Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2022., 17:18   #11431
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Ne uspijevam doci do tog podatka pa cemo zakljuciti da nema tu podrsku. Mozes se probati zagledati u 3.5mm rupu ili je nekako osvjetliti pa usporedi s nekim drugim uredjajem.

Ako su ti svi driveri uredno instalirani i imas podrsku, trebao bi imati opticki izlaz u postavkama zvuka.

Na CC Audiju mi je unutar 3.5mm jacka svjetlilo crveno svjetlo kada ga ukljucim, mozda je tako i na laptopima.

Nekako si ipak mislim da nema tu podrsku, cim se nigdje ne hvale time :/
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2022., 11:37   #11432
Jeremija8
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2020
Lokacija: Behind
Postovi: 41
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ne uspijevam doci do tog podatka pa cemo zakljuciti da nema tu podrsku. Mozes se probati zagledati u 3.5mm rupu ili je nekako osvjetliti pa usporedi s nekim drugim uredjajem.

Ako su ti svi driveri uredno instalirani i imas podrsku, trebao bi imati opticki izlaz u postavkama zvuka.

Na CC Audiju mi je unutar 3.5mm jacka svjetlilo crveno svjetlo kada ga ukljucim, mozda je tako i na laptopima.

Nekako si ipak mislim da nema tu podrsku, cim se nigdje ne hvale time :/

Nema, well dac it is.

E sad, @trbonja je predložio Topping D10, a vidim da je na akciji L30 - 100kn više nije neka drama ako je zbilja bolji uređaj.
Jeremija8 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2022., 12:45   #11433
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
L30 nije DAC, nego pojačalo za slušalice.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2022., 13:02   #11434
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
D10s bi trebao biti ok za tvoje potrebe. D10b ima balansirane izlaze koji ti realno (sada) ne trebaju i ako se odlucis na njega, provjeri mozes li te izlaze koristiti za nebalansiranu vezu. Cisto da ne gubis output kad ga vec placas.

Ne znam koliko ces osjetiti promjene na zvuku jer ovisi o masu faktora. Najbitnije da ces moci kvalitetno iskoristiti te zvucnike
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2022., 14:44   #11435
Jeremija8
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2020
Lokacija: Behind
Postovi: 41
Hvala svima na pomoći. D10s ću potražiti gdje ima najjeftinije i naručiti.

Javim dojmove kad stigne i kad spojim. Ako ne javim znači da razliku nisam ni čuo
Jeremija8 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 12:21   #11436
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Ne znam uklapa li se Sonos u HiFi temu, ali vjerojatno će netko znati. Ulovio sam 2x Play1 i 1x Play3 i Bridge za smiješnu cijenu. Naravno, nisam imao puno vremena za razmišljanje pa mi je prvo palo na pamet napraviti surround s njima. Imam 2.0 Edifier set spojen optikom na TV.
Jel ima načina da od Play3 napravim centralni, a od Play1 stražnje satelite s ovim što trenutno imam ili treba još nešto kupiti. Pretpostavljam da mi treba nešto što dobiva signal od TV-a, ali što?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 12:39   #11437
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Treba ti nekakav Dolby Digital/DTS dekoder koji će uzeti 5.1 signal s optike (ili više s HDMI preko ARC-a), dekodirati ga i onda na njega spojiš sve te zvučnike. Dekoder mora imati i pretpojačalo da možeš kontrolirati glasnoću. Ali osim punih receivera s pojačalima (koja ti ne trebaš jer su sve aktivno zvučnici), nisam našao takav uređaj jeftino...
Neke televizije ne čitaju DTS pa nisu poželjni izvor zvuka za kvalitetnije formate, tako da ovisi i koji player koristiš.
Meni osobno bi to bilo previše gnjavaže i previše uređaja, a ne znam da li se Sonos može povezati žicom. Nisam siguran da odgovarajući uređaj koji kombinira žične i bežične zvučnike odjednom uopće postoji.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 12:49   #11438
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Hi-Fi

