Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2010., 22:16   #5161
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Uff na 22 colnom monitor-u. To će biti same fleke. Definitivno nebi preporučio. Sve diraj samo rezu nemoj. Bolje da imaš manje fps-a nek da ti ljudi izgledaju ko černobilski trolovi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:22   #5162
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
...istina,rezu ne diram stavio sam "optimalnu" za mene a ovo ostalo..ugl saznao sam šta me zanimalo dakle ništa od 125..možda nekim čudom nabasam na neki dobar cfg ali i to je upitno....
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 22:50   #5163
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Pa jel si probao ovaj iznad šta sam ti dao?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:06   #5164
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
..jesam probao sam ali ne drži konstantno 125 tako nešto slično sam imao,trebalo bi ju još uredit da ju prilagodim ali mislim da bi došao na isto...
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:10   #5165
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Ha gle da bi ju držao konstatno, ali baš konstantno na 125 na toj rezi fali ti još giga rama, i jači proc, grafu da ne spominjem, jer je najbitnija za rezoluciju. Radije ti nju zaljepi na 85, odnosno 91 FPS i bit će ti ljepše igrat, nećeš imat tolke frame dropove i lag će ti se smanjit.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 23:36   #5166
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
...znam da mi fali to što si nabrojao al trenutno to samo perem trenutno je zadnjih god. dana pa nisam nešto investirao u mašinu...budem probao smanjit lock na 91 pa ću vidjet ima li poboljšanja ili nema...tnx na advice-u
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2010., 09:51   #5167
~Trt~
red drum
Moj komp
 
~Trt~'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 144
odigrao sp i mogu reć da su sasvim lijepo to sve napravili,mp nisam probao jer me nešto zeza "original"
__________________



~Trt~ je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2010., 10:10   #5168
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Slijedeći korak je MW2 Ako ti je MW SP bio dobar onda će ti i MW2 SP biti dobar ako ne i bolji.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2010., 21:54   #5169
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Pozdrav, jel neko zna kak napravit skriptu na serveru za autokick prilikom korištenja nekog zabranjenog oružja/perka/attachmenta? Npr. nego mazne s GL-om i ak ubije nekog automatski ga baca van. Isto tako zanima me još kako stavit da admini mogu kikat/banat a da nije rcon upaljen? Znači u igri sam i u chat npr. upišem !kick peroperic i onda ga izbaci van? Jel može neko pomoć? Hvala
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:07   #5170
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Bok!
Evo nakon dve godine sam opet instalirao cod4 i imam problem.. imam win 7 i kad uđem u igru, koju god rezoluciju stavim, osim optimalne, igra mi se vrti u prozoru, tj. stavim na manju rezoluciju i za toliko se smanji "ekran", a sve okolo je crno.. nije mi stretch.. skinuo sam drivere ga grafu, ali ništa...
I da.. igra ko na T.a.T.e. serveru ? Stalno me kika punkbuster, vjerovatno zbog cd-keya.. a igrao sam tamo brdo vremena ..
Ako netko zna riješenje problema... nek javi.. thx..
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:15   #5171
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Pozdrav, jel neko zna kak napravit skriptu na serveru za autokick prilikom korištenja nekog zabranjenog oružja/perka/attachmenta? Npr. nego mazne s GL-om i ak ubije nekog automatski ga baca van. Isto tako zanima me još kako stavit da admini mogu kikat/banat a da nije rcon upaljen? Znači u igri sam i u chat npr. upišem !kick peroperic i onda ga izbaci van? Jel može neko pomoć? Hvala
Ja sam prije slično tražio za pucanje na scrollu da kicka...ne znam ti odgovor, al ako očete HC imat na serveru, stavite onda promod hc i gotovo, nema ni jednog perka, attachmenta, ničega, samo čista igra
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:18   #5172
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
...koju ti poruku izbaci kad si na serveru..? sorry nebi znao ovo za rezu ja imam 7-cu igram na 1600x900 (zbog cfg-a) i nije mi se ništa slično dogodilo..probaj google
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:29   #5173
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ja sam prije slično tražio za pucanje na scrollu da kicka...ne znam ti odgovor, al ako očete HC imat na serveru, stavite onda promod hc i gotovo, nema ni jednog perka, attachmenta, ničega, samo čista igra

