Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2016., 01:07   #1
Sail
Premium
 
Sail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 77
Dead by Daylight

Zacudilo me da nema jos teme na ovu popularnu igru u zadnje vrijeme.
Jel igra tko?
__________________
Adieu chérie
Sail je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2016., 12:14   #2
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Meni se igra cini skroz zabavnom.Nisam je kupio, ali svakako planiram.
Vidio sam da su najavili jos mapa, ubojica, uglavnom - vise dodatnih sadrzaja.Ima par glitcheva, ali nista strasno.Plus, trebaju popraviti vaulting glitch na mehanici preskakanja objekata, jer survivori mogu unedogled skakati naprijed/natrag bez cooldown-a, itd.
To je sto sam vidio na livestream-ovima i slicno.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2016., 00:38   #3
Sail
Premium
 
Sail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 77
Haha da, ful je zabavna. Vec su dosta toga promijenili za survivore, od perkova do vaultinga. Vaulting ne vjerujem da ce dirat opet, u beti je bio bolesno brz u usporedbi kako je sad. Vec su maknuli juke kuce s 3 prozora i sad ce jos navodno promijenit beskonacna juke mjesta. Iako ih vecina igra trappera koji to moze ionako zaustavit i dosta je lako dobit bodove kao killer trenutno.
Igra je definitivno vise izazovna za survivore, samo jos kad bi ulozili u dedicated servere igra bi bila skoro pa savrsena.
__________________
Adieu chérie
Sail je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 17:31   #4
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Nisam ni znao da ova igra ima svoju temu, 3 posta u 6 godina. Definitivno premalo

https://www.reddit.com/r/FreeGameFin...ylight_222022/

Citiraj:
Enter code TWOSDAY for 222,022 Bloodpoints.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 14:21   #5
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
ja sam se navukao na ovo kad su davali na epicu. Uzeo sam si leatherface i sa njim sam dosta visoko dogurao. Sad si razmisljam uzet jos nekog licenced killera, ove koji se daju kroz igru otkljucat necu uzimat
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 16:31   #6
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Meni je leatherface najodvratniji, em zvukovi pile, em zvukovi njegovog zavijajućeg mrmljanja, mrzim kad igram protiv njega Skoro svaki put kad ga potrefim bude totalni raspad ekipe, kad prvi padne ostali se uzvrte da ga spase i onda ih ovaj jednim potezom počne rušiti. još kad sam vidio da mu je pravo ime Bubba

Jedini tko mi je iznad njega je Pinhead zbog onih lanaca. Kontra njega imam i najveću pobjedu. Ostao sam jedan na jedan s njim (bio neki odličan igrač) na Silent Hill mapi i uspio sam otvoriti vrata iz dva navrata, pobjegao na pola metra od njega.

Digao sam Deathslingera do skoro trećeg Prestige levela, sa ostalim killerima nisam puno ni igrao jer mi je najdraže igrati kao survior, tu me puca veći adrenalin. Imam i oko 20 000 shardova, nzm još šta ću s njima, mislim da ću to potrošiti na nove unlicenced Surviore pa onda možda kupim i Ringu DLC ako ga ne osvojim na nekom giveawayu.

Tebi je zafrkano šta si na Epicu pa ne možeš (valjda?) sudjelovati na giveawayima jer su svi za Steam. Ja sam dosad na njima uhvatio 3 DLC-a (Deathsliger i Zarina, Artist i Jonah, i Mikaelu). I volio bi da ima više mapa, ove već znam napamet.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 03.02.2022. u 16:40.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 20:35   #7
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
ja sam bio fan filmova pa mi je bubba sjeo
a ustvari sam ga uzeo radi bbq i chilli perka koji mi je ubrzao duplo skupljanje bloodpointsa, sad ga na svakom killeru imam. Još sam klauna otključao radi dobrih perkova, ali mi nije toliko napet za igrat. Sljedeći je ili spirit ili legion, a razmisljam da kupim nekog licenced. Survivore igram jedino za daily rješit ako baš moram, ali generalno killere igram

da nije još bilo nikakvog giveawaya osim same igre na epicu, vidjet ćemo ubuduće...
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 12:05   #8
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
I koliko ti prosječno bodova zaradiš s tim perkovima po jednoj partiji sa killerom?

