Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2012., 03:04   #27541
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Željac čitaš me ko knjigu....
Taman mi sutra popodne odgovara grma, ujutro očito spavam ^^ a i imam neke druge stvari sutra.... Tj danas....
A preksutra sljeme ko zmaj, popodne sa zapada, mljac

Javi mi se onda oko podne da se dogovorimo točno, nn
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 03:33   #27542
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Mate Pregled postova
Ja krećem sad sa Knežije... na Dotki sam oko 15:30. Ako ćeš doći šikni sms na 098695203, pa se nađemo tamo.
hej Mate sorry, uopce nisam vidio tvoju poruku!

ja sam na kraju došao na Dotku tek oko 18.15h i ispala je katastrofa!

Imao sam u planu istestirati servisiranu vilju, a uhvatila me totalna mračuga.
Naravno da sam zaboravio lampu, pa se izgubio u nekom šipražju i trnju, sav se zgulio po nogama i rukama, zablatio i jedva našao neki put osvjetljavajući si mobitelom.
još se za kraj na mrtvo ime doma posvadio sa ženom!


Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
U biti sam htio pitat jel ima itko ikakav info o onom Velocity-u? Pitao bi na DB ali neki od jazavaca koji tamo obitavaju mi dižu nerv beskonačno.
Sile, iz tvornice Pletix Ozalj zezaju Davorina, pa ni sam ne zna kad više stiže taj Velocity.. trebao je odavno doći... svi vec s nestrpljenjem čekaju!

btw.
ko ti to s DB diže tlak?

bravo na pred predzadnjem mjestu na Dotki
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 08:06   #27543
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Žac, jade pošalji i meni SMS 1h prije nego misliš ići gore pa se možda pridružim.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 10:15   #27544
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Opa !!! Jebenica !!! Sa zadovoljstvom ljudovi !

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 10:23   #27545
pig
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 14
Zeljac, a na Dotku sad, pa produljimo na Grmu?
pig je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 10:40   #27546
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
paravinja, jesi to ti ?!
hehehehhe
Moram ufatit još koju vožnju prije 40godišnje robije

@ nightrider - pa pročitaj tu temu glede Velocity-a na dropu pa ti meni reci ko je naporan.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 14:16   #27547
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Moram ufatit još koju vožnju prije 40godišnje robije

@ nightrider - pa pročitaj tu temu glede Velocity-a na dropu pa ti meni reci ko je naporan.
eXactMat je dosadan kao uš

heh, adaksinjo mi je dobar.. napisao je u postu da je dopizdio i damiru i sammiru sa svojim pilanjem i da je zesci rezardinjo!
no na zalost prompotno je taj post obrisan.
valjda se žalio, pa ga je Zlayo skinuo ;(
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 14:26   #27548
evilZlayo
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Nisam ja hahahahha Nisam ni ja u eXactMatovom fan klubu, više puta tjedno mi šalje vesele poruke unatoč tome što ga ignoriram. Svaki vrag ga zanima, ali mu ne pada na pamet da može to izguglati za 5 minuta, pa nek drugi to rade za njega
evilZlayo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 14:49   #27549
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
haha, sad vidim da nisam jedini sretnik!
zgleda da je frajer zesci udav..

pa de si Zlayo, nisam te vidio 100god?!
što radis po ovom suncu online, zasto nisi negdje u prirodi..
imaš tri lijepa konja za utrku, treba ergelu ispeljat na zrak

btw. nema te uopce na voznjama, ili negdje inkognito pedaliraš?
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 14:55   #27550
evilZlayo
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
vratio se. bio je prekrasan dan i vrhunska vožnja. baš smo se mirta i ja pitali na povratku gdje su dario i night_rider, nuismo se vidjeli 100 godina, a bome ni nove bicikle!
evilZlayo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 14:57   #27551
_Maniac_
Premium
Moj komp
 
_Maniac_'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Usa
Postovi: 89
Citiraj:
Autor _Maniac_ Pregled postova
Znaci ovako... danas/jucer... nestao u zgradi sa 6 katova s medju katovima, na 6-om katu ukraden Merida Cross 500... Shimano deore XT oprema, diskovi prednji zadnji, nosac za sjedalicu za dijete montiran na zadnji dio bicikla...




