Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2014., 13:55   #511
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
I kod mene taj M203 radi odprve bez ikakvog krašanja imam ga već podugo na pljuci G36/37 ali sam se vratio do Yantara da si prikupim baterije/lampe bez 50kom neidem dalje potamanit ću sve za lampe
Imam još one calibration toolse kome ih dati, to mi je bezveze kad ih nitko netraži, pa gdje je hebeni Cardan kad ga trebaš ili negdje loče votku
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 13:57   #512
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536




Na jugoistočnom dijelu mape ima jedna zgrada s 5-6 stalkera i u zgradi također ima jedan trader. Trader nudi password za ući u kamp Merca i njihovog tradera koji ima neku ekskluziva robu ili nešto što drugi nemaju, nisam uspio shvatiti koju (zaboravio sam koja riječ je bila napisana što drži, nešto kao s vodom čini mi se ). Uglavnom, da se dobi password, moraš obavit par zadataka za ovog tradera.

Dalje nisam uspio saznati iz dva razloga:
1. Već sam pokokao sve Mercove osim njihovog tradera koji se sakrio u čošak i ne mogu do njega

2. Uz tu zgradu sa Stalkerima ima jedan Burer koji ih izvana počne ubijat dok sam ja tamo (još jedan je malo gore višlje dok se spušta od baze Mercova prema ovoj zgradi, s lijeve strene ceste u šumarku uz neko smeće i njega sam prije satrao), i taman trader počinje bježat dok mi treba dati zadatak, izgubim dijalog s njim i on odapne dok pokušava izaći iz svog dijela sobe. Ja odem do kraja hodnika i u sobu lijevo i od tamo sa sigurne udaljenosti riješim Burera, vratim se natrag do tradera koji leži uz vrata, i na tipku F mi se ponudi sva roba koju je prodavao - tri suita među kojima je i egzo, te sva ostala roba. Naravno da sam uzeo sve

Imam dva egzosuita, jedno tri druga, brdo oružja i muncije i oko 200.000 RU

Navečer ću probat prvo kod tog tradera pa onda u Merc bazu, da vidim kaj taj Milo ima

Inače, također na putu iz Merc baze prema dnu mape je s lijeve strane u šumi par baraka s banditima i zombijima okolo. Nije ih teško riješit, a ima zanimljive municije kod njih (kao i kod Mercova), neke soft round koje probijaju armore




Uglavnom, ova mapa mi je totalno osvježenje u free playu, svakako posjetiti
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
E vidiš, baš gledam kartu jučer i mislim si "jesam li bio u tom Construction sajtu". Mislim da nisam i valjda danas budem malo išao vidit kaj ima

Možda treba doć polako i nenaoružan i reći "eto mene sa dignutim rukama".

A vjerojatno kao i svaki trader u igri ima kitu marjanovu od opreme.
Eh, evo update za one koji žele znati više,a stavit ću u spoiler ako netko želi sam istraživat. Uglavnom, zanimljiva mapa




Na jugoistočnom dijelu mape ima jedna zgrada s 5-6 stalkera i u zgradi također ima jedan trader. Trader nudi password za ući u kamp Merca i njihovog tradera koji ima neku ekskluziva robu ili nešto što drugi nemaju, nisam uspio shvatiti koju (zaboravio sam koja riječ je bila napisana što drži, nešto kao s vodom čini mi se ). Uglavnom, da se dobi password, moraš obavit par zadataka za ovog tradera.

Dalje nisam uspio saznati iz dva razloga:
1. Već sam pokokao sve Mercove osim njihovog tradera koji se sakrio u čošak i ne mogu do njega

2. Uz tu zgradu sa Stalkerima ima jedan Burer koji ih izvana počne ubijat dok sam ja tamo (još jedan je malo gore višlje dok se spušta od baze Mercova prema ovoj zgradi, s lijeve strene ceste u šumarku uz neko smeće i njega sam prije satrao), i taman trader počinje bježat dok mi treba dati zadatak, izgubim dijalog s njim i on odapne dok pokušava izaći iz svog dijela sobe. Ja odem do kraja hodnika i u sobu lijevo i od tamo sa sigurne udaljenosti riješim Burera, vratim se natrag do tradera koji leži uz vrata, i na tipku F mi se ponudi sva roba koju je prodavao - tri suita među kojima je i egzo, te sva ostala roba. Naravno da sam uzeo sve

Imam dva egzosuita, jedno tri druga, brdo oružja i muncije i oko 200.000 RU

Navečer ću probat prvo kod tog tradera pa onda u Merc bazu, da vidim kaj taj Milo ima

Inače, također na putu iz Merc baze prema dnu mape je s lijeve strane u šumi par baraka s banditima i zombijima okolo. Nije ih teško riješit, a ima zanimljive municije kod njih (kao i kod Mercova), neke soft round koje probijaju armore




Uglavnom, ova mapa mi je totalno osvježenje u free playu, svakako posjetiti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:00   #513
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
ja sam ušo kod njih sa pass al su me unutra srokali
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:02   #514
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
ja sam ušo kod njih sa pass al su me unutra srokali
A Mercovi su to - prvo pucaju, onda pitaju
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:07   #515
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma ja više ne pitam, sve kaj se crveni, kosim sa TR 301 nema zejebancije samnom. Eutanizirao sam sve i jednog merca, monolitovca.

