Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2020., 23:43   #10441
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
koliko si siguran u ovu svoju tvrdnju? Iskon bi ti trebao biti u mogućnosti ponuditi svoje usluge preko optike od t-coma, to uostalom i sami kažu, a u cjeniku imaju cijene za pakete preko "njihove" optike i tuđe optike.



jedino neznam kakva im je televizija, to je nešto šta me ne zanima i ne pratim ponudu niti jednog providera.
Mogu i iskon dobiti, ali iptv im je nikakav.
Jednostavnije mi je ići onda na max 2 pa se 'snaći' za tv.

EDIT:
Probao sam i Vacsov recept sa mailom, javim što su odgovorili kad se jave.

UPDATE:
Ne javljaju se na mail.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: sokre10. 09.01.2020. u 13:17.
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2020., 09:28   #10442
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,725
Znaci sinoc opet ista prica.
Odjednom krene trokiranje slike i brzina downloada padne na neka 4mbita, zanimljivo upload nikada nema tih problema.
Bilo je dosta CRC errora.
Naravno kao i uvijek nista ne pomaze osim gasenja/paljenja ruter.

Danas ih opet moram zvati i nek se netko nacrta kod mene da ja malo s njim popricam jer ovo traje vec pet mjeseci.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64




Zadnje izmijenjeno od: acer. 08.01.2020. u 09:36.
acer je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 16:49   #10443
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019



Poštovani,

S obzirom da nemam ugovornu obavezu molim vas da mi napravite ponudu za novu ugovornu obavezu na sljedećih 24 mjeseca.
U „Cjeniku posebnih i proteklih ponuda“ na stranici 9 imate sljedeću ponudu „uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca po cijeni od: MAX2 paket od 119,20 kn bez PDV-a odnosno 149,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi“ + 10,00 kn (s PDV-om) za Turbo 30 opciju.

Moji podaci:
Broj linije: xxx
OIB: xxx
Oznaka korisnika: xxx

Srdačan pozdrav,
xxx xxx

-----

Poštovana gospođo xxx,

drago nam je čuti kako ste zainteresirani za usluge Hrvatskog Telekoma. Usluga koju Vam možemo ponuditi je MAX3 paket uz Magenta1 koja objedinjuje fiksne i mobilne usluge te s kojom ostvarujete dodatne GB i popuste.
MAX3 paket uz Magenta1 uključuje sljedeće:
· neograničeni internet promet po najvećoj mogućoj brzini, ovisno o tehničkim mogućnostima
· MAXtv osnovni paket
· Snimalica 30
· Neograničen broj besplatnih minuta prema svim nacionalnim nepokretnim i 1000 minuta pokretnim mrežama, 500 minuta prema EU destinacijama te 50 minuta prema zemljama svijeta.

Mjesečna naknada za MAX3 paket iznosi 319,00 kn, ali Vam napominjemo kako dobivate 50 kuna popusta mjesečno na fiksnu ili mobilnu uslugu u Magenta1, te bi Vas u tom slučaju MAX3 paket iznosio samo 269,00 kn.
Kako biste mogli ostvariti Magenta1 popuste, ljubazno Vas molimo da nam povratno napišete koristi li netko od Vaših ukućana mobilne usluge Hrvatskog Telekoma kako bismo ih mogli objediniti te kako biste dobili specijalne pogodnosti.
Molimo Vas da nam povratno dostavite i Vaš kontakt broj kako bismo Vas mogli kontaktirati kako biste saznali dodatne informacije koje Vas zanimaju te kako biste mogli predložiti određene promjene ukoliko Vam nešto od navedenog ne odgovara.
U iščekivanju Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljamo.

S poštovanjem,
HRVATSKI TELEKOM d.d.
Gabrijela
Agent za e-korisničku podršku
Sektor za digitalno poslovanje
Odsjek za e-prodaju i društvene mreže




Stara je popizdila jer TV uopće ne gleda a trenutno plaća 285,95 kn za Max2 + Turbo 30 i sad prelazi na Optimu.

