Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2012., 21:53   #1
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Simraceway

Jel netko zaigrao ovu simulaciju?

Još je u beti, ali čini mi se da ima puno potencijala. Novi auti i nove staze izlaze svako malo. Modeli su jako detaljno napravljeni. Fizika mi je jedna od boljih. Zvukovi kod određenih modela su pogođeni da ne može bolje.

Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 19:07   #2
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
to je pokraden rfactor engine, bez imalo srama..

ukratko - bezobrazno smece, platforma je besplatna, a auti se placaju.. i to po 10 do 20+ $
smijesno.. necu komentirati igru sada jer nije fer, al svi simraceri zaobilaze to naveliko..

za sad i dalje su samo 2 izbora - rfactor kao "free" simulacija sa iznimnim community-em i sadrzajem i iracing kao ozbiljnija i naprednija simulacija koja kosta ko suho zlato..

al ove se godine naravno sve mjenja, i tu mislim prvenstveno na rf2 i asseto corsa..


btw, ako vozis cesto pozivam te da nam se pridruzis.. vozimo redovno- rfactor i vecinom touring modove, a u zadnje vrijeme (i najcesce) hgtc - daleko najbolji mod i jedan od the best u simulacijama opcenito..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2012., 15:58   #3
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Probao ja i uplatio mislim 10€ odigrao pola sata i nije mi se svidjelo tako da nemogu konkretno reći ništa ni za ni protiv osim da je bio karekterističan bug kao rfactor-u kada se vidi samo prednji ovijes.
Platio sam i rf2 i ni on mi ne uljeva neku nadu da će biti puno bolji od jedinice koja je izašla pred dosta godina.
Ali recimo pCARS je izgleda na dobrom putu da odrade posao kako spada samo još fali multiplayer kojeg rfactor izvači sve ove godine.
pCARS u startu ima više automobila i staza od rfactora, grafika je mrak kao i fizika dok jedino zvuk F1(mislim da je modeli 2011) meni nije nešto posebno.
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2012., 16:07   #4
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
lol, ti si sve pomjesao..

neznam koji build rf2 si probao, al rf2 se poboljsava svakim buildom..
fizika je puno naprednija, takodjer i ocekivana poboljsana fizika guma.. ffb je fantastican.. treba jos poliranja, al ce bit na razini.. graficki je li-la, al to je zadnje sto je vazno.. neoptimizirana je za sad..

pcars nazalost nece bit simulacija.. da - izgleda fantasticno, al su se "polakomili" odnosno igru rade za siroku masu tako da nece bit simulacija..

vise auta? jel znas koliko auta ima u rfactoru?
a bit ce i u rf2.. poceli su moderi sa stazama, i kad konacno izadje, siguran sam da ce bit boom odlicnih modova i staza..

pogledaj malo asseto corsa.. tvorci netkar-a, odlicne simulacije, al sa slabim communitijem.. jedan od najboljih modela guma u simulacijama i jedan od najboljih ffba.. a i izgleda odlicno, za one kojima je to bitno
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 09:43   #5
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Jel ima smisla igrat rfactor i slicne simulacije sa X360 kontrolerom ili bas treba volan?
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 12:58   #6
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Jel ima smisla igrat rfactor i slicne simulacije sa X360 kontrolerom ili bas treba volan?
Nema baš smisla... Barem ne sa svim assistovima pogašenima..
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 22:01   #7
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
@M.U.P. pa jedni dijelom i jesi upravu da se rf2 poboljšava ali da grafika nije važna baš i nije točno.
rf2 izgleda danas očajno a čeka ga se predugo kao što se 3-4 godine čekalo F1 2006 CTDP.
Dok rf2 izađe vrijeme će ga pregaziti ali ipak može uspjet zbog podrške zajednice koja će izrađivati staze i modove.
U startu pCARS je u prednosti jer ima više auta i staza gotovih a šta će na kraju biti nitko nezna.
pCARS sam probao i nihov način mi je bolji za logiranje od rf2 jer zbog reinstalacije windowsa netrebam opet raditi aktivaciju a sama fizika je isto dobra kao i odrađeni modeli raznig auta i vrijeme. Sve je to još alpha verzija koja kao nije ni optimizirana a na mom računalu radi odlično.
Da li je moguće probat Assetto Corsa?
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2012., 17:37   #8
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
neznam, po vidjenim videima i po dojmovima onih koji su probali, kazu da su auti preupravljivi i da nema bas zahtjevnosti..

