Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.07.2022., 14:03   #1501
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Takvih bicikala ima puno, isti dizajn samo se ime firme razlikuje.

Npr. ovaj, identični bicikl.
https://www.banggood.com/EU-DIRECT-G...b1656848297409
Da, znam.. Zato sam i pitao, jer vidim po Ali-u dosta identičnih modela...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 16:01   #1502
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Pricao sam jucer s prometnom, jer sam nekoliko dana pokusao dobiti odjel za sigunost u prometu, pa sam na kraju uzivo procavrljao na temu.

Oni uopce nemaju uvida u te promjene. Vele da je zakonodavac sve na gotovo servirao, bez ikakvog sudjelovanja sluzbi, javnosti, icega. Prijasnje dopune u kojima su sudjelovali gradjani, udruge biciklista, romobila... svi su iskljuceni ovom prilikom. Veli da su samo spojili redove EU zemalja da bi zadovoljli forumu. Nema tu ni sigurnosti ni brige, cista birokracija.

Druga stvar, sve je stalo i ne zna se kad ce se uopce pomaknuti, jer su trenutno medicinari, odnosno lijecnici opce prakse, stavili niz prigovora (pojacano medijski) na odbijanje prijavljivanje pacijenata, iz epizode koje je prethodila onome sto nas u temi zanima.

Ukratko - cirkus!


.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2022., 14:30   #1503
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Da, znam.. Zato sam i pitao, jer vidim po Ali-u dosta identičnih modela...
Pardon, nisam vidio poruku. Prodao sam bic. Ukratko dobar je, ide 50km/h bez pedaliranja, nije top kvaliteta dijelova, ali ok je. Samo je ogroman, za visinu vozača minimalno 185cm. Sad mi je stigao MX20 (20 inčni kotači) od istog sellera. Ako nekog zanima budem napisao malo više o jednom i drugom.



I trebam za frenda preporuku romobila. Cjenovni rang 6-10k kuna, može malo više, nije toliko bitno.
Bitno je:
  • prednja i stražnja suspenzija da su dobre,
  • da su kotači veći (recimo ne želi vsett zbog malih kotača)
  • domet realni bar 40km, ali nije bitno da je puno više od toga
  • brzina 45 km/h, ali nije bitno da je puno brže od toga
  • motor 1000W da može vući uz Sljeme
  • da nije pretežak
  • da ima servis, dijelova


Recimo ovaj mi se uklapa u to. Ima li nešto bolje?

https://romobilia.hr/shop/elektricni...000w-48v-15ah/
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 14:40   #1504
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Prenizak je upravljač, doslovno visina za neku sitnu ženicu.

Ne ide nešto posebno, mali nečak je imao more kvarova.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 14:44   #1505
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
@Zaggy,

pa nek ode u Romobiliju iz poveznice, pa na licu mjesta proba od svih modela.

Vset 8 je i dalje za novce preporuka. Kotaci ga sigurno nece zezati, ako uzme jos i dva motora penjat ce se gdje god hoce. Ako bas mora imati 10" gume, to je rutinski i simbolican upgrade/trosak, da bi bilo koji model zbog toga brisao s popisa.

Samo, dobro, ponavljam, dobro provjeriti svaku cijenu, jer ono sto ode sa stanja, gledao sam jucer nove cijene koje su mi pokazivali - nije dobro

Xiaom M365 pro2 soma i kusur gore. Vsetovi i sve ostalo, dva soma ili vise, kao za dobar dan. Koga tisti idlicna cijena goriva, misli da bi razmatrao romobil, sad mu je trenutak da ga ide kupiti, jer za vece modele, poskupljenja ce biti poprilicna.



..
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 15:53   #1506
IxyCRO
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
MS Energy - Kvaliteta bicikla

Ekipa, oprostite što upadam ovako kao padobranac, ali treba mi savijet.

Imam priliku uzeti ovaj bajk sa cca 45% popusta: https://citycoco.hr/proizvod/ms-energy-ebike-c501/

Da je full cijena ne bi ga razmatrao, ali za manje od 10k kuna mi izgleda jako primamljivo.

Ima li netko iskustva sa MS Energy biciklima i da li to ičemu valja? Čitao sam da je ovaj motor Bafang M200 dosta dobar, ali kakve su im baterije, i da li su ove ostale komponente koje su navedene dobre ili su šrot?

Hvala unaprijed
IxyCRO je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 16:36   #1507
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Pardon, nisam vidio poruku. Prodao sam bic. Ukratko dobar je, ide 50km/h bez pedaliranja, nije top kvaliteta dijelova, ali ok je. Samo je ogroman, za visinu vozača minimalno 185cm. Sad mi je stigao MX20 (20 inčni kotači) od istog sellera. Ako nekog zanima budem napisao malo više o jednom i drugom.







I trebam za frenda preporuku romobila. Cjenovni rang 6-10k kuna, može malo više, nije toliko bitno.

Bitno je:
  • prednja i stražnja suspenzija da su dobre,
  • da su kotači veći (recimo ne želi vsett zbog malih kotača)
  • domet realni bar 40km, ali nije bitno da je puno više od toga
  • brzina 45 km/h, ali nije bitno da je puno brže od toga
  • motor 1000W da može vući uz Sljeme
  • da nije pretežak
  • da ima servis, dijelova





Recimo ovaj mi se uklapa u to. Ima li nešto bolje?



https://romobilia.hr/shop/elektricni...000w-48v-15ah/
Ja bi predložio Kugoo GBooster sa 23 Ah LG, Nutt hidraulika, mozes stavit 11" (ja ih imam, CSP, cestovne).
Vsett bi zaobilazio u širokom luku. Imam par prijatelja s njima, i samo probleme imaju. Uglavnom kontroleri crkavaju.
Drugi jadan prijareljima Vsett 8, eeej, kakvo je to žešće smeće. Prokleo je dan kad ga je kupio.
Mala kola, ne ide, ne staje, predugo se puni, puno manji domet od deklrariranog. Ajme.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 21:49   #1508
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Izbor je pao između ova dva:

https://www.kugookirineu.com/product...ectric-scooter
https://www.kugookirineu.com/product...ectric-scooter

Pa ako ima netko ima savjet recite.

