Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2009., 20:03   #241
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor shadowace Pregled postova
ljudi, di nadjem A kljuc kad trebam onaj kovceg sa gasom otkljucat
naime, prodao sam file di pise o tome zabunom prodao traderu koji je trazio (all 4 tha cash) ))))
quest sa unistavanjem bloodsuckera

Pročitaj temu pobogu!
Prije par stranica je odgovoreno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2009., 12:53   #242
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Evo i ja sam je prešo
Istina koristio trainer hahahah da dobijem para.
Uglavnom šteta što se nemože ostat po zoni nakon završetka...
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2009., 08:54   #243
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Thumbs up




OK

barem koliko sam skužio




1. Promaknuće neko kao "zone observer"

2. Midsummer i močvara su postale oličienje sigurnosti i mira jer ovih govnara bloodsuckera nema više

3. Zulu je postao baja kod svojih u Dutyju. Vano je postao faca u Freedomu, Strelok je postao neki baja u ministarstvu obrane.

4. Kowalski je objasnio neuspjeh Fairway operacije i časno otpušten iz armije.

5. Znanstvenici su otrkili pun klinac novih tableta i lijekova zafaljujuć meni šta sam im pomogao.

6. Noah je uzgojio štence od pseudo-cucaka koji su njega i neke stalkere spasili od Snorkovaca.

7. Oaza više nije mit.

8. Garik je postao glavni "turistički vodič" po Pripyatu i po okolnim selima i uspio se spasiti od Mercova.

9. Kardanov se izlječio od cuge (jer sam mu našao drugove valjda) i otišao u midsummer gdje se skompao sa onim mehaničarem Azov ili kak se već zove i sada skupa rade na odijelima i vozilima za po zoni.

10. i još neke "good news" ali neznam napamet, kad dođem doma, budem napisao ih sve po redu.





sve skupa jedno 8 minuta objašnjenja. s time da nisam ni artefakte skupljao, niti sam neke ljude tražio, jako malo usputnih misija sam riješio. a sada kad helići odu, onda ću mirno ostat i krenut se iživljavat. para imam ko dreka
-->
Eto, nakon što sam popljuvao igru pred 2 tjedna, povlačim sve što sam rekao. nisam odma skužio sa pljucama koja je stvar i da se mogu popravljat

nego, igra je prejebena, nakon 2 tjedna, uspio sam ju završiti prvi puta. Na kraju odjavna špica, all good news izgleda da sam napravio sve dobro. Ostalo mi je par gluposti u Močvarama i u Jupiteru, ali imam save di ću odbit uć u helić i završit preostale questove, ali mislim da ću čekat englesku verziju i iskoristit sejvove, ali sad sam ušo jer sam jedva čekao kraj

Strelok me iznenadio na kraju.

I onda u odjavnoj špici su mi rekli da je više manje sve



OK

barem koliko sam skužio




1. Promaknuće neko kao "zone observer"

2. Midsummer i močvara su postale oličienje sigurnosti i mira jer ovih govnara bloodsuckera nema više

3. Zulu je postao baja kod svojih u Dutyju. Vano je postao faca u Freedomu, Strelok je postao neki baja u ministarstvu obrane.

4. Kowalski je objasnio neuspjeh Fairway operacije i časno otpušten iz armije.

5. Znanstvenici su otrkili pun klinac novih tableta i lijekova zafaljujuć meni šta sam im pomogao.

6. Noah je uzgojio štence od pseudo-cucaka koji su njega i neke stalkere spasili od Snorkovaca.

7. Oaza više nije mit.

8. Garik je postao glavni "turistički vodič" po Pripyatu i po okolnim selima i uspio se spasiti od Mercova.

9. Kardanov se izlječio od cuge (jer sam mu našao drugove valjda) i otišao u midsummer gdje se skompao sa onim mehaničarem Azov ili kak se već zove i sada skupa rade na odijelima i vozilima za po zoni.

