Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2021., 10:57   #7351
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Ne znam što komplicirate... SEPA nalog na binance i lova je tamo (EUR) za deset minuta. Za povratnu vezu isto tako samo platiš 0,8€.
Sepa ne funkcionira sa coinbasepro na početku, prvo traze da se potvrdi račun binancea slanjem sredstva na coinbase.
Sa ovom lopovskom drzavom sam raskrstio vec odavno i nemam nikakve račune u bankama, mogu me povuc za muda, tako da imanacina da se prenesu sredstva ali mi se neda komplicirati radi nekog turnira

btw, ima li tko kakav inside, hoce li btc jos prema dolje ili je to to?, pa da povucem lovu jer mi vec pojelo jucerašnju zaradu Edit:

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
SEPA funkcionira bez problema, ali za 10min nije tamo sigurno. bar ne sa PBZ-a. treba par sati da sjedne, sto isto ne vidim kao neki problem.
sa revoluta sepa sjeda za par sekunda, preko nasih banaka sigurno traje par sati

Zadnje izmijenjeno od: djdj. 11.03.2021. u 14:20.
djdj je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 14:56   #7352
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor djdj Pregled postova
sa revoluta sepa sjeda za par sekunda, preko nasih banaka sigurno traje par sati

Desetak transakcija sam izvršio na navedeni način s revoluta na binance i za 15 sek je transfer odrađen, ali koliko sam shvatio zasad nije preporučljivo withdraw radit s binance na revolut, već je najbolje izravno na devizni od banke prebacit novce
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 15:13   #7353
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Revolut trenutno ne podrzava binance.
Probao sam uplatiti i preko SEPA i preko kartice i oba puta odbijeno.





Btw revolut je nedavno otvorio banku u HR a to mi se uopce ne svida iako se nisam pridruzio istoj , a budale mi stalno salju reklame i iskace vijest kad ulazim u aplikaciju, ma svasta.

Zadnje izmijenjeno od: djdj. 11.03.2021. u 15:31.
djdj je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 15:13   #7354
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Crimecop Pregled postova
Desetak transakcija sam izvršio na navedeni način s revoluta na binance i za 15 sek je transfer odrađen, ali koliko sam shvatio zasad nije preporučljivo withdraw radit s binance na revolut, već je najbolje izravno na devizni od banke prebacit novce
Znači SEPA transfer Revolut->Binance radi bez problema?

Jesi li probao s Revolut bank?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 20:07   #7355
Charles_Bronson
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Du
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Crimecop Pregled postova
Desetak transakcija sam izvršio na navedeni način s revoluta na binance i za 15 sek je transfer odrađen, ali koliko sam shvatio zasad nije preporučljivo withdraw radit s binance na revolut, već je najbolje izravno na devizni od banke prebacit novce
Ja radim withdraw s binanca na revolut, zašto mislis da nije preporučlljivo?
ako blokiraju acc, možda je bolje onda na revolut platit neki plan mjesečni pa će imat više razumijevanja
S druge strane izravno na devizni neke naše banke, ne znam kako porezna gleda na to, mislim da je na revolutu najbolji tečaj od bilo koje naše banke.
Ja pretvorim na binance-u u eure i na revolut, i dalje u kune ako želim, minimalne su naknade.
Charles_Bronson je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 20:07   #7356
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Znači SEPA transfer Revolut->Binance radi bez problema?

Jesi li probao s Revolut bank?

Znači na Binance -> Buy Crypto -> Bank deposit -> Bank tranfer (SEPA) -> iznos koji misliš prebacit -> Dobiješ IBAN i Reference Code -> potom preko Revoluta ideš na send (iznos koji si prethodno u Binanceu naznačio) pa na Bank accounts i dodaš gore navedene podatke i izvršiš transfer za 15 sek.