Pitanje, kako prebaciti DSL liniju na Optimu a da joj ostane T-Com mail bez plaćanja ikakve mjesečne naknade, jer ima neke stvari vezane uz taj mail.
-->
Složio staroj mail za MAX2 paket za 149kn kako je ovdje pisano, ali jedino što je nakon 4 dana dobila je guranje nepotrebnog MAX3 paketa s Magentom:




Poštovani,

S obzirom da nemam ugovornu obavezu molim vas da mi napravite ponudu za novu ugovornu obavezu na sljedećih 24 mjeseca.
U „Cjeniku posebnih i proteklih ponuda“ na stranici 9 imate sljedeću ponudu „uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca po cijeni od: MAX2 paket od 119,20 kn bez PDV-a odnosno 149,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi“ + 10,00 kn (s PDV-om) za Turbo 30 opciju.

Moji podaci:
Broj linije: xxx
OIB: xxx
Oznaka korisnika: xxx

Srdačan pozdrav,
xxx xxx

-----

Poštovana gospođo xxx,

drago nam je čuti kako ste zainteresirani za usluge Hrvatskog Telekoma. Usluga koju Vam možemo ponuditi je MAX3 paket uz Magenta1 koja objedinjuje fiksne i mobilne usluge te s kojom ostvarujete dodatne GB i popuste.
MAX3 paket uz Magenta1 uključuje sljedeće:
· neograničeni internet promet po najvećoj mogućoj brzini, ovisno o tehničkim mogućnostima
· MAXtv osnovni paket
· Snimalica 30
· Neograničen broj besplatnih minuta prema svim nacionalnim nepokretnim i 1000 minuta pokretnim mrežama, 500 minuta prema EU destinacijama te 50 minuta prema zemljama svijeta.

Mjesečna naknada za MAX3 paket iznosi 319,00 kn, ali Vam napominjemo kako dobivate 50 kuna popusta mjesečno na fiksnu ili mobilnu uslugu u Magenta1, te bi Vas u tom slučaju MAX3 paket iznosio samo 269,00 kn.
Kako biste mogli ostvariti Magenta1 popuste, ljubazno Vas molimo da nam povratno napišete koristi li netko od Vaših ukućana mobilne usluge Hrvatskog Telekoma kako bismo ih mogli objediniti te kako biste dobili specijalne pogodnosti.
Molimo Vas da nam povratno dostavite i Vaš kontakt broj kako bismo Vas mogli kontaktirati kako biste saznali dodatne informacije koje Vas zanimaju te kako biste mogli predložiti određene promjene ukoliko Vam nešto od navedenog ne odgovara.
U iščekivanju Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljamo.

S poštovanjem,
HRVATSKI TELEKOM d.d.
Gabrijela
Agent za e-korisničku podršku
Sektor za digitalno poslovanje
Odsjek za e-prodaju i društvene mreže




Stara je popizdila jer TV uopće ne gleda a trenutno plaća 285,95 kn za Max2 + Turbo 30 i sad prelazi na Optimu.

Pitanje, kako prebaciti DSL liniju na Optimu a da joj ostane T-Com mail bez plaćanja ikakve mjesečne naknade, jer ima neke stvari vezane uz taj mail.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 16:58   #10444
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
zasto odmah idete dalje? odbite ponudu i napisite da odlazite na a1 s obzirom da niste zadovoljni ponudenim pogotovo jer ne trebate max3 dok max2 koji trazite je uredno po tvoj cijeni ponuden na stranici 7 cjenika posebnih i proteklih ponuda...i onda sacekajte jos koji dan
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 18:26   #10445
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Tko uopće koristi e-mail od providera ffs?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 20:55   #10446
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Pozdrav,
Imam ht-ov maxadsl + fiksni telefon.
Taj telefon uopće ne koristim godinama, nekada davno je bio uvjet da ga se ima za internet.
Ako se ne varam, telefonski priključak više nije obvezan pa mi je palo na pamet ukinuti taj telefonski broj i ostaviti samo internet.

Zanima me da li se onda nešto mijenja u vezi cijene interneta ako napravim zahtjev da mi ukinu taj broj?
elance je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 08:23   #10447
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Pozdrav svima,

trebao bih savjet, odnosno iskustvo iz prve ruke oko spajanja dodatnog max tv prijamnika.

Živim u dosta velikoj kući (kuća s podrumom,prizemljem i katom + dodatni stan u prizemlju koji je nastavlja odmah uz postojeću kuću).

Morao sam koristiti powerline adapter Tp-link PA4010P KIT (s integriranom utičnicom, jedan mrežni port) da spojim max tv prijamnik i glavni ruter te to radi odlično (to je na gornjem katu kuće).

