Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.07.2023., 12:22   #3391
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
e takav neki sat u titanijskom kućištu....to bi bilo već vrijedno kupnje.
Mislim da je samo pitanje vremena kad će izbaciti Fenix Crossover i Epix Crossover, a onda će se vjerojatno pojaviti i Marq Crossover za ove s dubljim džepom koji vole takve materijale.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2023., 23:10   #3392
rbrex
Premium
 
rbrex's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Postovi: 75
Pozdrav,
Podržava li xiaomi mi band ili huawei/honor band nfc u hrvatskoj? Tražim neki jeftiniji uređaj koji bi mogao nositi svugdje a da mogu plaćati putem nfc-a.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
rbrex je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 08:25   #3393
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
koliko znam, ne.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2023., 18:01   #3394
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Edit. Glupo pitanje, brisem post

Zadnje izmijenjeno od: Zaggy111. 31.07.2023. u 20:16.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 17:45   #3395
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor rbrex Pregled postova
Pozdrav,
Podržava li xiaomi mi band ili huawei/honor band nfc u hrvatskoj? Tražim neki jeftiniji uređaj koji bi mogao nositi svugdje a da mogu plaćati putem nfc-a.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Ni band ni sat. Samo u Kini. Kod nas možeš samo ako imaš Samsung watch ili Apple watch AFAIK.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 19:16   #3396
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
…Napunjen do kraja, trenutno pokazuje 28 dana u ovom načinu rada pa da vidimo koliko će to biti u stvarnosti…
Trenutno 17 dana na prvom punjenju, po cijeli dan na ruci osim dok spavam. Sve uključeno osim SpO2, uz oko 6h GPS-a i praćenja sportskih aktivnosti (plivanje, bicikl, hodanje).

Trenutno je na 3% i veli da može izdržati još jedan dan.

Prezadovoljan zasad.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 19:30   #3397
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
bok ekipa, trebam savjet za sat, bilo novi ili polovni.
do sad sam koristio galaxy watch 46mm, star model, punjenje svaki drugi dan, koristio sam ga bez povezivanja s mobitelom. znaci samo da mi pokazuje vrijeme, korake, hrm, te da pratim trening trcanje, bicikl.. znaci vise kao sportski sat. izgledom mi je bio odlican. bio sad na moru tjedan dana, plivanje sat vremena dnevno i nakon tjedan dana prestao brojiti korake, hrm.. kao da je senzor otiso, iako svijetli onaj zeleni laser.
ugl. uzeo bih sad nesto slicno, ali da baterija traje nesto vise, 46 ili 47mm, manje ne bi. veza s mobom zbog poruka i notifikacija mi je nebitna i pozeljno je da se moze iskljuciti.
gledao sam amazfit stratos 3, izgledom mi je ok. gledam nesto tak do 150€, vidim da ima hrpa modela pa sam malo izgubljen.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 20:53   #3398
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Probaj naci neki Garmin (VA4?) koji je primarno sport watch. Sa Amazfit imam jako ruzna iskustva al' to je bilo dosta davno iako sumnjam bas da su se toliko popravili.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 22:50   #3399
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
bok ekipa, trebam savjet za sat, bilo novi ili polovni.
do sad sam koristio galaxy watch 46mm, star model, punjenje svaki drugi dan, koristio sam ga bez povezivanja s mobitelom. znaci samo da mi pokazuje vrijeme, korake, hrm, te da pratim trening trcanje, bicikl.. znaci vise kao sportski sat. izgledom mi je bio odlican. bio sad na moru tjedan dana, plivanje sat vremena dnevno i nakon tjedan dana prestao brojiti korake, hrm.. kao da je senzor otiso, iako svijetli onaj zeleni laser.
ugl. uzeo bih sad nesto slicno, ali da baterija traje nesto vise, 46 ili 47mm, manje ne bi. veza s mobom zbog poruka i notifikacija mi je nebitna i pozeljno je da se moze iskljuciti.
gledao sam amazfit stratos 3, izgledom mi je ok. gledam nesto tak do 150€, vidim da ima hrpa modela pa sam malo izgubljen.
Sad imaš u Elipsu na akciji Huawei GT3 SE 139€.

https://www.elipso.hr/mobile/smartwa...I-GT3-SE-crni/
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 05:17   #3400
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Sad imaš u Elipsu na akciji Huawei GT3 SE 139€.

