Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2022., 20:25   #4321
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 669
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Tebi panika za 50+ stupnjeva?

Sent from my motorola edge using Tapatalk
Nope, nego mi idle ide do 60-70°C nakon svježe paste, minimalno je oko 51°C. Sad kad je malo zahladilo je gornji idle limit oko 50°C, što je previše za hladnjak poput AF 34.

Sa nečim malo jačim upaljenim, ide do 89.5°C i onda nabaci nekakav throttle pretpostavljam. U BIOSu sam namjestio malo agresivniji curve di ide na 100% na 75°C.

Jebiga, prednost tihog kućišta
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Aerocool Cylon oku ugodan šrot
-Corsair Vengeance 550m
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2022., 21:44   #4322
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,394
U tom slucaju, nece te spasiti kuciste, nego bolji hladnjak. Manje zlo. Zracni Scythe Fuma 2 drzi 5950X u normali ili se baci na vodeno, neki Arctic 340/360.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2022., 21:52   #4323
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 669
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
U tom slucaju, nece te spasiti kuciste, nego bolji hladnjak. Manje zlo. Zracni Scythe Fuma 2 drzi 5950X u normali ili se baci na vodeno, neki Arctic 340/360.
Ma gledao sam bolji hladnjak al već je i ovaj teško montirati u kućište, veći nema šanse - a vodeno ne stane, kućište nema mjesto za radijator. Hladnjak bi trebao držat i kakvog R7/i7 relativno okej bez kloka, a ne se davit na 3600 stock. Mislim da bu trebao oboje gurat, al šta je tu je.
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Aerocool Cylon oku ugodan šrot
-Corsair Vengeance 550m
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2022., 02:53   #4324
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Znam da je iz prastarog doba, ali dobar moj stari Obsidian i SB:

idle

load
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2022., 07:52   #4325
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor DragonSlayer Pregled postova
Ma gledao sam bolji hladnjak al već je i ovaj teško montirati u kućište, veći nema šanse - a vodeno ne stane, kućište nema mjesto za radijator. Hladnjak bi trebao držat i kakvog R7/i7 relativno okej bez kloka, a ne se davit na 3600 stock. Mislim da bu trebao oboje gurat, al šta je tu je.

Imam 3700X i hladi ga Scythe Fuma 2 u Fractal Define R5.
Jednostavna montaža, dobro hladi i neznaš da radi (vrlo tih)
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 15:48   #4326
Zvonimir_s
Premium
Moj komp
 
Zvonimir_s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 374
pozdrav,
uzeo bih neko prozračno kuciste koje imad bar 4-5 utora za HD..po mogućnosti da se lakše mjenjaju, no nije uvjet.

Sve koje gledam su 2 ili 3 diska...
Zvonimir_s je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 20:25   #4327
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Uzeo Bitfenix Dawn TG. 220 je stvarno široko za takvu vrstu kučista. Kvalitetno jeste, ali prozračno ne baš. Za proc i ostatak ok, ali temp grafe nije pala ni 1°C u odnosu na jedno staro obično Lcpower kučište. Izgleda da za pravu prozračnost nije bitna cijena ( ovo nije baš jeftino kučište ) nego baš način izrade. Za hlađenje grafičke, nema druge do prednjeg grilla koja uzima zrak i baca direkt na grafu. Ovo kučiste ima bočne i donje grillove, izgleda da nije dovoljno za malo topliju grafičku pa treba pojačat msi afterburner. Inače , kučište je prostrano, uedno od najširih do 1000kn (220mm) Morat ću probat gore navedeno fractal g, meshify c možda i slično.



Citiraj:
Autor DragonSlayer Pregled postova
Ma gledao sam bolji hladnjak al već je i ovaj teško montirati u kućište, veći nema šanse - a vodeno ne stane, kućište nema mjesto za radijator. Hladnjak bi trebao držat i kakvog R7/i7 relativno okej bez kloka, a ne se davit na 3600 stock. Mislim da bu trebao oboje gurat, al šta je tu je.
Meni je deepcool 400 v2 hladio 3600 u lcpower 100kn kučištu bez problema i na stocku i na idleu. (Ne bas ekstra u nekom ludom testu, mislim na gaming i obican rad na racunalu). Čudno da ti taj hladnjak ne hladi bolje taj proc ali uvijek imas boljih hladnjaka kao što kaže čiča Nino i nemaš puno izbora.

