Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2013., 21:40   #151
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Ide mi na jetru kad pricaju o revampanju stvari a zapravo samo se radi o recikliranju i sminkanju, vau, ima hrpu novi customizacija, fino, ali mene zanima dali ce se opet desit da svi rokaju s m16/aek ili tak nesto, vidim da je head glitchanje tu, pitanje je kakav je hit reg, pitanje je kakav je sniper glare. Da se razumijemo, kupit cu ju i igrati, jer uvjeren sam da se radi o boljem bf-u nego sto je 3, ali me strasno iritira jer smatram da nista kljucno nisu rijesili i nista originalno nisu ubacili. Rusenje zgrade na mapi i ostale stvari mi se vise cine kao neki gimmick nego stvarna takticna ideja, a i pitanje je na sta ce sve to licit kad se izliju na servere idioti i cheateri. Ljuti me jer mislim da bi tako genijalna igra to mogla biti, zamisli da ima 3 strane na mapi, da ima skrovitih prolaza da mozes flenkat neprijatelje s malim squadom, ili da mozes razapet uze preko zgrade i tako stvarati nove puteve (a bilo je toga). Nedaj boze da ubace mogucnost commanderu da radu turrete, kamere ili slicno po mapi tamo gdje njegov tima kontrolira flagove. Ah, raspisao sam se, nista, cekam betu, malo cemo pljuvat po njoj, a onda u nedostatku boljih AAA naslova, sutit i igrat, vjerojatno i uzivat ponekad.
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 23:42   #152
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja sam samo htio reci da je 600kn za jednu usranu recikliranu igru previse 350kn za 10 mapa !!!! LOOOL tooo much. Volim BF serijal ali mislim da su ga totalno pretjerali sa cijenom. Btw jos i hardver koji ces sigurno bar nesto morat promjenit... Ne fala cekam GTA V i online mod definitivno... Ovo je ovak i onak isto ko i BF3
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2013., 01:43   #153
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Strava kakva cijena. A da ne pricam da se u Bad Company 2 vec tjedan dana nemoguće ulogirat. Ekipa masovno gunđa po EA forumima i zove službu za korisnike, a ovi idioti niš ne rade po tom pitanju. Boli njih briga za korisnike, samo pare skupljaju. Nedam više ni kune Electronic Artsu, a kamoli ove perverzije od 100 eura za igru. Igrat će se Red Orchestra il neš drugo...
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 13:20   #154
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sad će se nać pametni (većinom fanboyevi) i reć da je 600kn opravdana cijena haha
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 13:51   #155
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Pa šta je to, neš ti, skoro četvrtinu prosječne plaće za BF3 ekspanziju

Možemo li opet glumiti indijce preko nekog proxy-a?

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 25.09.2013. u 13:59.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 17:51   #156
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Preskupo za početak preskačem zasad i ostajem na bf3 btw beta detalji
http://www.youtube.com/watch?v=rA9o5hyuMuk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 19:27   #157
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 19:30   #158
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Gospodo draga, netko baci govno na forum i svi veselo prihvatise i sada svima rucice i usta po tom govnu smrde, kakvih 600 kn ljudovi, pa za 250 se nabavi key, pa za koji mjesec kad odvojis dovoljno od kava/cigara/kondoma/zvaka jos 200 za premium date. E sad ak je za bf4 250 kn previse...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 19:37   #159
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
A u kojoj si ti skoli ucio bonton ? Beckoj ? Nije previse za bf4 250 kn ali 60+50 eura je. Da da to je sa origina cijena, ali o toj cijeni se i prica i to je prva cijena te igre tako da pricu o govnima ostavi za sebe. To sto cu ja i pola nas uzeti igru preko proxya a premium preko cjs-a su drugi par opanaka i naravno da ces se snaci za jeftinije.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 19:41   #160
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Gospodo draga, netko baci govno na forum i svi veselo prihvatise i sada svima rucice i usta po tom govnu smrde, kakvih 600 kn ljudovi, pa za 250 se nabavi key, pa za koji mjesec kad odvojis dovoljno od kava/cigara/kondoma/zvaka jos 200 za premium date. E sad ak je za bf4 250 kn previse...
A djeci je sve previše... Nekom ko radi i zarađuje svoju plaću pošteno, ima prosječno računalo koje može pokrenuti igru, dakle bf4, te istu igru planira igrati najmanje 2g, do izlaska nove, kad logično razmisli i podijeli tih 450kn na dvije godine, dobije smiješnu cifru za nešto u čemu će provesti 1000 ili više sati igre (igram bf franšizu 10g, pa ne lupam gluposti, nego iznosim konkretnu i logičnu računicu).
Ove gore objede i uvrede i ispade pojedinaca, uopće ne želim komentirati, imaju temu o drugim igrama, koje također koštaju 400-500kn, i to godišnje, a ne dvogodišnje kao bf franšiza, pa neka igraju i plaćaju njih, te tamo nastave pisanje, flejm je bespotreban i suvišan.

