Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2021., 19:52   #211
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Neznam jel to istinito jer Radeon 6500 XT još ne postoji za nabavu.
Nego ja bi da Alchemist konkurira RDNA3 and ne prošlogoidišnjem RDNA2. Tko zna jel će za 2-3 godine biti moguće koristiti za igre nove generacije.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2021., 20:16   #212
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Dobro bude, ako išta od najavljenoga uopće bude u rangu s tada već dvije godine starim nVidia Ampere i Radeon RDNA 2 arhitekturama, a kamoli da odmah na prvu gađaju nešto kaj konkurencija tek treba izdati.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2021., 20:47   #213
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Ono sto me brine za Alchemist je ovaj benchmark https://youtu.be/C99VwDGyLg0?t=859
Na 6800XT i RTX3800 je ispod 60FPS. To je nabrijano to maximalnog detalja i mozda neoptimizirano no moze biti predokus nove generacije.

Mislim da će RDNA3 i RTX4000 imati odlične performanse i mogućnost za 60+ FPS na tom testu. Hoće li to moći Alchemist ne znam. Mozda Intel XE DG3 Battlemage.

Zadnje izmijenjeno od: Starsylph. 12.09.2021. u 20:42.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2021., 13:13   #214
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 25.09.2021., 21:37   #215
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Ovo su neke specifikacije za. Intel će imati low entry modele




Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	7h1.JPG‎
Views:	1111
Size:	194.6 kB
ID:	24427  
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 20:12   #216
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 17:54   #217
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Škot
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2021., 18:18   #218
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Intel CEO vows to challenge nVidia, market is "hungry" for alternative GPUs
Citiraj:
In a recent interview with CRN that covers several topics with Intel CEO Pat Gelsinger, one subject that was emphasised on was its impending battle with nVidia. Moving forward, one way Intel plans to differentiate itself from the GPU giant is by being "much more ecosystem-friendly" in terms of software that supports its components. "nVidia has become too proprietary, and that's widely seen in the industry, and so we're going to fill out that stack with oneAPI but do it in a way that's much more favorable and open to the industry and their innovations," he stated. oneAPI is an open programming model that covers different types of architectures, which includes Intel's silicon products such as CPUs, GPUs and FPGAs.

Addressing Intel's "under-focused" graphics business, Gelsinger stressed that the company's efforts in the GPU market have to go above and beyond in terms of features, performance and power, all of which have to be delivered at compelling price points for the consumer. Gelsinger attributed nVidia's success largely to how its leadership has operated the company for the past decade, but also pointed out how "they got really lucky" in the artificial intelligence field. "nVidia had essentially a 10x or better performance leadership for a decade. If you have that, a 10x leadership for 10 years, people are going to take advantage of that. And then they got really lucky: AI happens. A 30-year overnight success, and they harvested it really well at that point. So they worked hard, they earned and then they got lucky in that respect," Gelsinger explained.

Further detailing how Intel specifically intends to provide attractive products in the GPU market, Gelsinger touched on how they're going to make it seamless to go from integrated to discrete on the Intel platform. Putting weight behind his words, Intel has poached a former top GPU architect at AMD, Vineet Goel, to oversee its Xe GPU architecture that future GPU products will be based on. He will lead a team of architects and design engineers in "architecting, designing and verifying Intel's Xe IP roadmap."
Izvor: TechSpot
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2021., 21:33   #219
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Dvoboj divova, 2 igraća s brdo love koji će se koristiti svim mogućim sredstvima (a nisu im strane ni "prljave" igre) kako bi preuzeli tron, bit će jako zanimljivo pratiti situaciju, a da ne pričam da ćemo konačno gledati i borbu Intelovih i Nvidia fanova koji su dosad bili uglavnom jedno, a uskoro "smrtni" neprijatelji .
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2021., 21:39   #220
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Živo me zanima kaj bude iz sve te direktorske priče na kraju ispalo, jer nVidia je puno zajebanija firma od Intela, a otkad je novi CEO preuzel glavnu riječ, na tapeti su odjednom svi: ARM, AMD, Apple i nVidia.