A i oni vojnici su isto vulve. Prvo im pomognem u CNPP i osnuju si bazu tamo. Kasnije dođem tamo i raspale po meni. Sve sam ih riješio, gamad izdajnička.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:29   #516
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma ja više ne pitam, sve kaj se crveni, kosim sa TR 301 nema zejebancije samnom. Eutanizirao sam sve i jednog merca, monolitovca.
Tako treba, do temelja počistiti zonu
Jedino ne znam kakav je respawn na mapama
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:33   #517
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tu i tamo se nakote Banditi na nekim mjestima, onoliko koliko sam bazao u free playu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:35   #518
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Da, njih zapravo ima najviše i posvuda u free palyu.
Nažalost, nit su neki jači protivnik, niti nose nešto atraktivnije sa sobom

Bilo bi mi draže da su brdo monolithovaca raspršili povuda po svim mapama.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 14:38   #519
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Adidas trenirka, simod dolčevitka i ona dvocjevka dobro, tu i tamo imaju i MP5, onda su malo opasniji ali u globalu, da, luk i voda
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 15:14   #520
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Većina vas je već odjurila daleko, ali možda se nekome dogodilo ko meni ili sam se stalkerima zamjerio. Naime, bio na turneji Jantar-Močvara-Vojno skladište i sad trebam otići u Jantar (na povratku dolazi do onog napada helića u Baru). Prije Jantara odoh u bar na piće i ustanovim da me je netko putem opljačkao. Prije te turneje imao skoro 300.000, a sad mi jedva ostalo za piće. Ako netko zna tko me to opljačkao da ga skratim za glavu. A ja ko hrčak skupljao da kupim BTR, sad ne mogu ni invalidska kolica.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 15:26   #521
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Većina vas je već odjurila daleko, ali možda se nekome dogodilo ko meni ili sam se stalkerima zamjerio. Naime, bio na turneji Jantar-Močvara-Vojno skladište i sad trebam otići u Jantar (na povratku dolazi do onog napada helića u Baru). Prije Jantara odoh u bar na piće i ustanovim da me je netko putem opljačkao. Prije te turneje imao skoro 300.000, a sad mi jedva ostalo za piće. Ako netko zna tko me to opljačkao da ga skratim za glavu. A ja ko hrčak skupljao da kupim BTR, sad ne mogu ni invalidska kolica.
A da nisi bez love ostao prije?
Ima jedna misija za Velesa u kojoj te on šalje k banditima bez tvojih stvari. Možda ih naprosto nakon povratka nisi uzeo kod njega na polici.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 16:31   #522
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A da nisi bez love ostao prije?
Ima jedna misija za Velesa u kojoj te on šalje k banditima bez tvojih stvari. Možda ih naprosto nakon povratka nisi uzeo kod njega na polici.
Ne tada. Tada je bilo u redu. Izgleda nakon onoga kad sam bio u zatvoru sa Doc-om. Nakon izlaska iz zatvora otišao u sobu po stvari i uzeo sve, nisam provjeravao lovu, ali izgleda da ju je tada netko prebacio na svoj račun.

P.S. Kak vi zalijepite slike? Kad je nešto važno napravim screenshot, ali ne znam kak ga stavit (jedino na neki link)

Zadnje izmijenjeno od: Bakica47. 26.05.2014. u 18:28.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 16:41   #523
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kako te netko mogao opljačkati? Ne mogu to ni zamisliti.. Što si išao spavati i probudio se opljačkan ili?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 16:52   #524
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Igram i ja ponovno sada s ovim čudom od moda..... ima nekih sitnih propusta, ali jedino mi para malo prezahtjevan morao sam solidno skresat detalje od maximuma da bi išlo onako kako želim...
Međutim vidim da su za max preporučili 8 gb rama pa i više kako je pisalo u manualu..... a igra mi se pokreće isključivo kao 32 bit ???
Postoji li šansa da je forsiram kao 64
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 17:53   #525
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Gdje je onaj ključ za Wolfa?
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 18:23   #526
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor RobertCrni