Slažem se, prekomplicirano.
I Play3 i Play1 imaju samo Ethernet na sebi od konektora, tako da će izgleda završiti raspoređeni svaki u jednoj sobi i nek streamaju s Deezera.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 21:22   #11439
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Dali netko zna dali mogu spojit AE1 zvucnike na tv lg cx? Koji kabel bi trebao?
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 22:28   #11440
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
3.5mm na RCA (to brijem cak mozes kupiti i kao gotov kabel)

ili

Toslink na DAC pa iz njega na RCA.
Tu treba kupiti DAC koji ima Toslink input i RCA ili XLR output. DAC-evi koji imaju XLR balansirane outpute su malo skuplji. Ako gledas RCA output, baci oko na Topping E30 DAC. Ja ga koristim za Toslink i USB inpute i to saljem na BX5D2 monitore koji isto primaju samo XLR i TRS.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 16:34   #11441
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Moze link.. nisam previse strucan oko toga..
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 17:07   #11442
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Prva varijanta je kabel kao ovaj:
https://www.chipoteka.hr/kabel-35mm-...ter-7500002026
3.5mm jack ide u tv, chinch/rca krajevi idu u svaki zvucnik.


Druga opcija je toslink kabel:
https://www.chipoteka.hr/kabel-optic...ter-7500002002

+ dac e30:
https://hd-multimedia.com/trgovina/topping-e30/

+ obostrani rca kabel koji ide iz dac-a u zvucnike:
https://www.chipoteka.hr/kabel-chinc...ter-8080505171


Ono sto moram naglasiti kod kupovine rca kabela kod prve varijante, pazi da mozes dovoljno rasiriti rca krajeve kabela da stignes do zvucnika lijevo i desno. Neki kablovi nemaju opciju da rascijepis kabel za lijevi i desni zvucnik.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 09:14   #11443
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Mislim da tu nemaš što tražiti s opcijom 1 ako uzmemo u obzir da imaš vrhunske zvučnike.

DAC u TV-u i posljedično kvaliteta zvuka preko tog 3,5mm izlaza je vjv kriminalna. Zato samo optical i na DAC.

Ja bi samo dodao da se kod istog setupa izbjegavaju ti nezaštićeni RCA kablovi, iako su ok za prvu ruku. Na Aliju imaš odlicnih kablova za siću. Tipa:

HRK 109.79 29%OFF | HIFI 1m,1.5m,2m,3m,5m HIFI 2 Phono RCA to Twin Phono Cable stereo audio cable 2 RCA male to 2 RCA male Audio stereo cable
https://a.aliexpress.com/_msLWzfO
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 09:42   #11444
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Takodjer mi je draza druga opcija zbog toga jer nema neki krs od opreme, jedino sto trazi dodatno ulaganje. Prva opcija je li-la. Ako ima dosta srece, nece cuti ground loop ili razne smetnje. Prva opcija je samo budget opcija.

Btw to su oni kablovi na koje mu zelim skrenuti pozornost da se ne zezne - ne moze ih razvuci/rascijepiti lijevo i desno prema zvucnicima. To su valjda interkonekt kablovi. Za zvucnike mu je imho najbolje ici na odvojene kablove za lijevi i desni kanal, npr ovako nesto (imam ih doma). Dolaze kao "spojeni" par, ali ih mozes "rascijepiti" po punoj duzini:
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B00FQK332G

Vizualni primjer: tv ti je na sredini komode. Stavis dac na sredinu ispod tva, a zvucnici su ti ~1m lijevo i desno od dac-a/tv-a.

Kod mene je dac 1,5m lijevo od tv-a, pa mi je idealno uzeti dvije duzine kabela za lijevi i desni zvucnik - 1m za lijevi i 3m za desni.

Valjda nisam zakomplicirao, jbga, vec sam se zahebao s kupovinom RCA stereo kablova
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 22:12   #11445
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Ako uzmem NAD m10 V2 koji ima hdmi eARC i ukljucim ga u TV eARC port da li onda svaki drugi "obični" hdmi koji ukljucim u tv (u mom slučaju PC i PS5) šalje audio nazad u m10 ili sam ja pomješao kako taj ARC radi?