Takodjer da napomenem ako netko zna, prije sam vec prijavio 2 ukradena, pa da napomenem i to...
Norco Kokanee


Author Stratos



Svi bicikli naravno imaju i racune i serijske brojeve i sta vec... zadnja 2 su prijavljena policiji, al naravno od njih da oprostite niki kura.
Ovaj najsvjeziji idem danas poslije posla prijavit...

A ako netko zna ista o bilo kojem od tih bicikala, molim, al stvarno molim da mi javi...

P.S.
U kradji Meride ostecen je i jos jedan bicikl, jer pretpostavljam da je netko nesto cupao ili udario u zadnji disk drugog bicikla...


Sve informacije molim na 0953021060 ili ovdje ili na mail: caporegime.no1@gmail.com
Prijavljen i zadnji ukradeni (Merida) policiji, pa cemo vidit oce sad sta uspjet napraviti ili ce kao i obicno ...
__________________
Actual Women
_Maniac_ je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:00   #27552
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor night_rider Pregled postova
eXactMat je dosadan kao uš

heh, adaksinjo mi je dobar.. napisao je u postu da je dopizdio i damiru i sammiru sa svojim pilanjem i da je zesci rezardinjo!
no na zalost prompotno je taj post obrisan.
valjda se žalio, pa ga je Zlayo skinuo ;(


Ma to mu je onaj dosadnjaković tudajfor pobrisao.

Evo mene i Ede aka (pig) sa dotke. Vrijeme idejalno, uvjeti idejalni, ma sve je bilo baš super danas za vožnjicu.
Sad se naždro i sada idem to malo u krevetu odmorit
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:18   #27553
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Šoši, Irvin i ja otprasili singlicom do Danjke, 20tka-69-71, ostali su se neckali (i odabrali klasiku 18-20-Dotka), ali tko im je kriv

Sto reci, sve se posusilo, samo se gazi, pumpa i skakuce preko svega zivoga. Super voznja, kolege su odusevljeni stazom i malo divljijim okruzenjem
Jos smo malo pocistili granja tak da se sad ispedla skroz do uz breg, i bome cim se vise tuda vozim sve mi vise padaju varijante kako izvoziti i tih 20m - vjerojatno je moguce (to je ona prva guraona uz ono suplje deblo).

Na onoj brzoj dionici pred kraj sam opet sam satrao gumu, bas me hoce taj dio.
Zamijenim zracnicu i nikako napumpat novu, nakon sto mi je ruka otpala a pumpa se toliko ugrijala da ju nisam mogao drzati u ruci napokon stavim kotac na bajk - a guma pusta , steta sto ju nisam cuo dok sam pumpao ko sivonja.

Da nije bilo gumidefekta taman bi se svi zajedno skupili podno Dotke.

U nedjelju imam posla par sati pa bi na voznju u popodnevnim satima 12-13h tunel, znam da ima jos zainteresiranih samo treba dogovoriti tocan termin...cekam.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:35   #27554
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Nisam baš pratio zadnjih dana što se točno pričalo, znam da je Željac sutra za vožnju, no ono što mi nije jasno je gdje bi se penjali: zapadna strana ili tunel?

U svakom slučaju ću ja najkasnije u 12 krenuti od kuće (to je kao da dolazim u 13h na tunel), pa eto da se zna.

