Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.01.2015., 19:05   #4021
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Mislim da nemaš razloga ostat na njemu, zapravo stock KeleUI nudi više. Ako ništa onda rade off screen gestures (dt2w i slične fore). A ako ti fali app drawer stavi se drugi launcher. Imaš na Dakokovom forumu upute i linkove.
Ja ga doduše koristim tek zadnjih par dana ali do sada nisam naišao na neke bugove. Ima nešto kineskog bloatwarea ali nije strašno.
goran1985 je online  
Staro 24.01.2015., 19:21   #4022
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,262
Još malo updatea na A806, Lenovo nodi zgodnu aplikaciju Shareit, za slanje podataka na druge uredjaje, mene je odusevila,
A što se baterije tiče, nakon što mi je skoro nakon pola dana nestalo, pogledao sam potrosnju sa Lenovo Power manager i dobio sljedece rezultate.
Bat na 20%:


Dan iza sam isključio smart rotation(praćenje očiju) i rezultati su mnogo bolji, al vidi iznenađenja soundmeter čak i kad ga ne koristiš guta bateriju uglavnom nakon malo manje korištenja sat dva manje.
Bat na 65%
OuttaControl je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2015., 20:04   #4023
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,011
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Jel probao kalibrirati bateriju? S ovim čudom BC. Koliko zapravo traje baterija, jel izvuče tolko vremena kolko bi čovjek i očekivao ali samo prikazuje krivo ili baš i traje prekratko? Ako je ovo prvo kalibracija pomaže, ako je drugo jbg to je Doogee ništa čudno .
Mob nije rootan. Danas sam ga gledao, uključen je dan i pol, oko 3h SOT i prikazuje preko 70% baterije. Nakon par min. prčkanja pao je za 5%, veli frend da negdje ispod 60% samo se ugasi. Sot i ostalo meni izgleda ok, postotak definitivno nešto krivo pokazuje. Veli da mu je samo jednom sustav javio onih 15% i da je batt low. Kako je mob imao jedno dva OTA updatea u međuvremenu, moguće se tu nešto dogodilo. Rekao sam mu da proba rootati i kalibrirati bat.
c-shadow je offline  
Staro 24.01.2015., 20:10   #4024
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Je,ali s pdvom vise nije 200 nego 250$, a sad izracunaj koliko se isplati davati 1700kn za kineza bez garancije u usporedbi sa mjesec dana starim g2

A ko to tebi daje garanciju na mjesec dana stari g2?'
I AKO JE TEBI ASUS kinez onda wooooooow..
R3nchi je offline  
Staro 24.01.2015., 20:22   #4025
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Jamstvo u HR u dućanu gdje je kupljen, možda?
Asus nije kinez, ali ako se kupi sa kineske stranice, onda je kao kinez i jamstvo je isto kao i za klasične kineze. Kao da ga i nema.
Cca 90% svih G2 u HR ima važeće 2godišnje jamstvo u HR. Koliko kineza ili Asusa ima to isto?
Brko je offline  
Staro 24.01.2015., 20:23   #4026
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Mediatek je definitivno bolji u nižoj i srednjoj klasi gdje nije dominirao prije samo godinu dana.
U core per core usporedbi ameri imaju izraz za ovo: It's not even in the same ballpark.
trouble je offline  
Staro 24.01.2015., 20:26   #4027
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,306
Ima ako su kupljeni u wow shop...oni daju 2god. garanciju.e sad nisam nikad tamo kupovao pa ne znam koliko ta garancija stvarno vrijedi...
locks je offline  
Staro 24.01.2015., 20:30   #4028
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Vidjet ćemo kad prvi puta netko reklamira 13 mjeseci starog kineza u wow shopu. Živo me zanima.
Brko je offline  
Staro 24.01.2015., 20:46   #4029
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Drug Brko nece biti problema.Dati ce novi ili vratiti novce.DI to rijesava bez problema,a kod kineza nema senzora za vlagu tako da se ne mogu izvlaciti na to.
RAUL je offline  
Staro 24.01.2015., 20:57   #4030
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Mislim da nemaš razloga ostat na njemu, zapravo stock KeleUI nudi više. Ako ništa onda rade off screen gestures (dt2w i slične fore). A ako ti fali app drawer stavi se drugi launcher. Imaš na Dakokovom forumu upute i linkove.
Ja ga doduše koristim tek zadnjih par dana ali do sada nisam naišao na neke bugove. Ima nešto kineskog bloatwarea ali nije strašno.
Jel baterija ista bolja na tom keleu?
pokra89 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2015., 21:07   #4031
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jamstvo u HR u dućanu gdje je kupljen, možda?
Asus nije kinez, ali ako se kupi sa kineske stranice, onda je kao kinez i jamstvo je isto kao i za klasične kineze. Kao da ga i nema.
Cca 90% svih G2 u HR ima važeće 2godišnje jamstvo u HR. Koliko kineza ili Asusa ima to isto?
Upravo to.
L31 je offline  
Staro 24.01.2015., 21:29   #4032
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Zgodan usporedni test za MTK6752 i SD615 mobitele (Meizu i Oppo)
CCa 25% sporije od najsporijih SD800 chipesta na 2.2ghz. Od grafi sam ocekivao malo vise i one su jos uvijek puno sporije od 330. S druge stran je vec bilo krajnje vrijeme da Quallcom izbaci nes posteno za mid range jer SD4x0 nije dovoljan za vise rezolucije itd...