@neo - po najnovijim informacijama, točnije od jutros, store2 origin se gasi/je ugašen, a putem novog origin store-a je kupnja sa proxyiima nekim čudom disableana, ide invalide invoice bug i slični errori pri kupnji, tako da izgleda da će ipak preostati rješenje u vidu stranica koje prodaju keyeve....

@xulos - pa nitko te ne tjera da kupiš igru na originu, fala Bogu ima keystoreova koliko te volja sa skoro upola jeftinijom igrom i premiumom, to je čovjek još lijepo napomenuo. Onaj tko ima novaca i volje da kupi na originu, njegova stvar, onaj tko će uštedjeti, otići će na najjeftiniji pouzdani keystore i uzeti tamo, simple as that.

Evo, pa ko voli....
http://cdkeywatch.com/games/battlefield-4
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2013., 19:46   #161
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Pa to sam i rekao, nisam lud da dam 110 eura za igru pa taman da imam neznam koju lovu, nego cu ju upiknut preko proxy/cjs kombinacije. Osvrnuo sam se samo na njegovu kulturu izrazavanja na forumu i opcenito u ovoj temi
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 20:11   #162
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja sam samo htio napomenut da je igra preskupa u bilo kojoj kombinaciji. Ja cekam akcije u pola cijene za bozic
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 20:27   #163
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
ja sam samo htio napomenut da je igra preskupa u bilo kojoj kombinaciji. Ja cekam akcije u pola cijene za bozic
S kog gledišta?
36-40€ je sasvim standardna cijena za novi naslov, pogledaj npr cijenu cod-a, gledajući na pucačine, ili npr saints row-a, diabla, ass.creeda, simsa, itd. itd., sve su to igre koje u preorderu ili odmah po izlasku koštaju 300kn više manje.
Pa jedan pes ili fifa koštaju cca 250kn, a štancaju se svake godine...
Suludo je o tome debatirati, tko će igrati, kupiti će, tko neće, neće ni kupiti ili će čekati humblebundle i kupiti igru za 5-6 dolara 2 godine po izlasku....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 20:57   #164
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
A djeci je sve previše... Nekom ko radi i zarađuje svoju plaću pošteno, ima prosječno računalo koje može pokrenuti igru, dakle bf4, te istu igru planira igrati najmanje 2g, do izlaska nove, kad logično razmisli i podijeli tih 450kn na dvije godine, dobije smiješnu cifru za nešto u čemu će provesti 1000 ili više sati igre (igram bf franšizu 10g, pa ne lupam gluposti, nego iznosim konkretnu i logičnu računicu).
Ove gore objede i uvrede i ispade pojedinaca, uopće ne želim komentirati, imaju temu o drugim igrama, koje također koštaju 400-500kn, i to godišnje, a ne dvogodišnje kao bf franšiza, pa neka igraju i plaćaju njih, te tamo nastave pisanje, flejm je bespotreban i suvišan.

@neo - po najnovijim informacijama, točnije od jutros, store2 origin se gasi/je ugašen, a putem novog origin store-a je kupnja sa proxyiima nekim čudom disableana, ide invalide invoice bug i slični errori pri kupnji, tako da izgleda da će ipak preostati rješenje u vidu stranica koje prodaju keyeve....

@xulos - pa nitko te ne tjera da kupiš igru na originu, fala Bogu ima keystoreova koliko te volja sa skoro upola jeftinijom igrom i premiumom, to je čovjek još lijepo napomenuo. Onaj tko ima novaca i volje da kupi na originu, njegova stvar, onaj tko će uštedjeti, otići će na najjeftiniji pouzdani keystore i uzeti tamo, simple as that.

Evo, pa ko voli....
http://cdkeywatch.com/games/battlefield-4
Neko ljut od paprika ili?? Di živiš ti u kojem pararelnom svemiru?400,500 kn nije malo ni za jednu igru pa tako ni za bf4,radim imam to šta imam i ok mi je PC tako da ta tvoja teorija pada u vodu, ali da dam sad punu cijenu/tolike pare ne hvala možda nekih 250kn i to za premium,nijedna igra ne zaslužuje više od 300 kn danas.(ali i to je neka druga priča)Uglavnom ko ima nek kupuje ali ja neču definitivno.Živio.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 23:10   #165
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Nikad ne kupovat prek origina pa cak ni steama kad nije sale...