Apple je nakon više od deset godina povlačenja po sudu, odustal od borbe s nVidijiom, u međuvremenu odjebal Intel i složili su svoje CPU + GPU kombinacije, tak da bi se Pat mogel iznenaditi kad vidi s kim točno ima posla.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2021., 23:50   #221
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Phm, a Intel kao neće složiti nešto proprietary za svoje procesore prije ili kasnije. A ako itko zna igrati prljavo, nakon Nvidie je to prvi Intel. Bit će to Star Wars, samo s dva Imperija
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 00:09   #222
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Tak jasno, pa Windows 11 OS je najbolji primjer kak to izgleda kad Intel treba nešto za sebe i svoje, dok novi CEO samo priča ono kaj dioničari i ostatak društva žele čuti, a čim im se pruži prilika, eto njih na dobro utabanim stazama. Zato mi je smiješno kad tip veli da se nVidji "posrećilo", slično kak je izjavil da je AMD odradil svoje u posljednjih pet godina, te da bi sad bilo dosta i Intel se (ponovno) vraća na tron. nVidia je i više, nego sposobna Intelu uzeti mjeru i to samo kako oni znaju. Još, ako im se usput i "posreći", pa se i ostale firme priključe, CEO Pat bi začas mogel pojesti vlastite riječi i predviđanja. AMD, šrot firma kakva i je uz Lisu Su je napravila popriličnu količinu štete u relativno kratkom roku, a nVidia za razliku od AMD-a raspolaže itekakvim količinama, kaj nofca, kaj utjecaja, pa ako Intel CEO misli da će svi odjednom napustiti npr. samo CUDA dio priče i brže-bolje skočiti na Intelov vlak - mogel bi ga dočekati hladan tuš ili u najboljem slučaju neka vrsta Pirove pobjede.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2021., 19:29   #223
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Intel cans Xe-HP server GPU products, shifts focus to Xe-HPC and Xe-HPG
Citiraj:
In a tweet published yesterday afternoon by Raja Koduri, Intel’s SVP and GM of the Accelerated Computing Systems and Graphics (AXG) Group, the GPU frontman revealed that Intel has dropped their plans to bring their Xe-HP series of server GPUs to the commercial market. Citing that Xe-HP has evolved into the Xe-HPC (Ponte Vecchio) and Xe-HPG (Intel Arc) families within Intel’s GPU group, the company seemingly no longer sees a need to release a second set of server GPUs – at least, not something based on Xe-HP as we know it. For now, the cancellation of Xe-HP raises some big questions about Intel’s server GPU plans. Xe-HP was intended to be the backbone of their server efforts, utilizing a scalable design that could range from one to four cores to serve datacenter needs ranging from compute to media processing. Between Xe-HP and Ponte Vecchio covering the very high end of the market (e.g. HPC), Intel was slated to develop a potent slate of parallel processors to compete with market-leader nVidia, and offer traditional Intel customers a GPU option that let them stay in Intel’s ecosystem.

Equally nebulous is a full understanding of why Intel opted to cancel Xe-HP. With the silicon already up and running, canceling it certainly sets back their server GPU plans. But as AMD has already begun rolling out their new CDNA2 architecture-based server GPU products, and nVidia is likely aiming for some kind of refresh of their own in 2022, there’s certainly the question of whether Xe-HP was simply too late and/or too slow to compete in the server market. Coupled with that, it’s the only lineup of high-performance Xe parts that Intel was fabbing themselves, using the 10nm Enhanced Superfin process (now referred to as Intel 7).
Izvor: AnandTech
EDIT:
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 30.10.2021. u 14:38.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 13:35   #224
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Intel’s Entry-Level ARC Alchemist Gaming Graphics Cards To Feature Up To 8 Xe-HPG GPU Cores, 6 GB GDDR6 Memory & $179 US Pricing

https://wccftech.com/intel-entry-lev...79-us-pricing/

Performance is expected to land between the GeForce GTX 1650 and GTX 1650 SUPER but with raytracing capabilities.

Živi bili pa vidjeli, nadajmo se najboljem
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 13:54   #225
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Ne zvuči impresivno, niti performansama niti cijenom
A raytracing u tom rangu performansi je čisti marketing
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 14:44   #226
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Di su mh/s? Izbacit grafu bez te informacije u 2021...cccc...
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 15:26   #227
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor thunderbird Pregled postova
Ne zvuči impresivno, niti performansama niti cijenom
A raytracing u tom rangu performansi je čisti marketing
Bilo kakav pomak ili naznaka tekme u sub 200€ segmentu je dobrodošao.
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 15:30   #228
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
ja to mogu eventualno koristiti za gledanje filmova...pih. Totalni pad erekcije
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 15:53   #229
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Realno, kartica ne vrijedi 200€, ali što je alternativa danas ili u prvom kvartalu...
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 16:05   #230
Tonchek_
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Konkurencija je uvijek dobra za potrošače

A budući da je 1650 sada 300+ USD na ebayu ovaj MSRP od 179 se čini bagatela iako svi znamo da MRSP i stvarna cijena već odavno nemaju veze
Tonchek_ je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 16:47   #231
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
Realno, kartica ne vrijedi 200€, ali što je alternativa danas ili u prvom kvartalu...
Alternativa je Xbox s
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 17:25   #232
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
A čujte, za tu lovu bi trenutno bila odlična, a i brža od svih trenutno dostupnih integruša.
Jedino ti Intelovi driveri...
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 18:11   #233
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Alternativa je Xbox s
Trebaš jako veliko kućište da ti stane Xbox unutra
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 21:22   #234
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
A čujte, za tu lovu bi trenutno bila odlična, a i brža od svih trenutno dostupnih integruša.
Jedino ti Intelovi driveri...
A čuj ako bi bilo tako praktično nema konkurencije u tom cjenovnom rangu... No jedno su najave i MSRP, a drugo stvarnost tržišta...

Također mnogi će biti skeptični oko intelovih drivera, pogotovo support u "starijim" igrama
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 05:55   #235
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
A čuj ako bi bilo tako praktično nema konkurencije u tom cjenovnom rangu... No jedno su najave i MSRP, a drugo stvarnost tržišta...