Ja sa survivorom mislim da sam zaradio najviše baš u ovim sad pogodnostima:

iznadprosječna partija + lurking stripes kuverte + 20 000 beta wiggle = prosjek oko 70 000 bloodpointsa
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 14:28   #9
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
a nisam ja toliko dobar, ja sa survivorom dignem 20-30k prosjek, a sa kilerom 40ak k prosjek. Bronze/silver sam igrač, došao jednom do golda. Ali često igram protiv ovih crvenih šta mi je malo bezveze jer me izdominiraju
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 17:25   #10
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Pa kad se makne sad aktualni event i beta bonusi onda sam i ja tu oko toga broja Treba otključavati druge perkove (pogotovo za killere, ima dosta efikasnih) što ja nisam baš radio, s njima će brže doći i crveni ranking. Dogurao sam najviše do zlatnog jer nisam igrao često kontinuitetu pa me resetira svakog 13. u mjesecu.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2022., 17:58   #11
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
ja sam sve otključavao, najprije bubba pa onda nurse i klauna za perkove i onda ostale killere do lvl 40 da otključam sve perkove i kad daily radim da mogu sa bilo kojim killerom kojeg dobijem. Kod survivera sam prvog onog koji daje bonuse na bloodpointse, nemogu se sjetit kako se zove, i onda ostale do 15 i sad 1 po 1 dizem do 40 da otključam isto sve. Prestige ću kad sve otključam skilove koje mogu trenutno, ne čini mi se pretjerano bitno, malo bolji addoni koje i ne koristim baš i kozmetika koja mi je nebitna...


kojeg killera da uzmem ghostface ili pyramid head? oni mi djeluju najinteresantniji. nemogu se odlučit, sad su oba na akciji, ghostface je 2.5$ a pyramid 3.5$ ali dobi se i neki survivor s njim.
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 21:08   #12
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ja sam sve otključavao, najprije bubba pa onda nurse i klauna za perkove i onda ostale killere do lvl 40 da otključam sve perkove i kad daily radim da mogu sa bilo kojim killerom kojeg dobijem. Kod survivera sam prvog onog koji daje bonuse na bloodpointse, nemogu se sjetit kako se zove, i onda ostale do 15 i sad 1 po 1 dizem do 40 da otključam isto sve. Prestige ću kad sve otključam skilove koje mogu trenutno, ne čini mi se pretjerano bitno, malo bolji addoni koje i ne koristim baš i kozmetika koja mi je nebitna...
Dobro si ti to otključao, ja još imam masu shardova za potrošiti Sa svakim survivorom s kojim sam stigao do 50 levela ja sam mu odmah pokupio prestiž i onda nastavim da igram sa nekim drugim, ovisno o zadatku u riftu tako da nemam nekog ultimativnog upgrejdanog super sposobnog survivora, sve ih rotiram.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
kojeg killera da uzmem ghostface ili pyramid head? oni mi djeluju najinteresantniji. nemogu se odlučit, sad su oba na akciji, ghostface je 2.5$ a pyramid 3.5$ ali dobi se i neki survivor s njim.
A ovisi koji od tih ti više odgovara, ghostface je stealth killer dok je Pyramid agresivac, zbog svoje bodljikave žice efikasan je protiv paleta. Ta survivor plavuša od silent hilla mi po perkovima nije nešto posebno zanimljiva. Ne sviđa mi se što su Pyramida napravili da je brz, baš mu hod djeluje neprirodno. Po steam forumu i DbD subredditu neko općenito mišljenje je da su developeri igre lijena đubrad kojima je upala sjekira u med (pogođen sustav igre i dobijaju licence za poznate killere) i da ih boli briga za bugove, svaki novi patch donese brdo novih problema u balansu, neki killeri imaju iste kretnje tj. minimum truda, Leatherfacu su nedavno makli i crnu masku jer podsjeća na blackface pa to po njima spada pod rasizam(?), pošto je ovo jedna od najtoksičnijih igara chat su ograničili do točke da je postao beskoristan, ne slušaju savjete igrača...

Ja sa ovim sad znanjem bez neke detaljnije analize bi za killera stavio perkove koji su orijentirani na generatore od:

- Plague - blokira na početku partije 3 najbliža generatora na mislim 120 sekundi
- Ghostface - kad nekog stavi na kuku generatori koji se ne popravljaju budu blokirani na 16 sekundi
- Pinhead - kad je neki generator dovršen tada bude blokiran onaj generator sa najvećim postotkom na 30 sekundi
- Deathslinger - nakon stavljanja na kuku generator na kojem se prekine popravljanje bude blokiran do max 45 sekundi

Još uzet nekog killera koji vrši dobar presing i ovo se bar u praksi čini kao teška brutala

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 04.02.2022. u 21:17.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 21:54   #13
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Dobro si ti to otključao, ja još imam masu shardova za potrošiti Sa svakim survivorom s kojim sam stigao do 50 levela ja sam mu odmah pokupio prestiž i onda nastavim da igram sa nekim drugim, ovisno o zadatku u riftu tako da nemam nekog ultimativnog upgrejdanog super sposobnog survivora, sve ih rotiram.
Prestiž se 3 puta mora uzet za zadnji lvl ili samo 1? ako je 1 mogao bi ga uzet za bubbu, ali ako su 3 pričekam još...

