Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2009., 07:25   #571
Y lie ?
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Split
Postovi: 18
Imam problem. Do jučer je sve bilo normalno,danas upalim max tv - nestane mi desetak programa (HBO,HBO Comedy,SPORT KLUB+,MTV 2,MTV Dance itd).
Je li to do njih ili sam ja nešto shebao?
Y lie ? je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 07:48   #572
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
nije do tebe, zovi ih...
Jedino ako si uzeo na promo razdoblje, pa ti je isteklo 3 mjeseca?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 07:57   #573
Y lie ?
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Split
Postovi: 18
Uzeo jesam promo,ali max tv imam oko 25 dana,tako da nije sigurno isteklo...
Y lie ? je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 08:05   #574
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
e onda zovi.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 08:22   #575
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Y lie ? Pregled postova
Uzeo jesam promo,ali max tv imam oko 25 dana,tako da nije sigurno isteklo...
Pa mjesec dana traju plus paketi, onda sljedeća promo 2 mjeseca imaš samo osnovni paket. Tako da je ovo normalno.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 09:26   #576
Y lie ?
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Split
Postovi: 18
Znači nakon mjesec dana se vrača na promo? Koliko se plaća plus paket?
Y lie ? je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 20:39   #577
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Pitanje!

Danas sam podnio zahtjev za MaxTV uslugu, cini se da su ili vec digli brzinu ili ju tek testiraju (ruter kaze da je veza na 8700 kbit).

E sad, ono sto me zanima... Brzina downloada mi je nesto preko 4 mbita (neki dan su mi digli brzinu, stalno je bila na 4), tipa 4.1, 4.2. Je li moguce da ta brzina malo skoci pored MaxTV usluge?
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 12:34   #578
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
jest...
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2009., 21:22   #579
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
hmm.. kad idem od HTV1 prema dolje sa programima, na 0 ja maxtv promo, na 999 je maxtv informacije, pa onda mi ide od 989 do 981 i tu se nalaze programi boomerang, n. geographic, pa sve od nove tv do opet prvog programa i onda tek ide playboy tv.. to sam primjetio prije par dana.. jel nekome to još tak i zašt se najedanput promijenilo..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 12:14   #580
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
jest, i meni je tak..čudno..pojma nemam što su time hoće ili su htjeli napraviti, ...možda iluziju stvarnih 100 programa...
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 12:31   #581
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
Pustili su dupli signal za sve kanale kako bi se smanjilo trzanje slike
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 15:47   #582
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Meni se u zadnjih 30 dana zna slika zamrznuti a zvuk ide normalno, ali ipak bolje to pa kanal gore-dole da ide normalno nego gasi-pali pa cekaj oko 5 min da se ucita ponovno.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 20:14   #583
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Imam i ja pitanje!

Dakle, stvar je sljedeca - imam router u sobi (i pripadajucu telefonsku uticnicu), TV mi je nekih 15ak metara dalje u dnevnoj sobi, i jedini nacin da provucem UTP kabel od njega do MaxTV uredjaja jest da ga provucem po tavanu, sto mi je skroz neprakticno.

