Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2007., 01:39   #1
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
hgspot mafia

eto narucio sam samsunga 200gb jucer i kaze mi nije na stanju moramo naruciti iz zgb.ja pitam jer ta cijena koja stoji u cijenku kaze je,ok moze onda.dodjem danas po njega 40 kn skuplji.kazem jucer sam ga narucio po toj cijeni a lik kaze da su se danas promijenile cijene.nisam se htio nista buniti ***es 40kn,ali ako vam se bude dogadjala slicna stvar nek vam napravi prvo ponudu,ja sam htio,ali nakon zvanja hgspota po treci puta javi se lik,kaze doci ce sutra,i spusti slusalicu,tako da nisam ni stigao spomeniti ponudu,cuo sam da oni to znaju tako malo cesce raditi,pa eto da ne nasjednete ko neki...blah hgshort
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 01:42   #2
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Kolko vidim iz Osijeka ko i ja si pa pretpostavljam da si bio u Osijeku u HGSpotu. Ok aj super što si reko, ubuduće ću pazit i na to.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2007., 01:53   #3
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Opet Hgspot nesto zakenjao...ccc...Joj,s njima ocito ne mozes imati dobra iskustva....
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 01:59   #4
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
da iz Os,tamo sam kupovao danas,np..mogao sam i sa njima poslovati kao recimo sa ve-milom,imam stvarno veliki broj racuna iz vemila,eto u zadnja dva dana sam tamo stukao 5000kn,a hgshort,odem tamo samo kupiti disk i oni vec naprave sranje,jednostavno ih izbjegavam stalno,a i cijene nisu bas nesta.
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 02:28   #5
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
ja kad sam u hg-u išo reklamirat zvučnike, pošto nisu imali iste uzeo sam druge uz nadoplatu od 200kn, stari su me koštali 399kn a novi 599kn . i sad on meni kaže 230kn da trebam nadoplatit, ja reko wtf! pa na računu piše da su moji koštali 399kn a ovi novi 599kn. i pogleda on račun i veli kao da je račun star preko godinu dana, kažem mu ja DA I ?? lik je odmah popustio i rekao doslovno ovak "ajde dobro onda ćemo stavit tu cijenu s računa" .


mislim ono lik buba cijenu kao da smo na placu
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 03:00   #6
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
znaš da je cjena sa internet cjenika samo za gotovinu jelda?

ošo im mirza kolko sam vidio,heb'ga...najjači trgovac tamo
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 04:51   #7
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Ma Mirza je zakon bio i meni. Ali ima jedan mladi sad tamo i na prvi pogled mi se čini dobar. Vidjet ću ga ja još pa ću znat...
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 12:25   #8
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
kod toga mladog sam ja kupovao i ono cini mi se dosta nezainteresiran za prodaju da znam da je za gotovinu,njom sam i placao..
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 13:04   #9
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja sam sa Banjalučkim HGSpotom imao samo dobra iskustva do sada, tako da zavisi samo od ekipe koja radi u odredjenom gradu (prodavnci/servisu). U BL je super ekipa, pogotovo onaj njihov šef.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 16:04   #10
wlcasemodding
Premium
 
wlcasemodding's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 355
evo krasan primjerak ljudi iz hg-a. Došao čovjek u hg spot i čovjek mu zaračunao 300 kn za postavljanje gost accounta za dialup na laptopu, nije mu dao račun i rekao je evo to je ovako za vas pa je "jeftinije" bez računa. Nevjerojtano kako su ljudi bezobrazni
wlcasemodding je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.08.2007., 20:12   #11
LUKA MX
Rakija
Moj komp
 
LUKA MX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Pozega
Postovi: 484
Citiraj:
Autor wyru5 Pregled postova
eto narucio sam samsunga 200gb jucer i kaze mi nije na stanju moramo naruciti iz zgb.ja pitam jer ta cijena koja stoji u cijenku kaze je,ok moze onda.dodjem danas po njega 40 kn skuplji.kazem jucer sam ga narucio po toj cijeni a lik kaze da su se danas promijenile cijene.nisam se htio nista buniti ***es 40kn,ali ako vam se bude dogadjala slicna stvar nek vam napravi prvo ponudu,ja sam htio,ali nakon zvanja hgspota po treci puta javi se lik,kaze doci ce sutra,i spusti slusalicu,tako da nisam ni stigao spomeniti ponudu,cuo sam da oni to znaju tako malo cesce raditi,pa eto da ne nasjednete ko neki...blah hgshort
daj mi reci u kakvoj si ambalazi dobio hard,ja sam tamo kupio hitachija 80 gigi i dobio ga onak u nekom najlonu,i lik ga maltene baci na salter....strava
__________________