M4 Pro (2022 verzija), 500W motor, 18Ah baterija (specke su krive na stranici). lakši, veći domet, 200 eura jeftiniji.

G2 Pro, 720W motor, 15Ah, malo brži, bolja suspenzija.

Naginjem više na M4 Pro.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2022., 00:52   #1509
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Koga zanima, ima u ZAK Karlovcu (Renault/Dacia/Nissan zastupnik), Pony like bicikl, sklopivi (piše na njemu Renault E-Tech ), 20" gume (ili 24"?). Motor je 200W, baterija 6.6Ah. Ima na sebi dvije tipke On/off i to je to (nema display). Jedna brzina (što je problem za brine veće od 21-22kmh jer je kadenca ogromna). E-pedalec (nakon krug i po' počne pomagati, nije naglo.)

2500kn za keš. Garancija 1 godina, servis u Sloveniji (oni ga šalju tamo).

Gledao za ženu da ide do Sv. Nedelje i nazad za posao. Da je imao brzine, riskirao bih za te pare. Nisam pogledao dobro jesu li standarni dijelovi (tipa pogon pa da se da zamijeniti veličina ringa ili ne).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2022., 08:01   #1510
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Koga zanima, ima u ZAK Karlovcu (Renault/Dacia/Nissan zastupnik), Pony like bicikl, sklopivi (piše na njemu Renault E-Tech ), 20" gume (ili 24"?). Motor je 200W, baterija 6.6Ah. Ima na sebi dvije tipke On/off i to je to (nema display). Jedna brzina (što je problem za brine veće od 21-22kmh jer je kadenca ogromna). E-pedalec (nakon krug i po' počne pomagati, nije naglo.)

2500kn za keš. Garancija 1 godina, servis u Sloveniji (oni ga šalju tamo).

Gledao za ženu da ide do Sv. Nedelje i nazad za posao. Da je imao brzine, riskirao bih za te pare. Nisam pogledao dobro jesu li standarni dijelovi (tipa pogon pa da se da zamijeniti veličina ringa ili ne).

Pa za te novce maltene samo baterija vrijedi, tesko više i običan bicikl kupit...džabe.


__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2022., 20:29   #1511
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Vsett bi zaobilazio u širokom luku. Imam par prijatelja s njima, i samo probleme imaju. Uglavnom kontroleri crkavaju. Drugi jadan prijareljima Vsett 8, eeej, kakvo je to žešće smeće. Prokleo je dan kad ga je kupio. Mala kola, ne ide, ne staje, predugo se puni, puno manji domet od deklrariranog. Ajme. Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Ovo je vrlo zanimljiv podatak, koji bi tvoji prijatelji trebali poslati Vsettu, jer bi ih sigurno i nagradio za tu informaciju. Jer receno mi je da u njegovim grupama je zastrasujuci broj vlasnika, te nema prituzbi na kontrolere. A ti ne da znas jednog, vec vise prijatelja, te svi imaju stravicne probleme. Stavise, nedavno kad je doslo do palezi u HR, Vsett kao proizvodjac je sam htio znati detalje zapaljenja via policije . Ispostavilo se da je koristio jeftini nekvalitetan zamjenski punjac, prva verzija je bila da je htio grunfati brzi punjac u kucnoj radinosti. E' sad svatko moze na stotine testova prelistati, foruma vlasnika, ako ga vec sam nije probao, pa vidjeti, ima li realiteta nazivati 8-icu "zesce smece" ili da ga vlasnik proklinje.

Nemam nista s Vsettom, ne vozim ga, ne reklamiram ga, ima groznu defaultnu vojnu boju, ali za iste novce, kome nije tezak, volio bih vidjeti model, s boljom amortizacijom i udobnosti

No, tko istinski zeli kupiti, taj lako moze probati na licu mjesta pa se uvjeriti .

Danas sam cuo za potencijalnu tuzbu vlasnika MS romobila (mislim da je 20-ica) jer mu je pukla vilica i niz problema, od koje MS pere ruke. A proizvodjac na nevidjeno veli da nece priznati garanciju! Kao i niz manjkavosti u kvaliteti. Neki najnoviji model mu je bolji, ali jos ga nema dugo za servisnu pricu.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 20:47   #1512
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,699
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
.

Danas sam cuo za potencijalnu tuzbu vlasnika MS romobila (mislim da je 20-ica) jer mu je pukla vilica i niz problema, od koje MS pere ruke. A proizvodjac na nevidjeno veli da nece priznati garanciju!
...
a to je onda za inspekciju MINGO pa nek igra na kartu "nedostatak u proizvodnji"
__________________
...and fly...
quazar912 je online   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 20:50   #1513
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ovo je vrlo zanimljiv podatak, koji bi tvoji prijatelji trebali poslati Vsettu, jer bi ih sigurno i nagradio za tu informaciju. Jer receno mi je da u njegovim grupama je zastrasujuci broj vlasnika, te nema prituzbi na kontrolere. A ti ne da znas jednog, vec vise prijatelja, te svi imaju stravicne probleme. Stavise, nedavno kad je doslo do palezi u HR, Vsett kao proizvodjac je sam htio znati detalje zapaljenja via policije . Ispostavilo se da je koristio jeftini nekvalitetan zamjenski punjac, prva verzija je bila da je htio grunfati brzi punjac u kucnoj radinosti. E' sad svatko moze na stotine testova prelistati, foruma vlasnika, ako ga vec sam nije probao, pa vidjeti, ima li realiteta nazivati 8-icu "zesce smece" ili da ga vlasnik proklinje.