Nadam se da sam dobro objasnio.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 20:12   #7357
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor Charles_Bronson Pregled postova
Ja radim withdraw s binanca na revolut, zašto mislis da nije preporučlljivo?
ako blokiraju acc, možda je bolje onda na revolut platit neki plan mjesečni pa će imat više razumijevanja
S druge strane izravno na devizni neke naše banke, ne znam kako porezna gleda na to, mislim da je na revolutu najbolji tečaj od bilo koje naše banke.
Ja pretvorim na binance-u u eure i na revolut, i dalje u kune ako želim, minimalne su naknade.



Ma na nekoliko mjesta na redditu, a mislim čak i na ovom forumu sam čitao da znaju zezat i tražit dokaz podrijetla novca i što sve ne(valjda zato jer ne podržavaju Binance), pa zato prevencije radi prenosim informaciju da treba pazit prilikom withdrawa na Revolut (mislim na veće svote novca) iako i meni bi najdaže bila opcija koju si ti naveo Binance -> Revoult -> Banka jer tako sam i uplatu radio samo obrnutim redoslijedom.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB




Zadnje izmijenjeno od: Crimecop. 11.03.2021. u 20:22.
Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2021., 12:09   #7358
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Mali offtopic, jel ulazio ko u gme dionice ? Ima smisla sto se prica i stvarno bi mogla cijena u nebesa. Navodno ovi sto su shortali do sada su isplatili od pocetka godine 3.6 milijarde dolara.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 00:06   #7359
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Mali offtopic, jel ulazio ko u gme dionice ? Ima smisla sto se prica i stvarno bi mogla cijena u nebesa. Navodno ovi sto su shortali do sada su isplatili od pocetka godine 3.6 milijarde dolara.
po meni kasnis. ovo ti je bio drugi short, vrijeme za ulazak je proslo.

ja sam zaobisao GME i ulozio u AMC. zasad mi dobro ide
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 00:27   #7360
Smelly
Registered User
 
Smelly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Kastav
Postovi: 57
reef je bio za ispratit...a xrp vrijedi riskirat s ulazom...stize presuda i naravno nagodba,a kako to obična biva s crnim najavama dogodit će se upravo suprotno
__________________
Smelly je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 07:43   #7361
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Xrp ladno ode na 2 dolara ako budu pozitivne vijesti.imam ih par komada za svaki slucaj hehe
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 08:40   #7362
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Jel se kupuje DIEM of Facebooka? 1 diem oko $5.6 dolara...
lit je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 10:39   #7363
Smelly
Registered User
 
Smelly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Kastav
Postovi: 57
preporuka za signale? naravno payed...
__________________
Smelly je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2021., 11:54   #7364
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Ja inače gledam što manje tih signala pratiti, ali ovaj ga zna ubosti
@traderszTAchannel

Na telegram je link

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2021., 10:59   #7365
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
sad ti budi pametan, ***** me ko vola i ošišalo ko ovcu, ne preostaje mi drugo nego igrati grubo na najjace

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 15.03.2021. u 17:24. Razlog: Molio bih te da pripaziš malo na izražavanje i sadržaj svojih postova općenito. Hvala
djdj je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2021., 23:26   #7366
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Vidim danas raven opet skocio 30% ... jos malo pa ce i ekipi s high end grafama biti isplativije kopati rvn nego eth??! dogodi li se to, treba li ocekivati crash etha?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2021., 23:56   #7367
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Crash u kojem smislu?
S obzirom da je masa ASIC-a na ETH-u koji nemogu switchati na raven čisto sumnjam da će se nešto bitno promijeniti...
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2021., 00:05   #7368
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Mineri sa grafama su na ethu samo jer je najprofitabilniji, a ne zato jer mineri zele pomoci ethereum mrezi... a vjerujem da je ipak veci dio minera sa grafama nego s ASIC-ima.

Sto bi u konacnici moglo rezultirati smanjenjem cijene samog etha zbog toga što ako veliki dio hashratea otpadne na drugi coin, a broj transakcija ostane isti, naknade tj. fee-jevi će na ethu opet skočiti u beskonačnost i na kraju rezultirati još sporijim transakcijama.