Kad ce postene Mi Note recenzije?
MAGARAC je offline  
Staro 24.01.2015., 22:03   #4033
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jamstvo u HR u dućanu gdje je kupljen, možda?
Asus nije kinez, ali ako se kupi sa kineske stranice, onda je kao kinez i jamstvo je isto kao i za klasične kineze. Kao da ga i nema.
Cca 90% svih G2 u HR ima važeće 2godišnje jamstvo u HR. Koliko kineza ili Asusa ima to isto?
cekaj ti sad mene hoces uvjerit da ce neko u ducanu kupit lg g2 za 2500kn i za mjesec dana ga prodavat za 1400kn???
A uostalomk kad vam je neki mb bio zadnji put na reklamaciji servisu u hrv?? i kako je to proslo???

svi znamo kakva su prava potrosaca u hrv..
R3nchi je offline  
Staro 24.01.2015., 22:20   #4034
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
@R3nchi

Ja te ne želim uvjeravati, ja ću ti samo dati par ČINJENICA iliti DOKAZA:

Listopad 2014 - kupio sam novi zapakirani i nekorišteni Sony Xperia Z1 od kolege sa foruma robert7 za 2000kn. On ga je platio oko 250 kn.

Prosinac 2014 - kupio sam novi zapakirani i nekorišteni LG G2 od kolege sa foruma zagy za 2000kn. On ga je platio 219 kn.

Ne znam jesi ikad čuo za kupnju mobitela preko produljenja ugovorne obveze? Kužiš spiku? Ljudi kupe mob uz pretplatu i onda ga preprodaju i stave 1500+ kn u đep jer im treba živa lova? Ne? Jebiga onda...

A sad idemo na servise:

Lipanj 2013 - Xperia Z se ugasila nakon mjesec dana starosti. Poslao na servis u Agram. Sve 5, mobitel radi dan danas kod nove vlasnice. Nigdje tragova otvaranja.

Lipanj 2014 - Alcatel OT Idol je imao problem sa ekranom, sam je palio aplikacije, problem poznat kao Ghost Touch. Zamjenjen ekran, mobitel je radio dok ga nisam razbio i vratio u bivšu fabriku.

Siječanj 2015 (pred 2 tjedna) - LG G2 mi se počeo resetirati i zapeo na logu, poslao u Agram, zamjenili su mi matičnu, dobio sam novu 24-mjesečnu garanciju i novi IMEI. Također, mobitel nema ni pikice ni tragova otvaranja.

Dakle, sva 3 puta svaka čast servisu. Brzo, efikasno i točno.

Ti i dalje uvjeravaj sebe da su kinezi baš super i da je bolje dati 1600kn za kineza nego 1800kn za G2 sa garancijom u HR, kao i to da kao potrošači nemamo prava... ili reci da ja samo imam sreće

Sad smo otišli u mali OT, ali čisto da imaš informacije iz prve ruke.
Brko je offline  
Staro 24.01.2015., 22:51   #4035
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor brisani Pregled postova
Nešto sam propustija, nema više besplatne poštarine ili ?

