Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2014., 11:07   #6751
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Ali ako već kupujete golde , zaobiđite RMAH i Blizz jer ima stranica na kojima je gold daleko jeftiniji. Evo najjeftinije stranice : http://www.mulefactory.com
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 16:01   #6752
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ovo stvarno nije za vjerovati, sinoc bacim jedan brzinski run, par set itema padu, stavim na AH onako otprilike, ujutro se dignem i u kasici 47M golda vise... Nesto sto mislim da bi islo neide ni pod razno a nesto sto nevrijedi nist ide kao mutavo...

Eto, 400M presao, mislim da ce mi to biti dosta za pocetak ekspanzije, sad samo cekati RoS, malo pauze napraviti u D3 da se zelja povrati u iduca dva i pol mjeseca.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 17:04   #6753
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo, napisao jedan guide na engleskom za Cloud of Bats WD, uživajte

Link
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 17:52   #6754
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ovo stvarno nije za vjerovati, sinoc bacim jedan brzinski run, par set itema padu, stavim na AH onako otprilike, ujutro se dignem i u kasici 47M golda vise... Nesto sto mislim da bi islo neide ni pod razno a nesto sto nevrijedi nist ide kao mutavo...

Eto, 400M presao, mislim da ce mi to biti dosta za pocetak ekspanzije, sad samo cekati RoS, malo pauze napraviti u D3 da se zelja povrati u iduca dva i pol mjeseca.
Meni danima ne pada ama bas nista, MP5-7, kosim ih ko travu, drop nepostojeci. Na AH undercutam 50%, nista se ne prodaje...kad nece onda nece.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 18:33   #6755
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Ja svaki dan MIN. 10 Legendary-a , najcesce igram MP8 ili Crypt Run MP10 u kojem uvjek barem 3 Leg dropa. Na AH uspijem prodati iteme,al to je to zato jer znam što će se prodati pa to i metnem. BTW. Jučer dobio 100m golda od Slayera , CRO streamer.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 20:24   #6756
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Meni pada, igram na barem mp8, ali nemrem prodati ništa, pokušavam i unidentified prodati, ali nema nekog interesa, čak i za kikiriki....
Ne znam gdje ću s itemima kad zatvore AH.
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 20:35   #6757
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor mahoona Pregled postova
Ne znam gdje ću s itemima kad zatvore AH.
To je bar jednostavno, lijepo u brimstone

Zasad jedino što se isplati jest levelati paragon i skupljati crafting matove rastavljanjem itema.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 20:52   #6758
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,475
a za što će ti brimstoni u expanziji?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 21:52   #6759
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Meni danima ne pada ama bas nista, MP5-7, kosim ih ko travu, drop nepostojeci. Na AH undercutam 50%, nista se ne prodaje...kad nece onda nece.
Ja evo prvi put dosada probao veceras mp8 malo ozbiljnije (samo solo, u grupi ginem sad pa sad, kad idem solo onda prolazim), sve u svemu ide, ali nist nepada, na mp5 i zadnja tri dana na mp7 bolesne stvari padaju, set itema jedno 20 komada mi palo u par dana, sto nisam prodao to salvageam, sve u svemu zaradio sam od Bozica do danas strasnu sumu golda, krenio s 75M sad na preko 430M...e da sam tako igrao prije godinu dana dosada bih imao i preko milijardu, samo neznam sto ce mi toliko a i ko kupuje svu tu opremu na AH, ono mislim, prodajem ovu opremu koja ima reduce level kao vruce kifle, dnevno po 10-20 komada po 200k do 400k ... malo po malo i nakupi se toga.
Evo moja barbarica: http://eu.battle.net/d3/en/profile/k.../hero/20413088, mal mi je dps ali kad upalim Berserkera ocistim cijeli Fields of Misery da ga ne potrosim, kao da varam u igri

Evo citam malo forum, patch 2.0.1 nam dolazi ovaj mjesec koliko vidim: link

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 09.01.2014. u 13:27.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 21:11   #6760
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Evo, napisao jedan guide na engleskom za Cloud of Bats WD, uživajte

Link
Evo i friško uploadanoga videa mojega builda u akciji, u full HDu.

