Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2023., 21:28   #8791
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Prejebeno, neznam šta je luđe.
mozda broj 3.? Pogledaj
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 05:23   #8792
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
mozda broj 3.? Pogledaj

Nisam upućen u FTX problematiku pa su mi to španska sela.
Nego, što bi bilo uzrok ovom:
Citiraj:
4. Tijekom vikenda je otvoren drugi najveći broj adresa u $BTC povijesti.
Anyway, nastavi nas obavještavat, koristan info.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 21:21   #8793
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2023., 10:51   #8794
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Šta ima novo u kriptu [18.09.2023.]

1. Base je jučer imao više transakcija od Eterijuma.

2. $TON je skakao danas jer je Telegram još jednom potvrdio da ga voli i da prave novi novčanik za njega.

3. Friends.Tech je zaradio $11M od naknada za malo više od mesec dana. Protokol zaradjuje više od najvećih DeFi projekata, pa čak i od MakerDAO.

4. Stoner Cats Mile Kunis su delistane sa Opensea i Rarible nakon što ih je SEC proglasio HoV-om. U pitanju su crtaći sa naduvanim mačkama što su izašli prije 2 god. NFT-evi vam neće nestati sa novčanika, vidjeti će se na eksploreru i moći će da se trejduju na tržištima koja ih ne blokiraju (za sada LooksRare i x2y2). Tim će platiti kaznu od $1M i spaliti sve NFT-eve koji su na njihovom novčaniku. Neobično je što je cijena skočila nakon SEC vijesti prošle nedjelje.

5. Stiźe treći $OP airdrop na 31k adresa.

6. Skače broj tekstualnih inskripcija na Bitcoinu i generalno on-chain aktivnost.

IZVOR - Telegram vijesti:
https://t.me/bitbalkan (2229 pretplatnika)
BitBalkan vodi Maria Matic, najbolja kripto analiticarka na Balkanu, a i šire. Podržite i zapratite Telegram @bitbalkan
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 22:45   #8795
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Neka iskustva sa Harmony One ?
da li se isplati kupiti
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2023., 23:44   #8796
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Što ima novo u kriptu [25.09.2023.]

1. Rekordnih 366 tisuća BTC transakcija čeka na potvrdu, a većina su Inscriptions (zapisi) - To je dobra vijest za rudare, ali ne toliko za korisnike jer će inskripcije podizati trošak transakcija u bull tržištu.
2. Zbog novog MiCA zakona, neki stabilni tokeni će biti povučeni s liste u Europi, vjerojatno strani ili decentralizirani stabilni tokeni.
3. $LINK je porastao +25% u posljednjih 30 dana. Hoće li uskoro prestati biti stabilni token?
4. Cijena $BTC-a i dalje raste za +0,77% u (povijesno crvenom) rujnu.
5. Mt.Gox je pomaknuo rok isplate na 31. listopad 2024.
6. Optimism je prodao $160 milijuna OP s dvogodišnjim zaključavanjem.
7. Arbitrum DAO je premjestio $57 milijuna nepreuzetih airdrop tokena u trezor.
8. Nansen je hakiran, kompromitirani su podaci 6,8% korisnika, promijenite lozinku.
9. Mixin mreža je hakirana za $200 milijuna napadom na njihov centralizirani cloud provajder u čijoj su bazi podataka držali ključeve vrućih novčanika - Navodno su Azijati koristili Mixin za slanje kripta preko brojeva telefona, dok na zapadu ovaj projekt nije poznat.
10. Polkini tokeni skaču: $GLMR +44%, $PHA +17%. Polkadot želi proširiti ekosustav na 1,000 paralelnih lanaca uz pomoć asinhronog, elastičnog skaliranja.
11. Stabilni token $LUSD koji je izgubio peg zbog haka nije Liquity-LUSD, već neki mali Linear-LUSD na BSC.
12. Maple Finance je odustao od nekolateraliziranih pozajmica institucijama jer nije profitabilno - Problem je što nema dovoljno kvalitetnih tvrtki kojima mogu dati novac na lijepo lice. Možda će ponovno krenuti s tim tijekom bull tržišta.
13. Microstrategy je kupio još $147 milijuna vrijednog BTC-a po cijeni od $27,053.
14. ChatGPT sada može vidjeti, čuti i razgovarati.
15. Zelenski se sastao s Flinkom (Blackrock) kako bi raspravili financiranje rata u Ukrajini.