EDIT. Hvala !
Dodatno, za one koji bi se zaletili kupiti na mobicityu zbog garancije, mislim da je čak i na ovom forumu bilo govora o tome, imaju dosta "kineski pristup" ostvarivanju garancije. Kad kažem kineski pristup mislim na kineske webshopove, dakle ostvarivanje garancije je negdje između teško i nemoguće.
bg_4_l je offline  
Staro 24.01.2015., 23:04   #4036
brisani
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: ST
Postovi: 280
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Dodatno, za one koji bi se zaletili kupiti na mobicityu zbog garancije, mislim da je čak i na ovom forumu bilo govora o tome, imaju dosta "kineski pristup" ostvarivanju garancije. Kad kažem kineski pristup mislim na kineske webshopove, dakle ostvarivanje garancije je negdje između teško i nemoguće.
Nije radi garancije, nego radi cijene i ww roma. Cijena otpada, pa sam zato i izbrisa post.....
brisani je offline  
Staro 25.01.2015., 00:57   #4037
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Jel baterija ista bolja na tom keleu?
Bolja je negdje izmedju malo i nimalo. Gora nije...
goran1985 je online  
Staro 25.01.2015., 02:05   #4038
simba2015
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: zadar
Postovi: 1
zanima me dali znate išta i ako možete pomoći o mobitelima uleFone Be Pro Android 4.4 Quad Core 1.5GHz Dual Sim i Lenovo golden warrior S8- MTK6592 Octa core 1.4GHz 2GB RAM 5.3inch HD IPS Android?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.01.2015. u 09:51.
simba2015 je offline  
Staro 25.01.2015., 02:19   #4039
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,117
Zar netko ovdje zbilja vjeruje da će se Zenfone 2 prodavati po 200$ na kineskim shopovima?

Rečeno je da je 200$ povlaštena cijena za US.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline  
Staro 25.01.2015., 08:22   #4040
francek
Premium
 
francek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 174
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Frend kupio Doogee DG310. Problem je taj što mu % baterije ide normalno do nekih 50%, a onda se mob gasi. Ima tko kakvih iskustava s tim odronom? Ima kakav custom rom za to čudo da to isproba?

http://www.needrom.com/category/doogee/dg310/
__________________
Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50mzh 16MB
francek je offline  
Staro 25.01.2015., 11:23   #4041
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Zar netko ovdje zbilja vjeruje da će se Zenfone 2 prodavati po 200$ na kineskim shopovima?

Rečeno je da je 200$ povlaštena cijena za US.
U prijevodu, sa narudžbom iz Kine, nebude ispao manje od 2000kn sa davanjima.

@locks @RAUL
Ako je točno ovo što vi kažete da Wowshop vraća pare ili daje novi uređaj za pokvareni, tim bolje. Tek sada više nikako ne vidim smisla uzimat mobitele preko shopova ili sellera na AliBabi jer ta razlika u cijeni između Wow shopa i Kine je zanemariva ako se kupuje sigurnost garancije.
I naravno, sa novim uređajem, wow shop je tada obavezan dati i 24 mjeseca garancije na novi uređaj. Ako ne, vraća pare?

Iskreno, čini mi se predobro da bi bilo istinito, ali ako je, tim bolje.

Zanima me jer su se neki članovi obitelji raspitivali za neke ZoPo telefone, konkretno 700 ili 780 pa da im kažem da uznu u obzir i wow.
Ugl, hvala na info.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.01.2015. u 11:33.
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 11:35   #4042
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
To nije garancija, to daju i kinezi, malo ih pritisneš i uvijek se nešto dogovori.
Nema servisne mreže i nema dijelova. Bolje nego direktno iz kine, daleko od prave garancije.
GoodLooker je offline  
Staro 25.01.2015., 11:47   #4043
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Ok, back on topic.
Neka netko kaže 2-3 o THL T6S. Dođe 750kn. Vrijedi li tih novaca? Baterija? Romovi? I jel kamera daje barem pristojnu sliku?
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 12:59   #4044
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Pa pročitaj
__________________
de.fang je offline  
Staro 25.01.2015., 14:02   #4045
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@R3nchi

Ja te ne želim uvjeravati, ja ću ti samo dati par ČINJENICA iliti DOKAZA:

Listopad 2014 - kupio sam novi zapakirani i nekorišteni Sony Xperia Z1 od kolege sa foruma robert7 za 2000kn. On ga je platio oko 250 kn.