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 21:32   #6761
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Evo citam malo forum, patch 2.0.1 nam dolazi ovaj mjesec koliko vidim link
Or not...
Citiram što kaže Lylirra:
No. We're targeting to make expansion content available via background download within the next few weeks (schedule is subject change). We have no release date for 2.0.1 at this time. The quote you're highlighting just means that players who don't take advantage of the background download option when it becomes available (i.e. players who don't load up the game launcher or Battle.net desktop app) will still be able to download the expansion data ahead of time once patch 2.0.1 is released. This is because that data will be included in the 2.0.1 patch itself; the expansion-only content just won't be accessible until Reaper of Souls releases, and of course will require an RoS license to unlock and play.
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 23:04   #6762
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Da, to sam i ja kasnije vidio, izgleda da se netko izletio od blizzardovaca, tko zna u cemu je problem, a mozda i RoS odgode na godinu dvije

Evo i to sam konacno docekao, barbar s 155k dmg mp10 ide bez problema /visemanje-jedino one elite s poison+arcane malo zadaju problema ali i one se rijesavaju, sva oprema na barbaru sto mi ingame palo ili sam sam crafto, potrosio veceras skoro 15M golda na craftanje bracersa i amuleta i nist mi dobro nije naletilo. Sve u svemu ja zadovoljan, pa mozda i taj p100 pade uskoro


Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 10.01.2014. u 01:10.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 03:01   #6763
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Da, to sam i ja kasnije vidio, izgleda da se netko izletio od blizzardovaca, tko zna u cemu je problem, a mozda i RoS odgode na godinu dvije

Evo i to sam konacno docekao, barbar s 155k dmg mp10 ide bez problema /visemanje-jedino one elite s poison+arcane malo zadaju problema ali i one se rijesavaju, sva oprema na barbaru sto mi ingame palo ili sam sam crafto, potrosio veceras skoro 15M golda na craftanje bracersa i amuleta i nist mi dobro nije naletilo. Sve u svemu ja zadovoljan, pa mozda i taj p100 pade uskoro

ajme kad vidim ove crvene gemove u chestu i pantsima slabo mi dodje. potroši 50mil i kupi si gemove kakve spada. i btw na mp10 sa 150k dmg mogu misliti koliko treba da ih ubiješ...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 09:13   #6764
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
ajme kad vidim ove crvene gemove u chestu i pantsima slabo mi dodje. potroši 50mil i kupi si gemove kakve spada. i btw na mp10 sa 150k dmg mogu misliti koliko treba da ih ubiješ...
Ti si svjestan da je sad, malo više od 2 mjeseca pred ekspanziju ludost bacati 50 milja na craft gemova, a na levelu 60+ će padati Marquise gemovi kao kokice.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 09:52   #6765
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ti si svjestan da je sad, malo više od 2 mjeseca pred ekspanziju ludost bacati 50 milja na craft gemova, a na levelu 60+ će padati Marquise gemovi kao kokice.
Vise manje je ludost kupovat ista na Ah ako ne uspijes nac neki deal do jaja i na njemu profitirat.
Kako dolazi novi loot, tako ce sve sta je sad vrh vrhova postat stara oprema, eno meni pao mac i ko od shale zamjenio Echoing fury.
A za gemove, sumnjam da ce padat najjaci po podu, al da ce bit rebalans u cjenama i craftanju, to sigurno.
Nisu valjda popizdili da stave craft 1 gema 20m u singleplayeru, treba ti 100 sati igre da to skupis sa poda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 10:18   #6766
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
ajme kad vidim ove crvene gemove u chestu i pantsima slabo mi dodje. potroši 50mil i kupi si gemove kakve spada. i btw na mp10 sa 150k dmg mogu misliti koliko treba da ih ubiješ...
pa nezelim potrositi 50M na gemove, pa ni 1M mi nepada napamet potrositi, sto mi treba to si sam skupim i craftam, napravio sam si jedan crveni Marquise i to mi je dosta, vise mi netreba, a za koliko ih trebam ubiti, iznenadjujuce brzo ide (barem meni koji sam 600 sati igrao mp2-3 s barbarom jer mi ranije nikakva oprema nije padala)

Sve u svemu igram i uzivam i opremu imam na sebi samo onu koja mi je dropala/crafto, na AH sad trenutno samo prodajem i ide fino, a ko kaze da je nemoguce mp10 s 150k dmg igrati, meni se svidja, napeto na momente

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Vise manje je ludost kupovat ista na Ah ako ne uspijes nac neki deal do jaja i na njemu profitirat.
Evo ja prodajem sve i svasta, prazan mi stash, nist nemam vise osim par itema na akuciji pa i neprodajem nesto od jucer tj. prekjucer

Sve sto mi pade dajem pa snizavam, sto neode po 1-2M ode po 255k, meni netreba a nekome ce valjda koristiti...
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 10:34   #6767
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Vise manje je ludost kupovat ista na Ah ako ne uspijes nac neki deal do jaja i na njemu profitirat.
Kako dolazi novi loot, tako ce sve sta je sad vrh vrhova postat stara oprema, eno meni pao mac i ko od shale zamjenio Echoing fury.
A za gemove, sumnjam da ce padat najjaci po podu, al da ce bit rebalans u cjenama i craftanju, to sigurno.
Nisu valjda popizdili da stave craft 1 gema 20m u singleplayeru, treba ti 100 sati igre da to skupis sa poda.
Pa da, novi gear će biti dobar do levela 65 max negdje, poslije će već lagano moći u brimstone kad će biti njesra, ja ću si jedino ostavljati legacy setove za slučaj da nerfaju set bonuse ilvl70 setova (Zunimassa i IK).

