Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.07.2021., 10:44   #4861
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Primijeti kako su samo kondići jedne marke ispustili dušu
Ovi zeleni su Teapo, od niže klase ti su kvalitetniji i ne crkavaju baš jako često.

Ovi crno-žuti koji su svi riknuli su vjerojatno neko kinesko smeće
Ako pretpostavimo da su ovi prvi ok, ostaje ti svejedno 14 za zamijeniti. Vjerojatno su propišali ne od opterećenja/grijanja nego jednostavno jer su iz one "capacitor plague" serije.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:36   #4862
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Ma ja mislim da je to cisti slucaj kuge tj. šparanja na komponentama od strane MSI-a

Ali zato velim, svakako tu ima posla dakle vrijeme plus materijal... Ja budem to napravio (jednog lijepog dana u buducnosti kad mu bu dosadno) cisto jer me to zabavlja pa je tu taj dodatni faktor, ali isplativost popravka vs kupnja ispravne je definitvno li-la po meni
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 11:45   #4863
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Po koliko cca idu takve MBO i CPU rabljene?
Ne pratim to, baš me zanima radi tog omjera isplativosti
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 12:02   #4864
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Pa ovo kaj sam ja vidio ovak u 5 minuta je 200-300 za najjeftinije ploče, zanimalo me za kolko uopce ide socket 370 radi omjera vrijeme/materijal za popravak cisto da ocjenim dali nakon popravka završiš na gubitku ili bar na 0 I onda proc jos 50 ili 100 kuna kaj ja znam ovisno o modelu.

Da mi je bas napeto ja osobno bi dao lokalno do 500 kuna max za komplet i to za 500 bi mi morao biti unutra neki bolji proc i bolji model maticne. Mislim da ce netko od kolega moci dati bolje procjene, ja se bas previše ne neckam oko 100-200 kuna gore dole ako mi je nešto baš jako napeto Znaš ono kupio sam vec 2 komada fx5700 za cca 250 kuna po komadu. Mislim da bi se definitivno dalo naci jeftinije ali ne da mi se zaje... za 50-100 kuna gore dole iako je to actually 30% cijene.

Iako opet meni osobno p3 je ni vrit ni mimo, sve kaj mozes sa njim mozes i sa p4 koji idu trenutno za puno manju lovu

Edit: Zaboravio sam se pohvaliti, imam novi "dremel" danas metalurgija sa NetVistom
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 16:19   #4865
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
nađoh jođ jednu
Abit BD7II
mislim da je ok (na kučištu naljepnica Win 2000)
sa P4 2.4/512/533
ide na testisiranje
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Abit BD7II.jpg‎
Views:	155
Size:	810.0 kB
ID:	24119  
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 16:57   #4866
Lynnfield
Zmaj od Bosne
Moj komp
 
Lynnfield's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Čakovec
Postovi: 216
@Alien, Prvo i osnovno puno ti hvala ! Gledam njušku ali ili krivo upisujem ili ne nalazim ništa.

PS: Lemilica mi izgorila tako da ništa od popravka
__________________
RIP Šaban (21.6.2016)
Lynnfield je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 17:21   #4867
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Ma no frx dao si mi zanimaciju malo da nekaj cackam po netu uz kavu haha

U njušku sam puknuo u search samo socket 370, mislim da je ova mutacija bila najpovoljnija , nije baš veliki izbor ima samo par komada. https://www.njuskalo.hr/maticne-ploc...oglas-32830013
Skoro sam vec krenuo zvati lika kad sam vidio slot1 bez jumpera ali sam malo zguglao plocu i skuzio iz manuala da ploca sve sama regulira i nema igranja sa postavkama procesora (booo ) pa sam odustao. Sve je preko nekakvog auto pnp bios štelanja...

Na ebayu koliko vidim s370 ploce krecu od 20 baksa + ship, ispadne oko 40-45 sve skupa.

