Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2003., 08:58   #1
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
sad mi stvarno idete na zivce

BD se opet pravi pametan i zatvori thread samo zato sto se pise o nvididi a thread je otvoren pricom o nvididi i njezinim proizvodima.to sto ga je jedan okorjeli ATIjevac otvorio kod vas je njegov problem....
koji ce kurac meni neki klinjo govorit kad je rasprava iscrpljena??on zna da ja ili netko drugi nema sta reci????
pa valjda se onda pusti, nakon 24 sata bez postova stvar vise nece biti nikome zuta i nitko nece klikat na nju i gotovo, vrijeme ce je pregazit ali ovo......i to samo zato sto moderatori drkaju na ATI i gdje se prica o nvidiji nemogu reci nista osim sranja a to nitko nepusi.....
zvucat ce glupavo ali "zastupnik greg je demonstrativno napustio sjednicu" i ostavljam da vam klinci odredjuju kad ste rekli sve sto ste imali.....vidimo se za godinu-dvije...mozda
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 10:50   #2
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Greg, pozdrav!

Ionako se nema ništa korisno za pročitat (svaka čast izuzecima) , ovi dr*aju na vodeno hlađenje i temperature , ovi su fanATIci , ovi nvidioti... uglavnom uvijek isto, a neki su izgleda čak spremni i ubiti za ATI i raspravljaju kako je jedna kartica od 5k kuna bolja od druge od 5k kuna, a nisu je ni vidjeli, a kamo li kupili.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2003., 12:26   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Re: sad mi stvarno idete na zivce

Citiraj:
Originally posted by greg SE
BD se opet pravi pametan i zatvori thread samo zato sto se pise o nvididi a thread je otvoren pricom o nvididi i njezinim proizvodima.to sto ga je jedan okorjeli ATIjevac otvorio kod vas je njegov problem....
koji ce kurac meni neki klinjo govorit kad je rasprava iscrpljena??on zna da ja ili netko drugi nema sta reci????
pa valjda se onda pusti, nakon 24 sata bez postova stvar vise nece biti nikome zuta i nitko nece klikat na nju i gotovo, vrijeme ce je pregazit ali ovo......i to samo zato sto moderatori drkaju na ATI i gdje se prica o nvidiji nemogu reci nista osim sranja a to nitko nepusi.....
zvucat ce glupavo ali "zastupnik greg je demonstrativno napustio sjednicu" i ostavljam da vam klinci odredjuju kad ste rekli sve sto ste imali.....vidimo se za godinu-dvije...mozda
Ne idi mam otvorim ako buš otišao, nemoj ići. Zatvoreno je sam zato što je postalo sipanje iz šupljeg u prazno. Ako imaš neš za reći mam ti otvorim ali mislim (o) da je sve rečeno.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 16:14   #4
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
ja nebih imao nista protiv da greg ode na godinu dvije joj sto me boliiii... , ali black dragon ti nemas pravo da zatvaras topic jer ti mislis da je tema iscrpljena ili da netko govori gluposti. ja ako zelim u neki post od vidiji ispricati sto mi se desilo danas do posla mogu i ti to nesmijes dirati. ti se nesmijes vidjeti na ovom forumu moras biti potpuno transparentan i nenametljiv.
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 17:29   #5
Lignja
Re Di Calamara
 
Lignja's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 569
Greg , a na kojem bus forumu sada brijao ???
__________________
xxx
Lignja je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 18:49   #6
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Citiraj:
Originally posted by gospar
ja nebih imao nista protiv da greg ode na godinu dvije joj sto me boliiii... , ali black dragon ti nemas pravo da zatvaras topic jer ti mislis da je tema iscrpljena ili da netko govori gluposti. ja ako zelim u neki post od vidiji ispricati sto mi se desilo danas do posla mogu i ti to nesmijes dirati. ti se nesmijes vidjeti na ovom forumu moras biti potpuno transparentan i nenametljiv.
Prav zboriš, stoga odo ja negdje na neko vrijeme pa banem da riješim samo kronična sranja i tome slično (ako me ne izbace do tada sa stolice ). Topic je bio zavoren ali je ponovo otvoren ako niste primjetili. Zatvaranju je prtedhodila dugotrajna rasprava u krug bez smisla i ... ali nema veze eto vratio sam stvari na staro pa ljudi mogu nastaviti
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 19:45   #7
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Re: sad mi stvarno idete na zivce