Nemam nista s Vsettom, ne vozim ga, ne reklamiram ga, ima groznu defaultnu vojnu boju, ali za iste novce, kome nije tezak, volio bih vidjeti model, s boljom amortizacijom i udobnosti



No, tko istinski zeli kupiti, taj lako moze probati na licu mjesta pa se uvjeriti .



Danas sam cuo za potencijalnu tuzbu vlasnika MS romobila (mislim da je 20-ica) jer mu je pukla vilica i niz problema, od koje MS pere ruke. A proizvodjac na nevidjeno veli da nece priznati garanciju! Kao i niz manjkavosti u kvaliteti. Neki najnoviji model mu je bolji, ali jos ga nema dugo za servisnu pricu.







...
Evo friska dva. Prijatelju nekidan vrisnuo kontroler na Vsett 10+ (opet), jucer drugi, Vsett 8, upravo onaj koji je prika proklinjao, jucer je pukao. odnijeli nazad na garanciju. Pukao, ovdje kao sta vidis, romobil star par mjeseci.
Za te novce se moze bolje uzet....
Ovo ostalo sta trabunjas,, zbilja ne znam cemu je potriba, pogotovo ako ne znas i nisi ga vozio 🙈

EDIT: nije abusana 8ica, normalna voznja. A cim je priznato ovakvo ostecenje u garanciji, onda je jasno da znaju da prodaju romobile sa tvorničkim greskama. Da se razumijemo, svi kinezi ih imaju, ali Vsett kao najrazvikaniji, po mom skromnom mišljenju, bi ih mogao imati manje.


Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 20.07.2022. u 21:15.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 23:30   #1514
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Evo friska dva. Prijatelju nekidan vrisnuo kontroler na Vsett 10+ (opet), jucer drugi, Vsett 8, upravo onaj koji je prika proklinjao, jucer je pukao. odnijeli nazad na garanciju. Pukao, ovdje kao sta vidis, romobil star par mjeseci.
Za te novce se moze bolje uzet....
Ovo ostalo sta trabunjas,, zbilja ne znam cemu je potriba, pogotovo ako ne znas i nisi ga vozio 🙈

EDIT: nije abusana 8ica, normalna voznja. A cim je priznato ovakvo ostecenje u garanciji, onda je jasno da znaju da prodaju romobile sa tvorničkim greskama. Da se razumijemo, svi kinezi ih imaju, ali Vsett kao najrazvikaniji, po mom skromnom mišljenju, bi ih mogao imati manje.


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Koliko kila ti taj frend ima, jer nevjerojatno mi je da se to može dogoditi pri "normalnoj" vožnji... Ja npr. svog uopće ne štedim, vozim pod punim gasom preko neravnina, skačem s trotovara, na ležećima dignem prednje kolo i odskočim u zrak pri 40-tak kmh, pa nema traga nikakvim oštećenjima a kamoli lomovima. Svakih tjedan dana malo zategnem jedan vijak blizu mehanizma za sklapanje jer se isti olabavi zbog vibracija pa se javi luft u šipci volana - uglavnom ništa ozbiljno... S druge strane ja sam imao problem sa svojom 8-icom čim sam ga uzeo, došao mi je iz trgovine sa deformiranom prednjem gumom i kočnice nisu baš kočile kako treba - pogotovo prednja. Predao ga u servis, nakon toga nikakvih problema... Serviseri kažu da je u bubnju bila neka mast koja nebi smjela biti tu i zbog toga romobil nije kočio kako treba. Zasad imam cca 300km na satu i nemam problema.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 23:39   #1515
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
75-77kg.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 23:53   #1516
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
a to je onda za inspekciju MINGO pa nek igra na kartu "nedostatak u proizvodnji"
Vidio sam dio pisma, sigurno ce nesto poduzeti. Zanimljvo je da ducan/servis kupovine, uredno ide slati opravdanu prituzbu na manjkavost, u korist kupca, a da pritom nisu stigli jos ni poslati prve slike, a proizvodjac, na nevidjeno, po defaultu, brani se da nece priznati.


Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Evo friska dva. Prijatelju nekidan vrisnuo kontroler na Vsett 10+ (opet), jucer drugi,
Dakle, u zadnjem upisu si naveo prijatelje koje voze Vsett modele, te naveo kako im kontroleri odlaze. Sad velis da jedan vozi 8 drugi 10. Znaci pricamo o jednoj 8-ici?

Prijavili su gresku, garancija im se priznaje, rekao bih da je to vrlo dobro. Na forumu 10-tku vozi Karlo666, ne znam jel cita temu.

Ali posebno 10-tku nazivati smecem je malo teze za obraniti. Jer 10 se usporedjuju po kvaliteti izrade s Dualtronima.

Odes na youtube recencije Vsett 8, odes na stotine recenzija, rating modela. Sto vele, da je smece, ili super kupovina? Ponavljam, s najboljom amortizacijom u klasi. 8-ca ima bolju amortizaciju od Zero 10-ke. Pricam o namjeni po gradu, Vsett8 plovi kao barka preko neravnina. Tako da tvoj zakljucak nije u sukobu s mojim, vec statistikom prodanih modela.

Ne vozim, ali sam ga probao i odusevio se. Toliko da sam isao uvozniku Harleyu, da pitam jel mi mogu skinuti dijelove, jer sam mislio farbati u drugu boju, radi garancije. Jedina mana, pretezak za svakodnevno nosenje. Kao sto sam prije napisao, svjetlo mu je beskorisno po noci, vise efekt nego funkcija, tako da to treba prvo kupiti.

