Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2022., 22:03   #42931
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
jbg, ja od domaćih životinja i škljocanja kazete i šaltanja ne razaznajem niš
Kojeg saltanja ?
Nijednu brzinu nisam mjenjao, to sve skljcanje se cuje iz volana kad mrdam lijevo desno
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 22:28   #42932
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Kojeg saltanja ?
Nijednu brzinu nisam mjenjao, to sve skljcanje se cuje iz volana kad mrdam lijevo desno
ahaaa...to je to škljocanje...

direkt na reklamaciju.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 01:23   #42933
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja pokusavam ugrabit nature exc za bolju polovicu medutim lager 0 bodova
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 05:22   #42934
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ekipa imam neki cudam problem sa skoro pa novim biciklom.

Kupio sam CUBE Nature EXC 2022 model i prvom mjesecu i stigo je do mene negdje 20.01 ove godine ali zbog vremena i hladnoce nisam ga ni vozio do pocetka treceg mjeseca (stajao u suhom podrumu). I sve super bilo u pocetku, vozio ga 10-ak puta 3 i 4 mjesec ali sad pocetkom petog mejseca mi se dogadja nesto cudno da kad se naslonim na volan (jedini nacin kako ja znam vozit sa rukama na volanu i skrecem ili stisnem malo jace volan cuje se neko cudno skrgutanje-pucketanje iz volana - centralnog grebena ili kao se vec zove taj dio gdje se zateze volan (imbus kljucem).

Znaci skrguce kao da nesto puca/struze metal o metal, totlano cudan zvuk.
Ako dignem ruke sa volana i nema nikakvih pritiska onda se ne cuje, sa jednom rukom na volanu puno manje ali kad su dvije kao da se sredina "lomi" takav zvuk (na osjecaj nema nikavih problem nista se ne savija/lomi sve je cvrsto samo taj zvuk).

Odvrtao sam i zavrtao nekoliko puta dotezao taj inbus (dosta se jako mora zategnuti jer inace lako se volan okrene), cak sam danas stavio i gumicu (vidi se na videu da viri jer je siroka kao podloska) ali ni to nije pomoglo. Mislio sam da struze taj limeni pokolpac u metal (aluminij). Takav mi je zvuk bio ali ni to nije pomoglo.

Bas je cudan osjecaj kako mrdam lijevo-desno volanom i sto se jace osloni na njega to vise skrguce-pucketa (imam 85-86kg tak da nisam 200kg da bi ga to trebalo smetat )??

Sutra cu zvati u Keindl jer bike je tek 4 mjeseca star (s tim da se vozi 2-2.5 mjeseca i to par puta mjesecno, sveukupno u to vrijeme ako sam napravio 450-500 km) ali cisto mozda neko ima ideju sta bi to moglo biti ?

Evo snimio sam video (nekako drzeci mob u jednoj ruci na volanu (pocetak) jer jace se cuje kad su dvije ruke na volanu (od sredine) ).


Evo video LINK
https://www.dropbox.com/s/3crvj7eq6u...ukovi.mp4?dl=0
Moguće da ti je korodirao headset od stajanja. Zna se dogoditi, pogotovo ako u tvornici nisu stavili masti dovoljno.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 05:32   #42935
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Biokovo - Sv. Jure, SkyRide sa sedla pod Voscem u Makar

U subotu smo frendica i ja, dok cekamo da se otopi snijeg u alpama, potegnuli na Biokovo, drugi najvisi vrh u Hrvatskoj, Sv.Jure (1762m).
Planina s korijenom u moru, a celom u munjama, planina na kojoj ovisite samo o sebi i o Bogu - tako su nam rekli domaci nakon sto su nam nadotocili zalihe vode kad smo ih upitali ima li ovdje kakav izvor.



Iz Zagreba smo startali u 02h, ja sa sat i pol sna, plan je isti dan vratiti se nazad, posto sam bazdaren na nespavanje - ja vozim.
Taj dan bili smo jedini biciklisti na planini jer je cesta zbog prosirenja zatvorena, i ovim putem pozdravljam izrazito neljubaznog i bahatog cuvara/djelatnika parka prirode koji nas nije pustio dalje i koji je izjavio da je do 19h gore i dok je on gore mi proci necemo, te kako mi pojma nemamo gdje smo. Bilo kakva suvisla konverzacija s doticnom individuom nije bila moguca. Covjek statira na asfaltu i glumi Vojka sa "Ne moze!"...i ne moze. I vraca nas za Zagreb.
A ja znam da moze.
Uglavnom, na vrh smo dosli, mi koji pojma nemamo gdje smo. Samo nas je to kostalo 2 dodatna sata i 300mnv, te smo potrosili previse vode i dohvatilo nas je sunce, a jos nismo bili na vrhu.

