Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2014., 14:22   #451
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Druže, zato sma ja obrisao već prije. Mod ne valja i točka. Sve to lijepo na papiru izgleda, ali realizacija je grozna. Nakon što izađe popriličan broj patcheva ću nazad instalirati.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:28   #452
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni čak na početku i nije toliko. Ono u Cordonu, pa Garbage... nije bilo tak strašno. Ali već nakon Bara je krenulo žešće.

A onda kad sam počeo misije od Ghosta nadalje i jučer Pripyat i CNPP, strašno. Napravim 5 koraka, tup. Ispucam 3 metka, tup i tako svako malo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 14:44   #453
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
meni se kod brain scorchera najviše krešalo i to samo kad bi me roknuli
ostatak sam prošo bez večih pizdarija
sad na kraju nemogu u starom baru kod petrneljka popravit ništa jer čim ga pitam ode igra u 3pm
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:06   #454
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Druže, pregrmili bi gameplay, pregrmili bi svojevrsnu prazninu, velike mape i labirinte... ali ono što nikako ne mogu pregrmiti - to su konstantni crashovi igre. To ne valja. Da to radi kako rade sve ostale igre STALKER serijala, sve bi bilo prihvatljivo jer eto, takvi smo mi, željni bilo čega novoga u tom svijetu koji je neopravdano skoro pa zanemaren.
Jbg, nažalost, nije baš stabilno, fakat je Alpha


Citiraj:
No isto kao i onaj SGM 2.2 za kojeg mi je žao ko psu što ga nikad nisam završio zbog onog kretenskog buga skoro na kraju igre... Tako me slično i ovo sada kolje. A bit će isto kretenski ako i izađe novi patch na kojem ni jedan save od ove verzije neće raditi, a bome mi se ispočetka neda trčkarat u Darkscape i natrag po svuda i za Sinovce skupljat pizdarije
SGM?
Mislim da to nisam igrao...


Citiraj:
Ali veliš, prilikom kokanja monotithovaca, igra se opako kreša, a ?
Zapravo, meni se crashala nakon kaj bi ih pokokao, pri povratku u lab x2
Citiraj:
I to je to? A dobro, to onda danas skupim strpljenja i odigram i amen zdravo LA što se mene tiče.
Da to je to. Što se zahtjevnosti tiče, kraj je poprilično razočaravajuć, bar meni...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 15:47   #455
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Jbg, nažalost, nije baš stabilno, fakat je Alpha




SGM?
Mislim da to nisam igrao...




Zapravo, meni se crashala nakon kaj bi ih pokokao, pri povratku u lab x2


Da to je to. Što se zahtjevnosti tiče, kraj je poprilično razočaravajuć, bar meni...
SGM je za Call of Pripyat.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 16:26   #456
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Gotovo odlican mod dobre mape glup AI osim x16 nisam ima vece probleme i to na master,svega mi se dva puta igra rusila i to nakon onoga filmica x2 di se pretvore u zombije ..(mozda je nesto povezano sa xvid kodekom)Sve u svemu ok mod.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 17:03   #457
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Što se tiće rušenja, ono što sam odigrao nisam imao nijedno. Mislim da na to imaju utjecaj mnogi faktori od snimanja moda (redosljed mi je bio drugačiji - tek na kraju snimio programe iz foldera 3rdparties), pa postavke u izborniku itd. Xvid je obavezan (ja sam si snimio zadnju verziju). Zatim, igru ne snimati u Program Files na sistemskoj particiji. Osim toga povrh patcha 130013 snimio još neke fikseve. Našao ih na ovom linku http://freetexthost.com/q134pzdcl5 pa ako netko želi da se poigra. Mod i nije toliko loš da se ne odigra. Šteta da na tolikim mapama nema više zanimljivijih zadataka. Možda se jednom dogovore sa Sigerousom da im popuni te praznine. AI i nije toliko loš, ali i to opet ovisi kako se igra. Primjetio sam da ako se neprijatelju približavam iz pravca, koji su autori zamislili promtno reagiraju. Međutim, ako im dolazim nekim drugim putem, onda su pravi debili. Ali, budimo realni, i u stvarnom životu ima takvih reakcija.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 17:08   #458
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
E, ovo što bakica priča potvrđujem. Bila tako formacija Monolithovaca kojoj sam se približavao frontalno i zasuli me mecima. Drugi puta sam ih flankao i bili su kad pred zidom za streljanje.