Isto tako, uzeo sam i dodatni powerline par PA4020P KIT (s integriranom utičnicom i dva mrežna porta) kako bi doveo mrežu u taj dodatni stan i tamo spojio direktno smart tv preko powerline na jedan mrežni port, a drugi mrežni iskoristio za AP koji širi drugu wifi mrežu za taj dio.

E sad me zanima, da li za dodatan max tv prijamnik (koji bi bio u prizemlju kuće) treba staviti novi powerline par adaptera (novi KIT) tako da i na glavnom ruteru on ide preko drugog mrežnog porta ili mogu dodati još jedan adapter u onaj par koji je za 1.max tv prijamnik pa ih međusobno uparim?

Znam da u onaj par adaptera koji mi je mrežni signal mogu bez problema dodati još koji takav adapter po kući i upariti ih da radi bez problema, ali ne znam kako je situacija kod maxtv-a jer je to ipak iptv signal koji se drugačije ponaša...
Oprostite na duljem postu, ali je dosta specifična situacija pa da mi lakše možete dati savjet što napraviti.

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 14.01.2020. u 08:32.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 09:13   #10448
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Pozdrav,
Imam ht-ov maxadsl + fiksni telefon.
Taj telefon uopće ne koristim godinama, nekada davno je bio uvjet da ga se ima za internet.
Ako se ne varam, telefonski priključak više nije obvezan pa mi je palo na pamet ukinuti taj telefonski broj i ostaviti samo internet.

Zanima me da li se onda nešto mijenja u vezi cijene interneta ako napravim zahtjev da mi ukinu taj broj?
Cijena ostaje ista.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 10:41   #10449
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Trebao bi koristiti drugi port na routeru
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 15:27   #10450
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Trebao bi koristiti drugi port na routeru
Eh, to sam si i mislil. To je baš provjereno u praksi ili?
Mislim tipa da stavim još jedan powerline adapter u onaj par koji imam za 1.prijamnik bi funkcionirao maxtv signal samo za jedan prijamnik u isto vrijeme, a ne oboje?
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 19:21   #10451
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Eh, to sam si i mislil. To je baš provjereno u praksi ili?
Mislim tipa da stavim još jedan powerline adapter u onaj par koji imam za 1.prijamnik bi funkcionirao maxtv signal samo za jedan prijamnik u isto vrijeme, a ne oboje?
Mislim da čak i ne. Jer se povezivanjem prvog definira VLAN mreže za MaxTV, jer ti ako hoćeš možeš naprimjer staviti switch u router u koji onda možeš staviti 2 ili više MaxTV uređaja jer se povezivanjem prvog STB-a isto definira VLAN te mreže za MaxTV, moguće je da bi na isti način radilo i ovdje onda. Možda bi i s jednim u routeru i dva za MaxTV radilo sasvim normalno, ne znam rade li ti powerlineovi kao neki “switch”, ako se pomoću njih recimo može spojiti 4 ili 5 kompova na internet, onda bi i MaxTV trebao raditi na isti način.

Samo trebaš taj treći ja mislim onda upariti sa ova dva prva koja su već za MaxTV tako da ta tri budu zajedno upareni. Ali koliko vidim po netu da se prodaju samo kitovi uglavnom, tako da možda nećeš ni imat nekog izbora.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 14.01.2020. u 19:34.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2020., 19:48   #10452
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 495
Kod uštekavanja prijamnika u router, router taj port jednostavno ubaci u bridge s IPTV konekcijom - doslovno isti princip kao kad se router prebaci u bridge mode da bi mogli spojiti svoj router iza njega. Uštekavanjem dodatnog prijamnika, njegov port se ubacuje u isti taj bridge.

Strogo gledano, dakle, morao bi ti biti dovoljan samo još jedan adapter kojeg ćeš ubaciti u "mrežu" sa PA4010P gdje već imaš MaxTV.

To je, naravno, ako se i router i powerline adapteri ponašaju po pravilima struke. Ako ZTE/Speedšrot ili powerline adapter mudruju, bit će problema.
Možeš li model s dvije utičnice za probu upariti s tim drugim kompletom, da isprobaš prije nego kupiš išta?
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2020., 10:52   #10453
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Mislim da čak i ne. Jer se povezivanjem prvog definira VLAN mreže za MaxTV, jer ti ako hoćeš možeš naprimjer staviti switch u router u koji onda možeš staviti 2 ili više MaxTV uređaja jer se povezivanjem prvog STB-a isto definira VLAN te mreže za MaxTV, moguće je da bi na isti način radilo i ovdje onda. Možda bi i s jednim u routeru i dva za MaxTV radilo sasvim normalno, ne znam rade li ti powerlineovi kao neki “switch”, ako se pomoću njih recimo može spojiti 4 ili 5 kompova na internet, onda bi i MaxTV trebao raditi na isti način.

