Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2018., 20:02   #1
Maximus_IX_Hero
Registered User
Moj komp
 
Maximus_IX_Hero's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: Soba
Postovi: 74
Hlađenje laptopa

Lijep pozdrav, posto mi laptop ima dvi graficke kartice (intel hd 3000 i gt540m), kada igram igre na intelevoj ona se ugrije i ventilator se ubrza naravno, ali kada igram npr gta 5 na gt 540m temperatura je oko 85-95 C ali ventilator i ne radi bas nesto jako , naravno u power optionsu high performance i aktivno hlađenje, zašto, kako da to popravim? Ili ta graficka podnosi tako visoke temperature?
Maximus_IX_Hero je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2018., 11:09   #2
2XO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 324
To je normalno kad su sve komponente pod teškim opterećenjem, u tvom slučaju GTA5 (kako to uopće radi!?), cijela stvar se jednostavno ne može ohladiti.
Imaš za jeftino onih postolja sa ventilatorom (ne daj preko 50kn za to) koje će ti skinuti stupanj-dva pa drži laptop na tome dok igraš.
2XO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2018., 21:29   #3
Maximus_IX_Hero
Registered User
Moj komp
 
Maximus_IX_Hero's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: Soba
Postovi: 74
Hvala na savjetu, procesor je na 20-35%, rama imam 8gb ddr 3 1333mhz , grafa je 2gb goni na very high podesavanjima 1366x768 smatram da nebi trebao biti toliko preopterecen.. E sad, da ne otvaram novu temu dal bi mi Znao reci dok ja igram gta 5 , dal ta intelova grafa radi ostalo (chrome,fb i yt i tako te, i windows appereance i tako te stvari) il se sve prebaciva na nvidinu?
Maximus_IX_Hero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na