Prvo sam mislio bug, a sad očito da je feature

EDIT: Fala Bogu dragome - G O T O V O !!! CNPP sam igrao sat i pol, ne zato što nisam znao što i kako nego što sam svakih 30 sekundi imao CTD
Kad sam došao na Generatore i Lab X2, imao sam jedan jedini kreš u Labu X2 nakon jedne od animacija... i to je to

Kraj je OK, ne znam zašto je glup nekome

I sad sam pola sata bauljao po Cordonu, Rostocku i Darkscapeu i niti jedan CTD... idiocki totalno...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 20.05.2014. u 21:22.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 21:55   #459
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
EDIT: Fala Bogu dragome - G O T O V O !!! CNPP sam igrao sat i pol, ne zato što nisam znao što i kako nego što sam svakih 30 sekundi imao CTD
Kad sam došao na Generatore i Lab X2, imao sam jedan jedini kreš u Labu X2 nakon jedne od animacija... i to je to
A vidiš kod mene skroz obrnuto - NPP bez jednog jedinog crasha, a na Generators svako malo
Citiraj:
Kraj je OK, ne znam zašto je glup nekome
Ne znam, bolji mi je kraj u orginalu. Plus što sam očekivao d aće NPP + Lab x2 biti dosta teži za proći, kad ono šetnja

Citiraj:
I sad sam pola sata bauljao po Cordonu, Rostocku i Darkscapeu i niti jedan CTD... idiocki totalno...
Ja sam sad bauljao po Šumi. Ima tamo jedan atipični burer koji djeluje na otvorenom. Žilav je bio u tri PM. Točnije, koštao me 4 šaržera iz kalaša i dva med kita
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 22:17   #460
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Budem i ja kad uvatim vremena malo prolunjao po prirodi.

Samo ne kužim, ko je na kraju onaj Sinovac kaj mu se samo oči vide i koji klinac je ono svjetlo kaj nas prati po x2 labu. I kakve veze Sinovci imaju sa ovom pričom... Mogao bi ih otići i eliminirati u pećini da vidim kako exoskeleton nabrijani radi protu takvih. Sad sam sve upgradeao i popravio nakon povratka u Cordon kod Foxa u podrumu.

Na moje veliko razočarenje, saradnje sa Freedomovcima nije ni bilo. Sa Dutyjem koliko oćeš, ali niti jedna žešća misija za Freedom.

Osim na veliki prostor, čini mi se da je bilo manje misija nego u SoCu sveukupno, barem ovih za main story. Bilo je više "daj donesi, pa se vrati, pa odnesi, pa se opet vrati, pa onda odi dalje".

Završetak lagan, možda prelagan ali neka, u tom možda i je fora jer su sve snage bile usmjerene protiv nas da ne dođemo do tamo. Kad smo došli, skoro pa nigdje nikoga.

I dalje nisam skužio onaj polovični papir od onog Nomada, 59... Kaj bi to trebalo bit?

I to sa sinovcima je malo nedorečeno.

Ono čemu se mogu nadati je popunjavanje gamepaya misijama, ispravljanje vamo-tamo misija i naravno - peglanje i pečiranje bez CTDova.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 22:44   #461
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Sin je definitivno nedovoljno eksploatirana a zanimljiva priča
Velesa se komotno može koknut nakon kaj da glavnu misiju

Po meni su mogli puno ivše pažnje i par misija posvetiti suradnji i misijama za Freedom/Duty/Military i sukobe s njima.

Ak se netko ozbiljan uhvati ovog, možda i bude nekaj bolje od svega toga na kraju.

Ja došo u Rostok, u free playu - brdo Dutyevaca pokokanih leži okolo, barmen je još uvijek u Pripyatu, ali u baru skužim Petrenka, dođem do njega i bam, CTD

AK niš drugo, našao sam neku prostoriju u Rostoku s brdom opreme, med kitova i nekim odijelom, ne znam jel to bilo tamo i prije free playa
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2014., 23:27   #462
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Sin je definitivno nedovoljno eksploatirana a zanimljiva priča
Velesa se komotno može koknut nakon kaj da glavnu misiju

Po meni su mogli puno ivše pažnje i par misija posvetiti suradnji i misijama za Freedom/Duty/Military i sukobe s njima.