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
A ovisi koji od tih ti više odgovara, ghostface je stealth killer dok je Pyramid agresivac, zbog svoje bodljikave žice efikasan je protiv paleta. Ta survivor plavuša od silent hilla mi po perkovima nije nešto posebno zanimljiva. Ne sviđa mi se što su Pyramida napravili da je brz, baš mu hod djeluje neprirodno. Po steam forumu i DbD subredditu neko općenito mišljenje je da su developeri igre lijena đubrad kojima je upala sjekira u med (pogođen sustav igre i dobijaju licence za poznate killere) i da ih boli briga za bugove, svaki novi patch donese brdo novih problema u balansu, neki killeri imaju iste kretnje tj. minimum truda, Leatherfacu su nedavno makli i crnu masku jer podsjeća na blackface pa to po njima spada pod rasizam(?), pošto je ovo jedna od najtoksičnijih igara chat su ograničili do točke da je postao beskoristan, ne slušaju savjete igrača...
Ovo sam i sam skužio, igra je ful toksična, već sam jednom uninstalirao i bjesno na forumu napisao post zbog kojeg mi je sad neugodno
Vratio sam se drugi dan i odlučio da ću se manje probat nervirat, zasad mi ide

Pyramidhead mi se čini op malo jer je brz kao i svi non range killeri a ima i range hit, huntress je recimo spora jer ima range, mislim i deathslinger da ima sporiji walk speed

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ja sa ovim sad znanjem bez neke detaljnije analize bi za killera stavio perkove koji su orijentirani na generatore od:

- Plague - blokira na početku partije 3 najbliža generatora na mislim 120 sekundi
- Ghostface - kad nekog stavi na kuku generatori koji se ne popravljaju budu blokirani na 16 sekundi
- Pinhead - kad je neki generator dovršen tada bude blokiran onaj generator sa najvećim postotkom na 30 sekundi
- Deathslinger - nakon stavljanja na kuku generator na kojem se prekine popravljanje bude blokiran do max 45 sekundi

Još uzet nekog killera koji vrši dobar presing i ovo se bar u praksi čini kao teška brutala
Pokušavam skupit najbolje perkove, ali sporo ide otključavanje jer ne namjeravam pare trošit na ove likove koji se daju otključat ingame. Plague i hag imaju dobre perkove ali mi ne djeluju zabavno za igrat. Nurse bi volio naučit igrat ali mi je jebeno preteško, huntress isto. Gledam ove yt kako skidaju ljude na drugom kraju mape sa sjekirom a ja nemogu lika 5m ispred mene pogodit

survivera bi mislim bilo fora igrat u timu, ovako solo mi nije neš napeto, odigram kad moram za daily, ali generalno izbjegavam igrat
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2022., 23:30   #14
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Prestiž se 3 puta mora uzet za zadnji lvl ili samo 1? ako je 1 mogao bi ga uzet za bubbu, ali ako su 3 pričekam još...
Kad uzmeš prestiž svi perkovi ti se resetiraju na level 1, izgubiš one otključane pa ih moraš sve ispočetka skupljati. Max level prestiža je 3, za svaki dobiješ po jedan krvavi komad odjeće. Prevedno niš koristi, samo prestiž Za brku imam 2 od 3



Citiraj:
Ovo sam i sam skužio, igra je ful toksična, već sam jednom uninstalirao i bjesno na forumu napisao post zbog kojeg mi je sad neugodno
Vratio sam se drugi dan i odlučio da ću se manje probat nervirat, zasad mi ide
Donekle pod određenim uvjetima mogu razumijeti killere kad počnu tunelirati surviviore jer ako idu full pošteno onda im počnu vrlo brzo iskakati poruke za popravljene generatore pa ih počne drmati panika. Mene je jedanput neko sa Huntress stavio na kuku i držao me tamo skoro cijeli meč uz povremeno udaranje i kampiranje ispred face. Poslije smo se na chatu lijepo ispičkarali Rijetko se nađe i dobar killer koji se smiluje na kraju pa otvori vrata (ako se netko ranije diskonektao pa partija nema smisla,...).

