Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.08.2022., 13:28   #62671
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Naše gorivo je smeće. To ne govorim ja nego kolege voditelji servisa i proizvodnje.
Što je ok jer firma u kojoj trenutno radim živi od lošeg goriva
Meni se na roadtripu, nakon tankanja u Nizozemskoj za 2.40 EUR po litri, upalio check engine light sa ignition over-retarded code-om. Kazem liku na benzinskoj kaj se desilo a on mrtav hladan pitao "sta sam ja ocekivao premium gorivo za 2.40?" uz savjet da ga stedim sljedecih 200tinjak km, pa natocim 100tku do vrha, lol.

Kod nas tocim stvarno na svakakvim postajama najobicniju 95icu, nikad takvih problema.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 14:35   #62672
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Automobili

Ma u banani je gorivo. Prosli tjedana natocio na Petrolu, napravio 500km i upali se check engine. Nakon tog natocio na ENIu u Italiji neki njihov plus i ugasio se check engine.
Drugo tocenje na ENIu upali se check engine nakon 250km.
Trece tocenje na ENIu sve okej.
Ugl, pet dana, 2000 km, dvaput check engine koji se ugasio sam od sebe.
Sad jel razlog gorivo ili lagana voznja na tempomatu s 110-120 pa su mozda neke pare ostale na senzoru (zena je htjela lagano kruzanje ). Poslije kad sam vozio 130-140 nije bilo problema.

I talijani su posebna vrsta vozaca. Nije me bilo godinu dana tamo pa sam i zaboravio vec al pet dana mi je bilo i previse da me nema tamo opet barem godinu
Juice je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 16.08.2022., 15:05   #62673
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Šta tek onda rek'o da si ušao u neki njihov grad gdje je situacija bar 10x gora nego na autoputu?
Nedavno sam išao u posjet frendici u Trst. Kako dugo nisam bio tamo, full sam se šokirao dok mi se nije vratilo sjećanje i kada sam se uživio u njihov promet (proradio mi je instinkt za preživljavanje ). A Trst je još dosta pitom u odnosu na veće gradove i jug zemlje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 15:28   #62674
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Meni je vožnja po Cataniji bila jedna od najstresnijih u životu... strašno koliko ti ljudi ne fermaju pravila 2%.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 16:26   #62675
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Automobili

Po gradovima sam išao (Firenca, Siena, Livorno, La Spezia, Genoa, Parma), a i sela. kakvih 800-900 km je napravljeno po obicnim lokalnim cestama. Ne znas koji gore voze, po gradu ili lokalci.
Najgori mi je Livorno i La Spezia. Tam ne znas ko pije ko placa, samo idu.

I specaraj nije vise tak povoljniji kod njih kao nekad. Sad su tu cijene.
Kaj se tice odjexe, usput stali u tri McArthur outleta (Noventa, Barberino i Serravalle). U prvom nema brojeva kad je najposjeceniji, druga dva vec ima i nadje se. Treci je ogroman, preko 250 ducana

Zadnje izmijenjeno od: Juice. 16.08.2022. u 16:31.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 19:57   #62676
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ma u banani je gorivo. Prosli tjedana natocio na Petrolu, napravio 500km i upali se check engine. Nakon tog natocio na ENIu u Italiji neki njihov plus i ugasio se check engine.
Drugo tocenje na ENIu upali se check engine nakon 250km.
Trece tocenje na ENIu sve okej.
Ugl, pet dana, 2000 km, dvaput check engine koji se ugasio sam od sebe.
Dizel? Nije do goriva, puka slučajnost. Provjerit zašto se upalio, pa onda dalje...
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 20:47   #62677
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Dizel? Nije do goriva, puka slučajnost. Provjerit zašto se upalio, pa onda dalje...

Jep, dizlo.
Ma znam da je puka slucajnost. Ic ce u provjeru kad se iduci put upali. Jel se mogu uopce na dijagnostici vidjet greske koje su se upalile pa ugasile? Ne znam jel ima neku memoriju da pamti to.
Samo digne malo tlak kad se upali na pocetku proputovanja
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 20:57   #62678
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
McArthur outleti su skupi jer prodavaju markiranu robu. Da si od Novente produžio 70km bliže nama, došao bi u Palmanovu i Villesse gdje je sve osjetno jeftinije.
btw, tko kaže da samo Tesla može sama voziti