Pricekaj malo možda neko od kolega ima kakav lager pa se javi, nisu svi takvi lurkeri koji rade od doma kao ja

@ electro: Po ovoj recenziji koju si zakeljio ploča djeluje zanimljivo i klokabilno
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 17:55   #4868
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Uzeo sam nedavno par starudija od lika sa Njuskala iz Trnja koji ima hrpetinu stvari, i rekao mi je da socket 370 hardver proda u roku keks, čak i ono neko čudo što je bilo prije toga, Slot 1, da to isto odmah nestane.
Socketa 478 ima kao u priči. Nije lako složit P3 mašinu


Eto meni stigla već druga pošiljka od gospona tkozlac , počeo sam se zatrpavat hardverom, a rekao sam da ću to izbjeć....
Sad imam dvije Win98 mašine i slažem XP......
Za XP sam uzeo preko njuskala tako lijep Sony SDM-HS75P, dobio ga upakiranog sa full opremom, kao nov. Čovjek ga držao u originalnom pakiranju u stanu 15 godina
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 18:03   #4869
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Imam s478 abit mbo, p4, zalman cooler.. Jel se i te stvari još prodaju možda bi xp dobro radio na tome, jel tko to još koristi

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 18:05   #4870
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Eto meni stigla već druga pošiljka od gospona tkozlac
Da njega brijem da svi tu sa teme znamo, on ima svašta ali ipak uglavnom je to malo noviji stuff Fala bogu da je na drugom kraju grada inace bi precesto zalutao kod njega, so far je bio OK i korektan sa cijenama za ovo što sam dosad sa njim poslovao Ali kad uđeš u onu garažu... Ajme

@ catroot: Prodaju se i koriste baš za to kaj si rekao, XP i w98 konfe Ali isto tako p4 i s478 ima ko šalate pa nisu neke cifre za zaradu, to ekipa najvise poklanja ili daje jeftino jer su imali XP do prije par godina...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 18:16   #4871
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
O jbte, dobro vi to plaćate. Znači dobru bi se paru moglo na tome okrenuti. A lager je pozamašan.

Iz osobnog iskustva, taj tkozlac uopće dobro ne istestira hardver koji prodaje, već kupce koristi kao testere. Pa ako prođe - prođe. I onda ak na kraju ne rade tri od 4 memorijska slota, nema veze, one je ploču probao i radi. A memorija je bila samo u prvom slotu.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 18:32   #4872
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Imam s478 abit mbo, p4, zalman cooler.. Jel se i te stvari još prodaju možda bi xp dobro radio na tome, jel tko to još koristi

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
šljaka xp sve u 16
stavio upravo lite xp ..leti
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 20:20   #4873
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
O jbte, dobro vi to plaćate. Znači dobru bi se paru moglo na tome okrenuti. A lager je pozamašan.

Iz osobnog iskustva, taj tkozlac uopće dobro ne istestira hardver koji prodaje, već kupce koristi kao testere. Pa ako prođe - prođe. I onda ak na kraju ne rade tri od 4 memorijska slota, nema veze, one je ploču probao i radi. A memorija je bila samo u prvom slotu.
Ne bi vjerovao kolko je toga ošlo u zadnjih godinu dana .
ISA kartice, Slot-1 ili s370, socket A ... praktički nestalo.

Bio je relativno nedavno i815 PIII komplet na Njušici, zajedno s DTK kućištem ... stanje ko novo (minus prašina), za 150kn ... zakasnio sam.

