Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2010., 23:22   #1
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Kako postati kooperantom T-coma?

Pošto T-com na neki način pere ruke od pružanja tehničke podrške, već šalje kooperante, kako postati njihovim kooperantom? Molio bi nekoga tko malo više zna o tome da se raspiše.
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 11:02   #2
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Pošto T-com na neki način pere ruke od pružanja tehničke podrške, već šalje kooperante, kako postati njihovim kooperantom? Molio bi nekoga tko malo više zna o tome da se raspiše.
Kakvog tipa tehničke podrške?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2010., 13:37   #3
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
vjerojatno mislim na ove sto idu po kucama i spajaju rutere
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 14:18   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,367
Meni se čini da to jesu t-comovci. Kooperante sam uglavnom viđao na fizikalijama tipa povlačenje kabela između bandera, instalacije razvodnih TF ormara po kućama/zgradama i sl.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 15:53   #5
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Meni se čini da to jesu t-comovci. Kooperante sam uglavnom viđao na fizikalijama tipa povlačenje kabela između bandera, instalacije razvodnih TF ormara po kućama/zgradama i sl.
Bas tako...recimo to im u Puli radi tvrtka Zanitel, a servisiranje od uticnice do kompa ( router i splitter ) radi tehnicar t-coma.Osim spajnja telefona...to isto rade kooperanti,on dali u stan isprobati liniju za telefoniju.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2010., 09:45   #6
zrile
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Pošto T-com na neki način pere ruke od pružanja tehničke podrške, već šalje kooperante, kako postati njihovim kooperantom? Molio bi nekoga tko malo više zna o tome da se raspiše.
T-com i dalje ima tehničku podršku nego raspuštaju svoje ekipe za izgradnju nove infrastrukture i održavanje i nadogradnju postojeće, te za takve radove uzimaju kooperante.
Kooperantom možeš postati (probati postati) tako da se javiš na tender koji sadrži nekih 9 dokumenata.
Uglavnom nemožeš biti kooperant za samo jedan dio posla nego moraš biti u mogućnosti izvoditi sve radove (kopanje, povlačenje kablova, spajanje itd...).
Ako imaš malu firmu, koja je specijalizirana za jednu vrstu posla (npr. samo povlačenje kablova ili samo spajanje), onda možeš raditi za t-com tako da postaneš kooperant od neke veće firme koja već radi za njih (tako je u mojem slučaju).
To bi bila moja iskustva sa t-comom.
zrile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na