Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2024., 06:31   #6871
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Šteta, ispala je bolja ekipa. Malo sreće za Denver, malo suci koji ih guraju kao novi projekt.
Rastrgat će ih zato Vukovi u polufinalu zapadne.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 08:23   #6872
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Je, vidjelo se to po slobodnim bacanjima.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2024., 08:58   #6873
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
još je samo jedna stvar ostala za vidjeti u ovoj ligi, a to je da iduće sezone LeBron okupi Duranta, Klaya i još par sijedih/ćelavih.

ako slučajno osvoje, bit će materijala za "Posljednji ples v2.0", a tko zna, možda im se pridruži i Dwight Howard.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 11:16   #6874
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Howarda su trebali vratiti već ima dvije sezone ako ništa da par minuta odmijeni Davisa, da malo izudara i preplaši Jokica ko što mu je radio u bubblu. To je sigurno mogao odraditi. Ulaziti bez backup 5 u ove dvoboje ne može nitko drugi do glupi trener Šunka i FO Lakersa.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 12:56   #6875
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Šteta, ispala je bolja ekipa. Malo sreće za Denver, malo suci koji ih guraju kao novi projekt.
Rastrgat će ih zato Vukovi u polufinalu zapadne.

Čuj, bolja ekipa. Ajde ajde znam da si navijač, al ono


Možete kukat, Denver vas dobio na rutinu i clutch Murraya. Em ste vodili u svakoj od tekmi, em ste se nadobivali gratis slobodnih bacanja (i noćas 3x više od Denvera, da sumiram riječima Dneverovog trenera - kaže on zašto nitko ne spominje najbolji Jokićev noćašnji stat - 100% s linije slobodnih bacanja: 0/0 ), em je Denver tanji nego prošle godine, em Jokić ipak igra za sad nešto lošije nego prošle sezone, al opet niste uspjeli.


Al ajde, za vukove se mogu složit, jako lajkam ekipu, imaju itekako šanse dobit Denver. Imaju tri centra za bacat na Jokića cijelu tekmu, solidnu plejadu roll playera i dulju klupu, i Edwardsa koji svojim izvedbama u prvom krugu jako podsjeća na pravog GOATA
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 13:02   #6876
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
reci punu istinu, podsjeća na njega svakim šutom i svakim zakucavanjem, a i prgav je ko on
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 13:18   #6877
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Sve je receno ali mladi su vukovi tesko ce oni protiv iskusnog Denvera,i za kraj za ukakanog leflopa a sad adioo a sad adioo i ko zna kad i ko zna gdje !!

:]

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 13:28   #6878
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Jesu mladi, ali dobri su, sasvim dobri, a Denver bome ne briljira i ima tanku klupu. I dalje Denver favorit, al blagi, očekujem tu dobar fight.


Gobert je i dalje top3 defender lige (a komotno bi mu mogli No1 titulu svake godine dat i ne pogriješit), KAT uz njega puno rasterećeniji, i s manje posla, iako i dalje povremeno nestaje, Reid ako backup centar, mogu se komotno cijelu tekmu s Jokićem udarat naizmjence.


Imo, jedino Wolvesi mogu dobiti Denver, eventualno Dallas ako Luka i Kyrie budu zajedno u boss killer modeu.


Inače odličan PO, puno dobrih tekmi.
Sunsi se fino raspali po očekivanju, Kevin ne može do trofeja bez Currya, a čitam da je (opet) nezadovoljan svojom ulogom u momčadi
Kmebiidu i dalje svaka dlaka smeta, pa mu smeta i to što su u njihovoj dvorani protivnički navijači bili bučniji. i to kaže on, nije ok. Ma nemoj me zajebavat


Očekujem i raspad Bucksa noćas, i onda mogu biti skroz zadovoljan rezultatima prvog kruga
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 13:41   #6879
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
sjećam se s početka sezone da je @Gilbert nešto rekao da nema mjesta u playoffu za Dallas...
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 14:40   #6880
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
I mene su pomalo izmenadili.
Washington, Gaford i Jones su se solidno uklopili i odrađuju ok poso, a i Luka i Kyrie zajedno funkcioniraju čisto solidno.