Zanimljivo je da je taj isti kreten propustio dvoje strangera i uzeo im 50kn - doslo mi je da se spustim nazad po cesti i zalijepim mu jednu zidarsku.
Othrvao sam se niskim porivima s mislima na TBF i stav "Nista mi nece ovi dan pokvarit", ipak sam dosao uzivati u prirodi.



Zahvaljujuci statistu na uzavrelom asfaltu, iz prve ruke smo se upoznali sa divljom stranom Biokova, prekrasnim pogledima koje inace ne bi vidjeli, blizinom divljih konja sakrivenih duboko u hladovini, jedino mi je zao sto nismo vidjeli poskoka, bas sam se poveselio kako cu ga imat u filmicu, krupni kadar - a ono figa. Takodjer zbog zatvorene ceste imali smo cijelu planinu samo za sebe, nema kolone vozila do skywalka, nema cestovnjaka koji pice uzbrdo - nema nikoga.



S vrha pucaju prekrasne vizure, vrijeme kratimo u ugodnom drustvu hercegovackih planinara i zvukovima koje proizvode ciope leteci na vjetrovima preko 200 km/h - fijucu kao mlazni projektili.
Nakon rekuperacije pravac do sedla pod Voscem i spust planinarskom stazom u Makar. Prekrasan krajolik, tehnicki i fizicki zahtijevan spust sa fenomenalnim vidicima i soderanom kao podlogom.
Nakon kupanja u znoju, turu zavrsavamo kupanjem u moru uz pogled na strme litice, steta sto more nije bilo hladnije, 21°C, meni pretoplo.



Statistika kaze 2222m visinaca, 49 km, i sveukupno 21h u pogonu ako pribrojim voznju autom.

video:


fotke:
https://photos.app.goo.gl/DLYZa8QtGwa7fBx18

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 24.05.2022. u 05:44.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 06:55   #42936
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Moj naklon i zahvala za trud oko fotkanja i snimanja cijelog ovog pothvata! Uživancija gledati i čitati, kao i uvijek.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 08:51   #42937
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Moguće da ti je korodirao headset od stajanja. Zna se dogoditi, pogotovo ako u tvornici nisu stavili masti dovoljno.
Hmm pa neznam, da je to moguce za 35-40 ne voznje? Plus sve je bilo ok 2 mjeseca i onda pocelo ..
Podrum je grijani i cist ko suza, plocice na podu, izolirani zidovi. Preko zime je 15-18C a ljeti 20-22c u podrumu i pored stoje jos 3 bicikla te nijedan nema problema. Trek (8 godina), Jamis (7 god) Norco (3 god). Da je bas samo Cube tako osjetljiv.... Plus kao sto rekoh soba je cista, grijana, bicikli pokriveni ceradom.

Imas mozda neku sliku gdje bi trebalo biti te masti da uslikam...

Hvala
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 11:44   #42938
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
https://www.youtube.com/watch?v=E7CQ...ntainBikeRider

Pokušaj još prije servisa headseta malo dotegnuti osovinu na prednjem kotaču, moguće je da je malo salbije stisnuta pa se kod fleksanja vilice čuje krckanje. Ne bi bilo prvi puta
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 11:50   #42939
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Budem probao ali nekako mi se cini da je zvuk bas tu na ruckama/headsetu a ne dolje kod osovine...

Zvao sam servis pa sad cekam da mi se jave kad pogledaju video...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 24.05.2022. u 11:57.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 12:14   #42940
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ako si otpustio volan i ponovno zategnuo i nema razlika onda je 99% headset. Dovoljno je samo jedno pranje da malo počnu ležajevi korodirati.

Postoje slučajevi ali oni su dosta rijetki da stearer/stanchion krcka u kruni vilice ali ne bi rekao da je to.

