Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2011., 16:05   #31
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor NemoRS Pregled postova
Nakon sto sam i u programima tj mozilli stavio na max performance driveri mi se za sad neruse ali jos cu obratit paznju.
Nakon par dana pracenja sve je ok psim sto mi je temperatura grafe osla za dobrih 10 stupnjeva gore. Sad je na 39 a bila je 29-30 stupnjeva.

Evo probao se vratit na 275.33 i temperatura pada na 29 stupnjeva. Nevjerojatno, a ja se jos cudio zasto mi je toplija grafa kad sam kuciste nesto otvarao.
Vrlo vjerojatno prebacivanje iz default u 2D desktop taktova, slično kao kad vrtiš 2 monitora pa ti se grafa ne downclocka na najniže vrijednosti.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 16:13   #32
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Meni rade zasada, sinoć ih stavio brat dere AA cili dan... Ali tenkovi se čekaju za pravo iskušenje
Radi već par dana 5/5. Neman power profile tako da neznan kakvo je stanje na tom polju.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 20:17   #33
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
iso sam stavit ovo cudo od drivera sad (zadnji koji sam koristio dugo vremena i bio zadovoljan je 266.58) i vidim odma kad sam usao u win da je slika totalno presvijetla. jel to i kod vas? kao da je neko brightness navijo do kraja. inace nisam nikad dirao te stvari u control panelu vec uvijek default.
idem malo testove vrtit.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 15:22   #34
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Sve u svemu driveri većinu vremena rade dobro i onda mi iz čista mira padnu pri prikazivanju youtube klipova svakih par dana...nisam zadovoljan.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na