Također mnogi će biti skeptični oko intelovih drivera, pogotovo support u "starijim" igrama
Starije, ali stvarno starije igre rade normalno out of the box samo sa nV driverima, već sam spomenuo kako je to i emulatori jedan od razloga zašto plaćam porez na jaknu. Za primjer, već sam pisao negdje, neki dan sam se pošteno posexao da upogonim Star Trek Elite Force 1 i 2 da idu glatko na intle integruši. To su quake 3 engine igre, i npr na Radeonima treba .exe od igre preimenovat u quake3.exe, dok kod Intela nije ni to upalilo. Ali na sreću postoje grafiččki modovi za oba nastavka, i tek kada sam njih instalirao, a logika mi kaže da ne opterećuje dodatno tako slabu grafu...su igre išle u glatkih 60 FPS-a. Na nV rade glatko bez ikakvog čačkanja. Eto samo primjer.
OK, ti Intelovi driveri imaju neku čudnu shemu kada laptop radi na bateriji, ako se stavi na mislim optimized, izgleda da ih vsynca na 48hz, ali i to sam isključio pa nije pomoglo, samo modovi koji najvj mijenjaju OGL verziju.
A o emulatorima da ne pričam, hrpa ih ima odmah upozorenje da na Intelu uopće na rade, sa uputama što treba izmajmunirat na Radeonima da se dobiju bolji rezultati.
Meni je ovo bitna stavka. Ali Intel je velika firma, i ako ulože u R&D drivera, mogli bi biti opaki igrači.
Moore's law je nešto i pričao o tome, da zapravo još nisu pustili grafe u prodaju jer rade punom parom na driverima.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 18:35   #236
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, sjećam se kad si pisao, vjerujem da je tako.
Ja sam pod "starije" mislio na naslove koji imaju preko 2-3 god. a da nisu neki stariji mega hitovi tipa GTA V i Witcher 3.

Sigurno će optimizirati za najveće aktualne naslove i tako neke starije mega hit naslove, tako da me živo zanima kako će raditi ovo ostalo

Emulacije i 25+ god. stari naslovi su naravno posebna priča
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 19:01   #237
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ali Intel je velika firma, i ako ulože u R&D drivera, mogli bi biti opaki igrači.
Time sam se i ja vodio kad sam uzimao ovaj NUC, pa je ispalo da je Intel velika, ali jako neozbiljna firma čak i kad su u pitanju driveri za aktualan hardver, a ako je kojim slučajem EOL, možeš biti siguran da nećeš vidjeti nikakav vid supporta više za njih. Tako da, oprezno s njihovim proizvodima. Ispada da što je firma veća, to si može više priuštiti BMK stav prema korisnicima.

Od Intela ću u budućnosti kupiti samo CPU (a i to je pitanje), za ostalo nemam više mazohističkih sklonosti.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 20:12   #238
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Po meni je to rizik dok se ne iztestira do najsitnijega detalja. Ne mislim tu na ovu grafu za tetris i pogledat neki film, nego na skuplju u rangu navodno RTX 3070 ako ikada izađe. Uletiti u to pa poslije muku mučiti sa driverima ili čekati na iste da bi ti neka igra proradila kako treba...život je prekratak.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 22:09   #239
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, definitivno ne trebaju ići grlom u jagode s tim, odnosno izbaciti polu-dovršen proizvod.

Računam da će se odlično prodavati, kakve god ispadnu, zbog situacije na gpu tržištu...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 22:40   #240
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Po meni je to rizik dok se ne iztestira do najsitnijega detalja. Ne mislim tu na ovu grafu za tetris i pogledat neki film, nego na skuplju u rangu navodno RTX 3070 ako ikada izađe. Uletiti u to pa poslije muku mučiti sa driverima ili čekati na iste da bi ti neka igra proradila kako treba...život je prekratak.
sjecam se kada je izasla S3 Savage 2000, na papiru tada al pari ili jaca od Matroxa, Nvidije, 3DFXa i ATIja i svega necega.. a driveri takav podbacaj da je to bio teski fail nazalost
ali davno su bila ta vremena, kada se na gejming gledalo "radi / ne radi" , a tada na toj kartici nikad nisi bio 100% siguran kada ce se nesto srusiti

..uopce ne sumnjam da ce stvari generalno velikoj vecini kupaca Arc Intel grafickih raditi stabilno.. E sad to stabilno ne znaci da ce performanse biti konzistentne i to je po meni mozda jedini bitniji rizik u pocetku, gdje treba pricekati mjesec dva definitivno..

a kazem, sad da li graficka vrti 60 fps, ili s boljim driverima moze i 100fps, to je manje bitno ako je u danom truentuku tih 60fps doslo po dobroj cijeni


PS
slican problem sa konzistentnim rezultatima sam nedavno ja imao, kada sam nedavno prodao gtx 1080ti pa mi je obicna rtx 3060 12gb radila 30% slabije u mojoj igri na low details
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 23.11.2021. u 22:47.
Eladio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na