Citiraj:
Originally posted by greg SE
BD se opet pravi pametan i zatvori thread samo zato sto se pise o nvididi a thread je otvoren pricom o nvididi i njezinim proizvodima.to sto ga je jedan okorjeli ATIjevac otvorio kod vas je njegov problem....
koji ce kurac meni neki klinjo govorit kad je rasprava iscrpljena??on zna da ja ili netko drugi nema sta reci????
pa valjda se onda pusti, nakon 24 sata bez postova stvar vise nece biti nikome zuta i nitko nece klikat na nju i gotovo, vrijeme ce je pregazit ali ovo......i to samo zato sto moderatori drkaju na ATI i gdje se prica o nvidiji nemogu reci nista osim sranja a to nitko nepusi.....
zvucat ce glupavo ali "zastupnik greg je demonstrativno napustio sjednicu" i ostavljam da vam klinci odredjuju kad ste rekli sve sto ste imali.....vidimo se za godinu-dvije...mozda
Ti si kriv majke ti! ja već deset dana čekam na tvoj odgovor na moje pitanje tamo negde na drugoj strani threada???? Fino smo započeli raspravu na temu ati nvidija
I onda si ti zanijemio najvjerojatnije nisi više imao argumenata
I naravno ovi su se počeli prepucavat o pločama.
Zato predlažem da odgovoriš na moje pitanje i da mi nastavimo raspravu po dnevnom redu a ostali su se ionako ogrješili o poslovnik
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2003., 19:47   #8
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by CatKiller
Greg, pozdrav!

Ionako se nema ništa korisno za pročitat (svaka čast izuzecima) , ovi dr*aju na vodeno hlađenje i temperature , ovi su fanATIci , ovi nvidioti... uglavnom uvijek isto, a neki su izgleda čak spremni i ubiti za ATI i raspravljaju kako je jedna kartica od 5k kuna bolja od druge od 5k kuna, a nisu je ni vidjeli, a kamo li kupili.
Ovo bi trebalo ić na moj račun pa pitam kad sam ja to rekel da sam spreman nekog ubit????????? Ti fakat nisi baš normalan
I o kojima se to 5k karticama raspravljalo???
I zakaj se ne bi raspravljalo o 5 k karticama, 5k procesorima 5k serverima monitorima i sl???
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2003., 01:26   #9
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by pinsla
Ovo bi trebalo ić na moj račun pa pitam kad sam ja to rekel da sam spreman nekog ubit????????? Ti fakat nisi baš normalan
I o kojima se to 5k karticama raspravljalo???
I zakaj se ne bi raspravljalo o 5 k karticama, 5k procesorima 5k serverima monitorima i sl???
a da pricamo o kompovima koji dolaze u bmw-u...i to naravno tako da smo procitali u nekom auto magazinu o tome...

pa sori ali meni je glupo raspravljati o necemu sto bas i nisam imao prilike vidjeti u radu...

pogotovo ako kosta ko lijevi bubreg...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2003., 17:24   #10
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by msvrtan

pogotovo ako kosta ko lijevi bubreg...
sta time oces rec???
da ti desni vise vrijedi?
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2003., 20:13   #11
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
a da pricamo o kompovima koji dolaze u bmw-u...i to naravno tako da smo procitali u nekom auto magazinu o tome...

pa sori ali meni je glupo raspravljati o necemu sto bas i nisam imao prilike vidjeti u radu...

pogotovo ako kosta ko lijevi bubreg...
Pa jeba ga vrag većinom se raspravlja o nečem novom kad nekaj izađe novo i tako. Da toga nema nebi bilo ni pc-eksperta o ni ovog foruma. Mislim da je sad fakat dosadno raspravljat o nečemu kaj je izašlo prije dvije godine i kaj je već tolko sprožvakano i testirano.
Čuj jebiga kvaliteta košta dobar monitor npr. košta i više od 5k a razlike u kvaliteti monitora su vidljive itekako.
Ma mislim o tome smo već raspravljali po tvojoj teoriji slabo bi se raspravljalo na forumu i to uopće nema veze s tim kolko kaj košta već dali je zanimljivo,interesantno, tehnološki naprednije i sl.
Ali sad već imaš to da određena tvrtka kojoj ne želim ni ime spominjat izdaje čipove koji su ni napredni, ni zanimljivi i još k tome koštaju puno previše.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2003., 20:15   #12
CyberLord
Premium
 
CyberLord's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: 00
Postovi: 323
Ode greg SE(rator)
__________________
Screew you guys, I'm going home!
CyberLord je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2003., 20:25   #13
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by CyberLord
Ode greg SE(rator)
Kud je išel??? Pa kaj ti je bude dosadno bez njega
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2003., 22:17   #14
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
greg SE da je otišao:confused: Ljudi psuju, viču na njega, bacaju na njega drvlje i kamjenje svo ovo vrijeme i tip se neda smest i onda ja zatvorim 4 komada, jedan s 100% pravom (onaj o čirevima na mjestu gdje sunce nikada ne sja, osim na nudističkoj plaži ) i još 3 upitna i jedan ponovo vratim u život i tip da je otišao radi toga:confused: Sa tih par zatvaranja ja da sam uspio ono što drugi nisu uspijeli mjesecima, a to je da ušutkam grega Nema šanes, znate ono iz Terminatora "greg SE will be back!" i sve mi se čini da bi mogao biti još gori nego ikada
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2003., 09:13   #15
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
stari ucinio si mi i prije uslugu ali za ovo ti skidam kapu stvarno si profesionalac
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na