IZVOR - Telegram vijesti:
https://t.me/bitbalkan (2289 pretplatnika)
BitBalkan vodi Maria Matic (https://twitter.com/HodlModel), najbolja kripto analiticarka na Balkanu, a i šire. Podržite i zapratite Telegram @bitbalkan
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 09:35   #8797
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
MtGox, zašto tolka odgoda?
kopija je online   Reply With Quote
Staro 26.09.2023., 15:38   #8798
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Nije pametno prodavati veću količinu kripta u bearu, tržište bi još više potonulo, a ulagači manje dobili. Po nekoj statistici, ovo je dno i za godinu dana može biti samo bolje, halving dolazi/prolazi i pokreće sve prema gore.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2023., 12:46   #8799
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Dečki, jedno pitanje... pošto je Binance zatvorio uplate u EUR preko SEPA naloga, a ne troši mi se na proviziju za kreditnu karticu, ima koji drugi exchange da radi s nekom EU bankom pa da i ima SEPA uplate... registriran sam na većini, ali tko će provjeravati kineze i slične, vjerojatno nemaju/nedaju tu mogućnost.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2023., 13:39   #8800
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Dečki, jedno pitanje... pošto je Binance zatvorio uplate u EUR preko SEPA naloga, a ne troši mi se na proviziju za kreditnu karticu, ima koji drugi exchange da radi s nekom EU bankom pa da i ima SEPA uplate... registriran sam na većini, ali tko će provjeravati kineze i slične, vjerojatno nemaju/nedaju tu mogućnost.
Kraken. Koristiš opciju Bank Frick (SEPA). Fee 0.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2023., 16:43   #8801
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Thanks! I nisam čitao tvoj post do kraja (punih 6 riječi) nego otišao direkt na Kraken i stavio Clear junction... jer piše instant deposit & SEPA... pa rekoh da vidim taj instant deposit... ali brijem da to ne radi iz PBZ-a.

Nevermind, bude leglo do sutra. Valjda.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 12:58   #8802
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Znači na Krakenu nema nikakav fee za depositanje?

Također tražim nešto gdje bi mogao redovito svaki mjesec od plaće uplaćivati i kupovati, ali mi se ne plaćaju fee-evi za depositanje.

Kakav je Krakan s fee-evima oko kupovine/prodaje kripta u odnosu na Binance?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 13:56   #8803
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Znači na Krakenu nema nikakav fee za depositanje?

Također tražim nešto gdje bi mogao redovito svaki mjesec od plaće uplaćivati i kupovati, ali mi se ne plaćaju fee-evi za depositanje.

Kakav je Krakan s fee-evima oko kupovine/prodaje kripta u odnosu na Binance?
Nema fee za SEPA, koristim od 2018. I kupovina ti je relativno povoljna, samo nemoj koristiti one instant varijante. Mislim da je fee bio kada daš nalog oko 0,24% za taker i 0,16% za maker.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 18:10   #8804
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Šta ima novo u kriptu [02.10.2023.]

Part 1

1. $ETH je u proteklih 7 dana imao veći rast od $BTC zbog današnjeg lansiranja fjučerskih ETF-ova. Trenutno vodi $BTC reli, no važno je da $ETH ne posustane kako bi poticao rast ostalih alternativnih kriptovaluta.
2. Cijena $OX pala je za više od 50% nakon što je Zhu Su (3AC) uhićen.
3. Vidjet ćemo hoće li SmartCon konferencija uspjeti podići cijenu $LINK ili će ponovno pasti ispod razine na kojoj trguje već više od 500 dana. SmartCon je dosad uvijek bio trenutak za "prodaj vijesti" iz nekog čarobnog razloga.
4. Sjećate li se $TRB? Dok se $LINK uspavao, cijena ovog orakl tokena povećala se pet puta u mjesec i pol dana!
5. Cosmoverse počinje danas, možda će biti neki pametan razvoj za $ATOM.
6. Ne zaboravite da $DYDX planira otključati OGROMNU količinu tokena za 2 mjeseca. Inače su se trudili pumpati cijenu prije svakog otključavanja, ali sada je u pitanju samo polovina količine, pa je pitanje hoće li im ta taktika sada uspjeti. Spartan Grupa je nedavno deponirala $1M vrijednosti $DYDX na burzu.
7. LooksRare je promijenio ekonomiju tokena $LOOKS. 50% prihoda platforme će se koristiti za otkup tokena, 40% će se poslati u trezor, a 10% će biti iskorišteno za nagrade.
8. Metamaskova Tayvano 💩 privlači regulatornu pozornost i cilja na Thorchain. Inače, cijena $RUNE povećala se 25% u proteklih tjedan dana.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 18:12   #8805
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Što ima novo u kripto part 2 [02.10.2023.]