Prosinac 2014 - kupio sam novi zapakirani i nekorišteni LG G2 od kolege sa foruma zagy za 2000kn. On ga je platio 219 kn.

Ne znam jesi ikad čuo za kupnju mobitela preko produljenja ugovorne obveze? Kužiš spiku? Ljudi kupe mob uz pretplatu i onda ga preprodaju i stave 1500+ kn u đep jer im treba živa lova? Ne? Jebiga onda...

A sad idemo na servise:

Lipanj 2013 - Xperia Z se ugasila nakon mjesec dana starosti. Poslao na servis u Agram. Sve 5, mobitel radi dan danas kod nove vlasnice. Nigdje tragova otvaranja.

Lipanj 2014 - Alcatel OT Idol je imao problem sa ekranom, sam je palio aplikacije, problem poznat kao Ghost Touch. Zamjenjen ekran, mobitel je radio dok ga nisam razbio i vratio u bivšu fabriku.

Siječanj 2015 (pred 2 tjedna) - LG G2 mi se počeo resetirati i zapeo na logu, poslao u Agram, zamjenili su mi matičnu, dobio sam novu 24-mjesečnu garanciju i novi IMEI. Također, mobitel nema ni pikice ni tragova otvaranja.

Dakle, sva 3 puta svaka čast servisu. Brzo, efikasno i točno.

Ti i dalje uvjeravaj sebe da su kinezi baš super i da je bolje dati 1600kn za kineza nego 1800kn za G2 sa garancijom u HR, kao i to da kao potrošači nemamo prava... ili reci da ja samo imam sreće

Sad smo otišli u mali OT, ali čisto da imaš informacije iz prve ruke.
Ja iz ovoga mogu iščitati još nešto - reklamirao si u godinu i pol dana čak 3 skupa ne-kineska mobilna uređaja što je prilično katastrofičan podatak.

Slabo sam upoznat s pretplatama (stvarno) i promotivnim akcijama teleoperatera ali vidim da se može i zaraditi na ugovorima
prvi primjer: lik je zaradio 1750 Kn
drugi primjer: lik je zaradio 1781 Kn

Je li moguće da su stavili preko 1500 Kn u džep kako pišeš ili je stvarnost nešto ružnija?

Zašto bi uopće netko kupovao mobitel iz Kine i zašto bi ih kinezi proizvodili?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 25.01.2015., 14:18   #4046
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,262
ja mislim da smo vec zakljucili nekoliko puta da su kinezi, riskantniji odabir, koji daje vise ulozeno-dobiveno, ali do odredjene cifre, covik koji kupi od kineza mob(makar to bio samsung, lg il sta vec) za 300usd +pdv je za mene budala(osim ako ima bas neki razlog i bas mu se svidi neki model zbog xxxx) , em riskira priko 2500k kuna u slucaju kvara em za te pare mos kupit posten mob u hrv

evo na njuskalu z3 compact ima za 2800 kn sa garancijom, mob sa boljom kamerom od 99% kineza, najboljom baterijom u rangu uredjaja kompaktne velicine, odlicnim ekranom,bolesnim performansama, vodootporan, kvaliternom lokalizacijom, updateovima itd itd
OuttaControl je offline  
Staro 25.01.2015., 15:09   #4047
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ja iz ovoga mogu iščitati još nešto - reklamirao si u godinu i pol dana čak 3 skupa ne-kineska mobilna uređaja što je prilično katastrofičan podatak.
Statistički podatak. Meni se uglavnom pokvari svaki četvrti mobilni uređaj. Katastrofom bi to nazvao da sam kupovao flagship bez ikakve garancije Ovako je to daleko od katastrofe.
Ni jedan uređaj nije imun od kvara, pa je u slučaju istog vrlo korisno imati važeće jamstvo.

A druga stvar je da pazim mobitele. To potvrđuju i kupci svih mojih mobitela Jednako sam pazio na Xperiju Z i na Jiayu G4C kad sam ga imao To što rikne, rikne, šta bi ja trebao. Spakiram ga i pošaljem u servis sa dokumentacijom ili odnesem u obližnji dućan/centar.

