Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2021., 11:16   #841
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ako nije tajna, kako si to dogovorio? Regularno (u centru, mailom, pozivom) ili preko prodajnog predstavnika? Ja pokusavam vec par mjeseci otkad mi je ugovor istekao, al ne *ebu me 2%... Treba mi samo brzi net (1Gbps), telefon i iptv ne. Trenutno imam stari paket od 500/120Mbps.
Ako ti je ugovor istekao onda si sad na full cijeni, pa sta su ti iz A1 konkretno odgovorili (osim ovog napisanog "al ne *ebu me 2%...") na tvoje zahtjeve za povecanje brzine, ako si im poslao e-mail morali su ti nesto konkretno odgovoriti, mozda nemaju tehnicke mogucnosti dignuti brzinu na 1 Gbit/s u tvojoj optickoj centrali ili...




https://www.nperf.com/r/3310049057898340-s9OLuaRw

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 20.03.2021. u 11:34.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 08:47   #842
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ako ti je ugovor istekao onda si sad na full cijeni, pa sta su ti iz A1 konkretno odgovorili (osim ovog napisanog "al ne *ebu me 2%...") na tvoje zahtjeve za povecanje brzine, ako si im poslao e-mail morali su ti nesto konkretno odgovoriti, mozda nemaju tehnicke mogucnosti dignuti brzinu na 1 Gbit/s u tvojoj optickoj centrali ili...




https://www.nperf.com/r/3310049057898340-s9OLuaRw
Ne, ne radi se o tom. Cijena mi je ista kao sto je bila dok je ugovor trajao i bit ce takva dokle god ja koristim uslugu i uredno placam... U paketu imam optiku 500Mbps + tel (kojeg nikad nisam ni imao a kamoli koristio). Uzeo tel samo zbog povoljnije cijene jer su tada imali takvu ponudu. Danas je druga prica sto se tice telefona stoga zelim samo net i zbog toga ocekujem nesto nizu cijenu, no ne zele mi ponuditi takvo nesto. Tj. nude mi 1Gbps bez tel za 209kn. Mogucnosti za 1Gbps imam, tu nema problema. Zato i pitam kako je kolega uspio dobiti i optiku 1Gbps i tel za 189kn...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 11:26   #843
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ne, ne radi se o tom. Cijena mi je ista kao sto je bila dok je ugovor trajao i bit ce takva dokle god ja koristim uslugu i uredno placam... U paketu imam optiku 500Mbps + tel (kojeg nikad nisam ni imao a kamoli koristio). Uzeo tel samo zbog povoljnije cijene jer su tada imali takvu ponudu. Danas je druga prica sto se tice telefona stoga zelim samo net i zbog toga ocekujem nesto nizu cijenu, no ne zele mi ponuditi takvo nesto. Tj. nude mi 1Gbps bez tel za 209kn. Mogucnosti za 1Gbps imam, tu nema problema. Zato i pitam kako je kolega uspio dobiti i optiku 1Gbps i tel za 189kn...
Provajderi ne vole kad netko otkazuju neku od dosadasnjih ugovorenih usluga pa na neki nacin kaznjavaju takve korisnike koji zele ugovoriti smanjenu uslugu tako da im ne nude popuste vec full cijenu novog paketa kao sto je slucaj kod tebe a to je samo Mozaik turbo internet paket 1/0,5 Gbit/s za 209 kn.


Ako nije tajna a koliko sad placas tu postojecu uslugu net+tel

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 21.03.2021. u 11:36.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 12:38   #844
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Provajderi ne vole kad netko otkazuju neku od dosadasnjih ugovorenih usluga pa na neki nacin kaznjavaju takve korisnike koji zele ugovoriti smanjenu uslugu tako da im ne nude popuste vec full cijenu novog paketa kao sto je slucaj kod tebe a to je samo Mozaik turbo internet paket 1/0,5 Gbit/s za 209 kn.