https://revijahak.hr/2022/08/16/ones...tara-uz-pomoc/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 21:02   #62679
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Nije ni Palmanova vise tak kak je nekad bila. Prosle godine cijene bile ko u ZGu u ducanima. Ove smo stali jer je zena htjela Foppapedretti dasku za peglanje
Ma McArthur mi je okej prvenstveno radi svega par ducana (Timberland, Tomy, Salomon, Columbia). Ostali su bonus pa ak si kaj nadjem super, ak ne nista.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 08:58   #62680
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Jep, dizlo.
Ma znam da je puka slucajnost. Ic ce u provjeru kad se iduci put upali. Jel se mogu uopce na dijagnostici vidjet greske koje su se upalile pa ugasile? Ne znam jel ima neku memoriju da pamti to.
Ovisno kakva je greska u pitanju, ali da, ima memoriju i da, ostaju i one koje mozda vise nisu aktivne.
Greska koju imas ocito nije stalna.
Inovator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2022., 12:18   #62681
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Meni je to čudno da toliko tu čujem osjetljivost na gorivo, pa ja sam bio nešto malo izvan sebe i u CX-5 sam natočio nešto preko 5 litara eurosupera prije nego sam primijetio

Fala kurcu sam došao k sebi, brzo izvadio pištolj van, kupio sam na pumpi malu bočicu dvotaktola, nalijao to i dizel koliko god je stalo i nije bilo nikakvog upozorenja, a bogami nisam primijetio ni da auto nešto drugačije radi
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 12:32   #62682
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nije ni Palmanova vise tak kak je nekad bila. Prosle godine cijene bile ko u ZGu u ducanima. Ove smo stali jer je zena htjela Foppapedretti dasku za peglanje
Ma McArthur mi je okej prvenstveno radi svega par ducana (Timberland, Tomy, Salomon, Columbia). Ostali su bonus pa ak si kaj nadjem super, ak ne nista.
Baš sam to htio napisati.

Imao sam tradiciju jedno 10 godina ići jednom godišnje u Palmanovu.

Prvih 3-4 godine smo dolazili doma s autom punim vrećica i ne potrošivši nešto previše novaca (naočale po 30EUR i slično).

Zadnjih 2 godine nisam ni bio, a 2 godine prije toga smo otišli dva puta u jedno par mjeseci, vratili se doma praznih ruku.

Igrom slučaja, moj stario bio nedugo s starom tamo, uzeo si neku TH jaknu za nekih 110EUR (kao veliki popust), i naletio na istu takvu za 600kn u Sv. Križu.

Malo je reći da je bio sretan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 15:45   #62683
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Pozdrav,


može i netko usporediti 1.5 TSI (150KS) i 1.5 T-GDI (159KS) motore? Ako je vozio jednog i drugog da kaže svoje dojmove...
divacic je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 15:55   #62684
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor divacic Pregled postova
Pozdrav,


može i netko usporediti 1.5 TSI (150KS) i 1.5 T-GDI (159KS) motore? Ako je vozio jednog i drugog da kaže svoje dojmove...
2.5 godine sam vozio 1.5 TSI u Golfu 7, i vozio sam 1.4 T-GDI (140ks) na test driveu.

TSI je odličan motor, jako sam zadovoljan bio s njim, tih, dobra potrošnja, živahan ako ga naučiš dobro šaltat (moj je manual bio).

1.4 T-GDI mi se isto svidio, a koliko vidim po reviewovima još je bolji nakon redizajna motora.

Kada sam ja birao, upravo sam ta dva motora gledao (Golf, i30, Ceed) i nakon proučavanja došao do zaključka da nema velikih razlika, ali je tada (prije redizajna od Koreanaca) TSI ipak bio bolji, rafiniraji, meni je TSI radio predivno, dok je od Kie isto dobro vukao, ali imao osjetniji turbo lag, i nekako mi se činilo da nemirnije radi.

1.5 TGDI u odnosu na stari navodno radi smirenije, manje troši, ali i nešto slabije vuče, dakle čini mi se da je sličniji 1.5 TSI i da vjerojatno nema prevelikih razlika.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 18:36   #62685
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Vozio oba, tj. vozim i dalje 1.5 TGDI (160KS) u xCeedu 2022 (redizajn).
Od TSI je u svim aspektima ugodniji, doduše moj je automatik (i TSI je bio), za manualca neznam jel ista razlika, ali kod ovih Kia je bolja u šaltanju, nema gubitka snage, u Sport modu šalta na visokim obrtajima (međugas), turbo lag je neprimjetan, u svih 7 brzina je jednako živahna, jako podsjeća na Alfe s rasponom snage u bilo kojoj brzini.
Ima nosač motora više (navodno, nisam provjeravao) koji je kriv za tiši rad, i praktički nepostojeće vibracije. U leru moraš dobro poslušat jel auto radi ili ne.