dodaj u pbsvuser.cfg da kicka za mwheelup i mwheeldown ako je bindano +attack
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:31   #5174
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ja sam prije slično tražio za pucanje na scrollu da kicka...ne znam ti odgovor, al ako očete HC imat na serveru, stavite onda promod hc i gotovo, nema ni jednog perka, attachmenta, ničega, samo čista igra
Imali smo prije nešto slično, ali server je onda bio prazan. Tu i tamo neko dođe i odmah ode. Izgleda da ljudi vole ranked servere.
@ Robert
Jel znaš možda kak riješit ovo sa porukama i kikanjem?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 13:47   #5175
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Izbaci mi ono "permanent ban by punkbuster".. blabla.. vjerovatno je zbog keya... a šteta, dobar server.. jedino me za rezolucija ubija...
CsH_58 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 14:03   #5176
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
prvi dio neznam odgovorit (zasto serverski ne iskljucis ono sta ti smeta u server cfg? npr set attach_allow_assault_gl "0" itd itd ) a drugi dio se radi preko konzole

/rcon login kukurijek ( ako ti je kukurijek rcon password )
/rcon status ( tu ti izlista koji igrac je pod kojim slotom na serveru SHIFT + TILDA za full console da vidis cijelu listu )
/rcon clientkick 7 ( ako je igrac koji zelis kickati na slotu 7 )

to sve si mozes da ti bude lakse bindat recimo na numpad pa samo pritiskom na tipku kickas odredeni slot da nemoras tipkat.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2010., 14:05   #5177
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
prvi dio neznam odgovorit (zasto serverski ne iskljucis ono sta ti smeta u server cfg? npr set attach_allow_assault_gl "0" itd itd ) a drugi dio se radi preko konzole

/rcon login kukurijek ( ako ti je kukurijek rcon password )
/rcon status ( tu ti izlista koji igrac je pod kojim slotom na serveru SHIFT + TILDA za full console da vidis cijelu listu )
/rcon clientkick 7 ( ako je igrac koji zelis kickati na slotu 7 )

to sve si mozes da ti bude lakse bindat recimo na numpad pa samo pritiskom na tipku kickas odredeni slot da nemoras tipkat.
Probao sam, ali ne radi. Pojma nemam zašto.
A ovo drugo ću probat. Hvala ti.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:46   #5178
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
ja sam evo tek odnedavno (otkad sam nezaposlen) poceo malo aktivnije igrati MW multiplayer... onako malo sa ekipom, posto jedini imam origigi SN, napravio server pa se "igramo"... uglavnom uspio sam dogurati do cca 20.-og levela, rjesavam pomalo challenge i tako... No nikako da prokuzim koristi li tko od vanjskih igraca (koji nam se ukljuce u sobu) kakve hackove... samo znam da svako toliko znam vidit da me frajer upucao sa necim bez obzira sto sam skriven iza zida i znam da nimalo ne virim van jer sam vidio killcam... Isto tako, bas jucer, vidjeh frajera kako me snajperom streso u potiljak KROZ nekakav zeljezni stup nalik na tracnicu za vlak... pa kako majku mu staru? jer vidio sam kako mu je optika bila tocno po sredini zeljeza, mene se nije ni vidjelo, jedan hitac, iskra po sredini tog stupa i ja padam ko uvela tratincica...

I sad par pitanja, koje kroz zadnjih 20-ak stranica topica nisam uspio skuziti... kako ograniciti neke stvari kad radim server? primjerice, moja ekipa i ja smo svi ispod 25.-og levela trenutno... pa jel mogu recimo nekako pri kreiranju servera zabraniti da nam se spaja neko jaci od tog levela? takodjer, ktio bi zabraniti koristenje snipera i onih bazuka ili kojeg vec cuda... kontrolirati eventualne usere hackova? i kako ih banati koji rade sranja, probao sam u konzoli napisat ono /rcon kick USERNAME ali nista, i dalje nas je maltrao dok ga nismo glasovanjem kicknuli... pretpostavljam da je tu stvar do onog config filea, al ja ocito glup pa nikako da nadjem taj file na disku niti neki gotov downloadabilni primjerak sa neta kojeg treba prilagoditi mojim potrebama... pa ako mi mozete pomoc i ne flejmat me zbog eventualno glupog pitanja...