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 04.06.2022. u 21:20.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 21:18   #4328
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
E ovo je airflow, samo 2 venta na kucistu al su temperature na razini test bencha, tu mislim sa zatvorenom stranicom i prednjom maskom...

FD Torrent Compact
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20220525_095435.jpg‎
Views:	287
Size:	2.08 MB
ID:	25198  
ansha je online   Reply With Quote
Staro 04.06.2022., 23:55   #4329
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
E ovo je airflow, samo 2 venta na kucistu al su temperature na razini test bencha, tu mislim sa zatvorenom stranicom i prednjom maskom...

FD Torrent Compact

Ja planiram kupiti Torrent Compact da zanimjenim Focus G.


Kakva je kvaliteta izrade kučišta?

Jesi imao problem s cable managementom?
__________________

Daten je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2022., 00:52   #4330
Zvonimir_s
Premium
Moj komp
 
Zvonimir_s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Uzeo Bitfenix Dawn TG. 220 je stvarno široko za takvu vrstu kučista. Kvalitetno jeste, ali prozračno ne baš. Za proc i ostatak ok, ali temp grafe nije pala ni 1°C u odnosu na jedno staro obično Lcpower kučište. Izgleda da za pravu prozračnost nije bitna cijena ( ovo nije baš jeftino kučište ) nego baš način izrade. Za hlađenje grafičke, nema druge do prednjeg grilla koja uzima zrak i baca direkt na grafu. Ovo kučiste ima bočne i donje grillove, izgleda da nije dovoljno za malo topliju grafičku pa treba pojačat msi afterburner. Inače , kučište je prostrano, uedno od najširih do 1000kn (220mm) Morat ću probat gore navedeno fractal g, meshify c možda i slično.
uf..700-800 kn i nije dobro...
fora izgleda..moram priznati..

znači gledam s ventilatorima uspod graficke na dnu kučišta ili?
Zvonimir_s je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2022., 00:53   #4331
Zvonimir_s
Premium
Moj komp
 
Zvonimir_s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 374
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
E ovo je airflow, samo 2 venta na kucistu al su temperature na razini test bencha, tu mislim sa zatvorenom stranicom i prednjom maskom...

FD Torrent Compact
koje je to?
Zvonimir_s je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2022., 01:07   #4332
leonardo
Premium
 
leonardo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere
Postovi: 284
ansha, dvije opcije: za bolji protok generalno (i malo manje prašine unutar napajanja, https://youtu.be/dLX54ounENY?t=266, edit: sorry tek sad vidim da su napajanje stavili na mjesto da mu nebi bilo hladno ) skini ili za bolji protok samo prema nazad možeš pokriti taj donji filter zato jer ćeš prašinu brisati samo sa unutarnje strane mrežice.

Zadnje izmijenjeno od: leonardo. 05.06.2022. u 01:20.
leonardo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2022., 01:14   #4333
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Citiraj:
Autor Zvonimir_s Pregled postova
uf..700-800 kn i nije dobro... fora izgleda..moram priznati..
Kućište je pećnica, a Gamers Nexus Heavy Metal Steve je u nekoliko navrata BitFenix imal na tapeti, baš radi sfušanog dizajna. Ovaj model ima samo mali perforirani dio s prednje lijeve strane, dok je sve ostalo zatvoreno kaljenim staklom/plastikom.

Oklop za napajanje se brine da vrlo malo potencijalno hladnog zraka s dna jedva dopire do grafičke. Jedino da se perforirani krovni dio iskoristi za uvlačenje zraka, pa onda donekle složi kakav takav protok do grafičke.