https://www.elipso.hr/mobile/smartwa...I-GT3-SE-crni/
Jesi ga imao u ruci? Komad plastike ko da je izašo iz kutije kukuruznih pahuljica. Ja sam ga mislio kupiti, dok ga nisam u ruku primio.
I da, na slikama još na nešto i sliči. Uživo je kao dječja igračka.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 15:05   #3401
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Jedna pohvala za Huawei. Nakon zadnjeg updatea više se ne mora raditi factory reset da bi se povezao s novim mobitelom. Samo se prekine veza sa starim i upari s novim preko Huawei Health. Odlično 😃
locks je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 10:46   #3402
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
kako to da se xiaomi s1 tako malo spominje po nasim forumima? vidim sad je neka akcija na s1 i s1 active, cijena i specifikacije se cine ok. lijepo izgledaju, ali nikako naci neko iskustvo vlasnika, samo se spominju mi bandovi od saomija.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 21:53   #3403
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
kako to da se xiaomi s1 tako malo spominje po nasim forumima? vidim sad je neka akcija na s1 i s1 active, cijena i specifikacije se cine ok. lijepo izgledaju, ali nikako naci neko iskustvo vlasnika, samo se spominju mi bandovi od saomija.
Spominjali smo ih u kontekstu lošije kvalitete, harvera, softvera. Naravno nisu to više smeća kao što je bio onaj GTR ali nisu ni blizu huawei satovima. Da ne pišem wear os satovima.

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Jesi ga imao u ruci? Komad plastike ko da je izašo iz kutije kukuruznih pahuljica. Ja sam ga mislio kupiti, dok ga nisam u ruku primio.
I da, na slikama još na nešto i sliči. Uživo je kao dječja igračka.
Da, uživo izgleda kao igračka ali nije tako nekvalitetan kao što misliš. Ja sam dao prijedlog u tom cjenovnom rangu. Jasno da je bolji izbor Huawei GT3 pro (ali on je 280 € na više). Ili GT2 pro koji je bio 155 € a sad se još negdje da naći u dućanima ali je cijena oko 190 €.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 22:20   #3404
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Spominjali smo ih u kontekstu lošije kvalitete, harvera, softvera. Naravno nisu to više smeća kao što je bio onaj GTR ali nisu ni blizu huawei satovima. Da ne pišem wear os satovima.



Da, uživo izgleda kao igračka ali nije tako nekvalitetan kao što misliš. Ja sam dao prijedlog u tom cjenovnom rangu. Jasno da je bolji izbor Huawei GT3 pro (ali on je 280 € na više). Ili GT2 pro koji je bio 155 € a sad se još negdje da naći u dućanima ali je cijena oko 190 €.
na to sam i mislio, za amazfit/huami ima jako puno recenzija i dosta ljudi ih je imalo/ima.
no bas za ove s1 koji su cistokrvni xiaomi sam procitao jako malo komentara od onih koji su ih imali.

bilo kako bilo, procitao sam dosta ove teme u nazad i jedino sto sam zakljucio je to da se prije godinu dvije tri za 150€ mogao kupiti bolji sat nego sto se moze danas.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2023., 11:02   #3405
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
na to sam i mislio, za amazfit/huami ima jako puno recenzija i dosta ljudi ih je imalo/ima.
no bas za ove s1 koji su cistokrvni xiaomi sam procitao jako malo komentara od onih koji su ih imali.

bilo kako bilo, procitao sam dosta ove teme u nazad i jedino sto sam zakljucio je to da se prije godinu dvije tri za 150€ mogao kupiti bolji sat nego sto se moze danas.
Kao što se mogao kupiti auto za 20% manje love ili ljetovati za 35% manje. Naš problem kaj smo u vukojebini pa većni plaće nisu toliko išle gore ako su uopće.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 23:42   #3406
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Moze li se iskljuciti na Xiaomi Mi Band 4 da svako malo mijeri otkucaje srca?

Koristim to preko "Zepp Life" aplikacije na galaxy s9+, a stavka "otkrivanje brzine otkucaja srca" je iskljucena ... rebootao sam i mob i narukvicu, jos jedino nisam reinstalirao, jer mi je tlaka :/
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Delux