Na kraju sam uzeo taj PIII komplet (ploča, proc i memorija) iz druge ruke za 250, lik si je ostavio kućište . Stavit će unutra socket A i farbat će ga u crveno .
No dobro. Ploča je Intel Desktop board full integrirana, uključujuči i Creative PCI 128. Svi kondići zdravi.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 21:09   #4874
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
S obzirom kakve su cijene modernog hw meni je sve ovo naše i dalje prihvatljivo, čak i nakon što je poskupilo. Posebno s obzirom da ne idem u kladionice i rundat sa ekipom po birtijama tak da kad se sve zbroji još i štedim u odnosu na ostale
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 21:27   #4875
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
kod mene još jedna 462 asrock K7VM2 sa friškim XP
sa XP 1800+
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 22:03   #4876
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor electro Pregled postova
kod mene još jedna 462 asrock K7VM2 sa friškim XP
sa XP 1800+
Kolega odakle ih vadiš ? Da nemaš neki deponij elektronickog otpada iza kuce sa kojeg vadis sve te krasote

A ja zaboravih zakeljit update današnjih radova na NetVisti. Definitivno unutra ide P4, za dlaku je falilo da zguram nutra i Zalmana ali ipak je to bilo no-go. Tako da je prva opcija bila "šišanje" Zalmana dremelom za par mm na vrhu (što je prevelika blasfemija čak i za mene) a druga je bila zamjena coolera.

Srecom kolega C-shadow me svojevremeno obdario sa poklon paketicem u kojem je bilo svasta zgodno, a između ostalog i par coolera, od kojih i dva aftermarketa za s478. Jedan sam otišao Exy-u a drugi je ostao meni. Exy sjecas se kad sam ti napisao "uzmi onaj u kutijici izgleda mi novije ?". E pa dobro sam pogodio, ovaj koji sam si ostavio je imao krekano kuciste venta i roktao je kao ranjeni vepar u radu kada sam ga prištekao na plocu No srecom i to smo riješili transplantacijom venta sa jednog spire amd coolera tako da sad sve dela i malac se vrti i temp mi se cine 2-3 stupnja vece u idlu od Zalmana (a vjerovatno i lako moguce da je to do vrucine).

Evo ovak to izgleda kad se testno nabije unutra ploca i napajanje.



I ne, prije nego krenete zapomagati nebude to napajanje islo unutra nego neko drugo, htio sam strpati najgoru varijantu unutra da vidim hoce li stati ili ne sa svih gazilion nemodularnih kablova A vidio sam i par mjesta na koje bi se dalo zabušiti par rupa za dodatne ventove i svašta, bit ce to kuciste skroz dobro na kraju.



Plan rezanja je ovakav za prvu ruku, kasnije kad zabušim rupe za šarafe onda budem još malo proširio rupu da dam napajanju max airflow koji može imati. Imao sam ideju napajanje montirati "naopako" i da bude na dnu kucista i sauga zrak odozgora, i staviti ispod neku tanku spuzvicu cisto da suzbijem kontakt, zlu ne trebalo. Ali rekoh prije nego krenem piliti dali bi bilo bolje da ga dignem maximalno u vis pa da sauga zrak od ispod ? Nekak mi se cini da nebi smjelo biti neke prevelike razlike, tak i tak planiram unutra frknuti neko 350W+ napajanje koje bu overkill za tu konfu. Sumnjam da se bude jako grijalo da napoji taj p4, fx5700 i kusur od komponenti Potrošnja na kalkulatoru ispadne oko 270-280W
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 22:19   #4877
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Kolega odakle ih vadiš ? Da nemaš neki deponij elektronickog otpada iza kuce sa kojeg vadis sve te krasote

A ja zaboravih zakeljit update današnjih radova na NetVisti. Definitivno unutra ide P4, za dlaku je falilo da zguram nutra i Zalmana ali ipak je to bilo no-go. Tako da je prva opcija bila "šišanje" Zalmana dremelom za par mm na vrhu (što je prevelika blasfemija čak i za mene) a druga je bila zamjena coolera.

Srecom kolega C-shadow me svojevremeno obdario sa poklon paketicem u kojem je bilo svasta zgodno, a između ostalog i par coolera, od kojih i dva aftermarketa za s478. Jedan sam otišao Exy-u a drugi je ostao meni. Exy sjecas se kad sam ti napisao "uzmi onaj u kutijici izgleda mi novije ?". E pa dobro sam pogodio, ovaj koji sam si ostavio je imao krekano kuciste venta i roktao je kao ranjeni vepar u radu kada sam ga prištekao na plocu No srecom i to smo riješili transplantacijom venta sa jednog spire amd coolera tako da sad sve dela i malac se vrti i temp mi se cine 2-3 stupnja vece u idlu od Zalmana (a vjerovatno i lako moguce da je to do vrucine).