Problem za njih je to što Luka igra ozlijeđen, muči se sa šutom, neefikasan je i pomalo usporen. Al prije tipujem da će se Clippersi raspast nego Mavsi.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2024., 16:05   #6881
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Čuj, bolja ekipa. Ajde ajde znam da si navijač, al ono


Možete kukat, Denver vas dobio na rutinu i clutch Murraya. Em ste vodili u svakoj od tekmi, em ste se nadobivali gratis slobodnih bacanja (i noćas 3x više od Denvera, da sumiram riječima Dneverovog trenera - kaže on zašto nitko ne spominje najbolji Jokićev noćašnji stat - 100% s linije slobodnih bacanja: 0/0 ), em je Denver tanji nego prošle godine, em Jokić ipak igra za sad nešto lošije nego prošle sezone, al opet niste uspjeli.


Al ajde, za vukove se mogu složit, jako lajkam ekipu, imaju itekako šanse dobit Denver. Imaju tri centra za bacat na Jokića cijelu tekmu, solidnu plejadu roll playera i dulju klupu, i Edwardsa koji svojim izvedbama u prvom krugu jako podsjeća na pravog GOATA
Ma što pričaš ??

Od 240 odigranih minuta vodili smo 180, egal je bio 30, a ovi su vodili 30 minuta. Onu krađu u game 2 kad čovjek punim šamarom udara Dloa po licu, a sudci vele marginalni kontakt, pa sviraju minutu prije kraja neki kontakt LeGoata na Murrayu za 2 bacanja, pa koliko kontakta Legoat pretrpi na ulazima koji se ne sviraju dok Jokica ne smiješ ni taknuti. Dajte najte. Da su tako pokradeni Warriorsi kmeketao bi ti ovdje mjesec dana bez prestanka

No iskreno, nisam ni očekivao prolaz uz nesposobnog trenera i bez ključnog igrača obrane Vanderbilta, i bez backup prave jake petice koja može ADa odmoriti po nekoliko minuta. Bron i AD su bili al pari Jokicu i Murrayu u naponu snage, Denverova prednost je što imaju dovoljni broj kvalitetnih 2way igrača koji rade razliku, MPJ , KCP, Gordon. To možeš nadoknaditi jedino širinom 8-9 igrača, ali od Lakersa nitko nije bio dovoljno konzistentan van top2 igrača. Ovima su pogađali čak i Watson i onaj glupan Reggie Jackson. Davis na momente izdominirao Jokica i pokazao da se lako može protiv njega, sad me baš zanima kako će protiv Goberta i KATa.

Inače, jako odvratan kolektiv iz high mile citya, ovaj trener Malone je veći kmečavac od tebe, baš bi volio da ih poderu Vukovi ili Clippersi u finalu, od sad navijam protiv njih.
Uvijek moram imati jednog za kontra navijanje, sad kad su toliko bijedni Warriorsi, sad se hejtaju Nuggetsi zbog sporta.

A ča ni lipo 😆
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 16:25   #6882
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 673
Ahahahaha sad smo došli do toga da LeFlop trpi udarce jadničak.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 16:37   #6883
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ahahahaha sad smo došli do toga da LeFlop trpi udarce jadničak.
Što je ovdje smiješno sem tvoje nevaspitanosti ??
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 16:47   #6884
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova

Od 240 odigranih minuta vodili smo 180, egal je bio 30, a ovi su vodili 30 minuta. Onu krađu u game 2 kad čovjek punim šamarom udara Dloa po licu, a sudci vele marginalni kontakt, pa sviraju minutu prije kraja neki kontakt LeGoata na Murrayu za 2 bacanja, pa koliko kontakta Legoat pretrpi na ulazima koji se ne sviraju dok Jokica ne smiješ ni taknuti. Dajte najte. Da su tako pokradeni Warriorsi kmeketao bi ti ovdje mjesec dana bez prestanka

