Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2022., 19:22   #1111
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
BT-023 montirane. Taman ovih par dana za provozati prije vikenda ��



Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Psycho. 31.10.2022. u 20:30.
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2022., 19:52   #1112
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Gdje si ih na kraju montirao?
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2022., 20:30   #1113
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
vulkanizer hlanuda (gumelider narudzba, pa je dostavljeno tamo), ali nije imao prave adaptere za balanserku tako da zelim ipak to odnijeti kod nekog koji ima sve adaptere za motorne kotace i rebalansirati. to cu vjerojatno kod Mraka odnijeti.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2022., 23:36   #1114
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Ja sam davno svoje kod Magasa radio. Bio je ok I gore na Kozali Antolos. Nadam se da su oboje još "živi".

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2022., 10:12   #1115
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
BT-023 montirane.
Koliko kilometara cca ti izdrze te gume?
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2022., 10:39   #1116
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Ja imam iste i evo sad su za zamjenu nakon 15kkm, jos su ok i mekane i sve , ali su malo poravnate po sredini
Na proljeće idu nove gore
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2022., 11:53   #1117
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
15k? Ja sam na z750 mijenjao svakih 6-7000
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2022., 12:51   #1118
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
15k? Ja sam na z750 mijenjao svakih 6-7000
Evo i ja htjedoh napisati da meni gume max 6-7000 izdrze, al kontam ja nesto pogresno radim pa sam se suzdrzao. Vozite gume do granicnika ili dok se skroz ne istrose?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2022., 14:24   #1119
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Ove b23 izdrzale oko 15k
Imo prije dunlop one na 7 bile na granicniku
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2022., 18:10   #1120
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Koliko kilometara cca ti izdrze te gume?
kad napucam kilometrazu ti javim, iako moj XJR nije bas za neke road tripove tako da ne znam kad cu istrositi i ove koje sam stavio. nekako me kopka da zamjenim svoj xjr sa nekim novim motorom sa full elektronski kontroliranim ovjesom, 150ks i sl..
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2023., 16:18   #1121
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor mrva_zg Pregled postova
A cuj meni je bio ok, zato jer je bas to nit smrdi nit mirisi, ali ima momenta pa ne treba saltat i tak. ali ono nema "dusu".

A za intrudera ti samo onda fali decko sa kozunim hlacama podrapanim na guzici i prema preriji
Sjetih te se jucer dok sam vukao Intrudera na prikolici.
Frisko sletio u garazu motor u koji sam zaljubljen jos od 2006-te kad sam ga prvi put vidio. Danas sam mu skinuo ovu ruznu sajbu i jos ruzniji crash bar. Jos ima dosta posla da ga estetski prilagodim mome ukusu, ali je vazno da je tehnicki savrsen. Zvuk sa ovim auspuhom osjetis kroz kicmu kad samo stojis pored njega. Nesto nevjerojatno.
Versys je takodjer jos uvijek u garazi. Vidjet cemo koliko cu ga voziti

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 08:47   #1122
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
zvjerka samo takva, 1800ccm right?

definitivno jedan od ljepsih bikeova koje sam vidio uzivo je bio takav slicni intruder, ali crvene boje.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 09:53   #1123
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Da, da. 1800ccm V2. Brutalan zvuk, 125ps i 165Nm. Definitivno jedini (muscle) cruiser koji je uspjesno parirao Harley Davidson karizmi i koji se iznimno uspjesno jos od 2006-te prodaje i u USA.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2023., 08:47   #1124
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Sjetih te se jucer dok sam vukao Intrudera na prikolici.
Frisko sletio u garazu motor u koji sam zaljubljen jos od 2006-te kad sam ga prvi put vidio. Danas sam mu skinuo ovu ruznu sajbu i jos ruzniji crash bar. Jos ima dosta posla da ga estetski prilagodim mome ukusu, ali je vazno da je tehnicki savrsen. Zvuk sa ovim auspuhom osjetis kroz kicmu kad samo stojis pored njega. Nesto nevjerojatno.
Versys je takodjer jos uvijek u garazi. Vidjet cemo koliko cu ga voziti

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk




To je to
Sad samo još brčine pustit, avijatorice na nos i sa ekipom u pustolovinu
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2023., 11:02   #1125
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Da malo podignem temu iz mrtvila i da se ujedno pohvalim svojom akvizicijom - Honda SH 150i. Službeno ime boje je Mat Pearl Pacific Blue. Na suncu se bolje istakne. U ovoj opremi, sa kuferom i vjetrobranom, dođe 4.300 EUR. Kofer ima malo neobičan način otvaranja i zatvaranja pa se još moram naviknuti na njega.