Ako nije tajna a koliko sad placas tu postojecu uslugu net+tel
Ja nisam otkazao uslugu vec je rok isteka ugovora jednostavno prosao. Agenti su me kontaktirali naknadno nakon nekog vremena no nisu mi ponudili ono sto sam trazio (samo net sa nesto manjom cijenom) pa sam odlucio nastaviti koristiti ovu uslugu koju imam za postojecu cijenu (500/120Mbps + tel za 204kn) dok neka bolja ponuda ne uleti...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 12:49   #845
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Jako teško je dobit popust samo na internet. Obično žele da imaš još barem jednu uslugu i onda ti ponude cijenu istu kao i da imaš samo internet. Mene su zvali cca 2 mjeseca prije isteka, ponudili samo ono što ima i na netu, pa sam rekao da mi je preskupo. Zvali još par puta, svaki put sam rekao da je preskupo i da ću uzeti samo internet, tj. smanjit paket (nisam tražio nikakav popust). Dva dana prije isteka sam ja zvao da želim ugasiti TV i imati samo internet (nisam tražio popust nikakav), pa su mi rekli da pričekam da istekne ugovor za 2 dana, pa onda podnesem zahtijev. Dan nakon što je ugovor istekao zvali me iz nekog drugog odjela i ponudili skroz ok cijenu za Internet+TV.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 12:50   #846
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ja nisam otkazao uslugu vec je rok isteka ugovora jednostavno prosao. Agenti su me kontaktirali naknadno nakon nekog vremena no nisu mi ponudili ono sto sam trazio (samo net sa nesto manjom cijenom) pa sam odlucio nastaviti koristiti ovu uslugu koju imam za postojecu cijenu (500/120Mbps + tel za 204kn) dok neka bolja ponuda ne uleti...
A napisao si da zelis ukinuti uslugu telefona pa onda ti je ovakva cijena za novu uslugu od 209 kn za net, cijenik za sad vrijedi do 30.06. a sta ce biti dalje nakon tog datuma budes vidio.


Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Jako teško je dobit popust samo na internet. Obično žele da imaš još barem jednu uslugu i onda ti ponude cijenu istu kao i da imaš samo internet. Mene su zvali cca 2 mjeseca prije isteka, ponudili samo ono što ima i na netu, pa sam rekao da mi je preskupo. Zvali još par puta, svaki put sam rekao da je preskupo i da ću uzeti samo internet, tj. smanjit paket (nisam tražio nikakav popust). Dva dana prije isteka sam ja zvao da želim ugasiti TV i imati samo internet (nisam tražio popust nikakav), pa su mi rekli da pričekam da istekne ugovor za 2 dana, pa onda podnesem zahtijev. Dan nakon što je ugovor istekao zvali me iz nekog drugog odjela i ponudili skroz ok cijenu za Internet+TV.
Taj drugi odjel je onaj "za zadrzavanje korisnika" i on ima mogucnost davati povoljniju ponudu, stvar je samo uspjeti doci kod njih (a opisao si na koji nacin) i da onda oni tebe zovu.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 21.03.2021. u 12:56.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 13:27   #847
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Jako teško je dobit popust samo na internet. Obično žele da imaš još barem jednu uslugu i onda ti ponude cijenu istu kao i da imaš samo internet. Mene su zvali cca 2 mjeseca prije isteka, ponudili samo ono što ima i na netu, pa sam rekao da mi je preskupo. Zvali još par puta, svaki put sam rekao da je preskupo i da ću uzeti samo internet, tj. smanjit paket (nisam tražio nikakav popust). Dva dana prije isteka sam ja zvao da želim ugasiti TV i imati samo internet (nisam tražio popust nikakav), pa su mi rekli da pričekam da istekne ugovor za 2 dana, pa onda podnesem zahtijev. Dan nakon što je ugovor istekao zvali me iz nekog drugog odjela i ponudili skroz ok cijenu za Internet+TV.
Sve jasno, pristao bi ja na net (1Gbps) + tel za 189kn odmah, samo takva ponuda nije bila moguca tada kad sam pitao...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 14:17   #848
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
1000/500 i tel za 189kn/mj..dobio i visa karticu od 500kn..ugovorio to u rujnu preko szk
u mozaiku mi je samo net (200/100) i tel za drugi stan..ovo placam 110kn i isto sam dobio 500kn visaza black friday


edit:
to za drugi stan mi je ugovoreno sa sluzbom za zadrzavanje..zelio ugasiti tel i ponudili mi net i visa 500kn za 110kn/mj..

Zadnje izmijenjeno od: Ecips Dlo. 21.03.2021. u 14:23.
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 16:23   #849
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ako nije tajna, kako si to dogovorio? Regularno (u centru, mailom, pozivom) ili preko prodajnog predstavnika? Ja pokusavam vec par mjeseci otkad mi je ugovor istekao, al ne *ebu me 2%... Treba mi samo brzi net (1Gbps), telefon i iptv ne. Trenutno imam stari paket od 500/120Mbps.

