Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2009., 01:54   #3871
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
nekad 10 minuta nije dovoljno , film je dosta drukciji od bilo kojeg dosad bar onih koje sam ja gledao..pocetak nema bas veze sa ostatkom filma.. uglavnom mislim da treba dulje od 10 minuta da proglasis film katastrofom...
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 10:49   #3872
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Isss....a ja upravo sada na poslu pogledao opet "Hakere"....onaj prvi dio, nisam ih gledao punk kufer godina. Koja je to smijurija od filma. Sada "kupujem" i ostale pa da opet pogledam. No, prvi dio se isplati pogledati jer mi je tamo Anđelka u najboljem izdanju. "Hakeri"....

Inace za one koji vole, jucer su poceli dani nijemoga filma...."Pssst 3.".
Na zalost jucer nisam stigao u kino, ali danas jedva cekam.....ima odlicnih filmova koje vjerojatno nikada necete vidjeti na "velikome platnu".
Za one koji ne znaju, a htjeli bi to otici pogledati...lokacija je "Centar za kulturu Tresnjevka".
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 18:44   #3873
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ugasio sam ga nakon 10 minuta valjda ti vidiš neku čar u njemu
Alo, već je bilo u ovom topiku...
NE DIRAJTE mi Philip K. Dicka.
Scanner Darkly je odličan i knjiga i film.
Valjda bi se ljudima trebala sviđati ona dva filmska skrnavljenja sa Ben Assflekom i onim patuljastim scientologom.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 02:06   #3874
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Kupio filmova za bezveze, cura zadovoljna i bez filma

Sam je sranje sto se se trebam ustati u 7 na posao, a bas mi se i neda
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 13:44   #3875
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Sinoć smo geldali 2012 u kinu. Samo ću reć da mi se ne sviđa. Dobila sam od dragog komentar da sam prekritična prema filmu.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 20:13   #3876
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Mi isto jučer u kino- 2012,nama je bio predobar film,jer ekipica voli filmove katastrofe definitivno pogledat kad izađe u HDu
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 21:44   #3877
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
upravo stigao iz Cinestara - ja i ljepotica gledali 2012 pošto ona obožava sve vrste/tipove prirodnih katastrofa - kao što je Neo-ST rekao, defitnivno najbolje napravljeni film što se tiče scena/efekata i šteta što ima nekoliko tih tipično-američkih (nerealnih) scena, ali svejedno ga pogledati još jednom, kao što kaže Lihto, u HDu
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 01:50   #3878
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Cuo swam sa svih strana da je film super.....cak i moja sestra koja je velki kriticar za to kaze da je film "i više nego gledljiv"............Cinestar here I come
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 02:52   #3879
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
A ono...pripremi se na, rekao bi jedan moj prijatelj - nadrealizam
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 03:24   #3880
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
2012 predobar film

vrijedi ga pogledati.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 03:36   #3881
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
A ono...pripremi se na, rekao bi jedan moj prijatelj - nadrealizam
ma i to je Ok ako se opremis s kantom kokica i litrenjačom spritea
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 09:28   #3882
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
I ja sam sinoć bacio 35 kn na 2012. Šta reć, nikad dočekat kraj. Tipična američka patetika, ljiga i apsolutna NErealnost. Ne kužim, šta ameri fakat misle da se neboderi ruše i vlakovi padaju u slow motionu? Mislim OK, cijelu scenu napraviš u slow motionu da bi pojačao efekt, al nemre dio readnje u kadru bit u normalnoj brzini a dio slow. I mobilne mreže... Svijet je prekrio il oganj il voda, al lik na podnožu himalaja uredno priča na mobač. Mislim ono... Odem na koncert u Maksimiru i problem je dobit vezu, il probaj poslat sms na novu jaru... Al ovdje mobilni repetitori rade i potopljeni u lavu izgleda.
Ajd, efekti su OK, al to više nije ništa što bi me trebalo iznenadit, dobri su već par godina unazad. Za priču je malo reć da je predvidljiva i klišeizirana.
Ocjena, 4/10.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 09:54   #3883
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
I mobilne mreže... Svijet je prekrio il oganj il voda, al lik na podnožu himalaja uredno priča na mobač. Mislim ono... Odem na koncert u Maksimiru i problem je dobit vezu, il probaj poslat sms na novu jaru... Al ovdje mobilni repetitori rade i potopljeni u lavu izgleda.
razgovara preko satelita kojem ne smetaju "neutrini"?