10. i još neke "good news" ali neznam napamet, kad dođem doma, budem napisao ih sve po redu.





sve skupa jedno 8 minuta objašnjenja. s time da nisam ni artefakte skupljao, niti sam neke ljude tražio, jako malo usputnih misija sam riješio. a sada kad helići odu, onda ću mirno ostat i krenut se iživljavat. para imam ko dreka
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 11:26   #244
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Jel ista duza ta ekspanzija, od prvoga stalkera?
Ono mi je bila katastrofa, main questove presao u par dana :-/
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 11:51   #245
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Hehe, Druže Brko, jesam li ti rekao...igra je fenomenalna, samo kada je malo prokužiš...))
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 12:31   #246
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Jel ista duza ta ekspanzija, od prvoga stalkera?
Ono mi je bila katastrofa, main questove presao u par dana :-/
Ne kontam kak si (bez varanja) uspio preć Stalkera tak brzo, al svejedno, to je , bar meni osobno, predobra igra da bi ga samo "prelazio" tj., upravo je šteta propustiti sve što igra nudi takvim načinom igranja.
Ne, Pripyat nije duži ni od originala, ni od Clear Skya, a ako već imaš takav stil i tempo igranja, možda je najbolje da ovo preskočiš.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 13:02   #247
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Gjurovski, ni meni nije jasno kako si tako brzo prešao igru, ja sam se sa originalnim STALKER-om zabavljao par tjedana...dobro, nije da sam provodio cijele dane za kompom, ali svejedno, ili si propustio hrpu questova ili si bio zacementiran 24 sata dnevno za kompom...

Iskreno, ne kužim ekipu kojoj je Pripyat prekratak, pa šećite i istražujte...bar ima dovoljno prostora za to...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 13:12   #248
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ma prvi stalker je bio ono prekratak i to tako da sam se iznenadio kad sam dosao do kraja, nes sam napocetku bio samo par side questova rijesio pa krenuo samo po mainu derat, bljus par dana i bok, dobro davno je bilo pa me niti sjecanje nesluzi...
Hebo me pas ak je bilo duze od tjedan dana...
Pa me zanima koliko treba da se ovo cudo prede?
I kita po cijele dane igranje, kad sam doma tek u 5 popodne najranije, neki i rade
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 13:51   #249
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Thumbs up

Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ma prvi stalker je bio ono prekratak i to tako da sam se iznenadio kad sam dosao do kraja, nes sam napocetku bio samo par side questova rijesio pa krenuo samo po mainu derat, bljus par dana i bok, dobro davno je bilo pa me niti sjecanje nesluzi...
Hebo me pas ak je bilo duze od tjedan dana...
Pa me zanima koliko treba da se ovo cudo prede?
I kita po cijele dane igranje, kad sam doma tek u 5 popodne najranije, neki i rade
ma ja sam igrao ovaj Call of Pripyat točno 13 dana, svaki dan po 2-2,5 sata. ali po meni je kraći nego Clear Sky, kojeg sam igrao 20 dana po 3-3,5 sati dnevno

ali mape su ogromne i sviđa mi se to što grad Pripyat nije linearan, ko recimo dio Pripyata u SOC-u i Limansk u CS-u. Grad je velik, puno zgrada u koje moš uć i uzet si lijepih stvarčica, između ostaloga i alate za onu dvojcu alkoholičara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 15:08   #250
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
CoP nije ni 25% veličine koliki je CS.
Makar je CoP fenomenalan, igra je debelo prekratka i ne ne vidim smisao u "istražujte, bar za to ima prostora" jer je svako područje u CS-u (izuzev Hospitala i Yantara) veće od bilo kojeg područja u CoP-u.