Ja bi prvo servisirao headset pa onda dalje ako nije to.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 12:46   #42941
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ako si otpustio volan i ponovno zategnuo i nema razlika onda je 99% headset. Dovoljno je samo jedno pranje da malo počnu ležajevi korodirati.

Postoje slučajevi ali oni su dosta rijetki da stearer/stanchion krcka u kruni vilice ali ne bi rekao da je to.

Ja bi prvo servisirao headset pa onda dalje ako nije to.
Da nekoliko puta sam odvrato/zavrtao volan i svaki put skripi/krcka kad ga dotezem jako slicno tom zvuku koji se cuje kad vozim, meni zvuci kao da je metal o metal, zato sam stavio ovu podlosku gumenu ali nije pomoglo.
To mi onda nekako govori da je unutar hedseta negdje problem (valjda).
Nisam ga prao i nije jos pokisao, za sad je bilo samo "suho pranje" brisanje pa nije moglo tako brzo korodirati (nadam se).

Kad sam otvorio taj gornji poklopac i pogledao unutra nevidim nikakvu koroziju po stjenkama ali vidim dosta "strugotina" kao malih spena od aluminija. Ispuhao/ocistio sma ih ali ne pomaze, i dalje se cuje...

Evo kako izgleda kad otovrim headset (koja bi uopce bila hrvatska rijec za taj dio "headset" - glava volana ?)...

https://www.dropbox.com/s/ciqatuou0k...ead_1.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/h9nbkure9p...ead_2.jpg?dl=0
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 15:21   #42942
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
To nije headset. Moraš skinuti lulicu, podloše i izvuči vilicu, tek onda možeš izvaditi ležajeve.

Ovdje možeš vidjeti sve komponente headseta (3 slika)

https://www.walmart.ca/en/ip/Bicycle...k/6Y1QGUQF7CW2
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 15:29   #42943
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Uff nekako mislim da cu to ipak morati sacekati Keindl da se izjansi hoce doci po bajk i sredit to ili da vozim negdje lokalno na servis pa nek oni plate popravak ako im je tkoa jeftinije jer bajk je jos pod garancijom pa nisam bas siguran da bi to rastavljanje bilo pozeljno....

Svakako hvala na objasnjenju.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 16:18   #42944
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ako si prejako stezao ovaj vertikalni saraf na vilici to bi ga moglo zeznuti. Ne znam kako to radi u detalje ali znam da se lula steze relativno jako, a ovaj vertikalni saraf relativno slabo. Tako sam ja radio i nikad problema.

Kad si vec skinuo lulu, mozes sa gumenim cekicem (ili preko drveta pa obicnim) izbiti vilicu prema dole van i onda ves vidjeti vise. Zguglaj tutorial prvo, davno sam to radio. Trivijalno je i mora biti na youtubeu milijon videa ali ne razumijem se u standarde headseta pa ne znam hoces li sto moci vidjeti.

Za skinuti taj lezaj ti (mislim, nisam 100% siguran ali vec ce se netko javiti da me korigira ) treba poseban alat, pogotovo ako je zapekao. Sa sarafcigerom bi ga mogao zeznut. Iako, 99% sam siguran da sam ja skidao to sa svojih bajkova, a taj alat nemam.

Vidi kolko ti se da zabavljati s time.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 20:13   #42945
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Iz Zagreba smo startali u 02h, ja sa sat i pol sna, plan je isti dan vratiti se nazad, posto sam bazdaren na nespavanje - ja vozim.
Taj dan bili smo jedini biciklisti na planini jer je cesta zbog prosirenja zatvorena, i ovim putem pozdravljam izrazito neljubaznog i bahatog cuvara/djelatnika parka prirode koji nas nije pustio dalje i koji je izjavio da je do 19h gore i dok je on gore mi proci necemo, te kako mi pojma nemamo gdje smo. Bilo kakva suvisla konverzacija s doticnom individuom nije bila moguca. Covjek statira na asfaltu i glumi Vojka sa "Ne moze!"...i ne moze. I vraca nas za Zagreb.
Kao da ste zasli u zabranjenu zonu Sjevernog pola, kojeg cuva vojska. Mozda je cuvar cuo da slusas repere koji su se prodali i koji su postali autocenzura. Trebao si reci da slusas Tram 11, pustio bi te ziher

No, kako god, jako lijepa avantura, koji bi svaki zarobljenik ekrana i grada, trebao procitati, te se sto prije otisnuti u nesto slicno. Hodom, biciklom, kako moze i kako mu pase.