Ak se netko ozbiljan uhvati ovog, možda i bude nekaj bolje od svega toga na kraju.

Ja došo u Rostok, u free playu - brdo Dutyevaca pokokanih leži okolo, barmen je još uvijek u Pripyatu, ali u baru skužim Petrenka, dođem do njega i bam, CTD

AK niš drugo, našao sam neku prostoriju u Rostoku s brdom opreme, med kitova i nekim odijelom, ne znam jel to bilo tamo i prije free playa

Inače, te Dutyjece su pokokali Plačenici, ima i njih nekoliko, a Petrenko je s još dvojicom prvo bio u onoj zgradi kraj stare Dutyjeve baze iz SOC-a i uredno sam kod njega dolazi popravljati odijelo i oružje, sad kako se preselio u bar jedino mogu popraviti sliku na destkopu ...i on i alat za popravak me bacaju van. Sve mi štekće i puši se
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 00:06   #463
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Očito da je Petrenko u free playu veliki bug. Nisam tamo još išao.
Mene zanima kaj je u cementari i još nekim predjelima, nije mi se puno dalo istraživat, sad budem malo ako uvatim vremena, dok ne popizdim od CTD-ova opet.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 10:20   #464
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Cool

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Očito da je Petrenko u free playu veliki bug. Nisam tamo još išao.
Mene zanima kaj je u cementari i još nekim predjelima, nije mi se puno dalo istraživat, sad budem malo ako uvatim vremena, dok ne popizdim od CTD-ova opet.
I prije free playa jer ja sam tek u onom j...nom labirintu. Ma ok je igra al' treba tu još dosta popravljati. Čini mi se kao da godinama tu nije ništa rađeno i sad je navrat-nanos izletjela van. Dosta nelogičnosti, sve ovo što je već gore napisano, puste mape, trčanja, trčanja i još malo trčanja...zaista ne vidim u čemu je fora da ti do ulaza u drugu mapu treba minuta trčanja ili dvije hodanja. No dobro, besplatna je, izbor je na svakome igrati ju ili ne, osobno ću je proći sigurno još nekoliko puta.

Neda mi mogućnost da tipkom 'F' upišem kod na vratima u Pripyat Undergroundu. Jel' imao tko takav problem?
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 21.05.2014. u 13:47.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 13:48   #465
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Probaj space (ako nije rezervirana za skok) ili odi u opcije i stavi da ti je space za "use" button.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 14:32   #466
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Probaj space (ako nije rezervirana za skok) ili odi u opcije i stavi da ti je space za "use" button.
Skakao sam, čučao sam, vrtio se...na kraju, morao sam spustit pogled dole prema cipelama i tek onda mi je pokazao 'F'
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 14:42   #467
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tako sam ja jedva naciljao onaj gumb za gašenje generatora na kraju igre.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 15:39   #468
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
zaista ne vidim u čemu je fora da ti do ulaza u drugu mapu treba minuta trčanja ili dvije hodanja.
realnost i guess.Zna neko mozda pass za ona vrata kad udes u sarcofag odma 30 secunda hoda pa desno?,(pogleda sam kroz demo_record ima unutra eksoskeleton pda i mrtvi znanstvenik)jel neko bio unutra jeli to random stash ili je vezano za neki task?
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 15:41   #469
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Očito da je Petrenko u free playu veliki bug. Nisam tamo još išao.
Mene zanima kaj je u cementari i još nekim predjelima, nije mi se puno dalo istraživat, sad budem malo ako uvatim vremena, dok ne popizdim od CTD-ova opet.
Yap, potvrđujem da i meni CTD-a u freeplayu kada hoću razgovarati sa Petrenkom. Ista stvar se događa kada hoću upotrijebiti repair kit za odijela/oružje, samo kliknem na njega u inventoryu i CTD je garantiran.

Nego, Veles mi je spomenuo neke secret tradere u Dead city-u i Pripyatu koji imaju stvari koje nitko nema, ali nisam ih vidio nigdje tamo, iako sam obje mape preorao u potrazi za njima.