Evo ovak to izgleda kad se testno nabije unutra ploca i napajanje.



I ne, prije nego krenete zapomagati nebude to napajanje islo unutra nego neko drugo, htio sam strpati najgoru varijantu unutra da vidim hoce li stati ili ne sa svih gazilion nemodularnih kablova A vidio sam i par mjesta na koje bi se dalo zabušiti par rupa za dodatne ventove i svašta, bit ce to kuciste skroz dobro na kraju.



Plan rezanja je ovakav za prvu ruku, kasnije kad zabušim rupe za šarafe onda budem još malo proširio rupu da dam napajanju max airflow koji može imati. Imao sam ideju napajanje montirati "naopako" i da bude na dnu kucista i sauga zrak odozgora, i staviti ispod neku tanku spuzvicu cisto da suzbijem kontakt, zlu ne trebalo. Ali rekoh prije nego krenem piliti dali bi bilo bolje da ga dignem maximalno u vis pa da sauga zrak od ispod ? Nekak mi se cini da nebi smjelo biti neke prevelike razlike, tak i tak planiram unutra frknuti neko 350W+ napajanje koje bu overkill za tu konfu. Sumnjam da se bude jako grijalo da napoji taj p4, fx5700 i kusur od komponenti Potrošnja na kalkulatoru ispadne oko 270-280W
bogami nakupilo se kroz godine
žena je presretna zbog hrpe moje starudije
sutra snimim kutiju od cipela u kojoj je hrpa pci i agp starijih grafa
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 22:22   #4878
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor electro Pregled postova
bogami nakupilo se kroz godine
žena je presretna zbog hrpe moje starudije
sutra snimim kutiju od cipela u kojoj je hrpa pci i agp starijih grafa
I moja je presretna haha

Kutija od cipela je još dobro, ja imam 2 kutije od printera Neke kartice čak i ustaju iz mrtvih hahaha
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2021., 23:41   #4879
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
I moja je presretna haha

Kutija od cipela je još dobro, ja imam 2 kutije od printera Neke kartice čak i ustaju iz mrtvih hahaha
ma to su samo kartice koje još moram pogledat
podrum je poprilično pun raznih dijelova
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2021., 09:38   #4880
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Svi kondići zdravi.
Samo da upozorim sve ljubitelje starog hardvera, kondići ne moraju nužno biti nabubreni da bi značilo da ne valjaju. Mogu izvana izgledati kao novi, a zapravo im je kapacitet znatno pao i unutarnji otpor je u banani. Na 20 godina starom hardveru je zapravo vjerojatno većina njih izgubila dio kapaciteta, samo je pitanje koliko i kako će se sistem dalje ponašati.

Tako da, ako ploča izgleda uredno a i dalje se ruši, može biti da jednostavno su problematični i da trebaju zamjenu. Također čest problem je dok su kondenzatori hladni imaju manji kapacitet, a kad se zagriju onda im se poveća i onda odjednom sve proradi Ako imate neku ploču koja zeza s bootanjem i slično, možete probati zagrijati kondenzatore recimo fenom, pa vidite hoće li biti poboljšanja.

A i vidim gore komentar: "kondenzatori jedne marke su nabubrili, a ovi ostali su ok". Najpametnije je ako se već ide ploča popravljati da se zamijene SVI kondenzatori i tek onda ste 100% sigurni. Ovako se može desiti da propustite zamijeniti neki mali kondenzator oko recimo memorije, on izgleda ko nov, a ploča se i dalje ruši...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2021., 09:47   #4881
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Jasno. Konkretno Intel Desktop Board tog godišta je dolazio sa SANYO i Nichicon, tako da se ne brinem toliko. Mijenjat sve odjednom je i pomalo rizično. Najbolje bi bilo u fazama mijenjat istovrsne pa testirat između.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2021., 11:59   #4882
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Da, svakako bi bilo najbolje bilo sve zamijeniti.