Isti model sa sitno boljom opremom (kofer+vjetrobran+zaštita za ruke) je u IT jeftiniji za 500 EUR, ali bi mi troškovi prijevoza i svega ostalog vjerojatno pojeli tu razliku u cijeni.


__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2023., 14:05   #1126
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Dobro je Bruno rekao, ovaj Kawasaki se uvuce pod kozu i od "meh" postanes fan. Iako ovamo moto sezona jos nije krenula kako treba jer kisa ne prestaje, uhvatim redovito par sati sunca pa se provozam po okolici. Iskreno, da moram birati izmedju ova dva motora, bilo bi jako gusto. Mislim da bi na kraju pobjedu odnio Versys radi svoje (kako mu i ime kaze) univerzalnosti. Motor za otici do birtije na zadnjem i odmah zatim mu nabaciti kofere i sprasiti na put od 1500km. Gledao sam i neke druge putne enduro motore (R1250GS, Multistrada, Vstrom...), ali bi mi kod svakog falila ova 4 redna cilindra, njihov zvuk i opcenito ponasanje. Strasan motor definitivno!
Sa druge strane, Intruder... Bucna, drndava nekretnina sa kojom nema smisla voziti preko 100km/h, ali zato cista emocija i u stvari ono nesto radi cega se vozi motor. Da ne pricam da gdje god da prodjem sa njim, okrenem sve glave. E sad, radi decibela ili radi izgleda, to nisam siguran
Za sada ostaju oba. Versys jer je odlican motor kojemu trenutno ne nalazim manu, a Intruder jer mu narednu zimu spremam poprilican make-over. Ali o tom - potom

WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2023., 07:37   #1127
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
ovo sta govoris "Mislim da bi na kraju pobjedu odnio Versys radi svoje (kako mu i ime kaze) univerzalnosti. Motor za otici do birtije na zadnjem i odmah zatim mu nabaciti kofere i sprasiti na put od 1500km. Gledao sam i neke druge putne enduro motore (R1250GS, Multistrada, Vstrom...)"

ja sada gledam sve zive motore isto, uvijek nekako dodjem do neke bjesne cifre za motor a jednostavno mi nema smisla s obzirom koliko imam vremena voziti motor.

koliko ti versys ima konja, kubikaza? da li ima dovoljno snage za potegnuti kad god zatreba i koliko km mozes izvoziti na jednom tanku? ja sam vec lud od njuskala, oglasnika i slicnih pretrazivaca jer ne mogu se odluciti na jednu opciju nego stalno gledam SVE SVE.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2023., 18:54   #1128
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ako si se navikao na 4 cilindra i treba ti ovakav tip motora, onda ili Versys 1000 ili BMW S1000XR. Doduse, BMW je nesto kraći od Versysa, ali je dosta jači. Mada, ne mislim da će ti trebati jače od ovoga. 1000 kubika i 120 konja ti je dovoljno za sve. Barem meni jeste.
Iznimno je elastičan, tako da u svakom trenutku ima dovoljno snage bez da šaltaš nižu. Sa tankom mogu preći nekih 400km.
Definitivno motor za do na kraj svijeta.


Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 22.04.2023. u 19:53.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 10:27   #1129
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Buraz kupuje prvi motor i nemamo nikoga tko se razumije u to. Ima li netko iz Vinkovaca ili da zna nekoga da ode s nama malo pogledati motor? Platimo, nije problem.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 20:16   #1130
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Prolilo mi se motorno ulje ispod sica, po plastici, pokupio sam al ostala je plastika zasrana, cime skinuti prebrisati ulje s plastike?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 21:44   #1131
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,946
Isopropilni alkohol
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2023., 18:28   #1132
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Možeš s petrolejem, on ne oštećuje niti plastiku niti gumice. Ostavit ce kao masni tanki sloj(sjajno). I poslije prođeš s stakloperom lagano i to je to.

