Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2011., 12:34   #1
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Koji blue-ray player?

Tražio sam sličnu temu, ali je nisam našao (barem u nazad 2 mjeseca koliko sam gledao) pa otvaram novu.
Trebao bih preporuku za neki blue-ray player.
Što očekujem od njega:
1. Da čita što više formata (mkv, avi, divx, xvid.....) i medije CD, DVD i Blue ray.
2. Da ima priključak za USB stick ida se preko njega mogu učitati formati navedeni pod 1.
3. Da čita titlove (i preko usb-a i preko medija) neovisno da li su istog naziva kao i film ili ne. Također da ima podršku za hrvatske znakove (š, č, ć...) i da je veličina slova dovolja za normalno gledanje.
4. Ukoliko ima problema s zahtjevom pod 3 da barem postoji firmware (može i neslužbeni) koji to omogučuje.
5. Cijena do 1000 kn (ako je malo više opet prolazi).

Razlog kupovine:
Trenutno imam Philips 3260 DVD player s USB stickom. Ubacio sam neslužbeni firmware i radi super. Može se pomicati pozicija titlova, čita titlove bez obzira da li su istog naziva ili ne (smo moraju biti u istom folderu), može se izabrati boja fonta... Uglavnom sve super, osim što naravno ne čita mkv.
Media player mi ne dolazi u obzir jer klinac ima hrpu crtića na originalnim DVD-ima, pa to nebi mogao gledati na media player-u.
Hvala na savjetima!
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 11:29   #2
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor fico007 Pregled postova
Media player mi ne dolazi u obzir jer klinac ima hrpu crtića na originalnim DVD-ima, pa to nebi mogao gledati na media player-u.
Hvala na savjetima!
Razmislite opet o nekom od media playera, većina ih podržava vanjski DVD uređaj (provjereno), isti kakav se koristi na računalima. S priključenim vanjskim DVD-om se ponašaju kao normalni DVD uređaj. U zadnje vrijeme nisam baš gledao cijene naprednih DVD-ova, ali nekako mi se čini da i dalje koštaju više od kombinacije media player + vanjska pržilica, a i dalje nude kudikamo nešto manje.
__________________
Ne tehničkim forumima uvijek me smetala samo jedna stvar, a ta je da se svode na peder-party. Zašto žene ne vole tehnikalije, nikad mi nije bilo jasno...
Ivan_Brajcic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2011., 12:18   #3
Vermox
Premium
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
pogledaj si LG blu-ray playere..
Vermox je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 13:05   #4
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
LG BD 570 ili noviji, ispunjava sve tvoje uslove osim eventualno cijene, ali onda pogledaj BD 550 koji isto podrzava sve navedeno samo nema wi-fi, a LAN sluzi samo za internet servise nemozes sa kumpjutera nista gledati kao na 570-ki.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2011., 09:38   #5
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Ivan_Brajcic Pregled postova
Razmislite opet o nekom od media playera, većina ih podržava vanjski DVD uređaj (provjereno), isti kakav se koristi na računalima. S priključenim vanjskim DVD-om se ponašaju kao normalni DVD uređaj. U zadnje vrijeme nisam baš gledao cijene naprednih DVD-ova, ali nekako mi se čini da i dalje koštaju više od kombinacije media player + vanjska pržilica, a i dalje nude kudikamo nešto manje.
Hvala svima na pomoći. Ivane, imaš pravo, malo sam razmislio i možda bi stvarno bilo bolje uzeti media player. Njega spojim HDMI kabelom s Tv-om i gledam s eksternog HD-a ili USB-a, a linijski DVD ostavim preko SCART-kabela kako je i do sada bio. Moram dati oglas da kupujem neki media player.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2012., 06:54   #6
dinkoh
Premium
Moj komp
 
dinkoh's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
da ne otvaram novi thread ... ima netko preporuku ?
imam isto pitanje u vezi BR playera sa istim uvjetima
mozda bd660 ? ili slično ?

hvala !

Zadnje izmijenjeno od: dinkoh. 02.10.2012. u 07:29.
dinkoh je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na