Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.04.2011., 20:16   #1
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Angry GeForce 410M driver?

Search ne izbacuje nista pa se odlucih pitati nevidijase . Naime radi se o toshibinom laptopu kojeg je moj frend uzea prije 2 dana. Model je C670-108, u sebi ima i3 380m, 3gb ddr3, geforce 410m, 320gb hdd, 17.3" itd.. Problem se pojavija kad sam poslije instalacije win7 x64 tija instalirati driver za grafu, da bi sazna da spomenuti uopce ne postoji , wtf? Odem na toshibinu stranicu, uredno odaberem model i broj laptopa, os i ostale formalnosti, da bi mi search izbacija neku sturu listu drivera i to bez grafickog drivera naravno.. Mislim se, ko tu koga jbe.. Ok, kazem - bit ce valjda na nvidijinoj stranici.. Otvorim ja tako nv home page i odaberem products, 410m je uredno prikazan, no o driveru ni rijec... Nakon po ure surfanja, naidjem na neki msi-ev modificirani driver koji u ini fileu sadrzi 410m, ali nakon pokusaja instalacije vise puta kaze da hardware is not compatible.. Pokusa sam i rucno sa liste drivera odabrati onaj za 410m no neuspjesno.. Jel moguce da nvidia jos nije izdala odgovarajuci driver, dok za 415,420 pa sve do 485m naravno jest. Znam da idu od jacih prema slabijim proizvodima, ali ovo je bezobrazluk... Ima ko kakvu preporuku, link, komentar... Bilo sto. E, samo jedna napomena - win prepozna grafu ko standard vga, ali nativna reza je dostupna no ne i hardwerska akceleracija videa, aero sucelja itd...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2011., 21:25   #2
Prcko Prcić
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 178
ovdje imas drajvere za c670 i c770...jedan je nvidia, drugi intel...moralo bi radit
Prcko Prcić je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2011., 21:49   #3
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Thx, nasao bez problema - iako ne znam zasto nije prikaza sve drivere prvi put.. Tj. sad sam odabra malo siru pretragu (short model number sam ostavija prazno) i odma je izbacija sve drivere..
Doduse prije sam trazija na stranim stranicama, moguce da je i to pravilo problem.. Uglavnom sad triba viditi oce li ovaj driver funkcionirati.. Btw, cim odaberem pravi model thj. short model number
prakticki svi driveri "nestanu" osim lana, w-lana, bt-a i neke aplikacije ...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na