Potrošnja ... tu je negdje, sve ovisi o režimu vožnje. Nema neke ralzike između TSI i TDGI.
Moja nakon 10.000 km koliko je vozim (kupio s 0 km) ima sveukupni prosjek od sedam litara.
Svaki revervar goriva radim reset i vozim u skroz drugom režimu, testiram auto.
Npr put na more autoputom, pun auto, klima radi, prosjek brzine 120 km/h potrošnja 5 litara.
Kratke relacije gdje se ne stigne auto zgrijat (5 km na posao npr) potrošnja je osam litara.

Jednom sam išao od Zg do Krka tako da sam stajao sat i 10 minuta u koloni, prevalio 10 km u sat vremena, nakon toga prešao cca 100 km sa brzinom preko 200 km/h, ostatak držao 120 na tempomatu, dok sam tamo stigao potrošnja je bila 5.9 l.

Iskreno, nemam riječi za ovo što je Kia napravila, u praksi nema konkurencije, jer svi ostali iz iste klase imaju u prosjeku 10% slabije motore, sa istom ili većom potrošnjom, a skuplji su 30% i više.
Kia i dalje je u kategoriji najeftinijih auta, iako po kvaliteti materijala i završnom obradom su prestigli i premium marke.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 20:42   #62686
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Vozio oba, tj. vozim i dalje 1.5 TGDI (160KS) u xCeedu 2022 (redizajn).
Od TSI je u svim aspektima ugodniji, doduše moj je automatik (i TSI je bio), za manualca neznam jel ista razlika, ali kod ovih Kia je bolja u šaltanju, nema gubitka snage, u Sport modu šalta na visokim obrtajima (međugas), turbo lag je neprimjetan, u svih 7 brzina je jednako živahna, jako podsjeća na Alfe s rasponom snage u bilo kojoj brzini.
Ima nosač motora više (navodno, nisam provjeravao) koji je kriv za tiši rad, i praktički nepostojeće vibracije. U leru moraš dobro poslušat jel auto radi ili ne.

Potrošnja ... tu je negdje, sve ovisi o režimu vožnje. Nema neke ralzike između TSI i TDGI.
Moja nakon 10.000 km koliko je vozim (kupio s 0 km) ima sveukupni prosjek od sedam litara.
Svaki revervar goriva radim reset i vozim u skroz drugom režimu, testiram auto.
Npr put na more autoputom, pun auto, klima radi, prosjek brzine 120 km/h potrošnja 5 litara.
Kratke relacije gdje se ne stigne auto zgrijat (5 km na posao npr) potrošnja je osam litara.

Jednom sam išao od Zg do Krka tako da sam stajao sat i 10 minuta u koloni, prevalio 10 km u sat vremena, nakon toga prešao cca 100 km sa brzinom preko 200 km/h, ostatak držao 120 na tempomatu, dok sam tamo stigao potrošnja je bila 5.9 l.

Iskreno, nemam riječi za ovo što je Kia napravila, u praksi nema konkurencije, jer svi ostali iz iste klase imaju u prosjeku 10% slabije motore, sa istom ili većom potrošnjom, a skuplji su 30% i više.
Kia i dalje je u kategoriji najeftinijih auta, iako po kvaliteti materijala i završnom obradom su prestigli i premium marke.

Hvala na iscrpnosti. Pitam zato što mnogi kažu da je 1.5 tsi rafiniraniji, tiši i da bolje vuče.
A ja bih najradije uzeo i30, pa zato pitam.
divacic je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 05:36   #62687
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Nisam fan suvova ali ako bi razmišljao o kupovini nekoga to bi bio taj

https://www.toyota.hr/discover-toyot...Pf0sEprUirAlFg
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 06:50   #62688
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Neko je u veš mašini oprao RAV4 na previsokoj temperaturi pa se stisnuo.

Osobno bih volio da je više na Corollu, a manje na RAV4. Pogotovo sprijeda.

Očekivana cijena u DE je oko 35k.

btw, najavljena je Corolla Touring Sports u običnoj (1.8l, 140 KS) i GR verziji (2.0l, 196 KS).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 20.08.2022. u 06:56.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 08:33   #62689
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Automobili

Kad su već spomenzti novi SUVovi. Na moru u ulici je tjedan dana bila parkirana nova Alfa Tonale. Odlično izgleda

Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 12:00   #62690
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Zanimljivo da Tonalea uopće nema na službenim stranicama Alfe. U IT cijene počinju od 35,5k.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 12:11   #62691
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
U rujnu službeno dolazi u HR. Čovjek koji ga vozi radi u Emil Freyu pa je zato već na prometnicama
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 15:20   #62692
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
razmišljam o kupovini jednog od ova dolje dva modela:


https://www.njuskalo.hr/auti/dacia-d...oglas-38255908
https://www.njuskalo.hr/auti/dacia-d...oglas-38210892


nije loše za te pare, ha? poprilično mala kilometraža - ispod 140 000 km, nešto ko fol opremice i imaju ali za taj novac ne možemo očekivati brda i doline od najjeftnijeg SUV-a, na jednom od tih je obavljen nedavno i veliki servis... na jeftinijem onom, taj ima i središnji naslon za ruku, šest brzina šta je do jaja, 100 konja (a slabiji 1.5 dci vozim na starom meganu, i šta god da je sve porikavalo, samo taj motor koji ima 406 000 km još nije riknuo )... jedino šta me malo muči je njihova dob... još malo i oni su desetogodišnjaci, je li to nekakav razlog za brigu? p.s. oba auta imaju i servisnu knjižicu
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 16:05   #62693
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
A jbga, sa 10+ godisnjakom moras biti spreman na sve, pogotovo s dizelasem. Veliki servis si obavezan napraviti neovisno o kilometrazi (ako nije radjen), potencijalno sve gumeno pocne stariti/pucati pa pripaziti na to isto (od cijevi do selena i manzetni), amortizeri su isto pred krajem zivota ako nisu nikad mijenjani. To bi pogotovo stavio kao prioritet jer je taj auto divokoza i ne zelis iznenadjenja kod naglih skretanja. To su vise manje stvari koje uvijek imas na umu kod starih auta pod uvjetom da je sve oke s motorom, injektorima, da su servisi uredni na daj boze kracim intervalima...

Pogotovo ako je auto iz RAC-a ili leasinga, tada bi sve dvaput provjerio.

Prosao sam sve navedeno, pa i vise (ne zelim te plasiti ), takodjer na 9+ god starom dizelasu. Samo sam ga tada kupio o privatne osobe za masu manje para.

Meni je zapravo ludo kako je trziste otislo u klinac i taj Duster sada vrijedi 10t eura.

A i te servisne knjizice su cesto lakrdija. Odrzavan 5+ godina po servisima, a kemijska identicne boje, pecat isti i ne gubi otisak, rukopis isti. Pazi na to. Klasicna soderaska spika sa servisnim knjizicama.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 16:06   #62694
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Godine jedino doprinose pojavi hrđe. Ako su održavani, i sve je kako piše, zašto ne.

Osobno, da trebam suF, dizlo, i u đepu 10000eu, gledal bih vjerojatno ovo

https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai...oglas-37835131
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 20:52   #62695
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Ima ko prijedlog odvjetnika koji se bavi naplatom osiguranja? Pogodili me na semaforu u guzu, lik ureno priznao no osiguranje se kilavi.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 22:00   #62696
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Malo egzota sa St cesta i trotoara








Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 22:05   #62697
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor divacic Pregled postova
Hvala na iscrpnosti. Pitam zato što mnogi kažu da je 1.5 tsi rafiniraniji, tiši i da bolje vuče.
A ja bih najradije uzeo i30, pa zato pitam.
Ne kuzim obo sto kolega gore lrica da su razlike ogromne.

Ja sam isto fan korejskih turbaka jer kad sam gledao su bili jedini uz VW da imaju dobre 4 cilindricne turbake benzince. I svidjela mi se i ta starija verzija.

Ali meni je 1.5 TSI radio iznimno tiho i rafinirano i malo trosio. Dapace skoro nesto manje sto mi sad trosi Alfa 2.2jtd 210ks...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Kad su već spomenzti novi SUVovi. Na moru u ulici je tjedan dana bila parkirana nova Alfa Tonale. Odlično izgleda

Prekrasan. Moram Giuliu prefarbat u ovu boju.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 21.08.2022. u 07:40.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 22:41   #62698
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Jep, boja je mrak. Nisam fan zelene ali ova njihova vrhunski izgleda
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 23:24   #62699
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Nemoj mi reći da italijan zna zamiješati oku ugodnu boju
Po Splitu se vozi jedna Giulietta u Misano Blu boji, auto totalno drugačije djeluje
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 00:06   #62700
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
razmišljam o kupovini jednog od ova dolje dva modela:


https://www.njuskalo.hr/auti/dacia-d...oglas-38255908
https://www.njuskalo.hr/auti/dacia-d...oglas-38210892


nije loše za te pare, ha? poprilično mala kilometraža - ispod 140 000 km, nešto ko fol opremice i imaju ali za taj novac ne možemo očekivati brda i doline od najjeftnijeg SUV-a,
Strava mi je da skoro 10 godina star Duster sad kosta 10000EUR.
U svakom slucaju, povedi iskusnijeg mehanicara sa sobom, moguci su svakojaki problemi, a moguce je da je sve perfektno. Ali svakako ne ocekuj da ces proci bez dodatnih ulaganja nakon kupnje.
Inovator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na