Ja sam veliku večinu questova riješio (čak bi rekao 95%) i ostao mi je još samo Lab u Pripyatu a igrao sam... brat-bratu 12-tak sati

Opet kažem, igra je fenomenalna, ali ovo mora biti duže jer jednostavno priča stalno ide sve dublje i sve je bolja
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2009., 16:20   #251
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne znam, ja sam na CoP-u potrošio sigurno 30-ak sati igranja prije nego sam je završio...ali dobro, ja volim kada je igra dobra sve temeljito počistiti...recimo, tražeći Oasis sam proveo puno vremena, zavirio sam u svaki kutak, čak sam jedno vrijeme ga tražio u Pripyatu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 17:24   #252
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ja eto nisam našao samo Oasis, jednostavno neznam di da tražim, a to je naravno 90% krivica prijevoda "yes me be know kill him you why"
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 19:42   #253
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Opet kažem, igra je fenomenalna, ali ovo mora biti duže jer jednostavno priča stalno ide sve dublje i sve je bolja

Mensčini da su ga malo odrezali. Mislim, Pripyat su složili tak detaljno da je to milina, "otvorili" su ga, tak da možeš zujat di hoćeš, al' ono, nemaš kaj za radit. I neki kvestovi u Pripyatu mi djeluju, onako, tek tolko da jesu.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 17:25   #254
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



dvojcu freedomaca na tornju od stare cementare



Hvala
-->
Ovako, budući da sam odlučio nastaviti igru nakon preslaska, imam 2 pitanja:

1. Gdje je Sangit

2. Kome dajem ove Veles detectore i koja je daljnja procesija (inače, imam ih 4 komada, 1 kupio, 2 našao i za 1 morao ubit



dvojcu freedomaca na tornju od stare cementare



Hvala
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 17:57   #255
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Kad te optuži na Skadowskoj da si mu ukroa oružje pobjegne u Midsummer i bude tam za stolom.
Na kraju ti i ukrade opremu ako imaš išta u personal boxu u Midsummeru pa ju moraš naći




Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
2. Kome dajem ove Veles detectore i koja je daljnja procesija




Traderu u Skadowskoj ja mislim, onda još neke zavrzlame oko dobivanja perfect detectora



...ali na kraju kad ga dobiješ i otkriješ ono što trebaš otkriti trgovci dobiju pošiljke predobrih goodiesa
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovako, budući da sam odlučio nastaviti igru nakon preslaska, imam 2 pitanja:

1. Gdje je Sangit
Ima već odgovor na nekoj od prošlih stranica ali ajde:




Kad te optuži na Skadowskoj da si mu ukroa oružje pobjegne u Midsummer i bude tam za stolom.
Na kraju ti i ukrade opremu ako imaš išta u personal boxu u Midsummeru pa ju moraš naći




Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
2. Kome dajem ove Veles detectore i koja je daljnja procesija




Traderu u Skadowskoj ja mislim, onda još neke zavrzlame oko dobivanja perfect detectora



...ali na kraju kad ga dobiješ i otkriješ ono što trebaš otkriti trgovci dobiju pošiljke predobrih goodiesa
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 20:51   #256
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Talking




Kad te optuži na Skadowskoj da si mu ukroa oružje pobjegne u Midsummer i bude tam za stolom.
Na kraju ti i ukrade opremu ako imaš išta u personal boxu u Midsummeru pa ju moraš naći










Traderu u Skadowskoj ja mislim, onda još neke zavrzlame oko dobivanja perfect detectora



...ali na kraju kad ga dobiješ i otkriješ ono što trebaš otkriti trgovci dobiju pošiljke predobrih goodiesa

Oke, opet 2 pitanja:

1. jel to onaj



Flint koji laže o Bloodsuckerima, Controleru i Oasisu



2. koji



trader u skadrowska, ima ih 3. prizemlje, prvi kat ili drugi kat ???

-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ima već odgovor na nekoj od prošlih stranica ali ajde:




Kad te optuži na Skadowskoj da si mu ukroa oružje pobjegne u Midsummer i bude tam za stolom.
Na kraju ti i ukrade opremu ako imaš išta u personal boxu u Midsummeru pa ju moraš naći










Traderu u Skadowskoj ja mislim, onda još neke zavrzlame oko dobivanja perfect detectora



...ali na kraju kad ga dobiješ i otkriješ ono što trebaš otkriti trgovci dobiju pošiljke predobrih goodiesa

Oke, opet 2 pitanja:

1. jel to onaj



Flint koji laže o Bloodsuckerima, Controleru i Oasisu



2. koji



trader u skadrowska, ima ih 3. prizemlje, prvi kat ili drugi kat ???