A šta ti znači vodit na poluvremenu? Ili Q3? Evo i GSW možeš pitati kad si ih već spomenuo


Sve je to ništa, akd je bilo stani pani, dobili su vas. Što je nešto što si nekad tvrdio da Lebron uzme loptu i riješi


No, rekoh već, Lakersi, jesu takvi kakvi jesu, no bili su bolji nego prošle godine, ali definitivno nisu bili bolji od Nuggetsa. I to ti kažem ja koji nisam fan ni Jokića ni Nuggetsa, osim kad protiv Lakersa igraju


A sad, nemojte mi vi navijači Lakersa/Lebrona o sucima kmečat, da vam sudaca nije bilo ne bi vidjeli play ina




I noćas tri put više bacanja od Nuggetsa, nije vam ni to dosta bilo. Jokić 0/0 bacanja, ne znam ima li takvih statsa, ali me živo zanima kad se zadnji put dogodilo da najbolj iigrač neke ekipe ima 21-20-9 stat, odigra 40 minuta, uputi 21 šut na koš i ne dobi ni jedno bacanje cijelu tekmu?




Btw.
Citiraj:
No LeBron, KD or Steph in the second round for the first time since 2005.
neki novi klinci rulaju.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:03   #6885
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
To ti je do stila igre, nitko ne napada toliko kroz paint ko mi i ne može nas se drugačije zaustaviti nego faulima. To ni ne treba objašnjenje ko imalo razumije košarku. Neće Warriorsi imati bacanja ko Lakersi kad samo pucaju izvani, a kad uđu u reket dobiju bananu 😆

Mogu se složiti sa ovim drugim, era ovih igrača koji su nam pružili dosta zabave polako dolazi do kraja. LeGoat, Steph, Durant, mislim da su svi igrali preko 70 tekmi , a opet neki se nisu ni plasirali u playoff 😆

Godine neminovno radu svoje, prije bi sami rješavali tekme, sad treba uklopiti tim oko njih pažljivo dozirati kako bi bili contenderi. I ako. No ako mogu dati jedno svoje razmišljanje, da smo mi imali Tyronea ili Kerra za trenera umjesto nesposobne neznalice Šunke proteklih 2 sezone mislim da bi ugrabili barem 1 chip. Nitko me neće uvjeriti u suprotno.

Ne možeš sa 2 top10 igrača lige igrati na momente tako loše i bezglavo. Još kreten sinoć ostane bez tajmoutova 3 minute prije kraja, a u proteklim mečevima bi mu ostala bar 3 neiskorišteni plus challenge. To je baš prava ironija.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:33   #6886
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 268
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ma što pričaš ??

Od 240 odigranih minuta vodili smo 180, ...
To ti je do stila igre. Denver pusti da se ispušu i onda pokaže da je bolji.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:38   #6887
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Je, uvijek jezerčani kažu do stila igre, ali ja sad o tome ne pričam vs gsw, koji je zasluženo na dnu liste (iako se curryu mnogo toga ne da što se drugima da , al nebitno sad), nego najbliži klub na listi ima 3x manje bacanja. How yes no

Kerra bi ti ove godine mnogi gsw navijači rado uvalili, mnogo toga mu zameraju

Da, godine rade svoje, al zadivljujuće na kojoj visokoj razini još uvijek igraju i steph i james, i oko njih još uvijek se mogu složiti contenderi, ali bi to trenutno zahtijevalo velike promjene u rosteru koje su financijski teško izvedive, barem u slučaju gsw, za lakerse ne znam.