Ukoliko se devovi stvarno ne pozure i izbace Eth2.0 i mergaju PoS sa postojecim PoW, drastican pad cijene zbog odlaska drasticne kolicine hashratea je neizbjezan.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2021., 04:46   #7369
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Mineri sa grafama su na ethu samo jer je najprofitabilniji, a ne zato jer mineri zele pomoci ethereum mrezi... a vjerujem da je ipak veci dio minera sa grafama nego s ASIC-ima.

Sto bi u konacnici moglo rezultirati smanjenjem cijene samog etha zbog toga što ako veliki dio hashratea otpadne na drugi coin, a broj transakcija ostane isti, naknade tj. fee-jevi će na ethu opet skočiti u beskonačnost i na kraju rezultirati još sporijim transakcijama.

Ukoliko se devovi stvarno ne pozure i izbace Eth2.0 i mergaju PoS sa postojecim PoW, drastican pad cijene zbog odlaska drasticne kolicine hashratea je neizbjezan.
Naknade su visoke zbog velikog broja transakcija a ne zbog nedostatka hashrate-a. Čak i da ubaciš na mrežu tisuće tih novih ASIC-a naknade bi i dalje bile visoke jer Ethereum u sadašnjem stanju tehnički nemože probaviti više od 30 transakcija u sekundi. A za tih 30t/s ti ionako netreba puno hashrate-a.
Kad bi dobar dio hashratea "otišao" na druge coinove to bi actually bilo pozitivno za cijenu jer (većina) minera prodaje a ne hodl-a/stake-a.
Ethereum, ko i svi POW coinovi, je u biti cijelo vrijeme u "love-hate relationship" s minerima zbog toga.
Ta famozna migracija hasrate-a na druge coinove neće dugo trajati jer će mineri opet prodavati i time srušiti cijenu tih (shit)coinova.
I onda će biti finih grafi za kupit na njuškalu.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2021., 12:31   #7370
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
ETH dosada većinu hasha ima od ASIC-a, zato je Butarin i omiljen u kini.

Općenito ETH zbog trenutne situacije ima poprilično nepoznanica i veliki kapital je napustio ETH, a svaka nesigurnost ruši cijenu.

RVN trenutno izgleda stabilnije i bolje, a bliži mu se i halving pa je bolja investicija.

Samo BTC je BTC ostalo su altovi ili shitovi, ako vas je frka za lovu odite u BTC ili bježite iz kripta.
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 21:59   #7371
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26




djdj je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 22:33   #7372
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
pomalo, sve ocekivano i vec vidjeno... stimulus je isplacen, dolar je pao, retail je ubacio novce, institucije profitirale, cekaj da se retail sad uplasi pa proda ono sto je kupio od stimulusa pa institucije opet ulaze i tako u krug
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 11:25   #7373
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Trejdam nesto manje od 2 mjeseca aktivno i bilo je nekoliko velikih padova ponedjeljkom sto je preocito ali se svejedno covjek zariba jer ne vjeruje da ce se opet dogoditi na isti dan.
Vec sam u dva navrata bio u plusu oko 100€ i svaki put me vratilo u minus pa se uglavnom vrtim oko nule, dad cekam da prode 50K € pa da se vratim na nulu jer su mi ponedjeljak i utorak bili katastrofalni.
Nadam se da je skola naucena i da cu od sljedeceg mjeseca ulagati pametnije jer mi je pomalo dosta svega
djdj je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 11:48   #7374
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Razmisli o drugoj strategiji - svaki mjesec određenog datuma kupi crypta za istu cifru (npr. 1k EUR). Kad-tad ćeš biti u plusu. Ne velikom, ali je to ipak plus.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 12:10   #7375
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736





-->
To je najbolji savjet za ikoga u cryptu, lupas DCA i onda sastrane ako oces imas trade fond neki
https://www.bitcoindollarcostaverage.com/

Prakticki koji god period do sada odabrao, na duzi rok si uvik u plusu.
Evo DCA za 2 godine kroz bear period i do taman prije pocetka ovog jaceg bull runa