LUKA MX je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 23:32   #12
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
svi hardovi u oem pakiranju dolaze u vrecici, znam jer sam radio u 2 trgovine rac komponentama. tu i tamo neki hitachi dodje u plasticnoj prozirnoj "kutiji" ali sve ovisi o narudzbi. tako je i sa vecinom memorija, Geil i skuplje dolaze najcesce u nekakvoj ambalazi. valjda ce se ljudi nauciti sto je oem i retail
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 01:19   #13
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
eh od onda sam otpakirao jos par hdd-ova ako se tocno sjecam mislim da je bio ok zapakiran u plasticnoj kutiji.. i prije sam ih izbjegavao ali sad pogotovo,jednostavno nisu neka ekipa..dodjes nesta kupiti a lik nezainteresiran za prodaju,bah tu kod nas u os kao npr u vemilu,tamo ih znam sve i ljudi su full ok,dobro ove nove zene bas i ne ali staru ekipu da(: hg suck..
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 04:30   #14
burner
Registered User
Moj komp
 
burner's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 43
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
svi hardovi u oem pakiranju dolaze u vrecici, znam jer sam radio u 2 trgovine rac komponentama. tu i tamo neki hitachi dodje u plasticnoj prozirnoj "kutiji" ali sve ovisi o narudzbi. tako je i sa vecinom memorija, Geil i skuplje dolaze najcesce u nekakvoj ambalazi. valjda ce se ljudi nauciti sto je oem i retail
Evo da te "podržim"... http://www.pcguide.com/ref/hdd/op/packPackaging-c.html
burner je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 09:56   #15
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
fera di nam je mirza ošo...bio bi mi hebeni bed da je lik otpušten..

bio je CAR,CAR!

mladi se čini oke za šalu i sve šprdo sam se s njim al onak kuopvina je mlaka...

u ve-milu nova ženska što radi je zakon...radila prije u CC u kauflandu....raspričali se jednom o radeonkama 7000serija i kolko fpsova vrti u san andreasu s tim
začudili bi se šta ŽENA zna
a mario žaper je isto legenda
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 19:24   #16
SeaMan
Premium
 
SeaMan's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Spalato
Postovi: 563
Moje iskustvo sa cijenama je slično.... Prije koja 3 miseca vidim na webu memory stick pro duo od 1gb za 200kn... Super, odletim ja do hg-spota a prodavač kaže 50kn veču cijenu... Ja mu kažem da je na webu druga cijena a on se zablesi i kaže da se izgleda radi o pogrešci. Mislin WTF?
__________________
faster....faster.....faster..... until you reach the thrill
SeaMan je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 20:29   #17
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Angelus, stvarno je bio car. I taj mladi je dobar da, kojeg sam već gore spominjao ali nadam se da si pročito moja iskustva s njima neki dan u vezi isplate(tu pod ostalo). Mladi nije ništ skrivio, neg njegov jedan kolega, uff koji gad.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 21:50   #18
Chosen
Banned; neopisivo
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 231
moje pitanje je ako milion korisnika je imalo loša iskustva sa njima[ ja ih imam jedn o6] zašto uopće i kupujemo od te firme komponente?
zar su oni jedini?