part 2

1. $538 milijuna dolara u DOT-ovima bit će otključano 24. listopada jer se završavaju crowdloanovi za prvih 5 aukcija.
2. PayPal je prijavio patent za off-chain NFT transakcije i pristup NFT-ima s više različitih novčanika.
3. Google Cloud postao je validator na Polygonu.
4. Chainlink je najavio veću učinkovitost i smanjenje troškova za korisnike orakla na konferenciji, počevši s Arbitrumom.
5. Kenija traži zabranu projekta WorldCoin. Inače, $WLD će linearno otključavati 72,5% u listopadu!
6. $DYDX će otključati 80% 1. prosinca!
7. 5. listopada Arbitrum glasa o tome kome će podijeliti sredstva za razvoj.
8. 8. listopada stupaju na snagu nova pravila za marketing kripto kompanija u Engleskoj (izgleda da će Bybit zbog toga napustiti Englesku).
9. Revolut je prekinuo pružanje kripto usluga u Americi.
10. Uskoro će 240 milijuna Brazilaca koristiti osobne iskaznice povezane s privatnim blockchainom. Brazil također stvara CBDC valutu $DREX čiji kod pokazuje da će država moći zamrznuti i smanjiti sredstva korisnika.
11. Argentina pokreće sustav digitalnog identiteta na zkSync Eri. Korisnici će putem novčanika moći pristupiti svojim službenim dokumentima umjesto da idu u općinu.
12. Fjučerski ETF-ovi za $ETH su krenuli danas, dok su bitniji ETF-ovi za ETH odgođeni za prosinac.
13. Vaneck će donirati 10% zarade od svog ETF-a za ETH Ethereum zajednici/programerima.
14. GMX je donirao $1 milijun za provjeru sigurnosti i ispravaka.
15. Tottenham Hotspur izdaje Spurs Fan Token na Chillizu.
16. $LAZIO će otključati 42% 21. listopada.
17. Svjetski kup u kriketu pokrenuo je aplikaciju za obožavatelje na $NEAR.
18. Muzej d'Orsay će na izložbi Van Gogha prodavati komemorativne NFT-ove za $20 (2.300 komada).
19. Korisnicima Binance EUR-a preporučuje se zamjena EUR-a za $USDT do kraja mjeseca.
20. Banka za međunarodna poravnanja (BIS) koristi kod Curve pametnih ugovora za testiranje svog prekograničnog FX AMM.
21. Hyper Liquid sada ima Scale Orders, pomoću kojih trgovac jednim klikom može postaviti više limit ordera unutar određenog cjenovnog raspona.
22. Perp burza na Mantle mreži, KTX, nudi 100x polugu za $BTC, $ETH, $BNB i $MNT degene.
23. Caldera je pokrenula Vienna mrežu, prvi optimistički rollup s (navodno) decentraliziranim sekvencerom.
24. Nakon katastrofalne nove tokenomije (štamparije tokena radi financiranja projekta), $IOTA pokreće ShimmerEVM za pametne ugovore i tokene.
25. Ripple odustaje od kupovine Fortress Trusta.
26. Zhu Su (3AC) osuđen je na 4 mjeseca zatvora.
27. Netko je s @satoshi naloga prvi put tweetnuo od 2018. godine.
28. SBF je razmišljao o podmićivanju Trumpa sa $5 milijardi kako ne bi sudjelovao na izborima.

IZVOR - Telegram vijesti:
- https://t.me/bitbalkan (2319 pretplatnika)

BitBalkan vodi Maria Matic, najbolja kripto analiticarka na Balkanu, a i šire. Podržite i zapratite Telegram @bitbalkan

Balkan P2P | NO KYC | 5000+ članova:
- https://t.me/KriptovaluteTelegram
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 18:35   #8806
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
HANFA OBAVJEŠTENJE [04.10.2023.]