Znam da nije baš hi-fi tema ali dvokanalno je pojačalo pa ono ne znam gdje drugdje da postavim
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 23:21   #11446
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Da, sve sto kopcas na tv salje zvuk u m10.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 11:04   #11447
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
https://www.theabsolutesound.com/art...etwork-switch/

Moram priznat da je prosjecni ravnozemljaski antivakserski maslinar apsolutni amater za imbecilnost ovog lika. Fascinantno!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 11:12   #11448
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
https://www.theabsolutesound.com/art...etwork-switch/

Moram priznat da je prosjecni ravnozemljaski antivakserski maslinar apsolutni amater za imbecilnost ovog lika. Fascinantno!
Ko što je u 80-im na 8-bitnim računalima bio popularan program "Političar" koji je random slagao dosadne samoupravne fraze u naizgled smislen govor, mislim da bi se apsolutno ista stvar mogla napraviti i za audio reviewe..."širina pozornice", "prozračni visoki", "definiranost detalja"...
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 12:59   #11449
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ko što je u 80-im na 8-bitnim računalima bio popularan program "Političar" koji je random slagao dosadne samoupravne fraze u naizgled smislen govor, mislim da bi se apsolutno ista stvar mogla napraviti i za audio reviewe..."širina pozornice", "prozračni visoki", "definiranost detalja"...
Ne, ne, ne… uopce ne pricam o tome.

Apsolutno je OK da se tebi ne svidja vrhunsko vino, koje je karakteristikama vrhunsko, ali tebi orgnanolepticki nije sjelo. Pa tako i kod zvuka, eto, nije ti dovoljno siroko/duboko/meko/sljubljeno… Stogod.

Ali biti moronoid i objaviti pricu o switchu (ili bilo kojem mreznom aparatusu) koji osigurava precizan zvuk… To stvarno moras biti debil. Ne moras znati nista o tome zasto nema dvije faktogtafske istine u njegovom ekspozeu, ali onda hej - ni ja ne recenziram svemirske brodove jer se bas me kuzim u njih, jelte… Jer imati toliko fundamentalno nepoznavanje teme i onda laprdati; stvarno postaje tuzno, cak i za tak kemtrejls-ljudireptili soj…
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 13:30   #11450
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ne, ne, ne… uopce ne pricam o tome.

Apsolutno je OK da se tebi ne svidja vrhunsko vino, koje je karakteristikama vrhunsko, ali tebi orgnanolepticki nije sjelo. Pa tako i kod zvuka, eto, nije ti dovoljno siroko/duboko/meko/sljubljeno… Stogod.

Ali biti moronoid i objaviti pricu o switchu (ili bilo kojem mreznom aparatusu) koji osigurava precizan zvuk… To stvarno moras biti debil. Ne moras znati nista o tome zasto nema dvije faktogtafske istine u njegovom ekspozeu, ali onda hej - ni ja ne recenziram svemirske brodove jer se bas me kuzim u njih, jelte… Jer imati toliko fundamentalno nepoznavanje teme i onda laprdati; stvarno postaje tuzno, cak i za tak kemtrejls-ljudireptili soj…
Ma mislio sam na objašnjavanje uticaja audio-switcha ili 20 kila teškog strujnog kabela gore navedenim pojmovima (što možeš vidit na stranicama proizvođača gdje kupci navedenog switcha svi odreda vide širu stereo sliku, bolje basove itd)

Inače, gornji switch nije ni izbliza vrhunac ludila, evo ti jedan još bolji

https://www.tomshardware.com/news/et...or-audiophiles

i ludi review dotičnog

https://positive-feedback.com/review...et-switch-uef/


Edit: da malo pojasnim ono oko standardnih epiteta svakog pravog audioreviewera, evo ti kako izgleda test obični vs "audio" SSD:

"TLC mode: It sounds like background music, no features and powerless, everything is flattened, lacks extension and density.

pSLC mode: There is a special natural feeling, it becomes more smooth and calm, the thickness is slightly increased, and overall it is more resistant to hearing but still slightly dry."


https://audiophilestyle.com/forums/t...iles/#Comments

Zadnje izmijenjeno od: segregator. 31.08.2022. u 14:29.
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 18:18   #11451
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Edit: da malo pojasnim ono oko standardnih epiteta svakog pravog audioreviewera, evo ti kako izgleda test obični vs "audio" SSD:

"TLC mode: It sounds like background music, no features and powerless, everything is flattened, lacks extension and density.

pSLC mode: There is a special natural feeling, it becomes more smooth and calm, the thickness is slightly increased, and overall it is more resistant to hearing but still slightly dry."


https://audiophilestyle.com/forums/t...iles/#Comments
Frajer koji to lifra se zove "darkforce". Username checks out.