Nazoveš prodaju telefonom i dogovoriš


Ja sam Amis 3u1 zamjenio za 2u1 kod A1 uz turbo internet 1000/500 uz ugovor na 24 mjeseca. Nakon mojeg poziva agent me je još par puta zvao, jer sam mu rekao što želim, no također sam mu rekao da želim provjeriti iskustva onih koji su uzeli ovaj novi paket i da mi se ne žuri.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 21.03.2021. u 16:29.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 17:49   #850
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
koji ruter dolazi uz 1/0,5 Gbit/sec optiku
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 17:55   #851
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
koji ruter dolazi uz 1/0,5 Gbit/sec optiku
Huawei HG8145V5


https://e-file.huawei.com/-/media/EB...t/eg8141a5.png
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 03:48   #852
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 627
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
To je uredno i ONT ili dobiš još uređaj uz njega?
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 05:39   #853
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
To je uredno i ONT ili dobiš još uređaj uz njega?
Sve je u njemu bez dodatnih uređaja.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 23.03.2021. u 08:29.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 10:35   #854
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Sve jasno, pristao bi ja na net (1Gbps) + tel za 189kn odmah, samo takva ponuda nije bila moguca tada kad sam pitao...
Zovi opet, dosadjuj, reci agentima da nisi zadovoljan sa njihovom ponudom i trazi da te prebace u "Sluzbu za zadrzavanje korisnika".
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 12:13   #855
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Zovi opet, dosadjuj, reci agentima da nisi zadovoljan sa njihovom ponudom i trazi da te prebace u "Sluzbu za zadrzavanje korisnika".
Probat cu, ali zadnji agent s kojim sam pricao kaze da mi ne mogu ponuditi nista bolje od standardne cijene od 219kn (za 1Gbps + tel) ili 10kn manje bez tel. Isto tako kaze da se te "posebne" ponude mogu ostvariti samo prije isteka ugovora ili nedugo nakon, a meni je proslo vec skoro 4mj... Pokusat cu dobiti sluzbu za zadrzavanje korisnika, ako ne uspijem uzet cu samo net od 1Gbps i to je to, konkurencija ne nudi nista slicno tako da nemam nekog izbora.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 12:20   #856
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Probat cu, ali zadnji agent s kojim sam pricao kaze da mi ne mogu ponuditi nista bolje od standardne cijene od 219kn (za 1Gbps + tel) ili 10kn manje bez tel. Isto tako kaze da se te "posebne" ponude mogu ostvariti samo prije isteka ugovora ili nedugo nakon, a meni je proslo vec skoro 4mj... Pokusat cu dobiti sluzbu za zadrzavanje korisnika, ako ne uspijem uzet cu samo net od 1Gbps i to je to, konkurencija ne nudi nista slicno tako da nemam nekog izbora.
Nazalost ti direktno nemozes zvati "Sluzbu za zadrzavanje korisnika", to te ovi prodajni agenti moraju prebaciti-upisati kod njih, a onda te netko iz te sluzbe za zadrzavanje zove kroz par dana.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 12:27   #857
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Meni su iz službe za zadržavanje isto dali slabu ponudu, tj slabiju nego ostalima ovdje. Samo 60kn popusta na ugovor.
Ovisi valjda o dosta toga kako nude.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 13:24   #858
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Meni su iz službe za zadržavanje isto dali slabu ponudu, tj slabiju nego ostalima ovdje. Samo 60kn popusta na ugovor.
Ovisi valjda o dosta toga kako nude.
Pa kaj hoces kabelski trio paket na brzini 200/20 Mbit/s, su ti sa pune cijene 279 kn skinuli na 219 kn i ti si jos preko Mozaik pogodnosti skinuo jos za 10 kn ili...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 15:51   #859
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Nazalost ti direktno nemozes zvati "Sluzbu za zadrzavanje korisnika", to te ovi prodajni agenti moraju prebaciti-upisati kod njih, a onda te netko iz te sluzbe za zadrzavanje zove kroz par dana.
Da, to sam i mislio...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 17:46   #860
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Isto tako kaze da se te "posebne" ponude mogu ostvariti samo prije isteka ugovora ili nedugo nakon, a meni je proslo vec skoro 4mj...
Ma ovo je BS...kakve to veze ima, ako si još njihov korisnik bez prekida.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 17:54   #861
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 627
Citiraj:
Autor data202 Pregled postova
Ma ovo je BS...kakve to veze ima, ako si još njihov korisnik bez prekida.
Ljudi, ugovor se može produžiti 90 dana prije isteka ugovorne obveze. Tako da onda lijepo imate vremena sve dogovoriti preko telefona ili maila.

Iskreno, ne da mi se s njima natezati preko telefona gdje studenti ionako većinom govore bolje vam ne mogu ponuditi. Zadnji put kada sam ugovarao uslugu preko telefona, završio sam s još skupljom uslugom tako da ovaj put samo mail, ništa drugo.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 17:20   #862
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 627
https://www.poslovni.hr/kompanije/te...isnike-4278930

"Uložit će i 100 milijuna eura u izgradnju najsuvremenije optičke mreže s ultrabrzim širokopojasnim internetom po brzinama do 10 gigabita. Samo u ovoj godini planiraju pustiti u rad oko 4000 km optičke mreže kako bi povezali sve regije i veće gradove u Hrvatsko, a s aktivnostima su već krenuli sredinom veljače u Zagrebu, u Sigetu i Zapruđu, a nastavit će u Osijeku za početak."

