Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2023., 09:11   #67831
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 563
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Lijepo izgleda al ak okrznes boju...skupo i zajebano



P.S. - ja se neckam izmedu Corolle TS Hybrid i 6-ice Skyactive G 165...CX-5 mi izgleda preogromno a opet manji gepek nego 6-ica kombi. Sjedio u obje...CX-5 mi se vise svidio bas zbog povisene pozicije al hebiga....
Prije Corse sam imao Clia, crvenog i meni je bila zahvalna boja, je da je ova još jača crvenija od prijašnjeg ali uf...

I da, baš bi povišenu poziciju. Nisam baš više mladac da se u niskim autima vozim. Dobro je da me još zdravlje služi koliko toliko.

Trenutno je Opel Corsa 1.4 LPG Colour Edition kod mene.
__________________
Mali Čile SAD Češka Peru
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 09:13   #67832
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Htel bi si kao sljedeći auto Mazdu, crvenu... CX model

Trenutno je Corsa.
Mislim da s tim ne možeš fulati danas, iskreno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2023., 09:15   #67833
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,345
Vozim Qašu 1.6dCi 130KS Tekna već 8g. Nikakvih problema. Toči i vozi. Motor je vrlo zahvalan, odlično potegne i brzo reagira na gas. Nije neki potrošač. Jedini 'kvar' koji sam imao je to što je bila crkla pumpa vode za pranje šoferšajbe.
Moram ga prodati jer mi dolazi novi auto, a ovaj nema km (<60k), ali ima godina.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 09:17   #67834
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 563
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Mislim da s tim ne možeš fulati danas, iskreno.
Je, samo treba pare zaraditi. Ništa idem u treću smjenu na Mažuranac
__________________
Mali Čile SAD Češka Peru
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 10:07   #67835
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,379
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Prije Corse sam imao Clia, crvenog i meni je bila zahvalna boja, je da je ova još jača crvenija od prijašnjeg ali uf...

I da, baš bi povišenu poziciju. Nisam baš više mladac da se u niskim autima vozim. Dobro je da me još zdravlje služi koliko toliko.

Trenutno je Opel Corsa 1.4 LPG Colour Edition kod mene.

Ne ne. Ne govorim konkretno o crvenoj boji nego crvenoj boji koju Mazda upotrebljava. Malo je specijalna i reparatura samo kod Mazde = kosta mnogo...U tome je stos. Al ak te to ne pere - zanemari...samo da nebi mislio ak okrznes da istu boju u normalom ducanu mozes kupit. Artisan Red i Soul Red Chrystal su skupe u vrazju mater.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 10:11   #67836
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 563
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ne ne. Ne govorim konkretno o crvenoj boji nego crvenoj boji koju Mazda upotrebljava. Malo je specijalna i reparatura samo kod Mazde = kosta mnogo...U tome je stos. Al ak te to ne pere - zanemari...samo da nebi mislio ak okrznes da istu boju u normalom ducanu mozes kupit. Artisan Red i Soul Red Chrystal su skupe u vrazju mater.
A-ha. Hvala na pojašnjenju, ali gle, auto su u ZG nažalost skvrcani po vratima jer eto ljudi otvaraju vrata k'o da su sami na parkiralištu. Tako da više volim bočna parkiranja.

Ali da Mazdina crvena boja je uf... Ljubav na prvi pogled. OK i auto mi se jako sviđa ali ne vidim Mazdu u drugoj boji.

Neke marke i modele ne vidim u svim bojama jer im jednostavno ne pašu barem sa mojeg gledišta.
__________________
Mali Čile SAD Češka Peru
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 10:14   #67837
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ne ne. Ne govorim konkretno o crvenoj boji nego crvenoj boji koju Mazda upotrebljava. Malo je specijalna i reparatura samo kod Mazde = kosta mnogo...U tome je stos. Al ak te to ne pere - zanemari...samo da nebi mislio ak okrznes da istu boju u normalom ducanu mozes kupit. Artisan Red i Soul Red Chrystal su skupe u vrazju mater.
Kasko na takvom autu je must have!