Dogovorite kuda tko ide, ja sigurno neću sam ići po zapadu
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:40   #27555
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
sreo mica, on bi se isto po desetki odavdje penjao.
bemu miša.... moram si srediti pogonski dio da mogu pedlati uz brijeg
i dati novi look bajku ovaj je jadan



uglavnom, ja se držim tunela i leusteka za sada.
ostatak kako želi, ali mi isto paše taj kasni start.
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:44   #27556
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Onda ću se odsada psihički pripremati s alkoholom u rukama za leustek. Vidimo se u 12 pred lucijanom ili vrapčem, kak ti paše
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 17:57   #27557
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Znaci, nedjelja tunel 13h...ajde Zeljac da napokon vidim i tvoje SS cudo
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 18:36   #27558
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Braceki i ja se našli u 12:50 na Mihaljevcu, Cuki me taman zvao da kasni i da je kod Bundeka, da ga ne čekamo. Malo popričali i krenuli lagano Lonjščinom. Naravno, ludi Čuki nas stigao već kod prvih klupica, od tamo lagano gore, predivan dan.

U Lugarnici gužvetina na šanku i čekanje 45min na naručene štrudle. Onda šou, Cuks istovremeno jede pomfri s kečapom i bučnicu te pije čaj od mente i medicu. Kaj je to zgotovio sačekali smo ga par min da ode na kenjaru naravno.

Dolje odabir 52ojka, kretanje od Tomislavca, na onom makadamu naravno bajtam zadnju gumu. Ništa novo. Od tad nadalje odlična vožnjica i tehniciranje s zeznutim elementima, lov ravnoteže po korjenju, izbjegavanje sranja po stazi ali sve u svemu super, prvi kicker normalan, drugi me lansiro u orbitu, dao sam high five Felixu jebote.
Onyx zaklo prednju gumu, bio je presretan što treba skidat gumu s Doubletrack obruča

Onaj spust kroz šumu do brane je fakat zakon, treba fino tehnicirat, ali onda šus do dolje i gas kroz potok, zasrali se ko prasice.

Sve u svemu 10/10.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 19:11   #27559
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Ja sam imao najbolju namjeru (očigledno ne i dovoljno dobru) jutros vam se pridružiti gore, čak sam se i pripremio da krenem sat ranije (probudio sam se u 7h) da me ne čekate na vrhu (nego da ja vas pričekam), ali jutro je bilo pametnije i reklo je ne. Da sam znao za ovu kasniju ekipu, vrlo vjerojatno bi išao s vama, a ovako sam riješio dotku i dobro je bilo.
Sutra sam zauzeće tako da, no ride for me.

Lijepo ste se razletili po sljemenu (svak na svoju stazu) danas. Svaka vam dala.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 19:17   #27560
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
evo danas ulovih malo vremena nakon sto me tata zatrpao obavezama oko kuce da jos malo poriktam novi strojcek, stigao samo otic kratki krug po sumi dok je tata imal predah, stigel kotace pripremit za nove gume, jos cekam da mi dodu gume i quickreleasevi iz svabije, ostalo je gotovo, navecer stavio malo stare gume da vidim jel obruci dihtaju i to je to za danas

Pohrani.com
Pohrani.com
Pohrani.com
Pohrani.com
Pohrani.com
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 19:30   #27561
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Uf, Nika za predcednika
Ova kombinacija: singlica Hunjka-Danjka-69-71 vredi za sve pare, prava all-mountain staza...ima svega, satirali smo sve pod nogama - NN -
- tako da sam i ja satro zadnji obruč (da nebi bilo da samo drugi zabelaje samnom). Dok sam doma menjo gume, primjetim da je obruč puko u dužini cca 3-5mm, ali Bogu hvala pa je traka unutra i drži zasada, bar da dođem do posla...
Ima lepo da se tužim na cube i alexrims u klub, jer ovo stvarno nije u vredu da biciklo nema ni 15000 km, a da tako vrisne obruč...sramota
Staza što se tiče prirodnih lepota je dosada neviđena u ovom dijelu Svemira, šuma, prašuma, potočić žubori, hrastinje, blato, kamenje, makadam...i traje i traje i traje...

P.S. jedino što treba pripaziti na moto-kultivatore koji vuku metar po metar drva = na jednog smo naletili na brzom makadamu, pa zipa raja!

Živi bili pa se vozali!
EDIT: kad bi se opisalo muzički staza, bilo bi nešto kao vako.