Možeš s brake cleanerom on će isušiti i očistiti kao lud međutim možda ti ostavi "fleke" (očistit će prijašnje nečistoće) na plastici jer je stvarno agresivan čistač.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2023., 17:28   #1133
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Uspio u dva navrata s etanolom,96%
Manje vise sve skinuto
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2023., 23:31   #1134
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
evo dobro vrijeme doslo, motor van garaze i u tjedan i pol 1000km. kakav gust sa novim gumama koje sam napokon uspio testirati.
tri djira po istri u tjedan dana i super osjecaj.

uz toliko voznje, poceo gledati novije (citaj, VECE) motore..obavezno preko 100ks, 900-1000+ ccm motori. Svasta sam pogledao, jos nisam odlucio. medjutim gledajuci novi tracer gt+ 2023.god vidim da kod nas gt+ kosta 2000EUR vise od obicnog 2023.god GT dok je u UK razlika 800funti. jedina razlika modela je adaptive cruise control i unified braking. 2000EUR nikako nije opravdano za to.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 08:07   #1135
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Jesi probao Tracera ili barem sjeo na jednoga? Meni to nekako mali motor u odnosu na konkurenciju.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 09:54   #1136
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
probao tracera prije godinu dvije. malo sam i zaboravio.
i meni cini da je manji, svidja mi se visina Versysa (seat height 840mm), ali 18k EUR novi mi je malo previse za Kawu - sa strpljenjem bi mogao naci dobrog polovnog GSa

sport toureri su mi isto zanimljivi odkad sam probao prijateljev Suzuki GSX 1000 GT, dobra zastita vjetra, ride pozicija je povisena, tj. nisi pogrbljen u voznji dok ne pozelis sportsku voznju.

ma vise lud od gledanja testova, pogledao masu videa i provozao par motora.. kao uvijek sve se svodi na koliko para toliko muzike na kraju, ali tracer 9 gt mi je trenutno top pick
Pro - lagan, udoban za duze voznje, puna putna oprema u cijeni motora, uzak bez kutija sa strane za laganu voznju u gradskoj guzvi, potrosnja goriva (domet na tanku), poluaktivni ovjes naprijed i nazad, medju jeftinijima u konkurenciji u odnosu koliko opreme dobijas

versys mi je dobar, ali kao sto si rekao - jednostavan motor, mozda manjak karaktera za sportskiju voznju po zavojitim cestama ? sta ti kazes?

btw. jedan od videa kojih sam pogledao
https://www.youtube.com/watch?v=C5SJO6trgz8
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 13:54   #1137
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Pa istina, Versys jeste malo dosadan motor, ali itekako se moze lijepo peglati po okukama. Posebno kad sjednem na njega nakon sto sam par dana vozio Intrudera sa 260 gumom pozadi Evo sad sam se vratio sa voznje, nekih 200tinjak km i bas je dobar i za laganu joyride i za malo zivlju, sportsku voznju. Dosta je visok, pa ne struzu fuzrasteri ni u brzim kratkim okukama.
Tracera nisam vozio, ali sam sjedio na njemu i meni onaj sic ne djeluje nesto previse udoban. Nekako mi ono usko i tanko. Bas me taj sic odbio od kupnje.
A sto se tice GS-a, mislim da je i meni to slijedeca stanica. Vozio sam ga malo (R1200GS LC, onaj redizajnirani vodenjak), i stvarno je odlican motor.
Yamahu ces zadrzati ili ide u prodaju?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 14:04   #1138
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Motoristi imam jedno pitanje za vas. Mogao bi i u auto temi, ali kako gume za koje pitam, izvorno su projektirane za male motore za utrke, tako barem navodi ITA proizvodjac. Te iste je prije koju godinu ponudio za romobile, te je (koliko znam) jedini s takvim radijalnim gumama u ponudi u svijetu.

Konkretno Fire 10". Vec sam i spomenuo u temi robomila, udobne, poput amortizera, u zavojima druga dimenzija voznje. No, gume imaju serijski defekt, koje proizvodjac glumi da ne postoji. Naime, iz cista mira se otvore sa strane, kao da si isao skalpelom, namjerno kruzno rezati. To se moze desiti za pola godine, godinu, ali se desi. Desilo se cak i vlasniku Romobila ducana servisa, desilo se meni, desilo se po webu.

Proizvodjac se pravi blesav, negira svoju odgovornost, mada je cijena svake gume u klasi auto pneumatika. Meni je HR vlasnika, cak u garanciji odmah mijenjao gume, misleci da ce mu oni refundirati kad im posalje na uvid, ali Talijani se prave grbavi, te se tjednima nisu javljali na nase upite, trazeci neko racionalno objasnjenje. Jer to se ne desava s najobicnijim kineskim gumama, pa nije normalno da se desava u ovoj klasi.

Prvi odgovor je bio da guma konstantno mora biti pumpana iznad 2 bara. Dok u njihovoj dokumentacji i promo PDF-u, upravo je precizirano:

1.2-2.2 Bar / 18-32 PSI.