isto sam iz osijeka i znate onaj debeli koji radi na blagajni kao što vam priča o stvarima...njemu sam ***o mamu jedno 1000 puta i htjeo ga istući u sred hgspota..zapravo i bi da nije.....ma duga priča..
Chosen je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 23:49   #19
Bulma
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
I ja se pitam. Mene su sj***** par puta. Medjutim, vec dosta godina ne kupujem nista od njih. Sada kupujem uglavnom iz ve-mila i prilicno sam zadovoljan.
Bulma je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2007., 23:54   #20
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Ja odsad neću ništ ić gledat do HgSpota sebi za kupnju. Jedino ako nema u Ve-milu, Formellu, CC-u... Onda ću sam svratit vidit to.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2007., 00:06   #21
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
ma ono s kim god pricam nitko nije zadovoljan s njima,e vidim da pricate o jos jednom liku,da to nije mozda onaj sto je bio u fear factoru ili tako nesta,on mi se isto cini zerro,nazovem ga pitam nesta..i da cu pitati dalje lik mi poklopi slusalicu,ono u guzvi je kao,a to ispada kao da mi je rekao daj fuck off ne da mi se vise raditi..lol
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2007., 00:31   #22
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
A što si ga pito ak se smije znat? Osobno ne znam je li on iz Fear Factora jer nisam pratio to uopće.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2007., 14:29   #23
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
ma nisam ni ja pratio nego slucajno pogledao kad ono poznanik pa to je zapravo bilo za taj disk,ja ga pitam dali ima,kaze nema na stanju narucitit ce ga.. pitam jer po toj cijeni i kad stize,kaze on je sutra stize ja kazem moze i on poklpi,tako da mi ni ponudu nije napravio..
wyru5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 08:44   #24
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
vidim da pišete o hgspotu,ja sam inače iz Rijeke i osobno nisam imo problema s njima...kupio sam nešto manje stvari kod njih,kao npr. autoradio kojeg nisu imali u Rijeci,pa je morao doć iz Zagreba,a sve smo se dogovorili preko telefona,i sve stiglo idući dan...pa ne znam dal se to slavoncima neda raditi ili što,jer tako u rijeci nije da će ti poklopiti slušalicu
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 10:45   #25
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
malo su dečki zabrijali, nije baš sve tako crno.Trgovina kao svaka druga.
Kad dolazim u trgovinu znam šta trebam. Ako nemaju u Os naručim iz Zg, dogovorim vrijeme i kraj priče.I uvijek je dogovor ispoštivan.
Istina je, dok su bili na staroj adresi u malom prostoru radilo je troje trgovaca, a sada u puno večem radi dvoje.I za razliku od ve-mila i formela gdje godinama vidim iste ljude, za hgspot to nemogu reći.
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 15:33   #26
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor maxxp Pregled postova
I za razliku od ve-mila i formela gdje godinama vidim iste ljude, za hgspot to nemogu reći.
Pa nije bas tako... eto u zadnje vrijeme 3 nova u ve-milu sam primjetio, zaper, ona zenska iz kauflanda i onaj malo jaci lik
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 16:35   #27
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
"isti ljudi" nisam naveo u negativnom kontekstu.
Znači postoji kontinuitet, dobro poslovno okruženje,zadovoljstvo zaposlenih i sigurno bolja suradnja sa centralom u Zg.
A kako su preselili u veči prostor i normalno je da zapošljavaju nove ljude...što na žalost hgspot ne radi.
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2007., 19:56   #28
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,331
Zadovoljstvo zaposlenih? Nekidan mi bio frend na razgovoru za posao - pon-sub + 2 nedjelje mjesečno(?) = 2.800kn. Tko bi se ubijao od šljake radeći za takvu lovu?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 00:14   #29
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zadovoljstvo zaposlenih? Nekidan mi bio frend na razgovoru za posao - pon-sub + 2 nedjelje mjesečno(?) = 2.800kn. Tko bi se ubijao od šljake radeći za takvu lovu?
Radio za 2400kn + mogućnost dizanja plaće za 500kn nakon 3 god.
(moš mislit koliko mi je dugo trajao taj job)..rađe ću radit u konzumu..mozak na pašu i slaži limenke na policu za veću plaću.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 04:04   #30
wyru5
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Canada
Postovi: 53
@veki19 aj procitaj ponovo topic jer ti jedini nisi skuzio o cemu se radi.
@coconut,Brown Acid
potpis tu ste u pravu..
ali ono cuo sam da hgspot to zna malo cesce raditi podici cijene kad se nesta naruci a vidim i iskustva ostalih..cilj ovog topica je bio samo upozoriti vas da ne prodjete kao ja,kao sto rekoh be mi se za 40 kn,ali mogla je to biti i neka veca svota da sam recimo uzimao cijelu konfu tamo,i hitno mi bas taj dan..etc..a ja cesto sve radim u zadnji tren(:
wyru5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na