I jos jedno, kako dodati custom mapu? skinuo sam ih 2-3, pratio uputstva iz readme filea (stavit u usermaps sve, pa onda neki vele da treba sve u usermaps ali i onaj IW file u mods a one ff u zone/english) ali svejedno, kad krenem kreirat server za MP, nema te mape na popisu tamo dolje desno?

E da, je li moguce sloziti bas komp koji ce vrtit server za COD4 i bit stalno online ali ovako doma na ADSL-u preko recimo DynDNS-a? ili je UL ADSL-a preslab za tako nesto?
perich je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:32   #5179
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
dakle maknite rankirani server najbolje,i stavite modwarfare ( sve isto ko i rankirani samo sto ne postoje rankovi :P, mos birat sve )

drugo rcon kick username ne radi,vec kickaj na nacin kako sam objasnio par postova iznad.

trece custom mapu sa njenim imenom ubacis u folder usermaps unutar cod4 direktorija, zatim ju pozivas na serveru tako da u konzolu upises /rcon map mp_dahman ( ako se mapa zove mp_dahman )

cetvrto,netreba ti ni komp poseban za to, imas dovoljno jaku masinu da dignes dedicated server i igras na istom kompu. problem je pak adsl jerbo iznad 5-6 igraca bez pb-a postane neigrivo.

jos nesto?
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:42   #5180
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
mislim da je to to, iako mi se ipak vise svidja ranked server, vidi se kako je ko napredovao

i daj mi sad reci, ima li rank kakve veze sa efikasnoscu u igri? mislim, postaje li se na osnovu ranka precizniji ili tako nesto, ili jednostavno mozes dobit bolje oruzje i perkove pa si zato "jaci", no preciznost i sve se opet bazira na tvom oku, misu i ostalom? Pitma zato jer mi se cini da sto veci rank neko ima, vise nas razbacuje okolo ko mlade majmune...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:44   #5181
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
nema veze rank sa preciznostu i slicnim, vec je igra vani dosta dugo,pa ima jako dobrih igraca ( obicno klanovci dodu na pokoji rank server pa se izivljavaju )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:50   #5182
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
to ti se samo cini.. sa tim levelima sam sebe cinis boljim
isto tako ako ne igras dugo,55 lv ti nista ne znaci jer nisi vise toliko u tome ..
ja sam bar to tako na sebi okusio..
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:56   #5183
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
to je dakle to, bitno je iskustvo a nista, onda mi ostaje za*ebancija sa ekipom dok se malo ne izvjestim ili mozda ako ima kakav server za njubove ko sto sam ja da igram...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 19:41   #5184
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Pozdrav, jel neko zna kak napravit skriptu na serveru za autokick prilikom korištenja nekog zabranjenog oružja/perka/attachmenta? Npr. nego mazne s GL-om i ak ubije nekog automatski ga baca van. Isto tako zanima me još kako stavit da admini mogu kikat/banat a da nije rcon upaljen? Znači u igri sam i u chat npr. upišem !kick peroperic i onda ga izbaci van? Jel može neko pomoć? Hvala
http://manuadminmod.de/en/index.php/Main_Page

Ali problem je što taj mod mora ići na samu server mašinu (mada navodno radi i sa udaljene mašine koja bi onda trebala biti stalno upaljena).

A ne znam da će netko od providera dozvoliti da mu se vrti nekakav program na strojevima


Što se ovog pitanja o rank serveru tiče... ne možeš imati rank server i onemogućavati oružja. Potpuno je logično, jer kako će igrači postići nekakav rank i srediti challenge za neko oružje kojega nema na serveru?
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 22:02   #5185
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
http://manuadminmod.de/en/index.php/Main_Page

Ali problem je što taj mod mora ići na samu server mašinu (mada navodno radi i sa udaljene mašine koja bi onda trebala biti stalno upaljena).