Samo trebaš taj treći ja mislim onda upariti sa ova dva prva koja su već za MaxTV tako da ta tri budu zajedno upareni. Ali koliko vidim po netu da se prodaju samo kitovi uglavnom, tako da možda nećeš ni imat nekog izbora.

Da, svakako bi trebalo upariti taj treći adapter da se opet kreira nova "mreža" u kojoj tih troje adaptera razmjenjuje signal za maxtv.

Znam da mi ne gine kupnja KIT-a od dvoje adaptera, ali bi onda jedan iskoristio za maxtv, a drugi možda za širenje wifi mreže na tom donjem katu koji sad kompletno renoviramo - nije dosad tamo bio smart tv pa treba vidjeti. Mislim i da nebi bio problem u kompatibilnosti u uparivanju između adaptera s jednom i s dvije utičnice jer je isti proizvođač.


Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Kod uštekavanja prijamnika u router, router taj port jednostavno ubaci u bridge s IPTV konekcijom - doslovno isti princip kao kad se router prebaci u bridge mode da bi mogli spojiti svoj router iza njega. Uštekavanjem dodatnog prijamnika, njegov port se ubacuje u isti taj bridge.

Strogo gledano, dakle, morao bi ti biti dovoljan samo još jedan adapter kojeg ćeš ubaciti u "mrežu" sa PA4010P gdje već imaš MaxTV.

To je, naravno, ako se i router i powerline adapteri ponašaju po pravilima struke. Ako ZTE/Speedšrot ili powerline adapter mudruju, bit će problema.
Možeš li model s dvije utičnice za probu upariti s tim drugim kompletom, da isprobaš prije nego kupiš išta?

Mogao bih to isprobati, jer mislim da ne bi trebao biti problem u kompatibilnosti između adapetra s 2 mrežne i s jednom mrežnom utičnicom.
Samo nemam još taj drugi maxtv prijamnik, nismo još to ni zatražili kao opciju, odnosno to bi tek tamo oko travnja dok završimo renovaciju donjeg kata. Jedino da posudim od frenda maxtv prijamnik pa da isprobam na tv-u u ovom dodatnom stanu u prizemlju? Bi radio neki tuđi maxtv prijamnik kod mene iako nemam aktivnu opciju za dva?
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2020., 11:42   #10454
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Nece ti radit tudji prijemnik.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 17:42   #10455
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Ima li kakve osnove za žalbu HAKOM-u u slučaju da se prave grbavi? Čovjek traži MAX2 prema Cjeniku posebnih ponuda a oni kažu da nude MAX3 i Magentu.


Nigdje ne piše koji su uvjeti moraju biti ispunjeni da bi oni odobrili/odbili nešto iz tog cjenika. Smrdi mi to na diskriminaciju. Kao što je na Sudu pala ona odluka o "popustu za domaće" u turizmu na moru.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 18:02   #10456
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Kopiraj na koji način si zatražio.
Znači ne tražiš ponudu kada šalješ već mail, već "sukladno cjeniku posebnih ponuda, stranica x, tražim aktivaciju po xx navedenoj cijeni"
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 19:30   #10457
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80



Poštovani,



S obzirom da nemam ugovornu obavezu molim vas da mi napravite ponudu za novu ugovornu obavezu na sljedećih 24 mjeseca.

U „Cjeniku posebnih i proteklih ponuda“ na stranici 9 imate sljedeću ponudu „uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca po cijeni od: MAX2 paket od 119,20 kn bez PDV-a odnosno 149,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi“ + 10,00 kn (s PDV-om) za Turbo 30 opciju.



Moji podaci:

Broj linije: xxx

OIB: xxx

Oznaka korisnika: xxx



Srdačan pozdrav,

xxx xxx



-----



Poštovana gospođo xxx,



drago nam je čuti kako ste zainteresirani za usluge Hrvatskog Telekoma. Usluga koju Vam možemo ponuditi je MAX3 paket uz Magenta1 koja objedinjuje fiksne i mobilne usluge te s kojom ostvarujete dodatne GB i popuste.