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 20.10.2012. u 20:07.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 19:59   #27562
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
E, ja sam tek sad ispuzo iz kreveta. 2-3 kruga po Grmi na NN nakon sljema me umorilo malo vise nego sto sam ocekivao. Pala je porcija cevapa i piva pa pljus u krevet. Imo sam jos neke planove, al nebu nis od toga, ostajem doma spavati

Btw, ak sutra ne dodjem, onda sam uz najbolju volju ipak preumoran...
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 20:24   #27563
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
I ja sam stigao odvalit dva kruga na Dotki
Prvi sam vozio solo, a na drugi me nagovorio Mario (lik vozi crno zlatnog Remedya s crvenim detaljima) i bome dobro drobi, vidi se da je stalno u šumi.

Stigao sam montirati i volan, evo kako to izgleda. Znači prešao sam sa 685mm na 745mm i prvi dojam je odličan. Moram se još malo priviknuti, ali puno lakše svladavam zavoje i bolje kontroliram bicikl pri većoj brzini. Gore su i novi ODI Yeti gripovi koji su mi puno bolji od Ruffiana.
Imam još jedan isti ovakav volan samo u crnoj boji, nisam još siguran kojeg ću koristiti

Što se tiče nedjelje, sigurno idem na Sljeme, ali još ću razmislit da li da idem na tunel ili s ekipom sa zapada.

Zadnje izmijenjeno od: Mate. 20.10.2012. u 20:38.
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 10:27   #27564
S@ša
Registered User
Moj komp
 
S@ša's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Znaci, nedjelja tunel 13h...ajde Zeljac da napokon vidim i tvoje SS cudo

Ja ču ti se pridružiti ujutro mi je bilo draže spavati
S@ša je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 18:46   #27565
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
456 je odradio posao više nego dobro danas. 55-52-57 je staza na kojoj NE treba fulka. Proletio sam kroz onaj kanal nakon prijelaza prve ceste bez pardona jer mi se nije dalo balansirati po rubu da ne upadnem u njega. Da, osjeti se da više trese ali nije uopće problem

U zavojima sam osjetno brži i time bajk višestruko nadoknađuje da se na ravnim dionicama osjeti teži prelazak preko malo većeg kamenja (manji kut vilice i manji wheelbase).

SPD je IMHO obavezan za HT i agresivniju vožnju po takvom terenu.

Još mi preostaje poigrati se s visinom i položajem volana te sica, al to je to

FeNN
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 19:16   #27566
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Mate, Sasa i ja (ja 3. put za redom, he he) otprasili 69-71...tu stazu vise ne vozim do proljeca, garant!

Na Sljemenu ima vise ljudi nego u gradu, red u Lugarnici je od sanka do izlaza...ne sjecam se kad sam zadnji puta gore vidio toliko ljudi.

Probao sam ove HT-ove od Destra i Zeljca - IMHO, meni je OnOne rama mala tu uopce nema dileme, a bajk od Zeljca je jos manji, tak da sam se osjecao kao da sam sjeo na BMX.

U utorak ili srijedu, oko podneva - recimo 13h planiram na Strmopec, pa ako ima zainteresiranih nek se jave
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 19:56   #27567
pig
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 14
Za neugodna iskustva sa psima bi ovo mozda moglo posluziti, a bez da se nose suzavci i slicna sredstva.

http://argus.shoppingcentar.com.hr/0...735ct5095.html

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=_lKTdHw-Q0M

Samo, ovisi koliko se isplati...
pig je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 19:59   #27568
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Lovro i ja zapedalirali danas u Samobor na kremšnite, prekrasan dan je bio i šteta doma trulit. Našli se kod križanja Škorpikove i Samoborske, i laganim tempom do trga i kavane "Livadić" gdje su najbolje kremšnite, prave samoborske. Neš hrskavo mi je bilo u kavi, i nekako sav smeten sam usuo šećer u vodu umjesto u kavu al dobro.
http://www.pohrani.com/f/j/b3/16vZ90dY/dsc-0508jpg.jpg