Kugo modele nisam probao sve, ali za moj ukus, previse tvrdi.

Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Ovo ostalo sta trabunjas,, zbilja ne znam cemu je potriba, pogotovo ako ne znas i nisi ga vozio
Tema o romobilima, pricam o jednom od modela dostupnih na trzistu, vjerujem da ne trabunjam.

Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
EDIT: nije abusana 8ica, normalna voznja. A cim je priznato ovakvo ostecenje u garanciji, onda je jasno da znaju da prodaju romobile sa tvorničkim greskam
Na broj prodanih modela u svijetu, pohvale od vlasnika, te rejtinga kojeg nije preko noci postigao, rekao bih, nazalost, nesretni slucajevi. Zato sam i naveo da bi bilo dobro poslati, neovisno o reklamaciji izvoru gdje su ih kupili, dodatno samoj Vsett centrali, slike na uvid s opisanim greskama. Jer hvale se da imaju podrsku koja slusa sve prituzbe, pa ih mozda iznenadi reakcijom.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 00:27   #1517
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Vidio sam dio pisma, sigurno ce nesto poduzeti. Zanimljvo je da ducan/servis kupovine, uredno ide slati opravdanu prituzbu na manjkavost, u korist kupca, a da pritom nisu stigli jos ni poslati prve slike, a proizvodjac, na nevidjeno, po defaultu, brani se da nece priznati.









Dakle, u zadnjem upisu si naveo prijatelje koje voze Vsett modele, te naveo kako im kontroleri odlaze. Sad velis da jedan vozi 8 drugi 10. Znaci pricamo o jednoj 8-ici?



Prijavili su gresku, garancija im se priznaje, rekao bih da je to vrlo dobro. Na forumu 10-tku vozi Karlo666, ne znam jel cita temu.



Ali posebno 10-tku nazivati smecem je malo teze za obraniti. Jer 10 se usporedjuju po kvaliteti izrade s Dualtronima.



Odes na youtube recencije Vsett 8, odes na stotine recenzija, rating modela. Sto vele, da je smece, ili super kupovina? Ponavljam, s najboljom amortizacijom u klasi. 8-ca ima bolju amortizaciju od Zero 10-ke. Pricam o namjeni po gradu, Vsett8 plovi kao barka preko neravnina. Tako da tvoj zakljucak nije u sukobu s mojim, vec statistikom prodanih modela.



Ne vozim, ali sam ga probao i odusevio se. Toliko da sam isao uvozniku Harleyu, da pitam jel mi mogu skinuti dijelove, jer sam mislio farbati u drugu boju, radi garancije. Jedina mana, pretezak za svakodnevno nosenje. Kao sto sam prije napisao, svjetlo mu je beskorisno po noci, vise efekt nego funkcija, tako da to treba prvo kupiti.



Kugo modele nisam probao sve, ali za moj ukus, previse tvrdi.







Tema o romobilima, pricam o jednom od modela dostupnih na trzistu, vjerujem da ne trabunjam.







Na broj prodanih modela u svijetu, pohvale od vlasnika, te rejtinga kojeg nije preko noci postigao, rekao bih, nazalost, nesretni slucajevi. Zato sam i naveo da bi bilo dobro poslati, neovisno o reklamaciji izvoru gdje su ih kupili, dodatno samoj Vsett centrali, slike na uvid s opisanim greskama. Jer hvale se da imaju podrsku koja slusa sve prituzbe, pa ih mozda iznenadi reakcijom.









...
Rekao sam da je Vsett8 smece, pogotovo s obzirom na cijenu, ne 10. Ovih par sto sam spomenuo je sto osobno znam, ali pratim Reddit i ostale gluposti, i vidim da nisu jedini s istim problemima.
Znam Karla, on je nekidan mjenjao kontroler na svone.
Zero10X nisam probao pa ne znam, ali ti vjerujem.
Prijatelj ga ima, i prodaje ga vec. Nije mu sjeo.
EDIT: zaheb, nije Zero10X vec Pulse 10 Dual



Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 21.07.2022. u 11:01.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 00:34   #1518
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
2500kn za keš. Garancija 1 godina, servis u Sloveniji (oni ga šalju tamo).
To je poklon doslovno, odlična cijena. Vidio danas u Rog Jomi pravi pony, 4300 kn. A za pony like bicikl s električnim komponentama koje vrijede više nego košta se nema što dodati. Ne kužim cijenu iskreno.

https://www.rog-joma.hr/hr/bicikl/po...-3-crni-28006/
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 09:30   #1519
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Nedavno je žena uzela MS Energy i10 bicikl. Prošao kojih 100 km do sad na njemu. Fora stvar, po brdima tu u Podsljemenu fakat pomaže, pogotovo kad se ide s posla doma, puno bolje od romobila koji rikne na brdu

Bajk je fora jer se da i sklopit pa u bunker i na more i slično.
Jedina mana za sada su mu kočnice (diskovi). Slabe su, pogotovo na nizbrdici, škripe, tak da ih planiram zamijenit za neke kvalitetnije.
Ak koga kaj zanima nek puca
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 09:59   #1520
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nedavno je žena uzela MS Energy i10 bicikl. Prošao kojih 100 km do sad na njemu. Fora stvar, po brdima tu u Podsljemenu fakat pomaže, pogotovo kad se ide s posla doma, puno bolje od romobila koji rikne na brdu

Bajk je fora jer se da i sklopit pa u bunker i na more i slično.
Jedina mana za sada su mu kočnice (diskovi). Slabe su, pogotovo na nizbrdici, škripe, tak da ih planiram zamijenit za neke kvalitetnije.
Ak koga kaj zanima nek puca
Ja po sličnoj cijeni (6.900) prodajem novi Shengmilo MX20 koji je dosta jači ako nekog zanima. 500W motor, 15Ah, fat gume, isto preklopni. Mislim da i naručujete s Alija ne možete naći jeftinije.

https://shengmilo.net/product/shengmilo-mx20/
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 12:16   #1521
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
...

