Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.10.2007., 16:22   #1
panC666
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: sdfsf
Postovi: 7
Veliki problem

Instalirao sam 3 novija drivera za matičnu,grafičku i procesor.Prije sam napravio System restore point.Nakon što se komp restartao pojavila se poruka bla bla missing Msvcp60.Dll file i komp je totalno usporen treba mu 5-10 min da se loada desktop.
Naravno prvo kaj sam pokušao je system restore ,ali neće ga otvoriti niti preko starta niti sa net start komandom za koju sam na netu našao da bi trebala.
Drugi komp više ne nalazi moj komp tako da nisam uspio prebaciti taj dll file koji sam našao na netu,a čak i kad sam ga spržio na cd ga nije htio pasteati na komp.
Također ne želi mi uninstalirati ove drivere niti mi dozvoljava da instaliram neke druge i općenito komp je u rasulu.
Kojeg vraga da radim,kolko ja kužim ako ne uspijem nekako doći do system restorea onda jedini način da spasim podatke je da kupim novi hard.No nadam se da ima netko tko možda zna kako se izvući iz ovog Bill Gatesovog shita
panC666 je offline  
Staro 08.10.2007., 16:50   #2
vinja
Premium
Moj komp
 
vinja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 788
za system restore pritisni F8 nakon posta (nakon sto ukljucis racunalo, pritiskaj F8 tipku dok ti se ne pojavi izbornik)

u njemu izaberi safe mode. kad se dignu windowsi u safe modeu, prvo sto cete pitati je zelis li zapravo pokrenuti system restore. pritisni yes, and voila.
vinja je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2007., 17:32   #3
panC666
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: sdfsf
Postovi: 7
Citiraj:
Autor vinja Pregled postova
za system restore pritisni F8 nakon posta (nakon sto ukljucis racunalo, pritiskaj F8 tipku dok ti se ne pojavi izbornik)

u njemu izaberi safe mode. kad se dignu windowsi u safe modeu, prvo sto cete pitati je zelis li zapravo pokrenuti system restore. pritisni yes, and voila.
Kada to napravim onda mi dođe poruke "System restore is not able to protect your computer.Please restart your computer and then run System restore again" ha fucking ha

Inače kad normalno pokrenem dodje poruka sa imenom services.exe-unable to locate component i sadržajem

this application has failed to start because MSVCP60.dll was not found ,re-installing the application may fix this problem


ima netko neku drugu ideju?
panC666 je offline  
Staro 08.10.2007., 18:15   #4
vinja
Premium
Moj komp
 
vinja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 788
Po mom iskustvu na kraju uvijek najbezbolnije i najucinkovitije rjesenje je reinstall windowsa - u tvom slucaju bez formatiranja diska.

i, iako shvacam da si frustriran, bilo bi lijepo kad bi malo pazio na rjecnik.

P.S. na ovom linku mozes naci zeljeni DLL, iako sumnjam da je on jedino sto ne valja:
http://www.dll-files.com/dllindex/dl....shtml?msvcp60
skini na drugom racunalu, prebaci na USB/CD/floppy i spremi na potrebno mjesto (windows/system32 vjerovatno)
vinja je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na