Ovo za Marquise gemove je potvrđeno već iz Reaper of Souls bete, na tormentu padaju kao kokice, de facto su zamijenili Flawless Square gemove koji padaju na infernu
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 12:17   #6768
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ma u 3. mjesecu sva psotojeća operma može
pod "čekić", dolazi potpuno nove lude stvari u 2.0 loot,
nem potrebe za čuvanjem bilo čega "iz prezenta".
  Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 13:53   #6769
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Al sta onda postaje gold sink?
Ako nema AH i gem craft sinka, di ces trosit gold, samo na craft itema i enchant jedne te iste stvari u nedogled.
Naravno da svi vole vidit par stotina miliona golda, al mislim da ekipu polako hvata panika radi AH, neki se zele da opskrbe a neki da utope sta mogu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 21:36   #6770
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Evo i mene s barbaricom na paragon 100, sinoc krenio p99 pa ajmo do stotke ... i nakon 736 sati igranja (ali jako zanimljivog, stvarno sam se naigrao s njom) konacno i to docekao u 02.11 sati nocas. Fields of Misery i Decayng Crypt samo vrtio u krug, probao danas malo barbara drugog, ali sad stvarno mislim malo pauze napraviti od par dana.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 19:44   #6771
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ja sam dosta friški igrač i još nisam ni pohvatao osnove. Evo šta sam malo prije kupio za 300k na aukciji:



nije loše, samo kaj je sad dosadno igrati jer doslovno one shot-one kill
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:00   #6772
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
ja sam dosta friški igrač i još nisam ni pohvatao osnove. Evo šta sam malo prije kupio za 300k na aukciji:



nije loše, samo kaj je sad dosadno igrati jer doslovno one shot-one kill
Čekaj da dođeš do Inferna.... a možeš i sad otežat igru , povećanjem Monster Power-a. Upališ u postavkama "Monster Power" i onda pri mjenjanju Quest-a možeš birati jačinu MP-a
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:01   #6773
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
a ide barem brže exp?
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:22   #6774
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
a ide barem brže exp?
ide . .sto veci mp to vise exp dobijas, moj savjet je da u helm stavis crveni gem, povecava postotak eksp za svaki kill koji napravis
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:23   #6775
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
ide . .sto veci mp to vise exp dobijas, moj savjet je da u helm stavis crveni gem, povecava postotak eksp za svaki kill koji napravis
ma ne muci mene tolko exp kolko magic items
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 00:07   #6776
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
upravo završio nightmare na 48lvl-u i sad nemogu na hell (nece prije 50)

diablo pao ko zvecka
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 19:37   #6777
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Evo i mene s barbaricom na paragon 100, sinoc krenio p99 pa ajmo do stotke ... i nakon 736 sati igranja (ali jako zanimljivog, stvarno sam se naigrao s njom) konacno i to docekao u 02.11 sati nocas. Fields of Misery i Decayng Crypt samo vrtio u krug, probao danas malo barbara drugog, ali sad stvarno mislim malo pauze napraviti od par dana.

ja isto igram MP8 sada, za elitove mi treba malo više vremena, DPS mi je 170.000, možda bi mogo i MP9 ali vidim da mi za elitove i na MP8 treba solidno vremena zato neću, što se tiče resistanca mogo bi i na MP10 ali DPS mi je stvarno mali za ta dva završna MP levela.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2014., 11:41   #6778
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
E kod mene je baš obrnuto DPS-a imam dovoljno ali resista sam na granici..tako da na MP10 ako neigram pažljivo odmah umrem.
Krenuo sam opet HC s Witch-Doctorom , do 20 lvl pala su mi dva legendarya koje sam utopio za 1+M. Prvi put igram WD-a i mogu reći da je jako zanimljiv. Dignuti ću ga na 60lvl , a onda ću krenut opet s Barbom jer želim imati Barba na HC prije expanzije.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2014., 23:22   #6779
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Nevrijedi sada levelirati likove, gubljenje vremena, krenio i ja ali kad sam ovo vidio:

video

odustao sam od leveliranja, cekam RoS, i Torment VI adventure mod, i samo vrtis jedne te iste zadatke. Kao program za varanje.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2014., 23:41   #6780
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Ne brini, neće to biti u finalnoj verziji tako. Prevelika je to rupa za iskorištavanje da bi samo tako ostavili
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na