No, imam i tel. uticnicu i u dnevnoj sobi, dva metra od telke. E sad... Uzeo sam MaxTV na probni rok, zanima me je li moguce da mi tehnicar pusti DSL signal i u tu drugu uticnicu te da uz pomoc splittera jednostavno povucem UTP kabel od uticnice do tog MaxTV prijamnika, umjesto da se grcim po tavanu?
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 20:31   #584
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ako ti je isti broj onda bi ti trebalo raditi. Najbolje ti je da istekas modem i probas na toj uticnici dali ti radi.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2009., 19:04   #585
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Danas mi napokon uveli fiksnu liniju u stan....naravno odmah tehnicar donesao i ruter i sve, ali ono sto je zanimljivo je to da me nitko nije pitao kada sam podnosio zahtjev koji paket ja hocu za adsl!? I sada sam na start paketu od hebenih 1 GB i moram cekati iducimjesec da mi prebace na flat....dali se to moze "ubrzati" i da mi odmah ovaj mjesec nekako na flat prebace!? A 5 hebenih dana sam trebao cekati i usao bih u akciju ono sa tri mj. flat-a besplatno...hebiga, losa sreca!
Izvinjavam se na OT, ali da ne piskaram okolo 15 postova...jer imam pitanje u vezi MaxTV-a....naime, idem sutra u t-centar podnesti zahtjev za MaxTV pa me zanima dali ga mogu odmah tamo preuzeti ili moram kao i prije cekati dok mi ga ne dostave kuci?
Znam da kada sam roditeljima uzimao adsl i MaxTv da su mi to poslali postom....a danas mi tehnicar adsl opremu odmah donesao, pa me zanima dali je to slucaj i sa MaxTV-om sada da ga mogu odmah uzeti u t-centru cim potpisem ugovor......a ako ne, koliko se otprilike mora cekati da ti stigne kuci!?
Skrenit cu jer u novom stanu imam samo par programa......ono, standardne programe...1, 2, Nova, RTL.....za skrenit!

P.S.

Izvinjavam se jos jednom na pocetnom OT.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2009., 19:09   #586
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Nazalost moraš čekat dok ti nedođe poštom.
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2009., 19:31   #587
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor BeroVK Pregled postova
Nazalost moraš čekat dok ti nedođe poštom.
Dali znas koje je vrijeme otprilike i dali mogu u t-centru sutra rijesiti da mi odmah prebace adsl na "flat", a ne na ovo sta su mi biseri dali.....hebemu pa nisu me ni pitali koji paket hocu!?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2009., 20:23   #588
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Meni je doslo za otprilike 2tjedna ali za flat moras cekat iduci mjesec, a men isu ponudili da zaokruzim tamo hocu li flat, 10gb ili 1gb.
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 09:58   #589
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor BeroVK Pregled postova
Meni je doslo za otprilike 2tjedna ali za flat moras cekat iduci mjesec, a men isu ponudili da zaokruzim tamo hocu li flat, 10gb ili 1gb.
Meni su k... moj ponudili, samo su mi papire poslali i tu je ono 1 GB...ma uzas!
Idem sada tamo hebat im sve po spisku i uzeti taj MaxTv.

Nego, onako realno...dali se isplati uopce uzeti taj MaxTv ili..!?
Imam ga kod roditelja i oni bas nisu zadovoljni jer su izgleda ocekivali vise programa.....
Sta vi kazete, dali se isplati? No, ionako cu uzeti na probni rok svakako.

Navodno u stanu imam kablovsku, jer kaze gazdarica da kada se zgrada gradila bilo im je ponudeno za neku sitnu lovu da nadoplate i da svi u zgradi imaju kablovsku, e sada, meni iz zida idu tri prikljucka.....jedan obican antenski, jedan kao cinch obicni i treci ne znam kakav je to....!?

Morati cu izgleda do susjede otici pitati je za to....
Mislim, glupo je ostavljati si MaxTv i placati ga ako imam "đabadave" kablovsku...jer gazdarica kaze da oni su to kao jednokratno platili pri gradnji zgrade!? Hmmm...nije bas da mi je jasno, ali ok...

Bjezim sada van isetati psa...
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 10:10   #590
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Pa slusaj znam da su se ljudi zalili na trzanja slike itd. ali kod mene je sve ok ponekad se dogodi da zatrza slika malo, ali ako vec imas kablovsku za sitne pare mislim da bi bolja opcija bila kablovska ali svakako uzmi na probni rok maxtv pa ako ti se svidi ostavi ak ne vracaj
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 11:33   #591
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor BeroVK Pregled postova
Pa slusaj znam da su se ljudi zalili na trzanja slike itd. ali kod mene je sve ok ponekad se dogodi da zatrza slika malo, ali ako vec imas kablovsku za sitne pare mislim da bi bolja opcija bila kablovska ali svakako uzmi na probni rok maxtv pa ako ti se svidi ostavi ak ne vracaj
Ma stvar je u tome sto je gazdarica rekla da je kablovska bila opcija pri gradnji zgrade i da su to kao jednokratno platili (kao dosta love je bilo u pitanju...bar tako kaze, ali ne vjerujem) i da vise nista ne moramo placati. Sada kada je spojeno na obican kabal u uticnicu u zidu imam samo one osnovne programe, a trebao bih imati kablovsku.....
MaxTv cu svakako uzeti, za par minuta idem u t-centar to rijesit i podnijeti zahtjev za taj probni rok....
No, ako netko zna kako da si spojim kablovsku uistinu bih bio zahvalan da mi kaze....a i evo kako uticnica u zidu od antene izgleda....
Ako nista drugo svratit cu do susjede iznad mene da se malo informiram...hehehe...





