Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2011., 16:35   #301
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
pa imas tipku T-charge kad odes na neki weapon. Taj staff mi je bio ludilo, ali se kao što si i ti rekao ispraznio u roku odmah. Imam nekih 15 gemova, i nemogu chargeat nikako.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 16:46   #302
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
ali ovo što su napravili od menu-a nemogu nikako prožvakati......rpg hereza.......
pročitaj moj post malo iznad tvog... mozda ti pomogne sto se menua tiče.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 18:21   #303
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
pročitaj moj post malo iznad tvog... mozda ti pomogne sto se menua tiče.
procitao sam, hvala...... bindat cu si, ali sam svejedno lud od onog izbornika..... izgleda ko da su igru kao iphone app radili
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 18:59   #304
hetz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 72
Da i ja malo komentiram nisam još stigao puno odigrat(nekih sat i pol) za sad su dojmovi dobri, grafika neš spektakularno, moglo bi bit bolje(uvijek može bolje), menu je katastrofa, kill cam me ne živcira tolko ali su to mogli bolje napravit. I imam problema igra mi zna na trnutke katastrofalno štekat, recimo šekala mi je na početku kada trčkaram po po onim špiljama i u prvoj kući u kojiu dođete sa legionarom.Šteka nebitno o grafičkim postavkama, probao i na low i na ultra uvijek isto. Jel netko možda imao sličan problem?
hetz je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:16   #305
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor hetz Pregled postova
Da i ja malo komentiram nisam još stigao puno odigrat(nekih sat i pol) za sad su dojmovi dobri, grafika neš spektakularno, moglo bi bit bolje(uvijek može bolje), menu je katastrofa, kill cam me ne živcira tolko ali su to mogli bolje napravit. I imam problema igra mi zna na trnutke katastrofalno štekat, recimo šekala mi je na početku kada trčkaram po po onim špiljama i u prvoj kući u kojiu dođete sa legionarom.Šteka nebitno o grafičkim postavkama, probao i na low i na ultra uvijek isto. Jel netko možda imao sličan problem?
Ako imas antivirusni,privremeno ga iskljuci ili ukljuci Game Mode.
Meni je pomoglo

Ovo nije normalno koliko sam si questova natovario,dodjem u Riften pokupiti gold za ubijenog zmaja i ajd idem malo popricati,odem do krčme i malo okolo i skupim nekih desetak questova ...

sada samo cekam kada cu dobiti stom call shout ;D
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:19   #306
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova

Loool
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 20:52   #307
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
lol ja ne mogu pratit radnju koliko sam questova spusio
doslovno ne znam koja je glavna prica, samo znam da stormcloaks ne vole empire

i sad cu navjerojatnije morati poceti ispocetka i jednostavno ignorirati svakog seljanina koji mi se pokusava uvalit sa questom (fetch questovi preko pola mape mi idu na jetra)

btw vidim da invazije na gradove se, opet kao i u oblivionu (kvatch anyone?), sastoje od max 6-7 vojnika lol
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 21:02   #308
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@Ordem koliko sam ja pohvatao sto se tice questova glavni i vazniji questovi ( ne moraju biti vezani uz main story su ti s lijeva a dolje sasvim je miscellanous - to su ti questovi od seljana i razlicitih NPC-a
ja ih isto imam pun k. neznam koji bi prije , za sada mi se ne da rjesavati to,cisto za gust lutam,lootam tamnice i spilje i odem na mead u inn
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:01   #309
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:07   #310
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
i mene smeta pun k
ukljucit sve titlove je jedino rjesenje
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:11   #311
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
evo jai sto malo igraoi onako okej mi je, al za sad nistap osebno. nisam do sad igrao eldere (my shame ) pa se treba malo naviknut. jedino me muci ful sto mi v-sync smeta ful. nasao sam negdje da se u onaj skyrimperf.ini ili tako nesto stavi jos jedna linija teksta, ali mi to neradi.

dali je netko uspio ugasiti v-sync. radi mi fino, al je nekako mouse presmooth.
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:21   #312
hetz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 72
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
Neznam za vas ali ja imam 5.1 sistem i kako se okrećem tako zvuk ide od "oko" mene, tko da u svako trenutku sve čujem.
hetz je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 22:29   #313
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
meni je isto to fora. ako okrenem glavu nalijevo, cujem jače na desnu slušku tj. uho in-game. Isto kao i uživo, ne ?
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 01:26   #314
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
evo jai sto malo igraoi onako okej mi je, al za sad nistap osebno. nisam do sad igrao eldere (my shame ) pa se treba malo naviknut. jedino me muci ful sto mi v-sync smeta ful. nasao sam negdje da se u onaj skyrimperf.ini ili tako nesto stavi jos jedna linija teksta, ali mi to neradi.

dali je netko uspio ugasiti v-sync. radi mi fino, al je nekako mouse presmooth.
Ja uspio ubit vsync. Ali ova linija
Citiraj:
iPresentInterval=0
ide u skyrim.ini (na kraj Display sekcije), a ne u SkyrimPrefs.ini

To kaj dosad nisi igrao eldere, nek te ne uzrujava, barem što se prilagodbe tiče. Da jesi igrao, recimo Morrowind, onda bi se tek uzrujavao. Skyrim je ponešto sličan Oblivionu, ali s onim prije baš i nema veze. Najbolje ga je opisat kao Fallout 3.5 - Ognjem i mačem (mislim da je već netko nešto slično i napisao na ovoj temi)
__________________
Trust me - I know what I'm doing!

