Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2023., 17:59   #211
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Mogu i sve tvrtke će im dati. Ali prave privacy tvrtke su posložile servere na način da drže tvoj IP samo dok si spojen i onda brišu. Što znači da ukoliko se ponovno spajaš svaka 24 sata što je kod nas normala, briše se IP iz sustava.

Zato je i dobro da se ne spajaš na isti VPN server svaki puta. Može isti provider, samo ne isti server.

AirVPN je meni top, jer se brinu o takvim stvarima i postoje dosta dugo. Kod njih npr. imaš prilikom stvaranja openvpn postavki mogućnost da odabereš cijelu zemlju ili kontinent. Nizozemska mislim da ima oko 50 servera i ako odabereš nju, svaki puta ti se spaja na random server u Nizozemskoj, obično najmanje opterećen.

Vjerojatno i drugi imaju slične stvari pa si pogledaj kako tko radi.
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
https://mullvad.net/en/


Ako se dobro sjećam, oni su dobro kotirali što se tiče privatnosti, da nisu držali logove itd.
hvala na objašnjenju

AirVPN je znači za takve stvari dobar odabir ?

Zadnje izmijenjeno od: chief_wolfinjo. 05.03.2023. u 18:05.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 20:25   #212
BinaryJesus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Sveti Petar
Postovi: 175
Uzmi u obzir da RealDebrid ne radi preko nekih vpnova. U biti radi samo preko onih koje su whitelistali.

Zadnje izmijenjeno od: BinaryJesus. 05.03.2023. u 21:13.
BinaryJesus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2023., 21:03   #213
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Nord VPN znam pouzdano da ne daju podatke o korisnicima.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2023., 11:39   #214
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
hvala na objašnjenju

AirVPN je znači za takve stvari dobar odabir ?
Evo jutros dobio na email da ponovno imaju akciju na pretplate od 1godinu nadalje:
https://airvpn.org/buy/
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 20:19   #215
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 23:13   #216
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 381
Običan klikbejt imo...
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2023., 09:32   #217
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,248
Ne vjerujem da je tu kraj i da je tak glatko prošlo. U pravilu zakon je imho tvrd - ili drukaš ili ideš s nama jer pomažeš, prikrivajući/ne sudjelujući/blah. Nekome treba polomit prste, ne možeš samo slegnuti ramenima i reći "vidi, nema ničeg"
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2023., 10:58   #218
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Nije clickbait i stvarno nema ništa.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2023., 14:33   #219
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,248
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2023., 18:21   #220
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
dali netko ima iskustva sa ovim:



i koja je razlika u odnosu na VPN ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2023., 19:43   #221
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,063
Dobar komentar:
Great idea to use a proprietary service 'never heard of' as the single point into every aspect of your network!
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2023., 20:07   #222
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ako ti treba VPN prema doma, postoje bolja rješenja od ovih nekih komercijalnih. Sve si možeš sam složiti za džabe i još si sam svoj gazda.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 09:05   #223
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
tu piše:

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/va...vad-i-goteborg

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/va...kan-i-goteborg

kao da policija nijen išta uzela, jer oni ne drže podatke ili ih redovito brišu.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 11:39   #224
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ako ti treba VPN prema doma, postoje bolja rješenja od ovih nekih komercijalnih. Sve si možeš sam složiti za džabe i još si sam svoj gazda.

Moze malo vise info?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 13:12   #225
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali netko ima iskustva sa ovim:







i koja je razlika u odnosu na VPN ?
Pogledao sam to, pročitao malo dokumentaciju. Na papiru/videu zvuči dobro ali mi se ne sviđa što ima previše "dijelova" u cijeloj priči. To me nekako odbija.
Trenutno testiram Tailacale, to mi se čini ok.

Osobno zasada koristim Wireguard na opremi pod mojim nadzorom.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2023., 20:15   #226
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Zero Trust se gura vec neko vrijeme, obicno u sklopu nekakvih enterprise rjesenja, tako da je samo pitanje jel vjerujes vendoru.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 08:49   #227
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Koristim Tailscale, užasno jednostavan za podesiti i dela super
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 11:26   #228
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,150
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Moze malo vise info?
Wireguard, OpenVPN?

Npr: https://pimylifeup.com/raspberry-pi-vpn-server/
mann je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2023., 23:34   #229
Mac_F
Pauk mrežar
Moj komp
 
Mac_F's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb (Bjelovar)
Postovi: 267
Probao sam ExpressVPN, no nije mi odgovarao pa sam tražio refund. Vratili su u roku par dana bez previše pitanja. Pazite samo na disclamer - ako je pretplata kupljena iz aplikacije refund ne vrijedi.