Zahvaljujem unaprijed na odgovoru!

P.S.

Tehnicar mi je jucer rekao da je sa novim ruterima ispravljeno to trzanje slike kod MaxTV-a, a i sve ostale greske te ko se to trzanje, "smrzavanje slike" i ostalo nekome stalno desava da ima pravo traziti u t-centru ovaj novi ruter, tocni model je Thomson ST780i WL, speed touch.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 11:41   #592
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ako imaš kablovsku,nemoj se zajebavat s MaxTV,jer po isteku probnog roka,odmah te prebacuju na ugovor od 24mj.,a naravno,neće te obavjestiti da ti ističe,tako da je taj probni rok samo zamka za medvjede.
A ja nisam nešto naručito zadovoljan,broj kanala koji se isplate nakon što ti ukinu plus i HBO paket ne prelazi 10,i uglavnom se svodi na dokumentarce,od kojih me nekih 5% stvarno i zanima.Ja na tom speedtouchu nikakvih problema nemam.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 12:24   #593
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Ako imaš kablovsku,nemoj se zajebavat s MaxTV,jer po isteku probnog roka,odmah te prebacuju na ugovor od 24mj.,a naravno,neće te obavjestiti da ti ističe,tako da je taj probni rok samo zamka za medvjede.
A ja nisam nešto naručito zadovoljan,broj kanala koji se isplate nakon što ti ukinu plus i HBO paket ne prelazi 10,i uglavnom se svodi na dokumentarce,od kojih me nekih 5% stvarno i zanima.Ja na tom speedtouchu nikakvih problema nemam.
Ma tehnicar mi je rekao da su sa speedtouchem ispravili sve nedostatke oko MaxTV-a....one koje su imali stariji ruteri, npr. onaj d-link koji moji roditelji imaju....njima se stalno smrzava slika, trza i tako pa je rekao da ce im zamjeniti ruter.
Postao sam slike od uticnica u zidu i ja uistinu ne znam gdje i sta da piknem da imam kablovsku. Tri uticnice su...jedna za normalni kabal, a ove dvije ne znam kakve su.....ne znam kako da ukljucim kablovsku.
U starom stanu kada sam bio u centru isto nisam nista placao, a imao sam kablovsku no isla je normalno preko obicnoga kabla......pa me ovo sada zbunjuje jer ne znam sta da radim posto na obicnome kablu imam samo ona 3-4 osnovna programa...Nova, RTL i ostali.
Ako netko zna sta trebam napraviti i sta gdje ukopcati da imam kablovsku molim vas da mi da tu info da se ne zahebavam i da ne gnjavim susjede jer tek sam se doselio pa ih bas i ne poznajem.