I nemaš brige.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 10:31   #67838
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vozim Qašu 1.6dCi 130KS Tekna već 8g. Nikakvih problema. Toči i vozi. Motor je vrlo zahvalan, odlično potegne i brzo reagira na gas. Nije neki potrošač. Jedini 'kvar' koji sam imao je to što je bila crkla pumpa vode za pranje šoferšajbe.
Moram ga prodati jer mi dolazi novi auto, a ovaj nema km (<60k), ali ima godina.
Pošto? Može i na pm.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 10:45   #67839
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,827
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Pošto? Može i na pm.
Mozda je i rekao u postu, ali mu je tapatalk popapao post nakon zabranjenog znaka za "manje od"
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 12:03   #67840
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,379
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kasko na takvom autu je must have!

I nemaš brige.

E hebiga....novi auto da - rabljeni nisam lud, nije mi caca Rockfeller.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2023., 12:07   #67841
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
A što je tebi novo a što ti je rabljeno?

Auto od 30k eur, 4 godine star. Jel to u tvojim očima rabljeno ili novo?

Jer ako na tako nešto nećeš kasko, onda ću reći samo... hrabro.

Ako već dajem 250k kn za auto, naći ću 9k kn godišnje za osiguranje.

Čisto malo konteksta, frend ima Touran R-line, 2017. godište. Tuča prošle godine u VŽ, šteta 30k kn. Kasko riješio sve, tako da, po meni, ispativa investicija.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 06.07.2023. u 13:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 14:18   #67842
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,345
Qašo mora ići jer mi je novi auto (Captur) došao danas. Još ga nema u nijednom oglasniku.

EDIT: kad smo kod kaska. Frend nabavio A klasu (prošla verzija) sa Matrix svjetlima. Serviser mu je rekao da jedno košta oko 25k kn. Pa ti vidi hoćeš li imati kasko ili ne.

EDIT 2: ako je netko baš hoće pogledati Qašu, u pon idem u Lisinski na koncert pa se možemo naći negdje u blizini.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 06.07.2023. u 15:58.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2023., 23:56   #67843
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Qašo mora ići jer mi je novi auto (Captur) došao danas. Još ga nema u nijednom oglasniku.

Su popravili plastiku? 2018. kada sam sa ženom išao vidjeti nešto povišeno, gledali tada Captur, ali nas je plastika odvratila. A auto milina za vidjeti na cesti.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 07:36   #67844
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,379
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A što je tebi novo a što ti je rabljeno?

Auto od 30k eur, 4 godine star. Jel to u tvojim očima rabljeno ili novo?

Jer ako na tako nešto nećeš kasko, onda ću reći samo... hrabro.

Ako već dajem 250k kn za auto, naći ću 9k kn godišnje za osiguranje.

Čisto malo konteksta, frend ima Touran R-line, 2017. godište. Tuča prošle godine u VŽ, šteta 30k kn. Kasko riješio sve, tako da, po meni, ispativa investicija.

Dalo bi se raspravljat. Sve sto nije novo je rabljeno - sve zavisi kolko izdvajas za auto. Rabljen auto do 20k kaj isto nije malo love recimo - osobno kod rabljenih bez obzira na cijenu gledam da izbjegnem djecje bolesti i vece financijske rupe. Nisam nikad uzimao puni kasko na auto (dosad su auti uvijek bili garazirani). Jos se u 20 godina nisam "opeko"...Ali kao sto si spomenuo - tko ima 30-40k za "rabljeni" trebao bi imat i love za kasko...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 09:16   #67845
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,345
Nisam se još detačjno pozabavio Capturom da bi mogao reći kakva je plastika. Meni se čini ok. Auto je udoban i mekši od Qaše unatoč tome što ima manji međuosovinski razmak. Na automatik se treba malo naviknuti, ali i auto 'uči' kako vozač vozi.
Fun fact - dobio sam upute za auto i multimediju, ali na SLO. Zovem salon, a oni mi kažu da Slovenci neće ni da čuju za HR upute i da će mi poslati pdf verzije.
Jedina primjedba koju za sad imam je da položaji mjenjača nisu u liniji sa oznakama D, R, N i P na njegovom lijevom boku.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 09:16   #67846
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Već je bilo govora o kasku na autu.