Odes na youtube recencije Vsett 8, odes na stotine recenzija, rating modela. Sto vele, da je smece, ili super kupovina? Ponavljam, s najboljom amortizacijom u klasi. 8-ca ima bolju amortizaciju od Zero 10-ke. Pricam o namjeni po gradu, Vsett8 plovi kao barka preko neravnina. Tako da tvoj zakljucak nije u sukobu s mojim, vec statistikom prodanih modela.

...Jedina mana, pretezak za svakodnevno nosenje. Kao sto sam prije napisao, svjetlo mu je beskorisno po noci, vise efekt nego funkcija, tako da to treba prvo kupiti.
Meni osobno nije pretežak jer ga ne moram nositi previše niti ga preklapam osim ako ne ide u auto. Kad krenem iz kuće na posao, spustim se niz skaline s prvog kata, uvezem u firmu i opet uz skaline kad se vratim s posla...
Što se tiče osvijetljenja, da - prednja svijetla su preslaba a ona led traka je više za ukras. Posluži samo da te drugi primjete u mraku i to je to.

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Kugo modele nisam probao sve, ali za moj ukus, previse tvrdi.
Slažem se, isprobao sam 3 modela. Jedan je dosta jeftiniji pa ga neću ni komentirati, a druga 2 su u cijenovnom rangu vsett8 i oba su daleko neudobnija nego moja 8-ica s kojom sam direktno uspoređivao.
Bez obzira što oba Kugoo modela imaju pneumatsku zadnju gumu

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Tema o romobilima, pricam o jednom od modela dostupnih na trzistu, vjerujem da ne trabunjam.

Na broj prodanih modela u svijetu, pohvale od vlasnika, te rejtinga kojeg nije preko noci postigao, rekao bih, nazalost, nesretni slucajevi. Zato sam i naveo da bi bilo dobro poslati, neovisno o reklamaciji izvoru gdje su ih kupili, dodatno samoj Vsett centrali, slike na uvid s opisanim greskama. Jer hvale se da imaju podrsku koja slusa sve prituzbe, pa ih mozda iznenadi reakcijom.
...
Točno to, daleko od toga da je Vsett idealan ili da je 8-ica bez greške i mane, ali u usporedbi s drugima...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 14:38   #1522
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Jedna stvar me na romobilima muci, te cu morati smisliti nekakvu modifikaciju. Nogica romobila, jednostavno nestabilna, ako ti visi bilo kakav teret na rucki, iole tezi. Naslonim na zid, nekako manevriram, ali u 100 slucajeva, jednom mi zvekne na bok, jer u brzini ne osiguram dovoljno, torba
/vreca teze, jednostavno izmigolji volan i tras

Neki dan mi je od pada, navigacija negdje izgubila kontakt i sad moram sanirati konekciju, jer ima treperecu sliku na trenutke.

Razmisljam, ala motocikli, o dvostrukom stativu s dvije strane, koji bi ga znatno fiksirao. Ili napraviti od plastike ili aluminija, nesto teleskopski, sto se moze uvuci, da bude stabilizator, koji se kaci na rucku, pa onda veze/pritisce za bilo sto fiksno na zidu/vratima/...


Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Meni osobno nije pretežak jer ga ne moram nositi previše niti ga preklapam osim ako ne ide u auto. Kad krenem iz kuće na posao, spustim se niz skaline s prvog kata, uvezem u firmu i opet uz skaline kad se vratim s posla... Što se tiče osvijetljenja, da - prednja svijetla su preslaba a ona led traka je više za ukras. Posluži samo da te drugi primjete u mraku i to je to.
Nedavno si sliku stavio u hodniku stana/kuce, ali propustio sam informaciju, imas li jedan ili dva motora? Jer s dva motora, nije bas zabavan nositi. Nije pitanje sto ga dignem, vec romobili tezi, ako ih nosis kao kofer, rade tenziju na kukove, sto mi od hrpe sportskih ozljeda, bas i ne pase.

S dvije ruke je lakse, ali malo kad nemam nesto u drugoj ruci, zato mi je Xiaomi ideal za nosenje, ubacivanje u gepeki i svakodnevno dizanje gdje god ga nosim, a negdje i po vise katova bez lifta.

Kad bi isao iz garaze u garazu, 10-ku bi uzeo odmah uzeo, ili razmisljao o prekrasnoj Varli, ili morti Inokimu.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 15:46   #1523
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jedna stvar me na romobilima muci, te cu morati smisliti nekakvu modifikaciju. Nogica romobila, jednostavno nestabilna, ako ti visi bilo kakav teret na rucki, iole tezi. Naslonim na zid, nekako manevriram, ali u 100 slucajeva, jednom mi zvekne na bok, jer u brzini ne osiguram dovoljno, torba
/vreca teze, jednostavno izmigolji volan i tras

Neki dan mi je od pada, navigacija negdje izgubila kontakt i sad moram sanirati konekciju, jer ima treperecu sliku na trenutke.

Razmisljam, ala motocikli, o dvostrukom stativu s dvije strane, koji bi ga znatno fiksirao. Ili napraviti od plastike ili aluminija, nesto teleskopski, sto se moze uvuci, da bude stabilizator, koji se kaci na rucku, pa onda veze/pritisce za bilo sto fiksno na zidu/vratima/...




Nedavno si sliku stavio u hodniku stana/kuce, ali propustio sam informaciju, imas li jedan ili dva motora? Jer s dva motora, nije bas zabavan nositi. Nije pitanje sto ga dignem, vec romobili tezi, ako ih nosis kao kofer, rade tenziju na kukove, sto mi od hrpe sportskih ozljeda, bas i ne pase.