Jasno je da svaka roba ima svog kupca, ali zaista iskreno zelim vjerovati da ekipa koja proizvodi te komponente nije nista vise nego vrhunski scameri sa zelucom za hranjenje tesko bolesne ekipe... Odvojio sam 90 sekundi zivota na random komentare s ovog foruma kojeg si poslao i ono... wow. I can't even.

PS hoce netko samnom u biznis RAM drivea na kojima ce ekipa drzati MP3-ce? Realno, mislim da ubijamo ovaj SSD, CAPEX-a nema... No brainer. Ili sam se kasno dosjetio?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 23:37   #11452
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Hi-Fi

Dugo govorim da HiFi više odavno nije HiFi. To bi trebalo značiti visoku vjernost reprodukcije što “HiFi” oprema već dugi niz godina definitivno nije, čast iznimkama. Prošla su vremena kada je Pioneer pojačalo od 200$USD na ABX testu zvučalo kao high end koji je koštao red veličine više.

Komponente se proizvode tako da namjerno mijenjaju zvuk kako bi ribe koje su zagrizle HiFi udicu imale razloga kupiti neku drugu komponentu.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 16:06   #11453
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Naim Mu-so Qb 2nd Generation
Jel ko upoznat s modelom ili ga je imao priliku cuti.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 16:14   #11454
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor rap_4_life Pregled postova
Naim Mu-so Qb 2nd Generation
Jel ko upoznat s modelom ili ga je imao priliku cuti.
Imam ja doma vec godinu dana... Odlicna stvarcica, jako sam zadovoljan i kako svira i kolko je jednostavan za koristenje i definitivno izgledom!

S obzirom da je u dnevnom boravku i da ga koriste zena i djeca, vecinu vremena se slusa internet radio i pusta se mjuza sa CD playera (optikom spojeno, klinac je sa 4 godine naucio sta treba stisnut da krene svirka)... Slozen je da se pali ujutro tako da nas lagano krene buditi taman da mozemo doruckovati prije odlaska u vrtic...

Naim app na mobu je jako jednostavan za koristenje...

Ima wife approved certifikat, sto je najbitnije od svega...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 06:41   #11455
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,059
Prozujao mi je 2.5in viskotonac na bookshelf zvučniku pa bih molio preporuku za neki EU/ebay/ali dućan koji drži takve stvarčice.
Zahvaljujem.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 07:12   #11456
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Imam ja doma vec godinu dana... Odlicna stvarcica, jako sam zadovoljan i kako svira i kolko je jednostavan za koristenje i definitivno izgledom!

S obzirom da je u dnevnom boravku i da ga koriste zena i djeca, vecinu vremena se slusa internet radio i pusta se mjuza sa CD playera (optikom spojeno, klinac je sa 4 godine naucio sta treba stisnut da krene svirka)... Slozen je da se pali ujutro tako da nas lagano krene buditi taman da mozemo doruckovati prije odlaska u vrtic...

Naim app na mobu je jako jednostavan za koristenje...

Ima wife approved certifikat, sto je najbitnije od svega...

Super hvala za info ipak je to nekakvih 7000kn a ode u Splitu ga nemam gdje cut uzivo.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 07:51   #11457
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 133
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Prozujao mi je 2.5in viskotonac na bookshelf zvučniku pa bih molio preporuku za neki EU/ebay/ali dućan koji drži takve stvarčice.
Zahvaljujem.
Ovo je odprilike trebam gumu za autu. Koji zvucnik, model.....
markotornic je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 10:22   #11458
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,059
Citiraj:
Autor markotornic Pregled postova
Ovo je odprilike trebam gumu za autu. Koji zvucnik, model.....
https://www.hifidatabase.com/Tannoy_...mXR-M_5235.php

65mm promjer visokotonca
kopija je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2022., 11:02   #11459
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Hmmm, znam još jedan Tannoy M1 sa izgorena oba visokotonca, tamo isto negdje 2000...
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 07:36   #11460
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Prije nego sto kupim Naim Mu-so Qb 2nd Generation,

jel imate preporuku za home setup (dnevni boravak cca 30m2) 8000-9000kn.

Streamao bi Tidal.

Unaprijed hvala

Zadnje izmijenjeno od: rap_4_life. 21.09.2022. u 07:41.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na