MAX3 paket uz Magenta1 uključuje sljedeće:

· neograničeni internet promet po najvećoj mogućoj brzini, ovisno o tehničkim mogućnostima

· MAXtv osnovni paket

· Snimalica 30

· Neograničen broj besplatnih minuta prema svim nacionalnim nepokretnim i 1000 minuta pokretnim mrežama, 500 minuta prema EU destinacijama te 50 minuta prema zemljama svijeta.



Mjesečna naknada za MAX3 paket iznosi 319,00 kn, ali Vam napominjemo kako dobivate 50 kuna popusta mjesečno na fiksnu ili mobilnu uslugu u Magenta1, te bi Vas u tom slučaju MAX3 paket iznosio samo 269,00 kn.

Kako biste mogli ostvariti Magenta1 popuste, ljubazno Vas molimo da nam povratno napišete koristi li netko od Vaših ukućana mobilne usluge Hrvatskog Telekoma kako bismo ih mogli objediniti te kako biste dobili specijalne pogodnosti.

Molimo Vas da nam povratno dostavite i Vaš kontakt broj kako bismo Vas mogli kontaktirati kako biste saznali dodatne informacije koje Vas zanimaju te kako biste mogli predložiti određene promjene ukoliko Vam nešto od navedenog ne odgovara.

U iščekivanju Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljamo.



S poštovanjem,

HRVATSKI TELEKOM d.d.

Gabrijela

Agent za e-korisničku podršku

Sektor za digitalno poslovanje

Odsjek za e-prodaju i društvene mreže






Stara je popizdila jer TV uopće ne gleda a trenutno plaća 285,95 kn za Max2 + Turbo 30 i sad prelazi na Optimu.



Pitanje, kako prebaciti DSL liniju na Optimu a da joj ostane T-Com mail bez plaćanja ikakve mjesečne naknade, jer ima neke stvari vezane uz taj mail.


Kopirano je tu.
-->
Citiraj:
Autor vedranzeman Pregled postova
Složio staroj mail za MAX2 paket za 149kn kako je ovdje pisano, ali jedino što je nakon 4 dana dobila je guranje nepotrebnog MAX3 paketa s Magentom:






Poštovani,



S obzirom da nemam ugovornu obavezu molim vas da mi napravite ponudu za novu ugovornu obavezu na sljedećih 24 mjeseca.

U „Cjeniku posebnih i proteklih ponuda“ na stranici 9 imate sljedeću ponudu „uz ugovornu obavezu od 24 mjeseca po cijeni od: MAX2 paket od 119,20 kn bez PDV-a odnosno 149,00 kn s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi“ + 10,00 kn (s PDV-om) za Turbo 30 opciju.



Moji podaci:

Broj linije: xxx

OIB: xxx

Oznaka korisnika: xxx



Srdačan pozdrav,

xxx xxx



-----



Poštovana gospođo xxx,



drago nam je čuti kako ste zainteresirani za usluge Hrvatskog Telekoma. Usluga koju Vam možemo ponuditi je MAX3 paket uz Magenta1 koja objedinjuje fiksne i mobilne usluge te s kojom ostvarujete dodatne GB i popuste.

MAX3 paket uz Magenta1 uključuje sljedeće:

· neograničeni internet promet po najvećoj mogućoj brzini, ovisno o tehničkim mogućnostima

· MAXtv osnovni paket

· Snimalica 30

· Neograničen broj besplatnih minuta prema svim nacionalnim nepokretnim i 1000 minuta pokretnim mrežama, 500 minuta prema EU destinacijama te 50 minuta prema zemljama svijeta.



Mjesečna naknada za MAX3 paket iznosi 319,00 kn, ali Vam napominjemo kako dobivate 50 kuna popusta mjesečno na fiksnu ili mobilnu uslugu u Magenta1, te bi Vas u tom slučaju MAX3 paket iznosio samo 269,00 kn.

Kako biste mogli ostvariti Magenta1 popuste, ljubazno Vas molimo da nam povratno napišete koristi li netko od Vaših ukućana mobilne usluge Hrvatskog Telekoma kako bismo ih mogli objediniti te kako biste dobili specijalne pogodnosti.