Većina današnjih modela imaju LED farove koji su užasno skupi.
Na s-crossu je jedan far 2020 koštao oko 12kkn, danas može biti još samo više tako da mi se isplati kasko
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 11:35   #67847
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,550
Ja sam imao dvije doslovno ogrebotine na BMW-u. Jednu na pragu, jednu na straznjem braniku. Nista pokidano, nista gdje treba mijenjati dio, doslovno dublje ogrebotine koje je zena napravila pri parkiranju.
Prosli tjedan je osiguranje isplatilo BMW-u za opravku 2800€. Auto je sada 7 godina star i placam puni kasko sa Rabattschutz (jednom godisnje imam "gratis" stetu bez da mi podignu cijenu police) oko 800€ godisnje.
Pa sad vidite da li se isplati kasko ili ne.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 11:47   #67848
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,951
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ja sam imao dvije doslovno ogrebotine na BMW-u. Jednu na pragu, jednu na straznjem braniku. Nista pokidano, nista gdje treba mijenjati dio, doslovno dublje ogrebotine koje je zena napravila pri parkiranju.
Prosli tjedan je osiguranje isplatilo BMW-u za opravku 2800€. Auto je sada 7 godina star i placam puni kasko sa Rabattschutz (jednom godisnje imam "gratis" stetu bez da mi podignu cijenu police) oko 800€ godisnje.
Pa sad vidite da li se isplati kasko ili ne.
Naravo da se isplati AKO imas stete, ali ako nemas onda je drugacija racunica - recimo ja sam placao kasko za moj F30 prve 4 godine (9000/8500 i dvije po 7800) i sve te 4 godine nista se nije dogodilo, znaci ja sam "bacio u vjetar" preko 4500 EUR za te 4 godine, zadnje dvije godine vise ne placam sto ce reci da sam sad "ustedio" cca 2200EUR, a da nisam placao od pocetka ostalo bi mi u dzepu 6700 EUR, itd. itd.... .....

Tak da tu nema jednoznacnog odgovora kao siplati se sviam ili ne isplati se nikome, Svatko mora sam odvagati rizik..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 12:31   #67849
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,345
Hebiga. Stari je godinama plaćao kasko i ništa mu se nije dogodilo. Taman kada je prestao plaćati, desilo mu se par štetica. Pa ti budi pametan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 12:33   #67850
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,951
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Hebiga. Stari je godinama plaćao kasko i ništa mu se nije dogodilo. Taman kada je prestao plaćati, desilo mu se par štetica. Pa ti budi pametan.
Ako je "par štetica" onda je to sigurno mogao sam pokrit/platiti od tog novca koji nije platio kasko tada kad je prestao
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 13:11   #67851
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,550
Nije mi to neka stavka godisnje koja ce me unazaditi, ali ako mi se dogodi veca steta i budem je morao iz svog dzepa platiti, bome nece bas biti ugodno. Kao sto napisah gore, dvije ogrebotine su kostale skoro 3000€. Zamisli koliko bi me kostalo da je nesto ozbiljnije, tipa da treba mijenjati haubu, far, branik, blatobran, masku i prednji vezni lim. A to je itekako izgledno pri udarcu pri brzinu od samo 30kmh. Pa bez 10k€ ne bih sigurno prosao.
Ja nastavljam placati puni kasko, a ako ga ne budem mogao placati onda vjerojatno necu ni voziti tako skupi auto.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 13:29   #67852
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Dvije ogrebotine su koštale 3000€… u ovlaštenom servisu? Meni su lupili isto takvu cifru kad mi je netko zviznuo službeni na parkingu i izgrebao i udubio zadnji branik. Ovdje kasko ne postoji pa sam morao naći rješenje.

Naletio na nekakvu franšizu koja ti dođe kombijem doma i riješi to u par sati za Ł150.
https://www.chipsaway.co.uk/services/chipsaway-prices/

Ne vjerujem da nešto slično ne postoji i u DE.
Dok nisu dijelovi tipa LED ili Matrix svjetla, grdi problem s motorom, šteta od tuče ili nekakav drugi ultra skupi problem, ne znam koliko se dugoročno isplati.