S dvije ruke je lakse, ali malo kad nemam nesto u drugoj ruci, zato mi je Xiaomi ideal za nosenje, ubacivanje u gepeki i svakodnevno dizanje gdje god ga nosim, a negdje i po vise katova bez lifta.

Kad bi isao iz garaze u garazu, 10-ku bi uzeo odmah uzeo, ili razmisljao o prekrasnoj Varli, ili morti Inokimu.

...
Da, slikao sam u hodniku, u kući... Inače imam obični Vsett8 tj. model s jednim motorom. Prenosim ga uvijek s dvije ruke, a sve što ponesem sa sobom ubacim u ruksak na leđima.. Tako mi je najzgodnije i ruke su mi slobodne.
Meni se isto Varla sviđa ali Eagle One, nadam se da će mi to biti idući romobil
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 16:14   #1524
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,421
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Vidio sam dio pisma, sigurno ce nesto poduzeti. Zanimljvo je da ducan/servis kupovine, uredno ide slati opravdanu prituzbu na manjkavost, u korist kupca, a da pritom nisu stigli jos ni poslati prve slike, a proizvodjac, na nevidjeno, po defaultu, brani se da nece priznati.




Dakle, u zadnjem upisu si naveo prijatelje koje voze Vsett modele, te naveo kako im kontroleri odlaze. Sad velis da jedan vozi 8 drugi 10. Znaci pricamo o jednoj 8-ici?

Prijavili su gresku, garancija im se priznaje, rekao bih da je to vrlo dobro. Na forumu 10-tku vozi Karlo666, ne znam jel cita temu.

Ali posebno 10-tku nazivati smecem je malo teze za obraniti. Jer 10 se usporedjuju po kvaliteti izrade s Dualtronima.

Odes na youtube recencije Vsett 8, odes na stotine recenzija, rating modela. Sto vele, da je smece, ili super kupovina? Ponavljam, s najboljom amortizacijom u klasi. 8-ca ima bolju amortizaciju od Zero 10-ke. Pricam o namjeni po gradu, Vsett8 plovi kao barka preko neravnina. Tako da tvoj zakljucak nije u sukobu s mojim, vec statistikom prodanih modela.
Kad već o VSETTu
Ja sam svoju 10ku kupio prošle godine u Harleya (EMoveStore).
Dosta stvari sam mjenjao tipa prva stvar je bila Handlebar i Suspenzije.
Ležajevi koji dođu s njim imaju veliku resistancu na kretnju.
Pametno ih je zamjeniti sa nekim SFKovima ili nečim boljim inače i stock nije toliko loš ali za nešto ozbiljnije obavezno stavit SKF ili bolje.
Za kontroler sam sebi sam kriv.
Prošlo lito 3 puta mi je bacilo ERROR 9 ja sam ignorirao (a još EMoveovci mi rekli dođi zamjenit ćemo) i prošla garancija pa me koštalo 1900kn točnije 1600kn kontroler i 300kn ruke.
I svi su mi to govorili stavi novi kontroler a moga sam proć lišo al eto kako je tako je sad.

Stari kontroler za V10+ to jest Version 1 je dosta lošiji od prvoga.
Noviji kontroler može ti jucca reć kad smo jučer bacili đir oko Splita.
Znači novi kontroler ima neke nove zaštite od pregrijavanja pa na rijetke momente kad ga gaziš jako u par trenutaka kao da izgubi snagu na tren.
Jedan lik iz BiH je par komada spržio i nakraju je cjelog rastavio dodao termožvake i sad kaže da hvata 90kmh s njim i nema problema.


Šta se tiče pucanja stupova i ostalih stvari na V8 i V9 osobno sam ekipi iz EMovea pokazivao PDF gdje Ningbo je najavljivao free zamjene i novu varijantu V8 i V9 da poprave taj problem.
A ameri su radili direktne free zamjene ako iti malo napukne ili se pojavi napuknuće.
Nemogu sada naći nigdje taj PDF kad su se radile free zamjene.
Naši EMoveovci su to ignorirali i sam ispadaš kao da si sam prouzročio štetu i da nemaš šta radit mini skokove.

Iskreno sa V10+ nemam problema osim šta eto pegula sam sa puno kila pa sjeben buvel tu i tamo.

Citiram juccu od prošlog puta "Pa bogati moš ti doma ima 55% baterije šta ćeš busom"
I onda klasika u Kaštel Sućurcu pukne guma jer sam sa 30+ kmh se dizao na trotoar.


EDIT#1

Našao PDF
https://bit.ly/3OyzMAT

Kasnije se otkrila ista stvar i sa V8 pa su išle zamjene.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 25.07.2022. u 17:11.
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 16:22   #1525
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Baš sam nedavno razgovarao s čovjekom koji radi baterije. Ima spremnu bateriju za vsett 10+ s puno boljim ćelijama i elektronikom. Kaže da je baterija stock loše kvalitete i već je imao posla sa zero/vsett romobilima. 8500 kn je baterijski paket za Vsett 10+ sa samsung ćelijama. Kad krepa stock baterija ljudi se iznenade koliko košta takav sport. A nije pitanje bude li krepala ili radila probleme, pitanje je samo kada. Baš sam mijenjao nedavno 40 ćelija na 36v bat. paketu sa 2000km. Naravno trošak za 10ah takvu bateriju je sitnica u odnosu na vsett 10+, malo manje od petine cijene.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 16:23   #1526
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,421
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Baš sam nedavno razgovarao s čovjekom koji radi baterije. Ima spremnu bateriju za vsett 10+ s puno boljim ćelijama i elektronikom. Kaže da je baterija stock loše kvalitete i već je imao posla sa zero/vsett romobilima. 8500 kn je baterijski paket za Vsett 10+ sa samsung ćelijama. Kad krepa stock baterija ljudi se iznenade koliko košta takav sport. A nije pitanje bude li krepala ili radila probleme, pitanje je samo kada. Baš sam mijenjao nedavno 40 ćelija na 36v bat. paketu sa 2000km. Naravno trošak za 10ah takvu bateriju je sitnica u odnosu na vsett 10+, malo manje od petine cijene.
Nemoj to radit ni slučajno.
Danas je jednom liku sa VSETT telegram grupe se zapalio full moddani V9+
Lik je toliko toga moddao da bi te zabolila glava.
I to je imao custom made bateriju sa najboljim Samsung ćelijama.
Zapalio se podrum i cili apartman.