Bas letim po videu, cista petica!

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2022., 22:54   #42946
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
U subotu smo frendica i ja, dok cekamo da se otopi snijeg u alpama, potegnuli na Biokovo, drugi najvisi vrh u Hrvatskoj, Sv.Jure (1762m).
Planina s korijenom u moru, a celom u munjama, planina na kojoj ovisite samo o sebi i o Bogu - tako su nam rekli domaci nakon sto su nam nadotocili zalihe vode kad smo ih upitali ima li ovdje kakav izvor.
Ove uske i strme zavoje okrećete ko janjca na žaru, svaka čast.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 08:20   #42947
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@ Visage
Lik mi i dalje ne ide u glavu, a da vidis tek kako je Sandu raspizdio
Taj dan je bila tekma, a mi iz Zagreba ...to sam se sjetio tek kad smo vidjeli onaj dzumbus na autoputu.

@ De5tr0
Tih switcheva ima gomila, nikad kraja, tako da tko nije vican pivotiranju nema sto tamo traziti, a pozeljno je imati i jaki core i rameni dio plus cvrste ruke - spust je teretana ziva.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 09:38   #42948
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Mene umorilo gledat kako ih vrtite
Odličan trip!
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 20:15   #42949
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
dal se ko susreo sa ovim?

kak je do tog došlo? ima li pomoći il ide nova guma?

https://youtube.com/shorts/vBxNiEwMzeI?feature=share
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 20:26   #42950
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Jesam. Nije ti dobro sjela guma. Ili je pumpaj dok ne sjedne ili je ispumpaj pa mrdaj rukom da sjedne kako treba pa onda opet napumpaj.

Na ovom videu imas sve objasnjeno: https://youtu.be/f2picMQC-9E
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 20:34   #42951
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Jesam. Nije ti dobro sjela guma. Ili je pumpaj dok ne sjedne ili je ispumpaj pa mrdaj rukom da sjedne kako treba pa onda opet napumpaj.

Na ovom videu imas sve objasnjeno: https://youtu.be/f2picMQC-9E
pa stvar je da ima taj "flat" dio,
upravo sam sve rastavio, vanjsku i unutarnju i provjerio da nije felga jajasta ali nije, samo vanjska guma.
unutarnja lijepo sjedne i vanjska na felgu. nebi rekao da nije sjela dobro i napumpana je kao i inače. prvo onak malo, pa prođem cijelu kotač stiskanjem i onda napumpam do kraja.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 22:17   #42952
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Nije ti 100% sjela kako treba, namazi rub gume sapunicom i onda nadrukaj na malo jace, ja znam 4-4.5bara dok ne iskoci, ako nece milom, onda ce silom.
To mi se uredno dogodi kad stavljam potpuno novu gumu.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 01:00   #42953
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Uvijek ima ona tanka linija na vanjskoj blizu obruča po kojoj možeš vidjeti jel guma sjela dobro na felgu ili nije.
Sapunica prije nego drukanje na veliki tlak. Neki obruči su rangirani na max 2.5bar
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 05:40   #42954
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Sve gume imaju ovakvu liniju i mora ti biti vani kao na ovoj slici.



Ako se na nekim dielovima ne vidi onda ti guma nije sjela. Ako je sjela dobro a opet onako skakuče onda je moguće da se guma deformirala.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 08:55   #42955
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
ajd budem ponovo skino i podmazo mada tako nije bilo lani kad sam ju prvi put montirao! pojavilo se ove godine.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 09:19   #42956
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Continental se meni od mlijeka za tubeless deformirao kroz 6 mjeseci. Dobila je mjehur koji je uzrokovao da isto guma ne ide ravno.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 10:33   #42957
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
takodjer, race king.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 12:03   #42958
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Inače je Continental poznat po tome. Prije sam ih vozio ali već duže vrijeme samo Vittoria Barzo/Mezcal kombo za XC
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 18:19   #42959
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
bravo dečki...kak ste izdržali tak dugo šutjet o tome

još nisam išao provjerit al meni se čini da se deformirala...jel da kupim istu il neku drugu marku 27,5x1,9
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 19:18   #42960
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Al' ti imas tube a ne tubeless. Tj. nemas "mlijeka" unutra, osim ako nisi stavio tek tako da se nadje
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na