Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2024., 06:41   #6901
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
wolves vs nugget tekma bila je sve što smo očekivali da će biti
Ant :s
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2024., 07:54   #6902
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 268
Koliko puta sam pomislio za sportaše 'pa nemoš bit tako glup' kad bi napravili nešto na štetu svoje ekipe. Ali Ant suprotno, radi sve najbolje i zna igrat. Dobar je mali.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 06:18   #6903
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
laganih 2:0, Denver nije naviknut gubiti 20 razlike. jedino vodstvo na utakmici koje su imali je bilo na početku utakmice, poveli 2:0 i onda raspad, sredinom q3 je bilo 80:50. Denver fulao 50 šuteva, nije ni čudo da gube.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 06:41   #6904
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Kako pišanje. Rekoh da su Wolvesi najveća prijetnja Nuggetsima, a baš ih gaze. I to bez Goberta noćas.


Tanka klupa Nuggetsa dolazi do izražaja.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 07.05.2024. u 06:49.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 06:55   #6905
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Edwards ima 22 godine... uzeli 2 u gostima i sad mogu doma završiti posao metlom.

Knicksi napokon dobivaju, a Babo završio na operacijama šake i gležnja...
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 07:49   #6906
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Knick Pacers će biti neizvjesno.

Puno se toga poklopilo da Knicksi noćas dobe.


Haliburton samo 6 šuteva uzeo (nisma gledao cijelu tekmu doduše pa ne znam kako i zašto), a u zadnjoj minuti Neimhard promašio otvorenu tricu, DDV pogodio, pa onda suđen onaj vrlo upitni illegal screen Turneru. Mislim, takvih ima po tekmi desetak pa se ne sude, nije se to trebalo suditi ni tada imo.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 11:35   #6907
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 637
Lijepo je vidjeti kako Wolvesi gaze denverske seljake sa brda, patuljak Malone i ružni Murray su skroz pogubili živce, biće su mislili da će im se pokloniti naslov i da će ih sudci opet pogurati ko protiv Lakersa.
Sotta ih je vrhunski stavila u škripac, igraju top obranu, ni muha ne može da proleti kroz reket, a kamoli debeli Jokic 😆
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 14:28   #6908
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Nekako mi milo oko srca kad vidim da Warriorski kompleksi zamijenjeni Nuggetskim.
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 07.05.2024., 19:57   #6909
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 637
Jedini koji ima vidljiv kompleks ovdje si ti jer ti se LeGoat lagano usro u 73-9 ekipu i tako vam uzeo san da se u vašim mitomanskim pričama proglasi za najveću ekipu ikada 😊

A to od tog momenta iz AD 2016 biti - Neće nikada - neće nikada - 😆
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2024., 17:36   #6910
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 550
koji majstor tim connelly!!

nakon sto je 'single-handed' stvorio sampionsku generaciju denvera, sad opet radi bogovski posao s - inace crnom rupetinom - zvanom minneapolis timberwolves...

nakon sto su ljudi s nevjericom gledali sto su sve wolvesi dali lani za goberta, pa se opet cudili poprilicnoj ekstenziji za mcdanielsa - da ne spominjem kako je cjela liga malo 's visoka' gledala na edwardsa (u cemu su pak prednjacili warriorsi), ovaj playoff im malo 'otvara oci' kako se sve to pazljivo planiralo, nikakav random set poteza....cak i svim 'problematicnim' karakterima u rosteru.

s vrlo tankom klupom koja jednostavno ne dozvoljava nekakve znacajne napadacke prilagodbe jer je uprava valjda bila preskrta da pokrije par adekvatnih zamjena misleci da ce prva petorka rjesiti sve probleme, ne vidin kako denver moze preokrenit ovo osim da im se spoji yebena suterska vecer, a da wolvesi zachokeaju pred sansom....nije bezveze jos lani jokic tvrdia da ce im wolvesi biti najveci izazov, a ne zaboravimo da su tada igrali bez ozlijedenih reida i mcdanielsa.

closing out wolvesa je nemilosrdan, nisam previse ni ocekiva od sunsa, jer znamo kako prolaze kd-ovi dream teamovi iza warriorsa, no da sam ocekiva ovakvu dominaciju protiv denvera - bogami nisam, sve sta denver baci pred njih oni jednostavno upiju i uzvrate jos jace....veselim se petku navecer, posebno novom izdanju ant-a koji ako nastavi ovakvim tempom i ozljede ga zaobidu, postat ce najbolji loptac 21-og stoljeca bez ikakve sumnje

kapa dolje, wolvesi!

Zadnje izmijenjeno od: flyer1. 08.05.2024. u 23:27. Razlog: zabraljao stoljece :D
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2024., 21:47   #6911
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
GSW je Antu pomogao dosta, što je uostalom i sam pričao, čak su i razmatrali da ga uzmu na draftu (iako su šanse za to bile male obzirom da pored Currya i tad Poolea ne bi imo šanse igrat, a ionaku su htjeli Wisemana) . Čak je imao i workout za njih prije drafta, i tad su mu i Kerr i Myers rekli - da ne radi i ne vježba dovoljno (takav ga je glas pratio od srednjoškolskih dana, dečko je mislio da mu je talent dovoljan). Njega je to šokiralo i sam kaže da mu je to promijenilo percepciju i radne navike, da je od tada počeo raditi puno više i jače.

Goberta sam ovdje zagovarao davno još, nije bilo puno razumijevanja za to
Čovjek, koliko god da je napadački ograničen, i u napadu može biti koristan a o obrani da ne pričamo. Nema ekipe koja ne bi htjela takvog rim protectora (osim Lakersa koji imaju Davisa), i da je sve DPOY nagrade otkad je u ligi uzeo, ne bi bilo nezasluženo.



Što se serije tiče, ne bih ja još skroz otpisao Nuggetse. Šanse jesu male, i navijam za Wolvese, ali ajde neki fajt da bace a ne da gledam blow oute
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2024., 23:28   #6912
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 550
jesam ja nesto zabrija gadno ili se ant relativno kasno odlucia za kosarku, a ne americki nogomet?
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2024., 12:02   #6913
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 637
Top su svi ti moji imenjaci Ant, Antetokumpo, vidi se da su to pravi igrači i znalci košarke 😊

Flyeru super post, ja bih čak dodatno naglasio koliko prolazi ispod radara kakvo je ismijavanje Sotte bilo kod tog trejda Goberta, kao puno su dali, glupa franšiza, besperspektivna bla bla...di su sad ti što su tako blejali ??
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2024., 06:36   #6914
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
laganih 30 razlike u gostima, bome su im lepo vratili ako Denver dobije i drugu i ako bude 2:2, g5,6,7 bi mogle biti neke od najboljih utakmica zadnjih godina.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na