Frend plaćao godinama kasko, u 10 godina uspio jedva 70000 km napraviti. Nije ni stigao oštetiti auto, ali ga nije briga, ima se može se i njegove što ako brige su riješene kaskom. Super. Kome paše, naprijed
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 14:49   #67853
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 560
Na starom autu kojeg sam platio 3000e nisam ni razmišljao o kasku, iako bi veći popravci bili poprilično papreni.
Na novijem kojeg smo platili 27ke smo odmah stavili kasko, iako je bio skup, 1530e.
Jedno razbijanje šajbe ili ikakav udes, ode ta para. Pošto se vozimo i draga i ja i radimo puno km, bio je no brainer.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 14:51   #67854
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,951
Na stari auto (ok 3k EUR vrijednosti) ni nemozes uplatiti kasko tj. "nedaju" osim ako si stalno uplacivao ali nakon 7-8 godina starosti ove nase osiguravatljske kuce ne zele kasko (ima izuzetaka (da se neko nebi sad digo na zadnje noge ) ali kazem to je vecinom ako si recimo placao u kontinuitetu od novog ili prilicno novog pa do 10 godina starog vozila)...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2023., 16:02   #67855
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,550
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dvije ogrebotine su koštale 3000€… u ovlaštenom servisu? Meni su lupili isto takvu cifru kad mi je netko zviznuo službeni na parkingu i izgrebao i udubio zadnji branik. Ovdje kasko ne postoji pa sam morao naći rješenje.

Naletio na nekakvu franšizu koja ti dođe kombijem doma i riješi to u par sati za Ł150.
https://www.chipsaway.co.uk/services/chipsaway-prices/

Ne vjerujem da nešto slično ne postoji i u DE.
Dok nisu dijelovi tipa LED ili Matrix svjetla, grdi problem s motorom, šteta od tuče ili nekakav drugi ultra skupi problem, ne znam koliko se dugoročno isplati.

Frend plaćao godinama kasko, u 10 godina uspio jedva 70000 km napraviti. Nije ni stigao oštetiti auto, ali ga nije briga, ima se može se i njegove što ako brige su riješene kaskom. Super. Kome paše, naprijed

Da, u ovlastenom je bilo. Vjerojatno sam mogao i za manje napraviti, ali kako je islo preko osiguranja, nije me bilo briga.
Ali tako jeftino kao taj tvoj mobilni servis ovamo nema sigurno. Nedavno su mi trazili 400€ da mi ofarbaju prednji blatobran na Intruderu koji je bio zagreban. Uzeo kit, spric-kit i spricu za kompresor, brusni papir i 1dl originalnog laka te 1dl dvokomponentnog bezbojnog i sam sve uradio u garazi za jedno popodne za 100€ materijala.
Nasi takve stvari rade kad su dole na godisnjem upravo jer je tako skupo. Meni se neda radi toga kvariti godisnji i biti 5 dana bez auta.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2023., 01:01   #67856
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Leon Cupra 2019.g - ljeto 2022., auto kod mene 1mj, putujem iz Aalena za Muenchen, taman krenuo godišnji. Taman na pol puta - TUC - baš na savršeno mjesto.
Došao u stan, pokupio stvari i odmah za HR.
Došao u Porsche Pula, popravak 8300kn
Kasko - hell yeah.




Svaka čast onima koji na autima starim 6g i mlađim voze bez kaska. Bogme imaju čelična jaja

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vozim Qašu 1.6dCi 130KS Tekna već 8g. ...
Moram ga prodati jer mi dolazi novi auto, a ovaj nema km (<60k), ali ima godina.
Ovaj moj kod mene malo više od godinu dana i već imam 47 000km (9700 imao kad sam ga uzeo) a vozim ga samo u privatne svrhe
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2023., 08:05   #67857
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,951
Postoji opcija (bar kod nas) gdje za 30ak Eur dodatno na AO platis osiguranje stakla ( to placam na oba auta). Neki su do 3000-4000 kn dok recimo kod Adriatic osiguranja je do 25000 kn tak da i to se moze puno jeftinije nego full kasko
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2023., 14:18   #67858
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Da, možeš parcijalno stakla, farovi i tak...

I dalje plaćam full kasko iako nisam imao šteta. Budem još koju godinu i onda samo stakla i farovi. Za sada je to čisto bacanje love. I dobro da je tako.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2023., 19:56   #67859
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443


Za koju je ovo temu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2023., 20:02   #67860
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,951
Pise Tesla , onda valjda u neku temu gdje su "EV vozila"
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na