Inace

http://www.youtube.com/watch?v=if-32QYfHUU
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 01:47   #166
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Pa to sam i rekao, nisam lud da dam 110 eura za igru pa taman da imam neznam koju lovu, nego cu ju upiknut preko proxy/cjs kombinacije. Osvrnuo sam se samo na njegovu kulturu izrazavanja na forumu i opcenito u ovoj temi
A sta te tocno zasmetalo molim te lijepo? Razmetanje ciframa sa origina kao da je to jedina opcija i hejtanje igre prije negoli je izasla upravo s tog iskrivljenog financijskog stanovista na koju sam se osvrnu recenicom da su si usmrdili ruke? Oprosti, citajuci neke postove u ovoj temi, smatram da sam bio dovoljno kulturan. Istina, nisam se izrazio kako bih mozda na nekoj konferenciji, ali za forum na kojem su ceste cak i puno uvredljivije recenice, mislim da sam bio u granicama normale.
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 08:02   #167
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Jopis nemas pravo watch dogs u najavi sada kosta 250kn asassin novi isto 250 batman 250 koji su isto tako mega hitovi btw i BC2 je kostao oko 250kn i sad su se ovi isusi ugledali na COD i digli cijenu na 350 i naplacuju doslovno sve! ajde ok da u tih 350kn dobijes 20-etak mapa itd.. ne naplate ti 10mapa koje ce ti brzo dosadit a tebi se bas igra pa kupi onda premium a to kosta isto 250kn i eto 500-600kn za 1 igru... Nisam ni BF3 kupio po punoj cijeni tek kada je na originu za bozic bila na akciji 50% pa sam ju platio 180kn a premium 125kn preko indije... a sad ako to ne sljaka preskupo. Volim BF serijal ali sto jest jest preterali ga sa cijenom maksimalno.

jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 08:12   #168
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Jopis nemas pravo watch dogs u najavi sada kosta 250kn asassin novi isto 250 batman 250 koji su isto tako mega hitovi btw i BC2 je kostao oko 250kn i sad su se ovi isusi ugledali na COD i digli cijenu na 350 i naplacuju doslovno sve! ajde ok da u tih 350kn dobijes 20-etak mapa itd.. ne naplate ti 10mapa koje ce ti brzo dosadit a tebi se bas igra pa kupi onda premium a to kosta isto 250kn i eto 500-600kn za 1 igru... Nisam ni BF3 kupio po punoj cijeni tek kada je na originu za bozic bila na akciji 50% pa sam ju platio 180kn a premium 125kn preko indije... a sad ako to ne sljaka preskupo. Volim BF serijal ali sto jest jest preterali ga sa cijenom maksimalno.

Ne bi išlo. Ja tebi linkam cijenu bf-a iz keystoreova, a ti meni opet kontriraš da je bf preskup na originu, i uspoređuješ cijenu ass.cr.4 s keyshopa, dok je na uplayu starting from 50€, watchdogsi također 50€ na uplayu, batman je 46€ na steamu,a 50€ na amazonu i gamestopu na koje te šalje preorder now link sa batman official stranice, da ne nabrajam dalje... A da ne uspoređujem multiplayer komponentu u tim igrama, sa mp-om bf franšize. Također, bc2 ti je koštao 50€ u preorderu na ea stranici, 50$ na steamu, bf3 isto tako 50€ na originu, itd. Budi realan, pa ako ćemo uspoređivati nešto, onda ili uspoređuj kako treba, ili bolje nemoj nikako Okreni se malo oko sebe, pa pogledaj koliko koštaju igre drito kod njihovih izdavača, sa 10x manje online sadržaja, ili čak bez ikakve multiplayer komponente sadržane....

Da ne budem više u tom djelomičnom offu, budući da ovu debatu oko cijene igre ne želim nastavljati, jeste vidjeli koja igra ide gratis uz najnovije amd-ove top grafe
Bf4 offc.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 26.09.2013. u 08:21.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 08:42   #169
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
istina nemala svota novca, ali dat cu tih 500-600kn i nece mi biti zao, iovako cu vise manje jedino to igrati sljedece 2 god.
  Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 13:39   #170
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
AMD GPU 14 DICE presentation


http://www.youtube.com/watch?v=mLt5RVGJfQY


"Angry Sea" Single Player


http://www.youtube.com/watch?v=dtpqaSgEvRI
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 14:40   #171
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja sam sve cijene usporedivao sa G2play trgovine ne sa origina i uplay.a
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 14:41   #172
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 17:42   #173
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Mehiko ne radi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 19:02   #174
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
bas to dzabe smo se zajebavali 2 sata. Cak sam i u nigeriji bio i nista :/
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 19:23   #175
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Brazil isto nula bodova.
Informacija za ostale, svaki pokušaj se naplaćuje - rezervacija za plaćanje. (Mexico - 0.75€, Brazil 0.67€)
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:23   #176
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Jel počeo preload early access bete?
Danas je trebao početi.

Na poslu sam pa nemam pojma
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:25   #177
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
nije još
__________________
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:29   #178
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Piše u Originu 7:00 PM
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:32   #179
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
NAdam se da će nam dati malo i da zaigramo Paracel Storm na onim zaključanim serverima kao prošle godine što je bio Caspian.

A ne da samo visimo u glupom Šangaju.


Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Piše u Originu 7:00 PM
7 PM GMT naše vrijeme ili 7 PM EST koje je za ~6 sati?

BTW, jesi na TS-u tunajt, idemo DayZ-at
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2013., 17:41   #180
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
7 PM GMT naše vrijeme ili 7 PM EST koje je za ~6 sati?

BTW, jesi na TS-u tunajt, idemo DayZ-at
Rekao bi da se to gleda po lokalnom vremenu. Dakle za malo više od sat vremena.

OT: Dayz danas samo kratko, BTW sjebali su onaj server. Maknuli su sve extra barake, hangare itd...
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na