I ne nije V10+ loše kvalitete to likovi koji nemaju pojma ili uspoređuju NoNameBrand V10+ (oni najjeftiniji) sa Custom Made baterijom.

Zna se da V10+ 25.6Ah ima LG MG1 ćelije a V10+ 28Ah ima LG MJ1 ćelije i to su odlične baterije.
Jedino oni najjeftiniji ima NoNameBrand baterije/ćelije.

Dobra baterija zna dugo trajat.
Ako baš baš želiš da ti traje dugo(do 2000 ciklusa) onda fino puni između 20% do 80%-90%.To je najbolje za bateriju.Ako stalno puniš full računaj da će izdurat 500 ciklusa šta oped nije malo a to ti znači da na oko sveukupno prijeđenih 16000km ili 20000km spadne joj kapacitet za oko 20%.

https://imgur.com/a/dvSqIc9
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 25.07.2022. u 17:01.
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 18:39   #1527
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,750
Ja ću vratiti temu na malo prizemniji nivo. Vozim Segway Ninebot F25E, 10" kotači, domet 25 km, max vrzina 25 km/h. Vozim se po Novom Zagrebu i moram reći da je 25 km/h top brzina za nogostupe i biciklističke staze koji su izorani raznim prekopima i naknadnim asfaltiranjem, pa onda korijen drveta na svim stazama napravi hupser, prijelazu s nogostupa na prometnicu i obratno znaju biti po 5 cm visinske razlike. Uglavnom, romobil djeluje robusno, osjećaj vožnje je odličan, 10" kotači su must have za one koji nemaju glatku stazu za vožnju. Baterija dobro drži, nisam odvozio maksimalnu duljinu vožnje, ali prema postotku pražnjenja ispada da je blizu deklariranom navodu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 19:32   #1528
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Nemoj to radit ni slučajno.
Danas je jednom liku sa VSETT telegram grupe se zapalio full moddani V9+
Lik je toliko toga moddao da bi te zabolila glava.
I to je imao custom made bateriju sa najboljim Samsung ćelijama.
Zapalio se podrum i cili apartman.

I ne nije V10+ loše kvalitete to likovi koji nemaju pojma ili uspoređuju NoNameBrand V10+ (oni najjeftiniji) sa Custom Made baterijom.

Zna se da V10+ 25.6Ah ima LG MG1 ćelije a V10+ 28Ah ima LG MJ1 ćelije i to su odlične baterije.
Jedino oni najjeftiniji ima NoNameBrand baterije/ćelije.

Dobra baterija zna dugo trajat.
Ako baš baš želiš da ti traje dugo(do 2000 ciklusa) onda fino puni između 20% do 80%-90%.To je najbolje za bateriju.Ako stalno puniš full računaj da će izdurat 500 ciklusa šta oped nije malo a to ti znači da na oko sveukupno prijeđenih 16000km ili 20000km spadne joj kapacitet za oko 20%.

https://imgur.com/a/dvSqIc9
Nismo se skužili. Krepala mi je grupa ćelija na e-bikeu, pa sam dao promijeniti svih 40 komada za kvalitetne nikakve nabrijane, nego po tvorničkoj specifikaciji, radi se o prilično standardnom 36v baterijskom paketu manjem. Ne modam ja ništa Ovo za Vsett sam samo prenio što sam čuo, nemam iskustva s takvim životinjama koje imaju hrpetinu ćelija i velike voltaže.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2022., 00:14   #1529
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
@Karlo666m

budem ti odgovorio za koji dan, padam s nogu veceras, nemam snage za ista.

Samo sam htio spomenuti, da ne izgubim misao, istina nisam isao traziti i procitati, prociscenu verziju u Narodnim novinama, donesenog zakona. Ali danas cujem covjeka koji veli da je citao, da tamo pise 18 godina, vezano za kacigu? Jel netko citao i potrosio koju minutu? Ne da je zivotno vazno, nego znatizelja.

Inace razgovarao sam s kontrolom prometa, ili kako se zove glavni dio za promet u ZG-u, dozivio sam puno blaze tumacanje u praksi od onoga sto su naslovi novina oblikovali. Naime , primarno je uvodjenje nekih vozila, kao i romobila, u smislu njihovog definiranja, upravo kad se bude desila nesreca, kao sudionika, ili pocinitelja/krivca, kako bi zakonodavac imao jasniju situaciju. Pa ce takvom, onda biti konstatirano (kao i u svakoj nesreci) sto nije postovao po pitanju postupanja, sigurnosti...

Veli mi drugi iz prometne, da nema sanse da bi oni po ulicama zaustavljali ljude zbog kacige, te je rekao da je biciklisticka staza pola njihovog posla. Inace sam vozi romobil (pssst! ne nosi kacigu, jer ide u kupovine po kvartu).