Necto je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 12:21   #7376
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor djdj Pregled postova
Trejdam nesto manje od 2 mjeseca aktivno i bilo je nekoliko velikih padova ponedjeljkom sto je preocito ali se svejedno covjek zariba jer ne vjeruje da ce se opet dogoditi na isti dan.
Vec sam u dva navrata bio u plusu oko 100€ i svaki put me vratilo u minus pa se uglavnom vrtim oko nule, dad cekam da prode 50K € pa da se vratim na nulu jer su mi ponedjeljak i utorak bili katastrofalni.
Nadam se da je skola naucena i da cu od sljedeceg mjeseca ulagati pametnije jer mi je pomalo dosta svega
Ponedjeljak je bio 1.3 8.3 i 15.3, 1. i 8. nije bio pad bar ne za btc.
Ne znam na kojem marketu trejdaš ni koji par, i imaš li neku strategiju?
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 14:18   #7377
djdj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Ponedjeljak je bio 1.3 8.3 i 15.3, 1. i 8. nije bio pad bar ne za btc.
Ne znam na kojem marketu trejdaš ni koji par, i imaš li neku strategiju?

bio je pad u ponedjeljak 15.3. krenulo oko 5 ujutro sa 49700- i tamo oko 1 sat ujutro sljedeci dan je pao ispod 45K€, u tom periodu sam svašta radio i popusio pare

od sada igram pazljivo svaki pon-uto, nema druge

@ ostali hvala na savjetima, na btc gledam na trenutno stanje, ne predaleko, imam natprosječni iq ali slabu koncentraciju i strpljenje pa mi jedino kratke staze odgovaraju pa kako bude, ali ne mislim se predati i izgubiti

Zadnje izmijenjeno od: djdj. 19.03.2021. u 14:26.
djdj je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 14:43   #7378
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cim prije shvatis da u bilo kojem trenutku cijena moze ici gore ili dolje bez obzira na sve prije ces uci u plus.

U jednoj knjizi sam naletio na razgovor ovog brokera koji ima sve tehnicke analize u malom prstu. On znade kao i ti da u ponedjeljak pada BTC. A s druge strane je tajkun koji ima para na bacanje. I kaze njemu njegov analiticar danas je ponedjeljak danas BTC pada plus vidis tamo SMA, resistance line, dakle definitivno BTC pada pa je najbolje da ga shortamo.

Na to njemu tajkun kaze, dobro, ajde da vidimo dali pada, uzme telefon nazove u Binance i kaze kupujem 10 000 BTC....
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2021., 22:23   #7379
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
DCA je meni utrostrucio novac na kriptu u zadnjih 6mjeseci. timing je tu i tamo pomogao kad sam pratio Buffetovu strategiju ulaganja ali samo u coineve u koje vjerujem da ce biti tu za 5 godina. umjesto svakog 5og ili 10og u mjesecu, kupovao sam coineve kad bi bio pad tokena.

a sad u stranu tokeni.. radi li tko sa NFT-evima? zasto to nitko nije spominjao godinu dana a zadnjih 6 mjeseci je ludilo i neki umjetnici su okrenuli vrh lovu na tome.

cak i NBA prodaje NBA highlights kao NFT.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 07:00   #7380
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Neznam sto da kazem, tko bi pomislio da ce sljedeci cryptohype biti zbog NFTa, odnosno opet jedno te iste stvari kao sto su napumpali ETH prosli put s onim ribama ili kak se vec igra zvala gdje su kupovali ribe ili mozda je bila neka druga zivotinja, vise se ne sjecam, pa su onda trpali ETH u tu igru do besvjesti, eto nakon 2 godine ili 3 koliko je proslo ja se ne sjecam ni imena te igre.

Mislim da bi tako mogao i taj NFT zavrsiti. Kako to da crypto daje tolike mogucnosti, toliko svrha koje bi mogle promjeniti svijet, a uvijek iznjedri neka glupost kratkog vijeka.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na