Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2010., 18:38   #1
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Antec support iskustvo

Prošle godine sam kupio antec P180 mini. Inaće sam super zadovoljan sa kučište, tiho, lijepo, kabliranje odlično riješeno, mjesta dovoljno za sve (ali ovo nije review kučišta pa da neduljim )

Tek nedavno sam skužio da mi je plastična šarka na vratima napukla. Reko da se na zafrkavam sa našim uvoznicima ( M SAN-om) idem poslati upit direkt ANTEC-u. Upit sam poslao na europe.rma@antec.com i isti dan dobio odgovor.

Tražio sam da mi pošalju samo tu šarku između kučišta i vrata da bi mi oni na kraju poslali cijela nova vrata i to u meni iznenađujućem roku. Tražili su naravno, slike oštećenja, barcodove sa kutije kučišta, dokaz o kupovini (račun) i broj telefona.

Upit poslan 18.05.2010, a vrata stigla danas na moju adresu..

Svaka pohvala Antecu
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2010., 19:32   #2
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Svaka čast Antecu, slična iskustva sam imao sa XFX-om, uglavnom da skratim priču crkla jedna GF 7600GT i slao sam upit supportu za taj problem da li je možda riješiv, a oni meni nakraju poslali novu grafu. Dogovor bio u svega 4 maila tj. 2 dana.

EDIT: Bila je ipak 8600GT, davnoo to bilo pa zaboravio. BTW bila je kupljena u Vemilu pa hvala Bogu da nije išlo preko njih.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na