Moja napomena za marku stoji. Nisam nigdje implicirao da su svi naizgled ispravni stvarno i ispravni - za provjeru bi ih trebalo odlemiti.

Npr., nedavno sam otvorio jednog Della iz negdje 2005. Na MBO su kondići United Chemicon, Sanyo i Panasonic. Svi UCC (serija KZG) napuhani su, ostali su ok. Za probu sam odlemio nekoliko Sanyo i Panasonica i svima je i kapacitet i ESR u tolerancijama, čak i nakon toliko godina. Ploča ima ukupno 33 elektrolita - apsolutno neisplativo za popravak. I po pitanju troška materijala i još više vremena potrebnog da se to napravi. Još nešto - iz mojeg iskustva sa starim pločama, obavezno testiranje nakon popravka. Zadnje sam krpao jednu AM2 ploču i nakon (parcijalne) zamjene elektrolita radila je na stolu nekoliko dana i vrtila prime95 i testove za GPU, RAM i HDD
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2021., 13:12   #4883
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Za stabilnost rada su bitni elektroliti za stab. napona oko cpu, ram i chipseta a ovi okolo kod slotova bitno manje.
Isplativo / neisplativo, zavisi koliko ti je "napeto" osposobiti i ako se za siću može nabaviti ista / slična u boljem stanju.

I u drugim popravcima elektronike / sklopova a valjda 80% otpada na zamjenu elektrolita, pogotovo nove konstrukcije sa LOW - ESR elektrolitima.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 11:24   #4884
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor Lynnfield Pregled postova
Ljudi ima li koja dobra duša sa "viškom" socket 370 ploče ? Naime dolazi mi Geforce 3 i volio bi složiti Pentium 3 konfiguraciju. Nisam mislio besplatno naravno oko cijene se dogovorimo.
Ako već nisi našao nešto:
https://www.amibay.com/showthread.ph...al-AGP-PCI-ISA

VIA Apollo Pro 133A je chipset.
A ovo je diskusija s Vogonsa na temu VIA vs Intel: https://www.vogons.org/viewtopic.php?t=43569
stef je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 13:24   #4885
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Ekipica, kak se rastavlja slot-A proc?
Maknuo sam hladnjak, ispod njega je alumijska pločica koja ide preko jezgre i L2 modula. Kak dignem to gofno? Probao sam zagrijava fenom, ali ništa.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 15:23   #4886
512bit.net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
Daj mi recite koji su uvjeti za pristup tržnici?

Imam dosta (starijeg) hw koji je višak, nije besplatan, ali bi sigurno bio 3x jeftiniji nego da se nabavi preko ebaya i sl.

512bit.net je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 15:26   #4887
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Imaš na pvt odgovor
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 17:12   #4888
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
Zanima nekog pentium 60 socket4, ispravan, dolazi sa DIN na ps/2 adapterom za tipkovnicu

dolazi u kosturu od AT kučišta, sa AT napajanjem, fali hard disk, baterija nije iscurila.



__________________
...
LostX je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 17:48   #4889
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Logitech G15, otišlo osvjetljenje, jel ima neko kod nas da to popravlja? Gledao sam na YT kako to ide, nemam više živaca za te stvari, nažalost

segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 18:04   #4890
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor LostX Pregled postova
Zanima nekog pentium 60 socket4, ispravan, dolazi sa DIN na ps/2 adapterom za tipkovnicu

dolazi u kosturu od AT kučišta, sa AT napajanjem, fali hard disk, baterija nije iscurila.



Sigurno ti se netko iz ove teme bude javio, to ti garantiram
  Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na