Ili se prednja plastična maska kompletno makne skupa s filterom za prašinu i onda grafička ima fini protok friškog zraka.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 05.06.2022. u 01:22.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2022., 00:50   #4334
ampeg
Premium
 
ampeg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 178
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Koje kućište bi bilo nekakav konkretni upgrade na Corsair Obsidian 750D Airflow edition?
Šta fali tom kućištu? Ima ok recenzije po YouTube-u
__________________
grrr
ampeg je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2022., 00:02   #4335
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Kakvo je kučište BIT FORCE SHADOW TG-2, MIDI, ATX, window, crno obzirom na airflow? Ima li netko da napiše preporuku?
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2022., 06:57   #4336
Chainvelocity
Registered User
Moj komp
 
Chainvelocity's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Belišće
Postovi: 54
Chainvelocity je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 23:40   #4337
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Da ne otvaram baš novu temu za ovo - preporuka za 120mm RGB vent koji bih mogao spojiti na Antec NX 600 ali da se može uštekat u onaj njegov modul za ventove, tj da onda svijetli isto ko i ostali ventovi. Zadnji ispusni želim promijeniti, poprilično je glasniji od ovih prednjih.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 08:40   #4338
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Pozdrav svima,


molim za preporuku kucista. Slazem si racunalo, ne gameing vec za svakodnevnu upotrebu. Interent i Office alati, neki 4k film i to je to. Mozda neka nezahtjevna igrica ali mozda. Bitno mi je da je sto tise jer ce biti u dnevnom boravku pa bih htio da ga ne cujem dok radi. Prije je na stolu bio iMac i to je bio vrh. Nisam ga ugasio 10 godina. Sjedim na fotelji, glava pored njega na metar i ne cujes ga da radi. Sada krecem u sastavljanje windows pc i ide na mjesto tog iMaca i htio bih sto tise radni komp. A sto se tice cjene...ne znam ni sam. Dajte par prijedloga pa nesto izaberem...gledam naravno da ako ne moram da ne trosim puno novac a opet znam da za 300kn necu kupiti to sto trazim. Znam da se mora platiti ako hoces neke stvari. Znam da se prije pricalo o MS Black Widow kucistu ali njega nema vise za nabaviti. Navodno je bilo dosta tiho.

Hvala svima.

Zadnje izmijenjeno od: dxdandy. 27.10.2022. u 10:16.
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 09:42   #4339
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,394
Ovo ti je tema za kucista, samo kucista, pa imas podforum konfiguracije pa tamo rokaj upit, ovisno o budzetu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 10:28   #4340
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Drug pa i pitao sam za kuciste, za preporuku tihog kucista. Ne za konfiguraciju. Samo sam dao info sta sam do sada koristio i gdje bih ga i za sta koristio da dam dovoljno informacija kako bih dobio sto bolji odgovor.
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 11:13   #4341
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Ja planiram kupiti Torrent Compact da zanimjenim Focus G.


Kakva je kvaliteta izrade kučišta?

Jesi imao problem s cable managementom?
Takodjer se mislim uzeti.
Jesi uzeo na kraju?
Ili kolega da baci koju rijec vise pls 😁

Ovdje se spominje problem sa "riser" kabelom, ne znam na sto misli, ali govori da se zna zapaliti:/

https://youtu.be/oGBQcYvsgFM

EDIT: vidim dosta zalbi oko cable managementa, i opcenito logike . Mislim da cu odustati:/

https://youtu.be/V-hjp_XhicE

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 27.10.2022. u 14:01.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 11:33   #4342
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
Pozdrav svima,


molim za preporuku kucista. Slazem si racunalo, ne gameing vec za svakodnevnu upotrebu. Interent i Office alati, neki 4k film i to je to. Mozda neka nezahtjevna igrica ali mozda. Bitno mi je da je sto tise jer ce biti u dnevnom boravku pa bih htio da ga ne cujem dok radi. Prije je na stolu bio iMac i to je bio vrh. Nisam ga ugasio 10 godina. Sjedim na fotelji, glava pored njega na metar i ne cujes ga da radi. Sada krecem u sastavljanje windows pc i ide na mjesto tog iMaca i htio bih sto tise radni komp. A sto se tice cjene...ne znam ni sam. Dajte par prijedloga pa nesto izaberem...gledam naravno da ako ne moram da ne trosim puno novac a opet znam da za 300kn necu kupiti to sto trazim. Znam da se mora platiti ako hoces neke stvari. Znam da se prije pricalo o MS Black Widow kucistu ali njega nema vise za nabaviti. Navodno je bilo dosta tiho.