Da stvar bude bolja, nitko od nas i nije imao ikad manje, jer ispod 2 je previse mekana te je zanimljivo udobna, ali cudnog osjecaja.

Ili citat njihovog glavnog (Andrea Esposito):

My technical department is able to recognise every single issue with our tires. The picture that you sent to us shows that the pressure was not correct. That damage happens when the pressure is too low or when the rider has an important weight and it's very improbable that happens in a short time. We tested this condition (pressure low) to understand better the behaviour of our tires and the result is always the same, a visible crack around the tire, between the sidewall and the carcass.

Vlasnik ducana/servisa, s pravom, vise ne zeli cuti za njih, cak i zamjenske koje su mu poslali iz PMT-a, neke su bile ostecene! Znaci od njih poslane, vec su bile ostecene. Trebali smo (jos nismo) po webu svima (posebno peko bare) dati slike da svi vide kako se ponasaju preme korisnicima.

Ono sto zelim pitati u temi. Nitko ne bi isao auto gumu krpati ako se ista stvar desi, ista stvar i s motociklima.

Ali ne razvijam velike brzine s romobilom, a udobnost i vozne karakteristike su vanserijske. Zanima me, dal bi auto vulkanizer, mogao jednostavno ove gume pokrpati, dodati "mesa" na tim dijelovime sa strane gdje pucaju, na nacin da se to vise ne desava? Jer vozna povrsine je besprijekorna, ona nikad ne nastrada, jer vise se te gume nece moci nabaviti u HR.

A od njih direktno, nakon ovakvog ponasanja, ne ni pod razno ne bih narucivao.

Hvala i zanimaju me odgovori.


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 18.06.2023. u 14:11.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 14:25   #1139
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
probao tracera prije godinu dvije. malo sam i zaboravio.
i meni cini da je manji, svidja mi se visina Versysa (seat height 840mm), ali 18k EUR novi mi je malo previse za Kawu - sa strpljenjem bi mogao naci dobrog polovnog GSa

sport toureri su mi isto zanimljivi odkad sam probao prijateljev Suzuki GSX 1000 GT, dobra zastita vjetra, ride pozicija je povisena, tj. nisi pogrbljen u voznji dok ne pozelis sportsku voznju.

ma vise lud od gledanja testova, pogledao masu videa i provozao par motora.. kao uvijek sve se svodi na koliko para toliko muzike na kraju, ali tracer 9 gt mi je trenutno top pick
Pro - lagan, udoban za duze voznje, puna putna oprema u cijeni motora, uzak bez kutija sa strane za laganu voznju u gradskoj guzvi, potrosnja goriva (domet na tanku), poluaktivni ovjes naprijed i nazad, medju jeftinijima u konkurenciji u odnosu koliko opreme dobijas

versys mi je dobar, ali kao sto si rekao - jednostavan motor, mozda manjak karaktera za sportskiju voznju po zavojitim cestama ? sta ti kazes?

btw. jedan od videa kojih sam pogledao
https://www.youtube.com/watch?v=C5SJO6trgz8
Tracer ti je best buy. Ali ovo udoban za duže vožnje sa stock sjedalom je pusta želja. Sjedalo je horor. Versys je miljama udobniji motor. Vizir je meni na tracer-u jako loš, ali to je dosta individualno s obzirom da visina vozača igra ulogu. Meni u višljem položaju vjetar lupa u vrh vizira i radi mi gadne turbulencije. Na nižem položaju mi udara direkt pod bradu pa mi je i to problem. Ja sam riješio sa sportskim vizirom. Mašina na traceru je vrhunska. Okretnog momenta dovoljno iz niskih okretaja, snage ima i za vožnju u dvoje bez razmišljanja kako ćeš nekog pretjecati. Potrošnja 5 litara da ne znam kako voziš.
Tracer nije ništa manji od versysa jer nije sve u visini sjedala od tla. Položaj fuzića i volana igra ulogu. Meni je versys skučeniji motor kad sjedim na njemu nego tracer, samo kažem puno bolje sjedalo. Versys je puno skuplji(pričam o novom iz salona) i za 20000€ koliko dođe novi bez razmišljanja bi uzeo gs-a.

Zadnje izmijenjeno od: gibo. 18.06.2023. u 15:31.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 14:47   #1140
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ako ti igra i rabljeni Versys sa Tourer opremom i nije ti se daleko zaletiti do mene, moj je na prodaju:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...utm_medium=ios


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na