Dodatno ludilo: Crossfire mi ponekad radi, ponekad ne. U Forestu mi sjevernog ulaza počne štekati, kada imam što vidjeti (blaženi ekran na G19). Jedna grafa mi radi na 50%, druga ladi jaja na 0%. Prijeđem u Rostok, odjednom mi grafe prijeđu u "mlazni motor u duetu" mod, opterećenje 99% na obje, a samo stojim i ništa posebno se ne događa na ekranu, čak nema nijedne živine...

Ime moda je zbilja prikladno, ovoliko kreševa bi čovjek očekivao samo od alpha verzije programa...
Garro je online   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 19:12   #470
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Danas sam iščeprkao nešto zanimljivo. Naime, naišao na malecki dodatak modu. Zove se LA The Guiders Mod 1.1d by Lipkiy. Evo o čemu se radi. Ubačen je na jedno 9 lokacija vodić (Guide), nešto kao u COP-u. Ne želiš pješačiti, odeš do njega i lijepo te prebaci na drugu lokaciju. Npr. u selu u Cordonu nalazi se u podrumu pokraj Wolfa. Za sada me ne želi nikuda odvesti, najvjerojatnije što je tek početak igre (to sigurno šljaka kad si već bio na drugim lokacijama). Na jednom mjestu sam pročitao da ne zahtjeva novu igru. Ja sam zbog nekih prepravki počeo od početka pa ne znam jel treba ili ne. Taj dodatak ne može se skinuti posebno, nego u paketu sa još nekim fiksevima. Nije veliko - nešto KB. Link je: http://www.mediafire.com/download/23...+ThaOneDon.rar

Odslikao sam vodića u Cordonu link: http://s29.postimg.org/4imdo7t2v/ss_...a01_escape.jpg
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 20:58   #471
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Probao, rade vodiči bez problema.

Bakica, jel' se može kako taj prijevod preuzeti?
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 21:44   #472
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Probao, rade vodiči bez problema.

Bakica, jel' se može kako taj prijevod preuzeti?
Do sada sam preveo oko 90%, uglavnom najvažnije. Dijaloge uvijek ostavim za kraj, jer već po opisu zadataka zna se što treba. Dnevno prevađam oko 10 sati, a onda kroz igru provjeravam. Toga ima brdo, samo imena i nadimaka ima par stotina. Ali kad sam preveo COP koji ima 150 dodatnih misija i dijaloga, kao da se takmiče tko će više brbljati, onda ću bome i ovo završiti. Stavio bi ovo što imam na neki link, ali ne znam koji. Znam samo ovaj za slike. I još nešto. Nažalost u ovom modu, kao i u mnogim drugima jedan dio titlova (srećom mali) razbacan je po nekim skriptama i u folderu gameplay, pa bi i to trebao zapakirati sa folderom text.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 21:46   #473
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
O kakvom prijevodu se radi? (padobranac)
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 22:09   #474
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
O kakvom prijevodu se radi? (padobranac)
Ne kužim to 'padobranac'. Možda sam prestar da poznam spiku mladih. Prijevod Lost Alphe na hrvatski. Do sada sam preveo na desetke modova, najviše za COP - SGM 1.7, SGM 2.0, SGM 2.2. Najviše prijevoda morao sam raditi s ruskog. Samouk sam, nekad davno učio samo njemački, ali uz veliku volju i uz umirovljeničko slobodno vrijeme može se naizgled nemoguće napraviti.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2014., 22:41   #475
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Padobranac znaci kada netko upadne u raspravu i pocne sudjelovat u istoj.. Poput mene koji je blenuo sa onim pitanjem..

Aha, znaci ti prevadjas to, a? Bome, dobar posao onda odradjujes.. Svaka cast na trudu.. Osobno smatram to posve nepotrebnim i nitko nije vrijedan tvog truda i blejenja u ekran ali to sam samo ja pa ne zelim dodatno kvarit dozivljaj.. Dolazimo do toga da si dovoljno pametan i iskusan da NE radis nesto preko *urca pa zakljucujem da uzivas u tome