A ne znam da će netko od providera dozvoliti da mu se vrti nekakav program na strojevima


Što se ovog pitanja o rank serveru tiče... ne možeš imati rank server i onemogućavati oružja. Potpuno je logično, jer kako će igrači postići nekakav rank i srediti challenge za neko oružje kojega nema na serveru?
E mislim da je to ono što trebam. A jel znaš kak to "instalirat" da šljaka? A što se ovog tiče, to mi je jasno da nemogu onemogućavati neka oružja.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 29.03.2010. u 22:28.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 22:36   #5186
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
to ti se samo cini.. sa tim levelima sam sebe cinis boljim
isto tako ako ne igras dugo,55 lv ti nista ne znaci jer nisi vise toliko u tome ..
ja sam bar to tako na sebi okusio..


Ma joj, ko ima stih za igru ne gubi ga nikad. Ne igram igru vec 5 mjeseci (ogadio mi se mentalitet ljudi na serverima), redovito sam bio 1. na vecini servera vrijednih igranja. Odma prozvan citerom afkors, svi psuju po najboljem sto je veoma iritantno.
Nakon toga sam se prebacio na promod, cim sam se navikao također redovito bio 1. na public serverima (osim kad se pojavi ekipa sa CB & 1000+ sati pa se izivljava), imao najjaci cfg, uvijek 1. dolazio do snipera i naravno opet prozivan citerom, kemperom, low-om, bot-om iako sam redovito bio najbolji/medju najboljima (ne na svim mapama afkors).
I kad zaigram kod frenda da mu pokazem kako se to radi vidim da nisam izgubio ni malo stiha, osim malo refleksa.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 15:19   #5187
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ma joj, ko ima stih za igru ne gubi ga nikad. Ne igram igru vec 5 mjeseci (ogadio mi se mentalitet ljudi na serverima), redovito sam bio 1. na vecini servera vrijednih igranja. Odma prozvan citerom afkors, svi psuju po najboljem sto je veoma iritantno.
Nakon toga sam se prebacio na promod, cim sam se navikao također redovito bio 1. na public serverima (osim kad se pojavi ekipa sa CB & 1000+ sati pa se izivljava), imao najjaci cfg, uvijek 1. dolazio do snipera i naravno opet prozivan citerom, kemperom, low-om, bot-om iako sam redovito bio najbolji/medju najboljima (ne na svim mapama afkors).
I kad zaigram kod frenda da mu pokazem kako se to radi vidim da nisam izgubio ni malo stiha, osim malo refleksa.
zato mi kaj imamo u prosjeku 5-7 killova dok prvi oma 25-30 nemamo tih problema naravno, prilicno je frustrirajuce da najcesce ne potrajes vise od 4-5 sekundi nakon respawna, al sta ces... preko trnja do zvijezda sto se tice configa, zasad sam na M16 + ACOG, imam onaj deep impact, juggernaut i UAV jammer... sad sam se poceo prebacivat na MP5 i AK74 zbog challengea...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 17:18   #5188
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
zato mi kaj imamo u prosjeku 5-7 killova dok prvi oma 25-30 nemamo tih problema naravno, prilicno je frustrirajuce da najcesce ne potrajes vise od 4-5 sekundi nakon respawna, al sta ces... preko trnja do zvijezda sto se tice configa, zasad sam na M16 + ACOG, imam onaj deep impact, juggernaut i UAV jammer... sad sam se poceo prebacivat na MP5 i AK74 zbog challengea...

A vidim nisi jos u tome..
Nisam mislio na to koja oruzja/wepon classove imas, vec settingse u configurationu od igre (razno razne naredbe) koje pomazu vecinom na promodu

ako igras mape sa puno trave tipa overgrown,creek i pipeline moras probat naredbu u konzoli "r_lodscalerigid 4" iznenadices se


@xgame, ne mislim doslovno valjda me kuzis
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 30.03.2010. u 20:48.
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 18:15   #5189
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
imao najjaci cfg
Ne postoji takav cfg
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2010., 14:42   #5190
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Pozdrav, evo mene sa novim pitanjima u vezi igre
Zanima me koliko je "točan", tj. koliko "dobro" PB radi svoj posao. Naime, sad malo gledam logove po serveru i otvorio sam sv_cheat log (u PB folderu). E sad tu se nalaze preršaji, imena igrača, guid i vrijeme izbacivanja sa servera.
Evo primjer, jednog tipa je izbacilo zbog game hook-a, a screenshot mu je bio čist. Kome vjerovat, slici ili logu?
Bio bi zahvalan na odgovoru.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na