BTW ako vam treba VPN u Kini najbolja opcija je doma dići wireguard na 443(udp).
Ili Airalo eSIM pa vam ne treba VPN.
__________________
PCAP or it didn't happen
Mac_F je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2023., 02:16   #230
radi.neradi
Registered User
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Delnice
Postovi: 33
# vpn
mullvad.net - cijena 4/5, kvaliteta 3/5 - povremeno pucanje, nestabilne i spore konekcije na odredjenim lokacijama, dobre stvari; multihop, traze minimum informacija i velik broj lokacija u ponudi
cryptostorm.is - cijena 3/5, kvaliteta 4/5 - hashed login, konekcije stabilne, opensource
ipredator.se / njal.la - cijena 4/5, kvaliteta 4/5 - nista specijalno, ok
prq.se - cijena 2/5, kvaliteta 4.5/5 - cijena opravdava kvalitetu, ok

# vps za selfhosted vpn
urdn.com.ua - cijena 4.5/5, kvaliteta 5/5, dizajn 10/5 - ukrajina - kvaliteta je trenutno 4/5 zbog cestih nestanaka struje usljed raketiranja
flokinet.is - cijena 3.5/5, kvalieta 4.5/5, island/rumunija/holandija/finska - ok, znaju odgovorit na tor exit prijave
1984.is - cijena 4/5, kvaliteta 4.5/5 - island, par manjih problema sa konzolom za odrzavanje masine, ostalo ok
shinjiru.com - cijena 2.5/5, kvaliteta 4/5 - azija, ok
trabia.com - cijena 5/5, kvaliteta 5/5 - moldavija. stabilno, vps se vrti 2 godine bez ijednog problema, stare bare metal masine od 2016. setupiraj i zaboravi
alexhost.com - cijena 5/5, kvaliteta 4.5/5, moldavija, rusija - za sad stabilno, masine se vrte 6 mjeseci
legionbox.com - cijena 3.5/5, kvaliteta 4/5 - rusija, holandija - ok, znaju odgovorit na tor exit prijave
alphavps.com - cijena 5/5, kvaliteta 4.5/5 - bugarska - dobre masine, resursi nisu oversold
xuid.ru - cijena 1.5/5, kvaliteta 4/5 - nepoznato, hardkor, ok
nforce.nl - cijena 3.5/5, kvaliteta 5/5 - holandija, 24/7 support, bez natezanja naprave sta treba, masine se vrte 5 godina - niti jedan problem
cockbox.org - cijena 3/5, kvaliteta 4/5 - holandija, koristio kratko, ok - masine zakupljene kod flokineta
bacloud.com - cijena 4/5, kvaliteta 2.5/5 - latvija, ok - par puta suspendirali vps (tor relay), port 25 blokiran, reagiraju na svaku sitnicu
panamaserver.com - cijena 3.5/5, kvaliteta 3/5 - panama, kod preko-okeanskog prometa link zna povremeno pucat
vsys.host - cijena 2.5/5, kvaliteta 4/5 - ukrajina, koristio kratko
sibyl.li / epik.com - cijena 3.5/5, kvaliteta 1/5 - svedska/svicarska - vise puta slucajno zapeli za kablove pa iskopcali server, nisu ga upalili dok ih nisam kontaktirao. najgore iskustvo ikad

Kina bez problema detektira wireguard, u Hong Kongu mozda prolazi. GFW odavno detektira i staru implementaciju shadowsocksa iz 2019, tako da kinezi najvise koriste v2ray/xray vless/vmess/ss/.. obfs i kroz nju guraju wireguard, ili zakupe domenu i spoje na cdn(aliyun,cloudflare)+xray(+websocket)->nginx(->wireguard)->freedom. Za vrijeme boravka u kini koristio sam cdn+xray(vless)+nginx. https://github.com/XTLS/Xray-core https://github.com/v2fly/v2ray-core jednostavnije je vrtit cloak/stunnel/obfs4, na njemu traffic tls, uz haproxy/sniproxy se moze dici web na 443 a prema sni re-routat traffic sa cloak clienta sa 443 na interni 4433 na kojem je cloak server - dobar cover. moze i sa iptables/pf vjerovatno, nisam pokusavao.

Na masinama vrtim tor relay (izmedju 7 i 10 komada), tor exit (7 komada) i i2pd (4 komada).

Alexhost ima promociju (treba modificirat http request), 1.5gb/1vcpu/100mbps / 1 godina / 12 eura za cijelu godinu. https://bill.alexhost.com/index.php?...ule=111&cid=39

https://torrentfreak.com/category/te.../vpn-services/

Zadnje izmijenjeno od: radi.neradi. 10.05.2023. u 21:40.
radi.neradi je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2023., 21:03   #231
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Citiraj:
Autor Mac_F Pregled postova
BTW ako vam treba VPN u Kini najbolja opcija je doma dići wireguard na 443(udp).
Ili Airalo eSIM pa vam ne treba VPN.
Ne šljaka to, Outline mi je još najbolje radio u Kini, na stranu bugovit software...

https://getoutline.org/
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2023., 23:52   #232
Mac_F
Pauk mrežar
Moj komp
 
Mac_F's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb (Bjelovar)
Postovi: 267
Koji dio ne šljaka?

Bio dolje prije 2 tjedna, iz hotela mi je radio wireguard, prvih par dana na random high portu dok nisu počeli blokirati, kasnije na 443.
Kad smo bili okolo sa Airalo eSIMom bez ikakvog VPN-a... google, whatsapp i slično bez problema.