Svojevremeno sam na faxu radio skripte kod profesora koji nisu htijeli podijeliti materijale da ucimo po njima. Svako predavanje sam okidao brdo fotki i zatim doma sve to prepisivao u word.. Uzivao sam u tome, cinio sam dobro kolegama a i sam sam puno toga zapamtio/naucio..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 03:03   #476
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Probao, rade vodiči bez problema.
Ne znam jesi li primjetio da u dodatku za vodića imaš dvije kombinacije - za lovu i besplatno. Ispočetka sam mislio da mi dodatak ne radi, jer sam tražio po minimapi oznaku vodića, a onda skužio da kad mu pristupiš pojavi se oznaka. Osim toga na onoj uputi gdje piše gdje se koji nalazi piše za bar Bald man blizu šporeta. Polomio noge tražeći ćelavca, a ono na kraju u čošku bara moj stari poznanik Baldy.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 07:50   #477
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Padobranac znaci kada netko upadne u raspravu i pocne sudjelovat u istoj.. Poput mene koji je blenuo sa onim pitanjem..

Aha, znaci ti prevadjas to, a? Bome, dobar posao onda odradjujes.. Svaka cast na trudu.. Osobno smatram to posve nepotrebnim i nitko nije vrijedan tvog truda i blejenja u ekran ali to sam samo ja pa ne zelim dodatno kvarit dozivljaj.. Dolazimo do toga da si dovoljno pametan i iskusan da NE radis nesto preko *urca pa zakljucujem da uzivas u tome

Svojevremeno sam na faxu radio skripte kod profesora koji nisu htijeli podijeliti materijale da ucimo po njima. Svako predavanje sam okidao brdo fotki i zatim doma sve to prepisivao u word.. Uzivao sam u tome, cinio sam dobro kolegama a i sam sam puno toga zapamtio/naucio..
Posjeti Call of Pripyat temu, pa ćeš vidjeti što Bakica47 radi sa modovima Već sam rekao da su ovi papci iz Dezovejva goli ku**c za njega

Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Ne znam jesi li primjetio da u dodatku za vodića imaš dvije kombinacije - za lovu i besplatno. Ispočetka sam mislio da mi dodatak ne radi, jer sam tražio po minimapi oznaku vodića, a onda skužio da kad mu pristupiš pojavi se oznaka. Osim toga na onoj uputi gdje piše gdje se koji nalazi piše za bar Bald man blizu šporeta. Polomio noge tražeći ćelavca, a ono na kraju u čošku bara moj stari poznanik Baldy.
De mi reci, jel ima kakvih rješenja/fixeva za rušanja igre na tvom horizontu?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 10:38   #478
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Jesam, odmah sam i stavio besplatnu verziju (pa kad se već nudi) . Što se Bakice tiče njemu zaista treba dati priznanje. Tu sa foruma sam skinuo SMG koji je on obradio, a prijatelj mi je poslao još dva njegova moda (Vrijeme saveza i Dolazak proroka), sve pohvale, puno truda je tu uloženo i modovi rade besprijekorno. Svaka čast i samo naprijed majstorčino!
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 11:50   #479
Savski Vuk
Registered User
Moj komp
 
Savski Vuk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 25
Kako li se zove onaj dutyijevac što je na krovu u Baru popravljao odijela i oružje, on mi je izgleda poginuo u napadu merca?
Savski Vuk je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2014., 12:31   #480
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
[QUOTE= De mi reci, jel ima kakvih rješenja/fixeva za rušanja igre na tvom horizontu?[/QUOTE]

Kad su se pojavili mod i patch počeo igrati i uz par popravaka završio oko 60% igre. Umjesto da nastavim počeo prevađati, mijenjati grafiku i zvukove i svaki put započinjao iznova. Sinoć počeo iznova igrati i tjerat ću do kraja da mogu naći eventualne probleme. Oni se vjerojatno mogu i popraviti, ali treba nešto vremena (njima je trebalo 6 g. da zbrljare). Nakon patcha više se i ne javljaju, izgubili se u traženju rješenja. Iskreno, to i nije lak posao, ponekad je kao traženje igle u stogu sijena. Po mom mišljenju najveći krivac je što je standalone, pa je integriran patch 1.0007 za SOC, koji se pokazao loš još prije par godina. Ostali modovi igrali su se na 1.0004 ili 1.0005. Mod (ako se ne gleda samo na greške) je idejno zanimljiv, jedino ima malo previše praznog hoda. Ako nisu izgubili volju vjerojatno će s vremenom popuniti mape s likovima i zadacima. Ne gubiti vjeru i nadu, još ćemo se mi naigrati Stalkera.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na