Zadnje izmijenjeno od: Perki. 14.11.2011. u 01:36.
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 01:32   #315
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Sorry nisam sve citao pa je ovo mozda i spomenuto, prije par minuta sam zaigrao igru, jest, grafika nije nesto posebno, ali ima nesto sto mi je upalo u, well, uho Kada sam okrenut prema nekom liku cujem ga, medjutim, kako se okrecem (na mjestu) cujem ga sve losije, sto a. nema smisla, jer mu okrecem uho, pa bi ga trebao cut jos bolje, b. kad sam okomito okrenut u odnosu na njega, gotovo ga i ne cujem, totalno neralan i glupi efekt...
Citiraj:
Autor hetz Pregled postova
Neznam za vas ali ja imam 5.1 sistem i kako se okrećem tako zvuk ide od "oko" mene, tko da u svako trenutku sve čujem.
@ bishop vidi opcije negdje možda je upaljen surround ili tako nešto a pošto ga nemaš jednostavni nečuješ.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 02:32   #316
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Igra je puna bugova, jedva čekam da izađe pokoji patch.
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 08:25   #317
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Da jesi igrao, recimo Morrowind, onda bi se tek uzrujavao. Skyrim je ponešto sličan Oblivionu, ali s onim prije baš i nema veze.
Baš me to zanimalo.
A šit, kao stari štovatelj morrowinda (i umjereni pljuvatelj obliviona) već vidim da ću se uzrujavati

Ima još tko kakvih paralela?
generic je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 08:42   #318
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Ja sam izabrao Redguard(trebao sam Bretonca) te ću ga razvit u archery/destruction magic fightera okljopljenog light armorom jer mi je sukobe draže rješavat sa distance.

Zanima me koju ste rasu vi izabrali te u kom smjeru će te razvijat svog lika.
Da čujemo...

Zadnje izmijenjeno od: Groowix. 14.11.2011. u 09:01.
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 09:08   #319
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,944
twohanded nord peri deri
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 09:34   #320
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Probao jućer Skyrim ...

Očekivanja su bila nuska, obzirom da nisam fan "new age" RPG-a. Međutim reko Morrowind je bio zabavan, pa ajde.

Igram na mid-low range lapu ( i3 2,1 Ghz, 4Gb DDR3, ATi 5730 1 Gb VRAM ) tako da sam čak bio zadovoljan izgledom grafike. Vjerujem da netko sa adekvatnim compom može samo reći - meh. Međutim meni, kmetu, je dobro izgledalo.

Onda sam krenuo putem menu-a, Korištenja opreme isl.
Nakon par minuta i nekolicina - nabijem te na XBOX - zaključio da igra nijeza mene. Prezirem iz dna duše koje su na PC portane sa komandama kompletno podređenim joypadu i konzolama.

Klasičan pristup: inventory + doll = gear check, mi je jedini prihvatljiv.
Šteta kaj tako banalne stvari mi unište igru.

Svima koji uživaju - more power to you
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 10:17   #321
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303



quest kad treba Esberna izvuć iz riverwoda;tj pronaći ga u ratwayu,dođem do vratiju,krene dijalog bez zvuka i tekst koji se pojavi na jednu sek,završim govor i kaže da će mi vrata otvoriti i tako stoji...vidio sam da i ljudi imaju problema sa tim i da je riješenje ekstakt voice.bsa file,ali meni ne pomaže,jel ima još netko ovdje to ili??

-->
Evo zapeo na main questu na račun glupog buga...ugl



quest kad treba Esberna izvuć iz riverwoda;tj pronaći ga u ratwayu,dođem do vratiju,krene dijalog bez zvuka i tekst koji se pojavi na jednu sek,završim govor i kaže da će mi vrata otvoriti i tako stoji...vidio sam da i ljudi imaju problema sa tim i da je riješenje ekstakt voice.bsa file,ali meni ne pomaže,jel ima još netko ovdje to ili??

s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 10:24   #322
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
i igra dobi 95/100 za pc,96/100 za konzole na metacriticu,ko je tu lud? nitko nije dao mixed ili negative review za igru...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 11:08   #323
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Skužio sam za quick menu ali nisam znao da možeš bindati oružja na brojke. Ajde barem malo pameti imaju ti developeri. A šta se tiće metacritica, puno ti znači srednja vrijednost kad kompanije plate svim časopisima / web stranicama da daju visoku ocjenu.