Jedino, to je iznad struke, kao budu (mozda) dani "otvorenih vrata" za podebljanje budjeta, pa kao i kod auto akcija, po punktovima zaustave pokojeg rolera/skatera/bikera/*bila... pa onda za medije i javnost, konstatiraju kako su sproveli zakon, akciju, pa opet sve po starome.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2022., 00:23   #1530
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,421
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Nismo se skužili. Krepala mi je grupa ćelija na e-bikeu, pa sam dao promijeniti svih 40 komada za kvalitetne nikakve nabrijane, nego po tvorničkoj specifikaciji, radi se o prilično standardnom 36v baterijskom paketu manjem. Ne modam ja ništa Ovo za Vsett sam samo prenio što sam čuo, nemam iskustva s takvim životinjama koje imaju hrpetinu ćelija i velike voltaže.
Mislim da smo se dobro skužili pročitaj što si napisao!!!

Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Kaže da je baterija stock loše kvalitete i već je imao posla sa zero/vsett romobilima. 8500 kn je baterijski paket za Vsett 10+ sa samsung ćelijama. Kad krepa stock baterija ljudi se iznenade koliko košta takav sport. A nije pitanje bude li krepala ili radila probleme, pitanje je samo kada.
Samo ću reć da me nezanimaju likovi koji ocjenjuju uredan brand kao loš jer imaju najjeftiniju opciju sa NoName baterijama/ćelijama pa na sve opcije tako gledaju.
Najjače mi je ono "Imam ja nekoga svoga on MORA DA ZNA SVE"
Naime ćaća mi se vodia tako i popušio je foru prije cca 5 godina od nekog svog "PROGRAMERA" i lik nas je skinio sa HT VDSL2 17a profil 50/10 na ADSL2+ 4/0,5 jer mu je ovi proda priču kako HT nevalja i 40 MEGABAJTA.

Ponavljam VSETT 10+ 25,6 Ah ima LG MG1 i VSETT 10+ 28Ah ima LG MJ1 a te baterije/ćelije su jedne od boljih.
0 problema s baterijom sam imao osim šta je eto krepao kontroler kojeg sam trebao promjenit dok je bio pod garancijom ali to je već moj problem šta sam ignorirao.
Uredno bez da štedim romobil ljeti mogu prijeći preko 55+km bez da išta limitiram pitaj juccu on to dobro zna više puta smo se vozali.

Isti je vrag sa tehničarima iz A1,Telemacha,Optime,Iskona,HTa.Ima pun k umišljenih jer eto on radi to pa mora da je to tako kako je on zamislija.
99% tih tehničara su totalni idioti jedva da znaju spojit RJ45-B varijantu a kamoli da će znat išta o VLANovima i ostalim stvarima.
Neželim ti sada pričat kakvu dramu sam imao s likom iz A1 mislim da sam jedan put Nikkyu pričao pa smo krepali od smija.


Neželim sada ići full offtopic jer jesam malo ali samo hoću reć da idu mi žestoko na nerve ti likovi koji misle da SVE ZNAJU.
Nemam šta hvalit Ningbo(firma koja je napravila Zeroe i VSETTe) jer svaki brend ima svojih mana tako i u smartphoneima,PCovima,itd.....
Imam i ja jednog svog umišljenika koji u Ninebotu vidi boga i da ništa nepostoji bolje od njega ali bitno da nezna osnovne stvari.

Sad ću ti nabrojat šta sve mrzim kod svog V10+:
1.Orginalni Handbarovi
2.Stock suspenzije
3.Prednje svitlo (svitlo jer kad staneš tuče ljudima direktno u oči)
4.Žmigavci (žmigavce nemožeš ugasit oni moraju 15 sec odradit)
5.Stock kočioni diskovi
6.Loša pozicija ekrana i triggera za gas


Sagledaj sa svake strane pa onda ćeš shvatit šta se događa a ne na rekla kazala.
Ningbov VSETT nije najbolji i nepostoji "NAJBOLJI", samo postoji "Najbolji za tebe" i točka.


Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jedna stvar me na romobilima muci, te cu morati smisliti nekakvu modifikaciju. Nogica romobila, jednostavno nestabilna, ako ti visi bilo kakav teret na rucki, iole tezi. Naslonim na zid, nekako manevriram, ali u 100 slucajeva, jednom mi zvekne na bok, jer u brzini ne osiguram dovoljno, torba
/vreca teze, jednostavno izmigolji volan i tras
Loša nogara.
VSETTi imaju jednu od najboljih.
Vidi na AliExpressu dali ti paše na tvoj ali dođe oko 50 eura.
Samo potraži VSETT 10 Kickstand na AliExpressu.

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
@Karlo666m

budem ti odgovorio za koji dan, padam s nogu veceras, nemam snage za ista.

Samo sam htio spomenuti, da ne izgubim misao, istina nisam isao traziti i procitati, prociscenu verziju u Narodnim novinama, donesenog zakona. Ali danas cujem covjeka koji veli da je citao, da tamo pise 18 godina, vezano za kacigu? Jel netko citao i potrosio koju minutu? Ne da je zivotno vazno, nego znatizelja.
Jedni pričaju o max 600W snage i do 25kmh a sve jače homologacija,registracija i osiguranje plus safety oprema dok drugi pričaju bajke o full zabranama kao u Londonu gdje doslovno romobile režu i bacaju u smeće.
A ima i nova priča da za starije od 18god netriba ništa dok voziš 25kmh i po predviđenom mjestu a i da se može voziti po cesti ali da onda treba homologacija,registracija i osiguranje plus safety oprema sa max 50 kmh.

Sve mi je to nekako sumnjivo.Prije ovo prvo da će biti pa će nažalost moj VSETT 10 morati na počinak u garažu ako neprođe homologaciju.
Ja iskreno nemam nikakvih problema da moram plaćati slično kao za auto samo da nezabrane jače od 600W ili nedopuste homologaciju.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 26.07.2022. u 00:52.
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na