Malo sjeli, vidjeli Salvareza ili nekog na vrlo sličnom Specializedu kak lagano ide prek trga. Dalje smo se krenuli penjat na stari grad, naravno ne znam put ali otprilike gađamo i nađemo stazicu prema gore, skoro u Rude krenuli, a kad gore photo opportunity neviđenih razmjera
http://www.pohrani.com/f/Q/a0/2wV4r4uw/dsc-0510jpg.jpg

http://www.pohrani.com/f/21/uX/3zMWgB9s/dsc-0512jpg.jpg

http://www.pohrani.com/f/4/cz/nDB6gGX/dsc-0515jpg.jpg

I onda vrhunac izleta, spust po tako predivnoj stazici, naravno ful lagano jer je puno pješaka ali ova je onako malo van ruke pa na spustu nismo ni jednog šetača susreli, teško je ovako opisati, ali vozi se tako da je s lijeve strane odron i dolje je šetnica i potok. Uživancija.
Nakon toga opet lagano pedaliranje do doma, ukupno negdje 65km, iako je smeće od Endomonda odlučilo prestat zapisivat rutu i brojat kilometre ali sat je i dalje išao pa ispada da smo prešli 22km za 3 i pol sata.

Kvalitetno proveden vikend, u petak utrka na Dotki koju sam poništio, u subotu Sljeme pa 52ojka dolje koju smo pregazili, i onda danas 65km do Samobora izletnički koje smo satrali, sve na najjače.

Još mi fali izlet u Pohorje da FR/DH izmasakriram i neki fixie da se ispederišem po Bogovićevoj na špici i pokrio sam sve aspekte biciklizma.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 20:05   #27569
JackZg
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
456 je odradio posao više nego dobro danas. 55-52-57 je staza na kojoj NE treba fulka. Proletio sam kroz onaj kanal nakon prijelaza prve ceste bez pardona jer mi se nije dalo balansirati po rubu da ne upadnem u njega. Da, osjeti se da više trese ali nije uopće problem

U zavojima sam osjetno brži i time bajk višestruko nadoknađuje da se na ravnim dionicama osjeti teži prelazak preko malo većeg kamenja (manji kut vilice i manji wheelbase).

SPD je IMHO obavezan za HT i agresivniju vožnju po takvom terenu.

Još mi preostaje poigrati se s visinom i položajem volana te sica, al to je to

FeNN
Ništa osobno samo moje viđenje tvojih postova, ali malo su mi tvoji postovi preisključivi i generalizirajući, ne ovo, ne ono. Imam dojam da se se spustis na bmx-u da bi rekao da ne treba mtb, i nisam dobio dojam da je itko rekao da je za tu kombinaciju staza nužna fullka. Pa Sile, Renesis itd. su dokazi, al da bi ima bilo ugodnije na fullki to ne može nitko osporit
JackZg je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2012., 20:05   #27570
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Probao sam ove HT-ove od Destra i Zeljca - IMHO, meni je OnOne rama mala tu uopce nema dileme, a bajk od Zeljca je jos manji, tak da sam se osjecao kao da sam sjeo na BMX.
Ruku na srce, ti mjeriš kolko ti je rama mala po tome dal ti volan zapinje na noge kad skrećeš na njemu

Da, SC i 456 jesu manji i od pitcha i od jekylla, to je bezpredmetno.

Bitan je položaj leđa i nogu, te da postoji određeni dio duljine na bajku u kojem možeš biti u većem ili manjem balansu da te ne baca na nos ili leđa.

Zato mi sad treba korekcija volana blago prema naprijed (backsweep volan), a sic moram namjestiti nagib jer me bole jajca

Zato je meni X6 u najmanjoj veličini bio ok, trebao je veći jer sam već pomalo udarao u shiftere nogama, ali položaj nad njim je bio odličan.

Sve ovisi o vozaču

Sile hvala puno na pozivu, išao bih da nisam na sljemenu završio

EDIT: jack, to se ja tješim trenutno što nemam fulku.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na