Baš gledam reviewe i nitko se nije sjetio napisati niti jednu manu.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 13:27   #324
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177



quest kad treba Esberna izvuć iz riverwoda;tj pronaći ga u ratwayu,dođem do vratiju,krene dijalog bez zvuka i tekst koji se pojavi na jednu sek,završim govor i kaže da će mi vrata otvoriti i tako stoji...vidio sam da i ljudi imaju problema sa tim i da je riješenje ekstakt voice.bsa file,ali meni ne pomaže,jel ima još netko ovdje to ili??





Otvoriti ce ti vrata nakon sto zavrsis onaj pocetni(ili medu pocetnima) quest za Thieves guild koji se sastoji od 3 dijela (0/3) Inace lik ne govori i jako je iritantno, nisam kemijao sa dodavanjem zvuka.



@Gemmy veselo dok ne naides na bilo kojeg fire mage-a ili zmaja ( i ja igram s nord + twohanded + heavy armor )
-->
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Evo zapeo na main questu na račun glupog buga...ugl



quest kad treba Esberna izvuć iz riverwoda;tj pronaći ga u ratwayu,dođem do vratiju,krene dijalog bez zvuka i tekst koji se pojavi na jednu sek,završim govor i kaže da će mi vrata otvoriti i tako stoji...vidio sam da i ljudi imaju problema sa tim i da je riješenje ekstakt voice.bsa file,ali meni ne pomaže,jel ima još netko ovdje to ili??





Otvoriti ce ti vrata nakon sto zavrsis onaj pocetni(ili medu pocetnima) quest za Thieves guild koji se sastoji od 3 dijela (0/3) Inace lik ne govori i jako je iritantno, nisam kemijao sa dodavanjem zvuka.



@Gemmy veselo dok ne naides na bilo kojeg fire mage-a ili zmaja ( i ja igram s nord + twohanded + heavy armor )
Sadgasm je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 13:38   #325
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Ako netko želi probati maxed out postavke, u video descriptiona ima link za .ini fajl kojeg trebate zamijeniti sa svojim (napravite backup svoga za svaki slučaj). Pročitajte Readme fajl gdje je objašnjeno par bitnih stvari prije kopiranja .ini postavki. Ništa komplicirano.





Zadnje izmijenjeno od: thesekiman. 14.11.2011. u 13:44.
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 13:41   #326
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Meni je super igra, naviknes se na inventory, nije mi ni bilo tak teško, a ostalo mi je okej.

Igram s nordom.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 13:47   #327
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Jel netko zna koji je redoslijed u Shroud Heart Barrow (pokraj Ivarstead-a) onih 4 totema (koje znakove treba postaviti)? Mučim se već neko vrijeme......

EDIT: skužio sam da treba stajati na onom podiju da dođem do određenog totema (životinje) ali se na njih nemre kliknut (pokrenut)....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:17   #328
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Možda ti ovo pomogne, http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Shroud_Hearth_Barrow

Upravo me napal neki assassain od dark brotherhooda, zato jer sam kao izvršil sacred ili black nešto, nemam pojma.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:20   #329
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919



Kad te nakon prvog ubijenog zmaja i borbe graybeardsi pozovu na planinu, pa onaj put do gore i sve ostalo, EPIC. Moze se opet kao u morrowindu postat vampir ili vukodlak, ako niste znali.


-->
Ma priča i atmosfera su stvarno dobre, ova mapetina i milijun lokacija isto.

Grafika se dotjera, tako da samo ostane loš UI (navinkes se ajde) i gubava mehanika/animacije borbe. Asimiliram se lagano.

I smeta me sto su zmajevi ovako bijedni i laki za ubit.
Teze je trolla ubit nego zmaja. Ima da kad se zmaj iznenada pojavi i preleti iznad tebe da pvo napunis gace i onda razmisljas imam li dovoljno potiona i svega ostalog da se borim. Inače bježi

I ja sam krkan nord sa maljom, uleti, mlati i umri ko musko ako ne uspiješ





Kad te nakon prvog ubijenog zmaja i borbe graybeardsi pozovu na planinu, pa onaj put do gore i sve ostalo, EPIC. Moze se opet kao u morrowindu postat vampir ili vukodlak, ako niste znali.



Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 14.11.2011. u 14:36.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:33   #330
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Zamolio bi vas da sve što nije "tehničke" prirode stavljate u tab. Inače ću morat izbjegavat ovaj topic.

I da se malo smirite s paralelama s Morrowindom i Oblivionom. To su nekoliko godina stare igre s gomilom add-ona, patch-eva, i ogromnom zajednicom igrača koji su svakodnevno izbacivali nove materijale za igru. Skyrim ima još puno pure za pojesti, ali definitivno ima potencijala.
  Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na