U svakom slučaju nsdam se još godinu dvije stepha i jamesa, falit će dvoboji bez obzira na nove igrače, uvijek su to bile dobre i zanimljive tekme.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:44   #6888
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
To ti je do stila igre. Denver pusti da se ispušu i onda pokaže da je bolji.
Pa lako moguće, i djelovalo je svaki put tako da su bili u drugom halftimeu gassed out, na 2 km visine i toliko napora malo zraka usfali baš kad treba biti koncentriran. Trebali su ponijeti kakve boce sa kisikom kraj klupe pa se usnifati kad ih trener stavi koju minutu na klupu, čak ni Legoatu nisu radili njegovi steroidi kak treba 😆

Ali opet, pravilne rotacije , široki krug igrača koji mogu dati doprinos, Šunka. Sve sam već objasnio.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:52   #6889
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Je, uvijek jezerčani kažu do stila igre, ali ja sad o tome ne pričam vs gsw, koji je zasluženo na dnu liste (iako se curryu mnogo toga ne da što se drugima da , al nebitno sad), nego najbliži klub na listi ima 3x manje bacanja. How yes no



Kerra bi ti ove godine mnogi gsw navijači rado uvalili, mnogo toga mu zameraju



Da, godine rade svoje, al zadivljujuće na kojoj visokoj razini još uvijek igraju i steph i james, i oko njih još uvijek se mogu složiti contenderi, ali bi to trenutno zahtijevalo velike promjene u rosteru koje su financijski teško izvedive, barem u slučaju gsw, za lakerse ne znam.



U svakom slučaju nsdam se još godinu dvije stepha i jamesa, falit će dvoboji bez obzira na nove igrače, uvijek su to bile dobre i zanimljive tekme.
Pa disparitet je toliki jer Lakersi igraju očajno obranu. Eto sinoć si vidio svaki faul Denvera ide čvrsto u kost, ima da ti ruku isčupa iz ramena, a Jokicu su podmuklo dali bacanja koje smo morali udariti challenge iako je iz aviona bilo vidljivo da je ničija lopta. Znači ne igramo obranu, a Davis je vrhunski rim protector koji rijetko faulira jer je nadmoćan po tom pitanju. Jako jednostavno nekome ko nema hejterske naočale.

A vidio sam dosta prigovora na Kerra, ali to samo isfrustrirane neznalice pišu. Sigurno da i on ponekad griješi, ali znam da bi kroz rotaciju držao neke igrače aktivnima. Ovaj kreten je sinoć imao Wooda, Vanderbilta, Christia, naravno svi ukupno 0 minuta, a baš je u svim mečevima falilo po par minuta svježe krvi. A i volio bih vidjeti Kerra u drugoj ulozi mimo ove smallball sheme, da vidim koliko je inteligentan i koliko je prilagodljiv.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 17:58   #6890
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Pa Kerr se realno s USA prošle godine usrao samo tako. Ove godine na OI vodi ekipu kojoj trener ne treba, njegovo je samo da radi izmjene i zove TO kad mu dečki kažu

Usrao je mnogima u gsw formu ove godine s čudnim rotacijama i izmjenama u trenutku kad je netko vruć. Moodya je recimo imao na piku, lik uđe pogodi dve trice, ukrade loptu, taman uđe u ritam i onda van
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2024., 18:13   #6891
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
A nije imao ni neku ekipu, tek ove godine ide pravi dream team koji će uzeti zlato Europljanima. A možda ste mu i dopizdili pa vas namjerno sabotira 😆

Dobro Kerr svakako nama nije bio realan , no Lue svakako jest. Kakva greška FO Lakersa što nisu doveli LeGoatu provjerenog priku s kojim je osvojio možda i najveći naslov ikad u NBA. I koji zna kako oformiti ekipu oko njega. Navodno su izašle informacije kako je htio ugovor na 5 godina, 1 godinu duže nego što Lebron imao sa Lakersima pa su zato odbili čovjeka potpisati. Zamisli ti kretena Buss i Pelinke. Zato su lumeni potpisali Šunku koji je dotad bio samo pomoćnik, na 4 godine kao ušteda, a sad si sa njim bacio 2 dobre Lebronove i Davisove godine i još ga moraš sad 2 godine isplatiti jer čisto sumnjam da će ostati trener kad su svi vidjeli koliko je loš i limitiran. I plaćati novog trenera.