Citiraj:
Slabo sam upoznat s pretplatama (stvarno) i promotivnim akcijama teleoperatera ali vidim da se može i zaraditi na ugovorima
prvi primjer: lik je zaradio 1750 Kn
drugi primjer: lik je zaradio 1781 Kn

Je li moguće da su stavili preko 1500 Kn u džep kako pišeš ili je stvarnost nešto ružnija?
Ako netko već ima mobitel koji mu je dostatan, npr ima Xperiju Z. Produljuje ugovor koji je 199kn mjesečno (toliko troši i toliko mu treba), kupuje mob za 219kn i prodaje ga za 2000kn. Dakle, postoji neka matematika koja toj osobi odgovara i gdje se tih 1781kn uklapa.
Druga je stvar što je tebi ta matematika neshvatljiva i nepoznata.

Situacija je vrlo jednostavna. Ljudi su kupili uređaj na produljenje pretplate za iznose koje sam napisao. Računi su pravovaljani u centrima/dućanima gdje su kupljeni, zajedno sa IMEI brojevima.

Stvarnost je da je SVE legalno i čisto. A u razloge prodavanja uređaja ne ulazim niti me zanima. Ono što mene zanima je bila cijena koju sam pristao platiti na novi zapakirani uređaj sa 24 mjesečnim važećim jamstvom unutar HR. Koje, ako zapne kod servisa, tu je Sony, LG, HTC ili već netko preko Facebooka da pomogne. Meni nije trebalo srećom jer nemam loša iskustva sa Agramom

I pogledaj samo malo na njuškalu zalagaonice. Pune novih zapakiranih mobitela. Račun iz T-Coma, ime i prezime pretplatnika na računu, mobitel kupljen za 98 kn uz produljene pretplate, popust za +bodove - trajni nalog - vjernost operateru - blablabla... zašto oni prodaju te mobitele zalagaonici?

Citiraj:
Zašto bi uopće netko kupovao mobitel iz Kine i zašto bi ih kinezi proizvodili?
Po novom tečaju dolara, za mobitele skuplje od 180 USD, i ja se pitam zašto bi ih netko kupovao.
Fulao si poantu oliti mašio si ceo fudbal. Kolegi sam referirao PREDNOSTI kupovine mobitela u HR i da nisu SVI švercani kako on misli ili nedajbože ukradeni u kakvom skladištu ili da se sa HR 24-mjesečnim garancijama može brisat dupe jer su servisi lopovi bikaz ko hebe nas potrošaće. Samo zato jer je iznio pretpostavke koje sam ja oborio konkretnim primjerom. Ništa drugo.

Da se opet ovo ne rastegne, nemam ništa protiv kupnje kineza do 1000-1200kn, tu nemaju konkurencije. Ali dati za Coolpad F1 ili Lenovo A806 1600kn (ova dva su SAMO PRIMJER, da se opet neko ne digne na zadnje noge ) iz Kine uz nekakav novi mobitel čak i iz više klase od 1800kn u HR je po meni... čudno i vrlo vrlo mazohistički nastrojeno prema vlastitom novčaniku. No opet, ako to sponzorira netko drugi, onda nevermind

jasnije?


@defang
nisam ni skužio da imaš review tnx

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.01.2015. u 15:16.
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 18:46   #4048
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Jbg za vas nekoliko san blesav ali nakon misec dana mogu za Zopo 3X reći i opet bi.
Kupljen tu http://www.zopomobile.eu/smartphones...e-zopo-3x.html
izaša me 2100 i kažu 2 god garancije a trenutno je skoro na vrhu
brmbo je online  
Staro 25.01.2015., 18:52   #4049
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Sva sreća pa znamo da Antutu ne treba doslovno uzimati u obzir. Jedno je antutu a drugo je real life korištenje.
trouble je offline  
Staro 25.01.2015., 18:55   #4050
Touni
Premium
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 69
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ok, back on topic.
Neka netko kaže 2-3 o THL T6S. Dođe 750kn. Vrijedi li tih novaca? Baterija? Romovi? I jel kamera daje barem pristojnu sliku?
Neznam jesi li vidio ovo, ali imaš ga u chipoteci za 800kn, a taj ipak mora imati garanciju i malo je lakše nešto iskombinirati u slučaju problema.
Touni je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na