sentinela, super su mi skillovi, dobra DPS klasa.
Sve u svemu, čini se vrlo dobro meni.
Jedino mi je space combat malo glup, arkadna vožnja i napucavanje neprijatelja, ne vidim baš svrhu. Ne znam zašto su to uopće ubacivali, valjda su pokušavali dodati što više raznolikosti u igru. Al ajd dobro, nisu teške misije, a mogu se zaradit ok stvari za nadogradnju broda pa ajde de.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 10:04   #323
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
I tako, gotova zadnja beta. Ja sam vrlo zadovoljan, što duže igra čovjek to je nekako bolje, sve više ide igra u širinu, tako da se ona retardiranost s početka istopi. NAstavio sam igrat svog Sentinela, iako sam rekao da ću isprobat još pokoju klasu ali nisam stigao. Zanimale su me grupne istance i kasniji content pa sam onda peglao jedno te istog lika cijelo vrijeme. I mislim da ću u releaseu iso ići na Sentinela, super su mi skillovi, dobra DPS klasa.
Sve u svemu, čini se vrlo dobro meni.
Jedino mi je space combat malo glup, arkadna vožnja i napucavanje neprijatelja, ne vidim baš svrhu. Ne znam zašto su to uopće ubacivali, valjda su pokušavali dodati što više raznolikosti u igru. Al ajd dobro, nisu teške misije, a mogu se zaradit ok stvari za nadogradnju broda pa ajde de.
sve u svemu istina...izvrsna igra ako brijes na single player s mogucnoscu grupiranja ljudi da ubijete nekog bossa.
space combat je bio mrak u SWG..znaci s kkonja na magarca...
PvP-nula bodova..stageane warzone i jedna planetica za napucavanje..
pravi smisao star warsa, sukob dvaju frakcija=zero.
barem za sada...
nadam se da citaju feedback beta testera jer PvP forumi prepuni nezadovojnih ljudi sa izvrsnim, konstruktivnim feedbackom..
kaj se mene tice, moze bit 100 PvE servera, a nama nek daju 1 al da bude kak bog zapovijeda.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 10:53   #324
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Bolje ce implementirati PvP garant. Slicno je bilo sa STO - par mjeseci nakon releasea PvP je bio epic fail, ali su reagirali na hrpu kritika korisnika, pogotovo lifera i vec u 1. vecem expansionu ga dopunili i poboljsali, a u 2. doveli tik do savrsenstva. Flotni fajtovi Klingova i Fedsa su bili epic iskustvo.
I to jos od Cryptica, firme koja je vec kod releasea otpisala STO kao dead end product. Bioware iako nema velikog iskustva u MMO bar je azurnija i user friendly firma koja slusa svoje gamere. Vec vidim i u beta releasovima kako stalno tweakaju klase i skillove. Bilo je zamjerki kako su Sith Warriori i Jedi Knightovi losi DPSeri, pa su ih malo pojacali.

Ne smije se zaboraviti da MMOi nikad nisu "final", stalno se doradjuju i patchiraju, dodaje se novi content, mijenja ruleset. Ovo sto vidimo sada moze biti potpuno druga prica za par mjeseci.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 15:35   #325
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Da budem iskren, PVP nisam niti stigao isprobati tako da taj dio nemrem komentirat. Probao sam se jednom prijaviti na onaj gumbić sa strane ali me samo izbacivalo nazad nakon čekanja.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2011., 19:00   #326
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Moze kakva usporedba sa WoW-om, od igraca koji su probali ? SW sam fan i zeljno ocekivam izlazak ali od MMOa veceg iskustva imam jedino u WoWu.


Ne mislim da mi se govori sta je bolje ili slicno, nego sami interface, managment spellova (abillitya), macroi itd.

Koliko su slicni a koliko razliciti ?


Hvala !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 22:11   #327
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Moze kakva usporedba sa WoW-om, od igraca koji su probali ? SW sam fan i zeljno ocekivam izlazak ali od MMOa veceg iskustva imam jedino u WoWu.


Ne mislim da mi se govori sta je bolje ili slicno, nego sami interface, managment spellova (abillitya), macroi itd.

Koliko su slicni a koliko razliciti ?


Hvala !
Meni osobno nije bolje od wow-a doduse wow igram dosta, a ovo sam samo betu prvu igrao, ima ogromnih slicnosti sa njim, masu stvari je iskopirano.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2011., 12:01   #328
dado0017
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Pozdrav,

Vidio sam na stranici star warsa da se Hrvatska ne nalazi na popisu zemalja u kojima je preorder moguć.

Zanima me da li je netko od Vas preorderao igru i sa koje stranice je to napravio. Vidio sam da oni na svojoj stranici preferiraju Origin.com.

Trenutno nisam i HR i bez problema bih mogao preorderati igru pa me zanima dal ce mi to onda vrijediti kad dodjem doma i skinem je na svoj komp.

Evo nararam glupih pitanja al možda netko i odgovori.

Inače nije da se nešto žurim igrat, al od 15.12 sam na godišnjem. Pa mi je to jedina prilika, sam doma, žena na poslu.. Ak budem čekao Božić da kupim ode moje igranje u pm...

Pozdrav
dado0017 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2011., 19:56   #329
emmeritus
Registered User
 
emmeritus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 47
Citiraj:
Autor dado0017 Pregled postova
Trenutno nisam u HR i bez problema bih mogao preorderati igru pa me zanima dal ce mi to onda vrijediti kad dodjem doma i skinem je na svoj komp.
Mislim da imaš negdje u threadu moj raniji post o tome. Ograničeno je samo tržište, dakle gdje će se slati kopije igara, a dobri ljudi iz Bioware-a su naglasili da neće blokirati pristup serverima tako da ćeš moći igrati iz Hrvatske.
emmeritus je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 03:51   #330
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na