Molimo Vas da nam povratno dostavite i Vaš kontakt broj kako bismo Vas mogli kontaktirati kako biste saznali dodatne informacije koje Vas zanimaju te kako biste mogli predložiti određene promjene ukoliko Vam nešto od navedenog ne odgovara.

U iščekivanju Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljamo.



S poštovanjem,

HRVATSKI TELEKOM d.d.

Gabrijela

Agent za e-korisničku podršku

Sektor za digitalno poslovanje

Odsjek za e-prodaju i društvene mreže






Stara je popizdila jer TV uopće ne gleda a trenutno plaća 285,95 kn za Max2 + Turbo 30 i sad prelazi na Optimu.



Pitanje, kako prebaciti DSL liniju na Optimu a da joj ostane T-Com mail bez plaćanja ikakve mjesečne naknade, jer ima neke stvari vezane uz taj mail.


Kopirano je tu.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 20:37   #10458
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Prije par dana sam tražio onu ponudu MAX3 prema tom posebnom cjeniku i za divno čudo mi odobrili. 208kn + 15kn prošireni + 5kn sport plus + 5kn hbo premium. Odgovorili mi na mail da će me netko nazvati da mi predstave svoje ponude i mislim si sada mi opet budu srali ono za 399kn ali šipak. Lik samo potvrdio preko telefona što sam tražio i jučer već stigao receiver.
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 20:49   #10459
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Meni isto preko maila odgovorili da moze max3 za 209+5+10. Sad čekam realizaciju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2020., 22:48   #10460
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
@Anonimni


E-mail s kojeg si slao je verificiran?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2020., 03:46   #10461
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
@Anonimni


E-mail s kojeg si slao je verificiran?


Ma nisam ja slao. Samo sam quoteao post gdje je netko kopirao mail i odgovor.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2020., 08:50   #10462
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Ima li u tom cjeniku ponude za mobilne tarife na pretplatu ?
Ako neko ima kontakt broj za dobit nešto povoljnije još jedan uređaj u magenti pls neka proslijedi.
Zovem par put i oni ladno nude uređaj+tarifu po regularnij cijeni a već sam u magenti sa jednim brojem. LOL
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2020., 10:41   #10463
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
istice mi,istekao mi ugovor za t com... 324 kn M1 max3 premium,svi programi,svasta nesto...to vise ne mogu dobit po toj cijeni nego po 359 kn

uzeo bi mozda i max3 biram,ali oni kazu da je to 354 kn a meni na stranici t coma pise 309 u M1
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 16:43   #10464
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Ovaj MAX 2 za 149 kn, koliki promet to uključuje i koju brzinu?


Trenutno poznanici plaćaju telefon te intrnet s 30 Mbit/s i 15 GB prometa oko 220 kn, a kako nemaju ugovornu obvezi ovo mi se čini ko dobra ponuda (ako nema dodatnih troškova i uključuje barem neki minimalni promet i brzinu veću od 4MBit/s). Koliko vidim, od Nove godine nema više ponuda za starije...
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 17:02   #10465
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Kakvih 15 GB prometa, što to još postoji??


Jedino ako imaju nekakvo sranje kao pokućni internet preko mobilnog signala.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 17:15   #10466
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Ne, ne, oduvijek imaju HT-ov ADSL, osnovni paket je 1 GB, nadoplata je za 15 GB jedna, za flat druga. Budući da su godinama bez ugovorne obveze, paket prometa je ostao jednak, jedino su im prošle godine samoinicijativno (i bez ikakvog potpisivanja ili produljenja ugovora) digli brzinu s 4/0,5. Stavke računa su otprilike: telefonska linija, internet određene brzine i promet od 15 GB.
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 17:47   #10467
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
A onda imaju taj nekakav stari paket.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 19:24   #10468
hellblade
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Citiraj:
Autor prasak Pregled postova
Ovaj MAX 2 za 149 kn, koliki promet to uključuje i koju brzinu?
To i mene zanima.
hellblade je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 19:30   #10469
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor prasak Pregled postova
Ovaj MAX 2 za 149 kn, koliki promet to uključuje i koju brzinu?
flat net, flat telefon, brzina 4mbit ili 20mbit ovisno da li je dostupna 20mbit
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 21:16   #10470
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
flat net, flat telefon, brzina 4mbit ili 20mbit ovisno da li je dostupna 20mbit
Dostupna je najveća dostupna brzina na toj i toj poziciji.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na