Ono dovedeš Lebrona i Davisa,a vode ih Luke Walton i Darvin Ham. Koja smejurija od vođenja jedne takve franšize.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2024., 13:56   #6892
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Ide u 7 phila i navi jork kako ih je ovaj Maxi raskida usrid gardena

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2024., 06:23   #6893
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Ajde da ja malo o Hardenu kad dottore neće. Super zanimljiva četvrta utakmica DAL-LAC a Brada bez greške, savršen danas.

Noćas vintage Harden i vintage breakdown Clippersa
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2024., 12:20   #6894
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Moje mišljenje je da je Lue pogriješio što je nakon 1:0 i dominantne te prve partije išao ubaciti nezaliječenog Leonarda u ekipu i tako skroz sjebo dobar ritam Clippersima. Iduće 2 su bacili niz vodu, nikad nisam razumio stavljanje rekonvalescenta u prvu petorku i forsiranje nepotrebno, što ga nije mogao pomalo uvoditi ko što uvodi npr Westbrooka? Dosta izjednačena serija iako je Dallas pokazao više nebi me čudilo da se igra game 7 u LA.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2024., 13:13   #6895
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Sva sta kazem uvik kontra niksi prosli

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2024., 06:30   #6896
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
na pocetku sezone smo se slozili da ako se samo jedan od glavnih igraca Clippersa ozlijedi, gotovo je.

Irving prvo poluvrijeme 2 kosa, a drugo 28, sam je dobio tekmu.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2024., 07:45   #6897
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Dakle nikakvo iznenađenje. Kawhi će nažalost do kraja karijere zbog tih svojih kroničnih problema s koljenom biti na load managementu i opet često bit nedostupan. PG je dobar igrač ali od one svoje stravične ozljede dosta je promijenio način igre i jednostavno ne može "preuzeti" tekmu. Harden također dokazani PO choker. Iako ovja put nije ništa gadno loše odigrao, al ibome nije bio ni prevaga. Bude mi malo žao Zubca koji je odličnu seriju odigrao, ali eto.



Nisu iskoristili seriju protiv Mavsa sa ozlijeđenim Dončićem koji je odigrao vrlo neefikasnu seriju, i ekipe s dvojicom ozbiljnih ofenzivnih igrača, tu je osim njih dvojice tek PJ jedva prešo na dvoznamenkasti prosjek koševa u seriji. Obrana je sve


Orlando isforsirao G7 protiv Cavsa. Košarkaški možda najlošija serija prvog kruga, ali zanimljiva svejedno.



Mavsi vs OKC, Mavsi to uzimaju
Wolvesi vs Nuggets, to će imo biti dosta izjednačena i dobra serija.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 04.05.2024., 11:59   #6898
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
niti jedan tim ne može kroz playoff bez svoje prve violine.
eno embiid nije na 100, kawhi nije na 100, giannis nije na 100 .... itd itd ... ako dončić ne bude na 100 dallas ne može pobjedit nikoga.
ti igrači osim što igraju i daju najveći doprinos najviše troše obranu protivnika i onda se ostavlja prostor ostalima. ježi ga ... ja mislim da su clippersi imali dobru priliku ove sezone. slijedeće će harden biti još godinu dana stariji, a bome svi ostali. završit će ko golden state samo bez prstena.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2024., 13:53   #6899
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 638
Biće Zu odmoran za OI kvalifikacije.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2024., 20:26   #6900
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Bio im je konstantno solidan. Na svom maksimumu rekao bi.

Zadnje izmijenjeno od: goran1985. 04.05.2024. u 20:34.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na