Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2010., 12:13   #1
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Preporuka poslovnog laserskog/tintnog printera

Postovani kolege molio bih Vas za pomoc oko odabira istog gore navedenog printera.
Naime mislim printati etikete za svoj proizvod koje bi stampao na A4 i poslje rezao na meni potreban format.
Znaci trebao bi printer koji je ili laser ili tintni za neku razumnu sumu kojemu zamjena tinte ne dode ko novi printer, odnosno da zamjena tinta bude sto povoljnija. Sama pocetna invensticija da bude sto povoljnija.

Citao sam po forumu, ali sam se nasao bolje zbunjen nego sto sam bio prije pa tako da trazim konkretne primjere i ako nije tesko da se izvadi cifra koliko bi bila cijena ispisa po strani A4.

Unaprijed zahvaljujem.
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2010., 13:51   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Killer_99 Pregled postova
Postovani kolege molio bih Vas za pomoc oko odabira istog gore navedenog printera.
Naime mislim printati etikete za svoj proizvod koje bi stampao na A4 i poslje rezao na meni potreban format.
Znaci trebao bi printer koji je ili laser ili tintni za neku razumnu sumu kojemu zamjena tinte ne dode ko novi printer, odnosno da zamjena tinta bude sto povoljnija. Sama pocetna invensticija da bude sto povoljnija.

Citao sam po forumu, ali sam se nasao bolje zbunjen nego sto sam bio prije pa tako da trazim konkretne primjere i ako nije tesko da se izvadi cifra koliko bi bila cijena ispisa po strani A4.

Unaprijed zahvaljujem.
Pogledajte ukoliko još negdje uspijet pronači HP OfficeJet K5400 + CISS ukoliko vam treba nešto kapaciteta 500 -1000 otisaka mjesečno.

A ukoliko je količina 200 - 500 onda Epson P 50 ili Canon iP 4700 + CISS. Plus Economy ili Premium klasa tinte

Cijena otiska vam je 1- 4 ovisno o klasi tinte.

Ukiliko imte manje potrebe onda opet neki od ova dva Epsona ili Canona + kazete za nadopunjavanje + Economy klasa tinte.

A ukoliko vam je i to pre skupo

Imate i Budget klasu tinte

4* 50 ml == 50 kn

Samo nemojte misliti da su sve te klase jedno te isto.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na