Upozoravamo građane da ne stupaju u poslovni odnos s društvima koja se nisu prijavila Hanfi za kriptovalute
- https://www.hanfa.hr/podrucja-nadzor...ijavila-hanfi/

__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 20:15   #8807
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Citiraj:
Netko je s @satoshi naloga prvi put tweetnuo od 2018. godine.

Craig Wright tweeta s @satoshi

Tužno i zabavno u isto vrijeme.
Psihopati svi do jednog, ukljućujuć SBF i Donalda.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 22:27   #8808
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Craig Wright tweeta s @satoshi

Tužno i zabavno u isto vrijeme.
Psihopati svi do jednog, ukljućujuć SBF i Donalda.
https://en.cryptonomist.ch/2023/10/0...ator-revealed/
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 07:24   #8809
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Koliko drustva na popisu. Ja prolistao mislio vidjet cu tu Coinbase, Binance i tako to. A kad ono Bitconic, pedeset-pedeset, tesla trade, lol, i tako dalje.

Pa za te mi ne treba HANFA obavijest. A onome kome treba bolje da se mani interneta, ne samo Crypta...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 07:59   #8810
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Mislim da su na tom spisku većinom fiat mjenjačnice koje su nudile i crypto usluge.
Sad su ionako sve propale nakon uvođenja €.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 14:35   #8811
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
To je kak-tak lista. Na popisu je recimo mjenjačnica Funta u ZG kojsža kripto poslovanje ims preko btc storea koji je upisan u registar. Isto tako još neke fiat mjenjačnice koje s kriptom posluju preko in kapitala koji je upisan.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 14:42   #8812
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
nisam bas skuzil, jel ovo sad znaci da nema vise opcije u ZG u neku od onih mjenjacnica i promjenit crypto u keš no questions ask do limita, kojeg ono 10k ili 15k kn?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 15:06   #8813
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ima, sve je isto u zg, i funta i sve mjenjačnice koje rade kripto preko in kapitala ili btc storea su ok.

Samo su zbunili ljude s ovim popisom jer du na njega stavili i mjenjačnice koje su samo posrednici.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2023., 09:22   #8814
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
nisam bas skuzil, jel ovo sad znaci da nema vise opcije u ZG u neku od onih mjenjacnica i promjenit crypto u keš no questions ask do limita, kojeg ono 10k ili 15k kn?
Sad ti je do 1k eura bez kyc, ali to ce isto ukinuti od 01.01.2024. ili 01.01.2025.
U France je obvezan KYC na bilo koji iznos. Zato sam ja napravia Balkan P2P grupu koja vec broji vise od 5k ljudi. Nema KYC i mozes cashirat koliko god hoces. U potpisu mi je.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2023., 22:23   #8815
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 13:29   #8816
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova

Slike govore više od riječi.
Mučno za gledat.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2023., 15:43   #8817
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Sad ti je do 1k eura bez kyc, ali to ce isto ukinuti od 01.01.2024. ili 01.01.2025.
U France je obvezan KYC na bilo koji iznos. Zato sam ja napravia Balkan P2P grupu koja vec broji vise od 5k ljudi. Nema KYC i mozes cashirat koliko god hoces. U potpisu mi je.
Imaš neki link info za navode o ovim kyc datumima?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2023., 17:15   #8818
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Imaš neki link info za navode o ovim kyc datumima?
nemam, to su samo moguci scenariji kada sam pricao nesluzbeno s ljudima iz HANFA-e i AML-a. Nije jos nista 100% potvrdeno, nego je sve rekla-kazala.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2023., 15:57   #8819
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Poceli su odredeni korisnici primati da se Binance visa card ukida za sve EEA gradane krajem 2023. godine, pa imamo par opcija:

1️⃣ Imamo Balkan P2P/OTC grupu s preko 5000 clanova, bez KYC-a:
- https://t.me/KriptovaluteTelegram

2️⃣ Na ovom linku je lista svih crypto debitnih kartica:
- https://bitcointalk.org/index.php?to...97.msg55344782

__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2023., 17:08   #8820
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,061
Wirex šljaka super.
kopija je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na