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 21:47   #257
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
1. pitanje - zaboravio sam, znam samo da je negdje u Midsummeru za slolom

2. pitanje - pravi trader. Onaj u prizemlju je barmen, a onaj na drugom katu krijumčar oružja . Dakle, pravi trgovac na prvom katu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 21:58   #258
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



Flinta i da mu rečem da sam ga našao

WTF???


Uglavnom, riješio sam anomaliju na onoj velikoj hidroelektrani/brani.

Ostalo mi još samo da kažem



Guntu za onog Flinta

ali mi se igra stalno sruši i nemrem ništa napraviti glede toga i naravno, ne mogu natrag u pripyat. kad god hoću tamo, igra se također sruši.

ali sve ostalo sam riješio. izgleda da slijedi čekanje do izlaska engleske verzije bez toliko sranja, rušanja i bugova.
-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
1. pitanje - zaboravio sam, znam samo da je negdje u Midsummeru za slolom

2. pitanje - pravi trader. Onaj u prizemlju je barmen, a onaj na drugom katu krijumčar oružja . Dakle, pravi trgovac na prvom katu

i igra mi se sruši vaki puta kad želim pričati sa onim likom koji me poslao da nađem



Flinta i da mu rečem da sam ga našao

WTF???


Uglavnom, riješio sam anomaliju na onoj velikoj hidroelektrani/brani.

Ostalo mi još samo da kažem



Guntu za onog Flinta

ali mi se igra stalno sruši i nemrem ništa napraviti glede toga i naravno, ne mogu natrag u pripyat. kad god hoću tamo, igra se također sruši.

ali sve ostalo sam riješio. izgleda da slijedi čekanje do izlaska engleske verzije bez toliko sranja, rušanja i bugova.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.11.2009. u 13:33. Razlog: dodatni info
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 18:26   #259
arslan
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: sarajevo
Postovi: 2
pozz raja novi sam na ovom forumu i neznam da li je ranije bilo razgovora o sljedecem i da li sam na pravom dijelu foruma:
koristim grafiku ati radeon 3850 i trenutno sam na pocetku igre. Imam probleme sa slikom. Kad okrenem lika prema botovima pojave mi se neke cudne linije preko ekrana koje izlaze iz glava botova, ili bude uniforma od bota preko citavog ekrana a kada okrenem lika u drugom pravcu vidim normalnu sliku. Isti slucaj mi je sa oruzjem. Kad izvadim oruzje onda mi posivi citav ekran a kad vratim oruzje slika opet bude normalna. Pa ako znate u cemu je problem ili mislite da znate pls recite.
pozdrav
arslan je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 19:25   #260
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Probaj deinstalirati pa ponvo instalirati igru ako nepomogne probaj promjeniti drajvere stavi najnvije pa vidi radi li ako ne stavi starije drajvere.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 16:59   #261
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor arslan Pregled postova
pozz raja novi sam na ovom forumu i neznam da li je ranije bilo razgovora o sljedecem i da li sam na pravom dijelu foruma:
koristim grafiku ati radeon 3850 i trenutno sam na pocetku igre. Imam probleme sa slikom. Kad okrenem lika prema botovima pojave mi se neke cudne linije preko ekrana koje izlaze iz glava botova, ili bude uniforma od bota preko citavog ekrana a kada okrenem lika u drugom pravcu vidim normalnu sliku. Isti slucaj mi je sa oruzjem. Kad izvadim oruzje onda mi posivi citav ekran a kad vratim oruzje slika opet bude normalna. Pa ako znate u cemu je problem ili mislite da znate pls recite.
pozdrav
isti problem kod bratića sa HD 4850 ja mu dao svoju igru, samo copy paste na njegov hard i sranje samo takvo.

dalje neću, da se nebi ban Jelačić nakalemio uz moj account

inače, problem je riješen sa 8.10 driverima. ali igra se šlepa na momente. ima veći frame drop nego što sam ja imao sa 8800GT.