Citiraj:
Autor radi.neradi Pregled postova
# vpn
tnx na detaljnom popisu, pogledam detaljnije kad uhvatim vremena
__________________
PCAP or it didn't happen
Mac_F je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2023., 00:02   #233
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Wireguard mi je na 443 radio oko pola sata, ostali portovi nikako. Isto hotelski WiFi, a po gradu StarHub i M1.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2023., 10:42   #234
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Koristim već dosta dugo Mullvad VPN i stvarno sam super zadovoljan brzinama koje imaju, na 1Gbps dobijem natrag 900Mbps bez problema na dosta servera i ping je zaista super super nizak. Jedini problem je što ne možeš preko njih “fejkat” lokaciju za dosta streaming servisa, odmah skuže da si na VPN-u, i još dosta veliki minus je cijena 5€/mj i nikako ne može jeftinije.

Prije mjesec dana sam dobio od frenda NordVPN za probu, on je kao isto u top5 boljih VPN-ova i baš sam se razočarao koliko osjetno manje brzine ostvarujem, koliko je ping lošiji na brdo servera, kako je aplikacija lošija (nagurali su svega u nju i izgubili preglednost), jedino dobra stvar je što kod streaming servisa stvarno nema što nisam uspio otvoriti (tj. fejkat lokaciju) i što se cijena može dobiti i upola one koju dajem Mullvadu. Sve u svemu odustao od prelaska na NordVPN jer brzine i ping su mi bitniji.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2023., 12:56   #235
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Jesi pokušao vidjeti kako te prepoznaje da fejkaš lokaciju? Ili ti curi negdje (DNS?) ili su baš blokirali IP njihovih servera za pristup na usluge.

Probaj https://ipleak.net/ kada si spojen preko VPN-a pa vidi što piše.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2023., 14:08   #236
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Nije u pitanju curenje moje lokacije već vjerojatno IP adresa koju dobijem preko Mullvada je povezana sa pružateljem koji je na nekoj blacklisti za te streaming servise (oni izbace pod greškom da koristim VPN i da ga moram isključit a ne da vide da sam iz HR). Inače sam Mullvad je poznat da nije za te stvari (o tome otvoreno pišu na svojim stranicama i niti ne pokušavaju privući korisnike kojima treba izbjegavanje geoblockinga za streaming) već više za brzinu/mali ping i sl.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2023., 05:20   #237
radi.neradi
Registered User
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Delnice
Postovi: 33
serverastra.com - nakon 4 mjeseca koristenja kratki review - uptime servisa je uredu. omjer cijene i resursa uredu. support malo usporen ali pomognu. nebi trebao support da nisam naisao na 3 buga u 15 minuta. na nekim mjestima se spominje da su dmca ignored. ukazao sam im na jedan sigurnosni problem ali njihov odgovor je da znaju, da imaju monitoring i cekaju patch od vendora, a radi se o open source sustavu za kontrolu virtualnih masina. monitoring nece sprjeciti da se problem dogodi, vec ce prekasno znati da se dogodio. rekli su mi da procitam tos. samo iz razloga sto zanemaruju sigurnost 2/5, inace bi bilo jedva naguranih 4/5.
radi.neradi je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 14:51   #238
ante_os
Registered User
Moj komp
 
ante_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: na marsu....
Postovi: 37
Može li se na postojeći router od ISP-a instalirati neki VPN pa da svi uređaju koji se spajaju na kućni internet automatski imaju zaštitu?

Vidio sam da VPN Express nudi svoj predefinirani router s VPN zaštitom. Može li se nekako onda router od ISP-a spojiti da sav promet ide preko tog routera?
ante_os je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2023., 15:57   #239
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Zastitu od cega?

Na ISP-ov ruter ne mozes staviti VPN, ali ako imas opciju mozes nabaviti svoj ruter i iskonfigurirati to. Mikrotik, Asus... Mnogi danas podrzavaju OpenVPN ili cak Wireguard. Jedino ovisi koliko lako ili tesko mozes zamijeniti ISP-ov ruter i moze li se VPN koji odaberes iskonfigurirati na takvom ruteru.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2023., 14:39   #240
GLUPAN
Premium
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Pula
Postovi: 223
Pozdrav svima,

Imam jedno početničko pitanje...

Volio bih si iz nekih bedasto-djetinjastih razloga uzeti VPN (da se mogu spojiti od kuće na jedan klijent ali da me nitko uključivo i vlasnike tog klijenta ne može povezati s mojom prošlošću i accountom kojeg želim zadržati nepovezivim s novim VPN accountom...) pa me zanima sljedeće:

Moram li ja kod sebe doma nešto konfigurirati ili stvar može raditi na principu ''plug'n'play''-a?

Pitam zato što praktički nemam pristup ruteru niti ga mogu dobiti..dakle..jedino imam pristup svom kompu..i to je to.

Ako je odgovor ''ne'' onda možda netko ima prijedlog za neku alternativu?

Hvala unaprijed...
__________________
Nikola
GLUPAN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na