Izgleda da će A1 dobiti pravu, pravu konkurenciju.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 09:18   #863
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
https://www.poslovni.hr/kompanije/te...isnike-4278930

"Uložit će i 100 milijuna eura u izgradnju najsuvremenije optičke mreže s ultrabrzim širokopojasnim internetom po brzinama do 10 gigabita. Samo u ovoj godini planiraju pustiti u rad oko 4000 km optičke mreže kako bi povezali sve regije i veće gradove u Hrvatsko, a s aktivnostima su već krenuli sredinom veljače u Zagrebu, u Sigetu i Zapruđu, a nastavit će u Osijeku za početak."

Izgleda da će A1 dobiti pravu, pravu konkurenciju.
Tocno pokrit ce optikom onaj dio naselja Sigeta i Zapruđa koja prije cca 6-7 godina u svojoj akciji postavljanja opticke infrastrukture nakon I faze, nije sa II fazom ostatak tih naselja pokrio bivsi Amis (sad A1), kako je centrala npr. za Siget, Trnsko i Trokut-Savski Gaj postavljena u Trnskom, a A1 nije nista poduzeo da se ta II faza pokrene i izvrsi za ocekivati je bilo da ce se pojaviti neki drugi provajderi i odraditi taj posao.
Pa je tako II fazu u Trnskom prosle godine odradio HT i pokrio ostatak naselja Trnsko optikom, dok se u naseljima Siget i Zapruđe ugurao Telemach.
Napominjem HT u Trnskom nije postavljao optiku i pokrivao dio naselja gdje je Amis u I fazi postavio svoju optiku, tako da na tom djelu gdje je vec postavljena optika od strane Amisa (A1) nema eventualnog izbora drugog optickog provajdera.


Za pretpostaviti da ce se slicni scenarij dogadjati i u ostalim novozagrebackim naseljima gdje je I fazu postavljanje infrastrukture odradio Amis (sad A1), i vjerojatno u jos nekim dijelovima Zagreba gdje je Amis odradio I fazu postavljanja optike.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 25.03.2021. u 10:47.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 10:44   #864
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
optika sprovedena
174kn 1gbit i telefon
sad samo powerline normalan kupiti
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 10:52   #865
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
optika sprovedena
174kn 1gbit i telefon
sad samo powerline normalan kupiti
Jel mozes staviti jedan Speedtest brzine ako nije problem.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 25.03.2021. u 10:57.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 12:09   #866
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Jedino sam preko mobitela na brzinu uspio speedtest odraditi nabrzinu pa je brzina bila 607/424.
Na pc je trenutno 100 mbit powerline pa je brzina otprilike tu negdje oko limita.
Kada upogonim 1gbit powerline stavim ovdje speedtest
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 12:18   #867
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Jedino sam preko mobitela na brzinu uspio speedtest odraditi nabrzinu pa je brzina bila 607/424.
Na pc je trenutno 100 mbit powerline pa je brzina otprilike tu negdje oko limita.
Kada upogonim 1gbit powerline stavim ovdje speedtest
A nemozes PC spojiti mreznim kabelom na router, jesi dobio Huawei HG8145V5.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 12:27   #868
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Nažalost predaleko mi je PC od routera, a nije mi zgodno kupovati jako dugačak utp kabel i preko hodnika, blagovaone i u dnevni stavljati. Dobio sam Huawei HG8145V5G60
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 15:46   #869
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
optika sprovedena
174kn 1gbit i telefon
sad samo powerline normalan kupiti
Kako ti je ta cudna cijena koja zavrsava na 4, kod A1 cjene zavrsavaju na 9, a ako ti ponude popust nije popust na 5 kn, a i ako si koristio Mozaik pogodnosti u toj cijeni opet bi ti na kraju trebalo biti 9, pa mi je logicnije da je 179 kn.
Osnovna cijena za internet 1 Gbit/s je 209 kn + telefon 10 kn sto je u startu 219 kn, a ti si dobio 40 kn popust ili pogodnost.


Znaci treba nabaviti ovakav Powerline.



Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 25.03.2021. u 16:04.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2021., 16:46   #870
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Nemogu sa mobitela priloziti sliku
Budem kad dodem doma s posla
Internet flat 194 kn za vrijeme trajanja ugovorne obveze

Flat fon 10kn za vrijeme trajanja UO
204 ukupno
30kn popust za Mozaik
174kn sveukupno za vrijeme trajanja UO


Za powerline - postavio sam upit u temu tamo pa ako bi mogao pogledati vrijedi li to sto sam tamo stavio?
nickross je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na