rf2 ima dobar mod manager i moglo bi to super funkcionirati, kao i download sa servera pa ce se valjda konacno izbjeci mismatchevi..

asseto corsa mislim da nije jos izasla nikakva beta.. mozes probat samo ako si tester.. i talijan :P
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2012., 20:51   #9
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Možda su vozili sa pomoćima pa je preupravljivo ali tek kada izađe igra i bude multyplayer kako treba onda ćemo vidjeti.
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2012., 21:18   #10
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
svakako, al i dalje ostaje cinjenica da igru radi tim koji je napravio oba shifta

iako ako se ne varam oni su i iza gt legendsa i gtr..

ma sve ovisi o ciljanoj publici..

jedino sto je za sad iznimno i mora se proiznat je sto igra izgleda fantasticno..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2012., 15:55   #11
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Da oni su radili GTR pa se zato nadam da će biti nešto dobro a isto se nadam i za Assetto Corsa.
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 12:30   #12
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
to je pokraden rfactor engine, bez imalo srama..
Nije ukraden, već uredno licenciran. Simraceway radi upravo na ISI-jevom gmotor2 enginu. Na toj ili prethodnoj inačici engina rade i sve Simbinove igre.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 16:53   #13
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Evo ja ovu igru i dalje igram.
Reovno se održavaju natjecanja koja su popračena sucima i komentatorima i live prijenosom.
Nagrade su novčane.
Igra malo po malo raste i cijena auta pada.
Meni je iz dana u dan sve bolja.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 17:03   #14
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ja ne igram vise dok ne naletim na dobar volan. Inace sam uspio osvojit nest sitno dolara ali samo u "losijoj" konkurenciji jer za bolje ipak treba volan..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 17:25   #15
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja ne igram vise dok ne naletim na dobar volan. Inace sam uspio osvojit nest sitno dolara ali samo u "losijoj" konkurenciji jer za bolje ipak treba volan..
Ja evo vozim sa rumblepad 2 i upo sam u grupu od 900 do 1100 bodova i grupu B. Čak sam upao u grupu A i trebao završiti na 6tom mjestu, ali iznenada sam upao i nisam nikako bio spreman.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 18:24   #16
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Citiraj:
Nije ukraden, već uredno licenciran. Simraceway radi upravo na ISI-jevom gmotor2 enginu.
hehe, puno toga neznas, al nebitno.. to je daleka proslost i razisli su se putevi odavno.. samo uz posljedicu masovnog neprihvacanja igre od velikog djela simracing communitya i zato ima toliko malo aktivnih vozaca sto je najveci nedostatak igri..


Citiraj:
Ja evo vozim sa rumblepad 2 i upo sam u grupu od 900 do 1100 bodova i grupu B

ja kad sam vozio malo bio sam upravo tako oko 1100 bodova..

mislio sam mozda opalit koji pravi race, al se nisam snalazio na stranici/forumu gdje je vec bilo potrebno registrirati se il sto vec pa mi prosao interes..


ono utrki sto sam vozio, one quick race sa sporijim autima, to je bilo vecinom super zabavno.. kratki sprint raceovi i znalo je bit i par dobrih vozaca i utrkivanje je bilo odlicno..
sjecam se jos utrke sa lancerima i suprom gdje smo nas 4ero vozili 5 krugova u pol sekunde svi.. finish je bio filmski :=


bas sam zadnje dane mislio da malo probam ponovno, imam nekih 10€ tamo za potrosit pa cu morat kad tad :=


nego, ove nagrade sto osvojis, jel to mozes povuc ili su to samo ingame money za kupnju auta?
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 11:16   #17
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
nego, ove nagrade sto osvojis, jel to mozes povuc ili su to samo ingame money za kupnju auta?
To nisam još išao istraživati.
Ugl za natjecanja se ne moraš nigdje prijavljivati niti registrirati. Dovoljno je samo kvalificirati se u određenom eventu i to je to. Na forumu pišu svi drugi detalji.
Ovaj vikend se vozi indycar na sonomi.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na