BTW, arslan, deder popuni moj komp opcije pa da vidimo čime barataš.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 16:01   #262
arslan
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: sarajevo
Postovi: 2
sto se tice drajvera imam 9.10 driver
arslan je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 08:50   #263
n4d44
Premium
Moj komp
 
n4d44's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Split
Postovi: 259
Ima li netko da vrti ovu igru s dvije kartice u crossfieru? Kakva su vam iskustva? Imam dvije 3870 na P45-DS3P (e6300@3.5ghz) i jako loše se skejla crossfire. Većina vremena obe karte su opterećene samo 50% (kao da samo jedna radi). Ponekad se popne na 60-70%. Crossfire provjereno dobro radi u ostalim igrama.
Proba sam i program za forsiranje crossfiera i mjenjanja načina rada ali bez uspjeha. Izgleda da igra nije dobro optimizirana za crossfire (glavno da ima ATI logo na početku).

Windows 7 + Catalyst 9.3 su u igri s novijim drajverima (9.8 i 9.10, 9.11b) mi ne radi crossfire (krasni ATIjevi drajveri).
n4d44 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 07:20   #264
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor arslan Pregled postova
sto se tice drajvera imam 9.10 driver
probaj sa 8.10.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 12:35   #265
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2009., 02:07   #266
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
kad dolazi europska verzija igre?
stalker:SoC je po meni najbolji RPS ikad i jedna od najboljih igra ikad,CS je mlak zbog nedostatka horror atmosfere.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 19:50   #267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
kad dolazi europska verzija igre?
stalker:SoC je po meni najbolji RPS ikad i jedna od najboljih igra ikad,CS je mlak zbog nedostatka horror atmosfere.
Kak misliš "europska"

Ovako, 05.11.2009. ti je već izašla "Europska verzija" za Njemačku, Austriju i Švicarsku.

Za ostatak svijeta (čitaj, englesko govorno područje), Q1 2010, dakle negdje veljača 2010.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 18:54   #268
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542




slika
znači ulaz je na mapi jupiter kraj pruge gdje ima jedna kuća sa zombijima zaokruženo je na slici crvenim krugom i iz unutrašnjosti te kuće ide tunel do one zagonetke sa padajućim zvjezdama i nakon toga se nađeš unutar cooling tower objekta gdje je famozni oasis, još nakon što ga uzmeš te napadnu mutirani psi. Možeš pobjeći na ljestve i van ili poubijati gamad što sam ja napravio
Također u tunelima do cilja ima onih velikih štakora koji te isto napadaju ali neki i prođu bez da te primjete jedino ako im se ne nađeš na putu.


-->
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ja eto nisam našao samo Oasis, jednostavno neznam di da tražim, a to je naravno 90% krivica prijevoda "yes me be know kill him you why"
ulaz za oasis




slika
znači ulaz je na mapi jupiter kraj pruge gdje ima jedna kuća sa zombijima zaokruženo je na slici crvenim krugom i iz unutrašnjosti te kuće ide tunel do one zagonetke sa padajućim zvjezdama i nakon toga se nađeš unutar cooling tower objekta gdje je famozni oasis, još nakon što ga uzmeš te napadnu mutirani psi. Možeš pobjeći na ljestve i van ili poubijati gamad što sam ja napravio
Također u tunelima do cilja ima onih velikih štakora koji te isto napadaju ali neki i prođu bez da te primjete jedino ako im se ne nađeš na putu.


__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64

Zadnje izmijenjeno od: max111. 24.11.2009. u 19:05.
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 18:57   #269
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Thx, pogledat ću

Nisam igru pokrenuo već mjesec dana.
Neda mi ju se završiti kad je ovako kratka
Žao mi tak dobru igru završiti, ostao mi je još samo labos u Pripyatu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 19:09   #270
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Thx, pogledat ću

Nisam igru pokrenuo već mjesec dana.
Neda mi ju se završiti kad je ovako kratka
Žao mi tak dobru igru završiti, ostao mi je još samo labos u Pripyatu
ja sam bio u labosu za one dokumente ali nisam dalje išao još zasada, možda kada završim glavni quest pa izaberem da ostanem u zoni.
vjerojatno treba ići još u podzemlje ali se sada nisam usudio iako imam dosta dobru opremu
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na