Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.02.2008., 18:56   #1
L1ch
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 11
vipova naplata prometa

evo ovako vip pokusava naplatiti vip racun po kojem sam ja potrosio 65mb a po njihovom 1.5gb u roamingu lolhttp://img168.imageshack.us/img168/6779/p2200093qq7.jpg
http://img504.imageshack.us/img504/4...stenje1yd8.jpg
__________________
moja kornjača
L1ch je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2008., 19:57   #2
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Vipovci su jos veci cigani nego t-mobile. Ja kad sam u Austriji i iskljucio mobitel oni su mi uredno naplatili 1kn za uslugu javljanja sekretarice kad je netko zvao.
Daj ih u novine ako zele naplatiti to, a siguran si da nisi napravio taj promet.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.02.2008., 20:05   #3
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
ček malo,
jel to 43 tisuce kn ili 430 kn? ne vidi se decimalni zarez(ili ga nema)
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2008., 20:09   #4
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Opet si igrao ogame preko roaminga?
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2008., 20:12   #5
test-user
Guest
 
Postovi: n/a
E pa fino su te...da ne napišem što.
  Reply With Quote
Staro 22.02.2008., 20:28   #6
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor TomRi Pregled postova
ček malo,
jel to 43 tisuce kn ili 430 kn? ne vidi se decimalni zarez(ili ga nema)
E to se i ja pitam. Gdje je zarez, zar nebi trebalo stajati 43798,00 kn ili 437,98 kn
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2008., 21:07   #7
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
E to se i ja pitam. Gdje je zarez, zar nebi trebalo stajati 43798,00 kn ili 437,98 kn
Ja mislim da su oni samo bubnuli proizvoljnu brojku koja im se učinila velika i zastrašujuća.
Nešto kao Dr. Evil: http://www.youtube.com/watch?v=ZBRI3iHmLys
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2008., 11:03   #8
L1ch
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 11
da znam da nema zareza. ne ck nisam igrao ogame
kartica mi je kod cure u spaniji spojila se jadna 2 ili 3 puta da mi posalje mail lol
cifra je provijerena jer sam ih zvao bas dan prije nego sam to dobio zasto se nemoze cura spojiti pa mi ovi bubnuli neku cifru od 30k kuna bez pdv-a
ono sok lol
da bude stvar bolja samo da znate koliko su bezobrazni pise na papiru da ce me iskljuciti tek nakon 8 dana ako ne platim iskljucili su me odmah drugi dan tj. 20.2.2008.
a ako procitate ovu tocku 4,4 koju su napisali onda su se jos vise posrali jer mi je najveci racun bio 600 kuna i to zato jer sam bio u romingu u amsterdamu pa me zanima koliko je to natprosjecna potrosnja i kad su me to misli sprijeciti da potrosim toliko.
zakon o telekomunikacijama kaze da mi ovakav racun nisu ni trebali poslati nego prosjek zadnja 3 mjeseca koliko sam potrosio, a za ovo da se onda raspravimo. frend iz vipa mi kaze da mi ne pise da sam potrosio 1.5 gb nego 1.5 tb lol. a da stvar bude bolja kazu plati pa cemo ti poslati ispis spajanja i promet podataka.
uopce se ne zabrinjavam cak i da je potrosen toliki promet sa moje strane jer je onda njihov program zakazo jer imam limit na njemu naravno a dubrad me nije niti obavijestila o tolikom prometu podataka.
cut cete nastavak, pito sam ih zasto mi nisu poslali i okvir za sliku da to mogu staviti na zid hahaha
__________________
moja kornjača
L1ch je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2008., 19:33   #9
L1ch
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 11
e dečki ima tko isjecak od vipovog za prvi i drugi mjesec. plz jako mi je vazno jer sam ja to bio bacio pa neznam dali su bili pisali o dizanju veze sa 128 na 512. ako tko ima molim vas postajte
__________________
moja kornjača
L1ch je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2008., 21:48   #10
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor L1ch Pregled postova
e dečki ima tko isjecak od vipovog za prvi i drugi mjesec. plz jako mi je vazno jer sam ja to bio bacio pa neznam dali su bili pisali o dizanju veze sa 128 na 512. ako tko ima molim vas postajte
Ja sam zvao tetu na Sluzbu za poslovne korisnike i rekli su da su od 1.2. svim korisnicima povecali 128MB paket na 512MB paket, pa ako ti to ista znaci...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2008., 23:30   #11
captain picard
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 50
inače, mom bratu su pokušali ukrasti ali kako smo ključni korisnik, tako smo ih uspjeli odje.. .. naime, napisali su da je veza uspostavljena u 12:05 a na popisu poziva je u 12:11 poziv prema nekome koji je trajao 1 minut i nešto.. znači, skinuo je xxMb (ne znam više koliko Mb ali se sjećam da je bilo 600 kn) za 6 minuta !?? HAHAHAHAHA.. a mobitel uopće nema UMTS.. ma lopovi neviđeni.. moj savjet: ISKLJUČITE GPRS !
a još jedan slučaj sam isto doživio i vrlo slična priča samo što pošto je privatni korisnik ostali su tvrditi da je 65 Mb mogla skinuti za 15 min. (isto tako prekinuto sa pozivom) ! Ma kako da ne.. rekao sam joj da se skine s VIP-a i pređe na Cronet a da njima plati prosjek zadnja 3 mjeseca i da ih čeka na sudu.. padaju..
__________________
Engage
captain picard je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2008., 18:39   #12
L1ch
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 11
pa bas mi treba papir jer cu ici na sud pa posto sam ja svoj bacio neznam dali su na prijasnjem racunu napisali da ce dignuti brzinu ili ne. znam da na slijedecem pise da su digli. bio sam ja na netu u to vrijeme kad su oni rekli i potrosio toliko prometa ali debili su me trebali obavijestiti nakon sto sam potrosio duplo prometa a ne 10 puta vise od uobicajenog jer tako zakon kaze. a njihov program nije ni zabiljezio ovakav promet niti prijavljivo da je spojen.
pretpostavljam da je doslo do njihove greske kad su dizali brzinu jer je to napravljeno u jednome danu
__________________
moja kornjača
L1ch je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 01:12   #13
captain picard
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 50
mislim, a za točnost ove moje izjave trebat će nam mišljenje odvjetnika, da VIP netočno specificira prijenos prometa na svojim računima.. naime, ako se već žališ, onda je na njima da ti dokažu što se to skinulo.. na mjestu moje poznanice, ja bi ih čekao na sudu jer nema nikakve šanse da s mobitelom skineš 65 Mb za 15 min. I BEZOBRAZNICI TVRDE DA JE TO TAKO JER JE TAKO ZABILJEŽENO !!! Nečuveno.. A nemojte misliti da HT nije lopov.. meni je na ispisu poziva na telefonu bilo da je zvala svoju mamu s našeg kućnog telefona a mi svi skupa bili u Zagrebu.. našao sam karte od aviona kasnije a ključ od mog stana nema NITKO, niti punica (koja onda ne bi sebe samu zvala s mog telefona) niti moja stara (koja isto tako ne bi sat vremena brbljala s mog telefona sa mojom punicom ? nemaju o čemu ni pričati..)
__________________
Engage
captain picard je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na