Citiraj:
Pyramidhead mi se čini op malo jer je brz kao i svi non range killeri a ima i range hit, huntress je recimo spora jer ima range, mislim i deathslinger da ima sporiji walk speed

Pokušavam skupit najbolje perkove, ali sporo ide otključavanje jer ne namjeravam pare trošit na ove likove koji se daju otključat ingame. Plague i hag imaju dobre perkove ali mi ne djeluju zabavno za igrat. Nurse bi volio naučit igrat ali mi je jebeno preteško, huntress isto. Gledam ove yt kako skidaju ljude na drugom kraju mape sa sjekirom a ja nemogu lika 5m ispred mene pogodit
Wraith mi je bio prvi killer, ali sporo se unclocka pa ga nisam puno koristio.

Sa Nurse sam probao 2-3 puta i nisam dobar sa onih njezim shiftanjem. Preskok.

Hunteress je odlična kod novalija koji nisu tako oprezni pa spuste paletu i samo te gledaju pa dobiju sjekirom. Kod mapa dobre vidljivosti kao Boneyard je skroz lako s njom.

Probaj Trapera u mapama sa visokom travom, tu je dosta zajeban za survivore.

Citiraj:
survivera bi mislim bilo fora igrat u timu, ovako solo mi nije neš napeto, odigram kad moram za daily, ali generalno izbjegavam igrat
Ja ću se posve vratiti igri kad izađe Ringu DLC pa ako bude zainteresiranih na forumu možemo baciti par partija. Kako sada stvari stoje ti ćeš biti killer Ako popuste živci i prorade emocije zaključat će ovu temu vrlo brzo

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 04.02.2022. u 23:37.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 00:14   #15
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Kad uzmeš prestiž svi perkovi ti se resetiraju na level 1, izgubiš one otključane pa ih moraš sve ispočetka skupljati. Max level prestiža je 3, za svaki dobiješ po jedan krvavi komad odjeće. Prevedno niš koristi, samo prestiž Za brku imam 2 od 3
Ako sam dobro vidio mislim da bi trebao i češće dobivat ljubičaste i crvene addone šta imaš veći prestiž?

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Donekle pod određenim uvjetima mogu razumijeti killere kad počnu tunelirati surviviore jer ako idu full pošteno onda im počnu vrlo brzo iskakati poruke za popravljene generatore pa ih počne drmati panika. Mene je jedanput neko sa Huntress stavio na kuku i držao me tamo skoro cijeli meč uz povremeno udaranje i kampiranje ispred face. Poslije smo se na chatu lijepo ispičkarali Rijetko se nađe i dobar killer koji se smiluje na kraju pa otvori vrata (ako se netko ranije diskonektao pa partija nema smisla,...).
U početku kad igraš protiv lošijih igrača mislim da killer imaju edge, ali šta ideš prema većim rankovima se to okreće prema survivorima, pogotovo jer je puno premade ekipa sa teamspeakom. To mi je bezveze. Matchmaking mi je jako loš, neznam zašto me stalno baca protiv ljudi na visokim rankovima koji očito igraju puno bolje od mene, nije ni meni ni njima gušt kad partija završi u 10 minuta, sa možda par hookova

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Wraith mi je bio prvi killer, ali sporo se unclocka pa ga nisam puno koristio.

Sa Nurse sam probao 2-3 puta i nisam dobar sa onih njezim shiftanjem. Preskok.

Hunteress je odlična kod novalija koji nisu tako oprezni pa spuste paletu i samo te gledaju pa dobiju sjekirom. Kod mapa dobre vidljivosti kao Boneyard je skroz lako s njom.

Probaj Trapera u mapama sa visokom travom, tu je dosta zajeban za survivore.
Wraith je i meni bio prvi i glavni dok nisam bubbu uzeo. Sad ga tu i tamo odigram ali sam lošiji s njim očito nego sa bubbom. Nurse blinkovi su mi preteški za skužit a neda mi se pun k vremena trošit na učenje tako da od njeodustajem iako je navodno jedan od jačih killera. Huntress bi si mogao dat truda svladat, ali fali mi croshair na sredini ekrana

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ja ću se posve vratiti igri kad izađe Ringu DLC pa ako bude zainteresiranih na forumu možemo baciti par partija. Kako sada stvari stoje ti ćeš biti killer Ako popuste živci i prorade emocije zaključat će ovu temu vrlo brzo
Ja sam za, pa makar i survivor team samo složili, bilo bi mi drago sa nekim poigrat, probao sam curu navuć na igru ali ne interesira ju pa stalno igram solo, zato sam nekako i mainao killer roll
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 11:03   #16
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Ako sam dobro vidio mislim da bi trebao i češće dobivat ljubičaste i crvene addone šta imaš veći prestiž?
Da, da zaboravio sam na to. Mislim da tu nije neka velika razlika, evo za usporedbu:

Deathslinger prestiž 2 - level 23



Wraith prestiž 0 - level 20



Citiraj:
U početku kad igraš protiv lošijih igrača mislim da killer imaju edge, ali šta ideš prema većim rankovima se to okreće prema survivorima, pogotovo jer je puno premade ekipa sa teamspeakom. To mi je bezveze. Matchmaking mi je jako loš, neznam zašto me stalno baca protiv ljudi na visokim rankovima koji očito igraju puno bolje od mene, nije ni meni ni njima gušt kad partija završi u 10 minuta, sa možda par hookova
Kad sam testirao Artista prije neki mjesec nekad bez problema svo četvero savladam, a iduću partiju dobijem one koji poigravaju s menom, čuče iza mene pa mi blokiraju put, uztrčkaraju se okolo pa klikću sa svjetiljkom, nzm čini mi se da im je dosta zbrčkan i nebalansiran matchmaking. Ako koriste teamspeak onda su u istom rangu sa cheaterima.

I šalje me često na ruske servere.

Citiraj:
Ja sam za, pa makar i survivor team samo složili, bilo bi mi drago sa nekim poigrat, probao sam curu navuć na igru ali ne interesira ju pa stalno igram solo, zato sam nekako i mainao killer roll
Koji horor killer origin story

Ja sam probao svoju ekipu nagovoriti koja ima samo playstatione i deru već duže vrijeme samo Warzone, ali nisu horor fanovi i nemaju pojma tko je Pinhead i ostatak tako da je njima to sve bezveze. Da je na playstationu free možda bi i probali, ovako im se neda plaćati to.

Ako ovi na forumu na battlefield temi mogu naći preko 10 zainteresiranih onda možemo i mi valjda naći još 2-3 pa da bacimo.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2022., 21:52   #17
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Da, da zaboravio sam na to. Mislim da tu nije neka velika razlika, evo za usporedbu:

Deathslinger prestiž 2 - level 23

Wraith prestiž 0 - level 20

A nećeš ti upgrejda, mislio sam da će sve bit zelene i ljubičaste. Basically samo za kozmetiku onda


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Kad sam testirao Artista prije neki mjesec nekad bez problema svo četvero savladam, a iduću partiju dobijem one koji poigravaju s menom, čuče iza mene pa mi blokiraju put, uztrčkaraju se okolo pa klikću sa svjetiljkom, nzm čini mi se da im je dosta zbrčkan i nebalansiran matchmaking. Ako koriste teamspeak onda su u istom rangu sa cheaterima.

I šalje me često na ruske servere.
Baš to, ako odigraš dobro si kažnjen jer te baci protiv tryhardera na diskordu, ali mislim da je to i jer nema previše igrača pa nemogu adekvatne skill lvle složit...


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Koji horor killer origin story

Ja sam probao svoju ekipu nagovoriti koja ima samo playstatione i deru već duže vrijeme samo Warzone, ali nisu horor fanovi i nemaju pojma tko je Pinhead i ostatak tako da je njima to sve bezveze. Da je na playstationu free možda bi i probali, ovako im se neda plaćati to.

Ako ovi na forumu na battlefield temi mogu naći preko 10 zainteresiranih onda možemo i mi valjda naći još 2-3 pa da bacimo.
probao sam i ja par frendova, odigrali 2 partije i to je to, oni se vratili lolu a ja ostao na ovom solo

volio bi da se skupimo, bilo bi fora probat odigrat sa full ekipom...

ipak sam popustio i uzeo pyramid head, dobio i survivora s njim. Odigrao par partija, zasad mi se čini ok, al sam tek na 14 lvlu pa je teško procjenit
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2022., 00:43   #18
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ipak sam popustio i uzeo pyramid head, dobio i survivora s njim. Odigrao par partija, zasad mi se čini ok, al sam tek na 14 lvlu pa je teško procjenit
Pyramid head je tenk klasa kao Bubba, budeš se brzo naviknul

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
volio bi da se skupimo, bilo bi fora probat odigrat sa full ekipom...
Samo se nemoj zasititi do tada. Ja sam počeo furiozno nakon instalacije, završio rift i postalo mi je dosadno jer je koncept uvijek isti. Sad uzimam kraće pauze, bacim partiju obično kad bude neki giveaway bodova ili kao ovo zadnje kad svaki dan daju bodove.

btw danas naišao na nekog seronju cheatera sa Hillbillyem, leti i skače, sprašio nas sve u 2 minute. Kažu da je masa njih stigla sa Epicom. Prijavio sam ga, ali po onome što sam čitao developere boli briga.



Ne zna se točan datum izlaska DLC-a, predviđa se početak ožujka pa ćemo tada viditi situaciju.