al u filmu nema do Rusa
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 12:23   #3884
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945



svakako,pogotovo ona scena za avion kad kaže da je ruski(svi se smijali u kinu),jedino mi nije bilo jasno kak to da nisu imali goriva do Kine?Mora da puno troši

-->
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
I ja sam sinoć bacio 35 kn na 2012. Šta reć, nikad dočekat kraj. Tipična američka patetika, ljiga i apsolutna NErealnost. Ne kužim, šta ameri fakat misle da se neboderi ruše i vlakovi padaju u slow motionu? Mislim OK, cijelu scenu napraviš u slow motionu da bi pojačao efekt, al nemre dio readnje u kadru bit u normalnoj brzini a dio slow. I mobilne mreže... Svijet je prekrio il oganj il voda, al lik na podnožu himalaja uredno priča na mobač. Mislim ono... Odem na koncert u Maksimiru i problem je dobit vezu, il probaj poslat sms na novu jaru... Al ovdje mobilni repetitori rade i potopljeni u lavu izgleda.
Ajd, efekti su OK, al to više nije ništa što bi me trebalo iznenadit, dobri su već par godina unazad. Za priču je malo reć da je predvidljiva i klišeizirana.
Ocjena, 4/10.
Zašto mora nešt bit realno da bi bilo dobro...i baš kak je napravljen zbog tih scena dominira...Dosad vidim da si kritizirao svaki američki film koji je napravljen sa tim efektima,neznam zašt trošiš svoje vrijeme na takve filmove ako ih nevoliš?
Citiraj:
Autor svebee Pregled postova
al u filmu nema do Rusa



svakako,pogotovo ona scena za avion kad kaže da je ruski(svi se smijali u kinu),jedino mi nije bilo jasno kak to da nisu imali goriva do Kine?Mora da puno troši

__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 14:09   #3885
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24



Meni je najbolja scena kad bježe u limuzini, ruši se stakleni neboder, a oni ravno kroz njega. I mora da ta limuzina ima jebeno dobre amortizere jer ni jednu pukotinu na cestu nisu osjetili, al glavno da grad puca popola...



Citiraj:
Autor Buraz20 Pregled postova
za ljubitelje vampira i animea preporucam Hellsing OVA ima trenutacno 5 epizoda i puno bolji od originala
Jel? Onda ćemo nabaviti.
-->
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
I ja sam sinoć bacio 35 kn na 2012. Šta reć, nikad dočekat kraj. Tipična američka patetika, ljiga i apsolutna NErealnost. Ne kužim, šta ameri fakat misle da se neboderi ruše i vlakovi padaju u slow motionu? Mislim OK, cijelu scenu napraviš u slow motionu da bi pojačao efekt, al nemre dio readnje u kadru bit u normalnoj brzini a dio slow. I mobilne mreže... Svijet je prekrio il oganj il voda, al lik na podnožu himalaja uredno priča na mobač. Mislim ono... Odem na koncert u Maksimiru i problem je dobit vezu, il probaj poslat sms na novu jaru... Al ovdje mobilni repetitori rade i potopljeni u lavu izgleda.
Ajd, efekti su OK, al to više nije ništa što bi me trebalo iznenadit, dobri su već par godina unazad. Za priču je malo reć da je predvidljiva i klišeizirana.
Ocjena, 4/10.
Ajde da nisam jedina.




Meni je najbolja scena kad bježe u limuzini, ruši se stakleni neboder, a oni ravno kroz njega. I mora da ta limuzina ima jebeno dobre amortizere jer ni jednu pukotinu na cestu nisu osjetili, al glavno da grad puca popola...



Citiraj:
Autor Buraz20 Pregled postova
za ljubitelje vampira i animea preporucam Hellsing OVA ima trenutacno 5 epizoda i puno bolji od originala
Jel? Onda ćemo nabaviti.
__________________