Hvala svima.
S Fractal Define ne možeš fulat, sedminca ti je inače top, samo je cijena 200EUR.

Corsair Carbide Series 100R Silent Edition Quiet ti je nekih 600kn, isto dobro kućište.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 12:27   #4343
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Za tih 300 kn ti ne možeš kupiti pošteno kvalitetno i tiho kućište. Eventualno neko polovno, ali opet ne za tih 300 kn već više.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 12:44   #4344
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,394
Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
Drug pa i pitao sam za kuciste, za preporuku tihog kucista. Ne za konfiguraciju. Samo sam dao info sta sam do sada koristio i gdje bih ga i za sta koristio da dam dovoljno informacija kako bih dobio sto bolji odgovor.
Ma jasno, ja skuzio za cijeli komp.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 12:54   #4345
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Za tih 300 kn ti ne možeš kupiti pošteno kvalitetno i tiho kućište. Eventualno neko polovno, ali opet ne za tih 300 kn već više.

Ma nisam ja ni rekao da zelim za 300kn kupiti vec da znam da se ne moze kupiti dobro i tiho za te pare. Cuj imam ja jedno antecovo kuciste. Kupio ga prije cca 15g. Jedva ga nosis koliko je tesko. Lakirano kao da je auto a ne kuciste za komp. Platio ga cca 1000kn. Ne sjecam se vise koliko tocno ali nije bila đaba. Samo sada si zelim neko drgo uzeti i da je crno. Ovo trenutno vec jako dugo samo stoji i skluplja prasinu. Inace izgleda kao novo. Valjda se do 100€ moze naci vec nesto oko. Sa izoliranim stranicama da bude tiho. Ne treba mi performance kuciste vec tiho. Ili to ne ide jedno bez drugoga. Malo sam ispao iz segmenta sastavljanja i upgrade racunala svako malo od kako sam si kupio iMac. Imas ga i ono radi i ne cujes ga ali sada moram ici na ovu platformu i sada potraga.


Hvala

Zadnje izmijenjeno od: dxdandy. 27.10.2022. u 13:47.
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 14:10   #4346
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
Znam da je iz prastarog doba, ali dobar moj stari Obsidian i SB:




Jaoo, 800D. Koliko sam para roknuo na to kad je izasao. Mislim da sam ga prvi uvezao kod nas 😁
Od onda i imam Corsair logo za profilnu, toliko mi je bio napet 😁


Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 27.10.2022. u 18:47.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 15:16   #4347
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
800D je bila mrcina od kućišta. Pun q ljudi je slinilo za njime, uključujući i mene.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 17:31   #4348
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Da da. I prvo vodeno sam stavio u njega. H50 mislim da se zvalo. To je bilo čudo onda.
A bogami i danas lijepo izgleda.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 17:43   #4349
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
Pozdrav svima,


molim za preporuku kucista. Slazem si racunalo, ne gameing vec za svakodnevnu upotrebu. Interent i Office alati, neki 4k film i to je to. Mozda neka nezahtjevna igrica ali mozda. Bitno mi je da je sto tise jer ce biti u dnevnom boravku pa bih htio da ga ne cujem dok radi. Prije je na stolu bio iMac i to je bio vrh. Nisam ga ugasio 10 godina. Sjedim na fotelji, glava pored njega na metar i ne cujes ga da radi. Sada krecem u sastavljanje windows pc i ide na mjesto tog iMaca i htio bih sto tise radni komp. A sto se tice cjene...ne znam ni sam. Dajte par prijedloga pa nesto izaberem...gledam naravno da ako ne moram da ne trosim puno novac a opet znam da za 300kn necu kupiti to sto trazim. Znam da se mora platiti ako hoces neke stvari. Znam da se prije pricalo o MS Black Widow kucistu ali njega nema vise za nabaviti. Navodno je bilo dosta tiho.

Hvala svima.
Ja bih ti preporučio ovo:
Be quiet! Pure Base 600

https://www.adm.hr/be-quiet-pure-bas...70488/product/

Imaš ovdje malo detaljnije:
https://www.gamersnexus.net/hwreview...0it%20at%20all.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2022., 10:21   #4350
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kućište je jedna od komponenti, uz napajanje i monitor, na kojoj ne treba štedjeti novce.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na