Citiraj:
The release date for the Dead By Daylight x Ringu Chapter 23 expansion is March 2022.

Although no specific day has been mentioned, new DBD chapters always begin on a Tuesday. Therefore, the event could happen as early as March 7th or as late as March 28th.

We wouldn’t expect it to begin late into the month, so March 7th and 15th seem likely. However, there should be a premature PTB demo as with previous expansions.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2022., 01:29   #19
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
baš sam htio reć da nebi ni prepoznao čitera, ali da mi tako leti mislim da ipak bi

nakon 10ak partija me sad počelo bacat sa crvenima opet, i sad se okreću uloge, ja kao killer a ovi se sprdaju oko mene
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 14:43   #20
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ja primarno igram Doktora, sad sam došao do levela 47, taman otključao zeleni Tinkerer od Billya tak da trenutno nemam ni neku potrebu prestigeat. U prosjeku dobijem neke koje mogu dobit, ali ponekadd dođu neki koji znaju svaki loop, svaki prozor i jednostavno sam za njih prespor, ako ih zappam oni već znaju gdje je nešto što mogu preskočit nakon što te 2.5 sekunde isteknu.

Na akciji na steamu sam fino uzeo Klauna, Plague i onu vješticu od survivora kad su bili povoljni pa nek se nađe za levelanje nekad kasnije
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 18:29   #21
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Još jedan killer

Za sada imamo:

1/4 survivora
2/1 killera

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
nakon 10ak partija me sad počelo bacat sa crvenima opet, i sad se okreću uloge, ja kao killer a ovi se sprdaju oko mene
Evo još jedan dokaz da im matchmaking ne radi kvalitetno:



Bacio par partija sa Traperom (level 13), rank mi je bio Ash I i stavilo me sa 4 crvena i to u onoj tvornici mesa, to je najgora moguća za Trappera. Unatoč tome spasila me ona jedna kuka koja je sa tri strane ograđena zidovima, a spaja se sa uskih hodnicima. Postavio tamo 4 zamke, nisam kampirao kad na moje opće iznenađenje ovi počeli ki muve bez glave upadati u zamke, nzm što im je bilo. Uzvrtili se oko mene i na kraju mi je samo jedna pobjegla u hatch zahvaljujući onom Laura Strode perku kad te šutne dok je nosiš.

Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Na akciji na steamu sam fino uzeo Klauna, Plague i onu vješticu od survivora kad su bili povoljni pa nek se nađe za levelanje nekad kasnije
Pa obično se te kupi sa shardovima, parama se kupuju licencirani.

Iz survivor perspektive Plague zna biti zajebana zbog riganja po generatorima i zbog prijenosa zaraze, a fontana nema na mapi baš puno. Ja protiv nje obično idem na gen rush taktiku.

Evo i moga Dwighta (prestige level 3, znači ukupno level 200). Njega sam nekako najviše koristio od početka i u zadnje vrijeme svi bloodpointsi su mi išli na njega, on će mi biti ultimativni survivor. Otključao sam i neke perkove od drugih survivora i sad čekam da mu se pojave u bloodwebu.

Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 21:45   #22
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Enter code OINKYOUNEEDISLOVE for 200,000 Bloodpoints
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 22:43   #23
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ja primarno igram Doktora, sad sam došao do levela 47, taman otključao zeleni Tinkerer od Billya tak da trenutno nemam ni neku potrebu prestigeat. U prosjeku dobijem neke koje mogu dobit, ali ponekadd dođu neki koji znaju svaki loop, svaki prozor i jednostavno sam za njih prespor, ako ih zappam oni već znaju gdje je nešto što mogu preskočit nakon što te 2.5 sekunde isteknu.

Na akciji na steamu sam fino uzeo Klauna, Plague i onu vješticu od survivora kad su bili povoljni pa nek se nađe za levelanje nekad kasnije
klaun ima pop koji je dobar perk, ali je za nespretan, bar meni. Ovi njegovi potioni mi i nisu od neke koristi, vješticu misliš na hag? ona isto ima dobre perkove za otključat, ali ju nisam probao

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Još jedan killer

Za sada imamo:

1/4 survivora
2/1 killera

drago mi je vidjet da je bar na forumu omjer na našoj strani


Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Evo još jedan dokaz da im matchmaking ne radi kvalitetno:
Bacio par partija sa Traperom (level 13), rank mi je bio Ash I i stavilo me sa 4 crvena i to u onoj tvornici mesa, to je najgora moguća za Trappera. Unatoč tome spasila me ona jedna kuka koja je sa tri strane ograđena zidovima, a spaja se sa uskih hodnicima. Postavio tamo 4 zamke, nisam kampirao kad na moje opće iznenađenje ovi počeli ki muve bez glave upadati u zamke, nzm što im je bilo. Uzvrtili se oko mene i na kraju mi je samo jedna pobjegla u hatch zahvaljujući onom Laura Strode perku kad te šutne dok je nosiš.
da tako je i meni , nakon par dobro odigranih partija dobiješ takve timove. Općenito nema sredine, il igram protiv noobova koji trče ko muhe bez glave ili protiv proova koji znaju svaki cm mape i/ili koriste voice chat, većina partija gotova u 10ak minuta i mizerija od bloodpointsa

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Evo i moga Dwighta (prestige level 3, znači ukupno level 200). Njega sam nekako najviše koristio od početka i u zadnje vrijeme svi bloodpointsi su mi išli na njega, on će mi biti ultimativni survivor. Otključao sam i neke perkove od drugih survivora i sad čekam da mu se pojave u bloodwebu.
bome...koliko sati imaš ingame?

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Enter code OINKYOUNEEDISLOVE for 200,000 Bloodpoints
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2022., 11:23   #24
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova

drago mi je vidjet da je bar na forumu omjer na našoj strani
Velika korist od toga ako ne nađemo dovoljno survivora

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
bome...koliko sati imaš ingame?
Steam kaže 158 sati. Počeo sam u listopadu prošle godine, kod prvog ulogiranja sam dobio 500 000 bodova zbog nekih njihovih problema sa serverom i dalje svako malo upumpavao bodove sa ovakvim giveawayom bodova. Budu ti kodovi jako često na onom subredditu, u prosjeku svakih 10 dana, malo češće za blagdane.

Mislim da si uzmem i neki novi skin za Dwighta jer mi ovako krvav izgleda kao odrpina, samo je problem šta su im skinovi dosta skupi, za ovaj što mi se sviđa treba izdvojiti oko 13 000 shardova.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2022., 13:25   #25
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Pa obično se te kupi sa shardovima, parama se kupuju licencirani.
Ne igram toliko da skupim dovoljno tih shardova za sve te likove


Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
klaun ima pop koji je dobar perk, ali je za nespretan, bar meni. Ovi njegovi potioni mi i nisu od neke koristi, vješticu misliš na hag? ona isto ima dobre perkove za otključat, ali ju nisam probao
Ne, Hag imam od ranije kad je tek izašla sam kupio, mislim da survivor vješticu Mikelu ili kako se zove već
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2022., 22:36   #26
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Velika korist od toga ako ne nađemo dovoljno survivora
drago mi je da ima uopće igrača, iako čini mi se da je dosta popularna igra na twitchu, čudi me da nema veću publiku

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Steam kaže 158 sati. Počeo sam u listopadu prošle godine, kod prvog ulogiranja sam dobio 500 000 bodova zbog nekih njihovih problema sa serverom i dalje svako malo upumpavao bodove sa ovakvim giveawayom bodova. Budu ti kodovi jako često na onom subredditu, u prosjeku svakih 10 dana, malo češće za blagdane.

Mislim da si uzmem i neki novi skin za Dwighta jer mi ovako krvav izgleda kao odrpina, samo je problem šta su im skinovi dosta skupi, za ovaj što mi se sviđa treba izdvojiti oko 13 000 shardova.
da skužio sam da često daju kodove, već sam podosta bpa tako upumpao.
Ja sam sad na 6220 shardova, i razmišljam kojeg sljedećeg kilerra ubost, mislio sam spirita, čini mi se moćna. Razmišljao sam i hag radi perkova ali ne sviđa mi se gameplay...Osim spirita razmatram i legion, ali za njega čitam da je weak...ali po ovom otdarvinom kvizu (koji je navodno fuil precizan, a zasad mi se takav i pokazao ) bi mi pasao

edit: upao u gold 4 sa killerom, survivor je na ash1 još

Zadnje izmijenjeno od: kiki86. 12.02.2022. u 23:03.
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2022., 12:14   #27
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne igram toliko da skupim dovoljno tih shardova za sve te likove
U početku mislim daju samo 180 shardova za novi level, poslije se taj iznos poveća na 300 (meni trenutno). Ide to levelanje brzo ako se igra makar jedna partija dnevno killer i survivor pa se onda dobije i exp za first daily matcheve.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
drago mi je da ima uopće igrača, iako čini mi se da je dosta popularna igra na twitchu, čudi me da nema veću publiku
Giveaway kodove uvijek ostave kad im bude twitch stream. Meni se čini da imaju neku stabilnu bazu korisnika (pogotovo ta plava twitch krivulja) u usporedbi s drugima:

https://steamdb.info/app/381210/graphs/

https://steamdb.info/app/1517290/graphs/

https://steamdb.info/app/1063730/graphs/


Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
da skužio sam da često daju kodove, već sam podosta bpa tako upumpao.
Ja sam sad na 6220 shardova, i razmišljam kojeg sljedećeg kilerra ubost, mislio sam spirita, čini mi se moćna. Razmišljao sam i hag radi perkova ali ne sviđa mi se gameplay...Osim spirita razmatram i legion, ali za njega čitam da je weak...ali po ovom otdarvinom kvizu (koji je navodno fuil precizan, a zasad mi se takav i pokazao ) bi mi pasao

edit: upao u gold 4 sa killerom, survivor je na ash1 još
To si upao u gold taman prije rank reseta

Meni je u kvizu ispao Nemesis

Šta ti je Piramida već dosadila? Igrao sam protiv njega prije par dana, bio neki crveni rank (I) i sjebao nas sve s onim njegovim ranged attackom. Poslije sam googlao jer sam mislio da je cheater i piramida stvarno ima jako mali cooldown za taj napad, za njega kažu da standarna taktika na njemu ne radi nego da je najbolje palete preventivno spustiti. Nisam imao s njim prije toliko problema, ali očito je zajeb kad sretneš nekog tko zna što radi.

Otkrio sam ovaj subreddit:

https://www.reddit.com/r/LeaksDBD/

Tu se spominje da prekosutra počinje beta demo za DLC tako da se očekuje da izađe odmah na početku ožujka. Piše da će uz killera doći novi survivor i nova mapa.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2022., 15:32   #28
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova

Šta ti je Piramida već dosadila? Igrao sam protiv njega prije par dana, bio neki crveni rank (I) i sjebao nas sve s onim njegovim ranged attackom. Poslije sam googlao jer sam mislio da je cheater i piramida stvarno ima jako mali cooldown za taj napad, za njega kažu da standarna taktika na njemu ne radi nego da je najbolje palete preventivno spustiti. Nisam imao s njim prije toliko problema, ali očito je zajeb kad sretneš nekog tko zna što radi.
nije nikako zabavan je, i ide mi ok s njim. Imam dobre i loše partije, ali generalno mi je uvijek zabavno. Imam u planu sve otključat pa sad gledam dal da idem na nešto šta mi ima napet gameplay ili da idem na korisne perkove

novi killer će bit neki licenced ili?

edit: dobio 400k bp za killer rank i 50k za survivor, morat ću malo to probat izbalansirat

Zadnje izmijenjeno od: kiki86. 13.02.2022. u 16:50.
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2022., 18:54   #29
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
nije nikako zabavan je, i ide mi ok s njim. Imam dobre i loše partije, ali generalno mi je uvijek zabavno. Imam u planu sve otključat pa sad gledam dal da idem na nešto šta mi ima napet gameplay ili da idem na korisne perkove

novi killer će bit neki licenced ili?
Nisi nikad gledao Krug? DLC će biti po izvornoj japanskoj verziji, ako te zanima možeš pogledati i američki remake koji mi je puno draži. To mi je jedan od top 5 horora.

Devsi su rekli da će killer biti drugačiji od sadašnjih, nzm sad koliko tu mogu nešto drugačije napraviti, neka bar dobro pogode atmosferu tj. zvukove telefona, krčanje televizije, bunar ili šta već misle iskorisiti.

Ako je bio Pinhead, Mikaela i Artist onda sam i siguran da će i ovaj DLC biti na giveawayu (Steelseries i Alienware) na dan izlaska.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
edit: dobio 400k bp za killer rank i 50k za survivor, morat ću malo to probat izbalansirat
Ja dobio sličnu cifru samo za obrnute stvari, survivor Silver I i killer Ash I
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2022., 19:11   #30
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Nisi nikad gledao Krug? DLC će biti po izvornoj japanskoj verziji, ako te zanima možeš pogledati i američki remake koji mi je puno draži. To mi je jedan od top 5 horora.

Devsi su rekli da će killer biti drugačiji od sadašnjih, nzm sad koliko tu mogu nešto drugačije napraviti, neka bar dobro pogode atmosferu tj. zvukove telefona, krčanje televizije, bunar ili šta već misle iskorisiti.
gledao sam krug da(fan sam horor žanra ), američku verziju i film je odličan. Sad si me sjetio da sam čitao kako će novi killer bit inspiriran krugom. Samo neznam ako će onda bit licenciran? Baš me zanima kako misle "drugačijeg" killera napravit. Nadam se samo da će bit otvorena mapa, sve ove zatvorene su mi bezveze
kiki86 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na