TNX
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2009., 12:18   #594
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Sva ti kabla su ti potpuno ista. Samo sto ti je na onom na vrhu isti prikljucak kao na satelitskim antenama, sta se zavrne umjesto samo utakne (ne znam kako se tocno kaze). Uglavnom, 99% je da su ti bez placanja dostupni samo HRT, RTL i Nova a ostale moras placati. U koji kod prikljucak ukopcao... imas kablovsku... isto ti je. Jedan kabel ide do tu i onda se samo dijeli na 3.
Pogledaj ponudu kablovske sta imas pa usporedi sa MaxTV i vidi da li ti se isplati uvodit MaxTV.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2009., 13:13   #595
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Sva ti kabla su ti potpuno ista. Samo sto ti je na onom na vrhu isti prikljucak kao na satelitskim antenama, sta se zavrne umjesto samo utakne (ne znam kako se tocno kaze). Uglavnom, 99% je da su ti bez placanja dostupni samo HRT, RTL i Nova a ostale moras placati. U koji kod prikljucak ukopcao... imas kablovsku... isto ti je. Jedan kabel ide do tu i onda se samo dijeli na 3.
Pogledaj ponudu kablovske sta imas pa usporedi sa MaxTV i vidi da li ti se isplati uvodit MaxTV.
Jucer sam podnesao zahtjev na probni rok za MaxTV, ali zanimljivo je to da u proslom stanu na obicnu antenu imao 30-ak programa, a nismo nikada nista placali posebno tj. nismo nista placali. Isto smo tako samo spojili TV i imali pun kufer programa....
Tako je i sada u ovome stanu nama gazdarica rekla da su to kao jednokratno platili kada se gradila zgrada i kao da je to-to......
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 13:38   #596
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Danas mi stigao MAXtv i totalno mi sve usporilo na internetu.......ocekivao sam da ce mi npr. ubrzati download, a ono ga je smo usporilo.

Evo kako je to izgledalo prije MAXtv-a



A sada je duplo sporije.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 14:22   #597
zoky21
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
torrenti su full usporeni zbog maxtv a svima,a ne samo tebi,,,ne brini,download ti je vjerojatno veći mrvicu,samo ne na torrentima
zoky21 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 14:41   #598
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ovako. to sto ti imash u zidu je zajednicka antena na zgradi, a ne kablovska tv.

MaxTV probni period traje 3 mj.
imash 3mj +15 dana od aktiviranja MaxTV usluge da vratish uredjaje u T-Centar, ukoliko to ne ucinish AUTOMATSKI cesh dobiti ugovornu obvezu na 24 mjeseca.
u sklopu promotivne akcije Try & Buy imash HBO, Plus Paket i Snimalicu PRVI mjesec besplatno.
ukoliko u prvom mjesecu probnog perioda odlucish preci u komercijalne korisnike (unutar prvog mjeseca se odlucish na 24 mjeseca ugovorne obveze) dobit cesh josh 2 mj besplatno koristenja HBO, Plus paket i Snimalice

moguce je da ti je doshlo do usporenja Interneta koristenjem MaxTV-a. obje usluge (MaxADSL i MaxTV) koriste istu tel. paricu cija je teoretska propustnost po ADSL2+ 24Mbit. To se moze postici u lab uvijetima. pokushaj nazvati 0800 9000 i zahtjevaj mjerenje brzine. ako imash preko 10 Mbit do usporenja nebi smjelo dolaziti.

edit: ovo u crvenom nemozesh napraviti. moj zajeb

Zadnje izmijenjeno od: danij3l. 19.03.2009. u 21:31.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 17:24   #599
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Stvar je u tome da je znaci do trenutka paljenja MAXtv-a sve sljakalo kako treba......od onda je katastrofa.
Uopce me ne zanimaju njihovi problemi, vec hocu ono sto placam...a to je flat i 4 Mbit.....ne trazim vise, ali ne zelim ni manje.

Sada sam zvao SZK, ali posto nisam kod kuce ne mogu nista napraviti jer zahtjevaju da se test brzine napravi na njihovoj stranici, jer kao ostale nisu pouzdane.....je da...

Uglavnom, ako je brzina losa prijaviti ce kvar.....a brzina je katastrofa i mogu komotno reci da je smanjena u pola od kako sam stavio MAXtv.

I da, danas kada sam spojio MAX tv i mjerio brzinu, bila je jedva 2 Mbit....tj. oko 1,7 Mbit.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 20:40   #600
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
A jebiga, ostaje ti utjeha da ti ostaje modem za 1kn u trajno vlasnistvo kad vratis Lesija(citaj:MaxTV receiver) nazad u T-Centar i zavrsis probavanje
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na