Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.05.2006., 18:45   #1
TiaLena
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
Koja od ova dva mp3 playera preporućate :-)

Bok svima!

Nakon duge i mukotrpne potrage i informiranja odlučila sam ponudu reducirati na dva mp3 playera.

Prvi se odlikuje (navodno) dobrim imenom iza kojeg bi trebala stajati kvaliteta:

MSI MegaStick511-1000 MP3,WMA,1 GB:

http://217.14.221.177/MOL/EUWeb/Star...DNkp4BaIP2ARiY

a drugi je proglašen Best-Buyem u Časopisu Bug (navodno):

Cool Sources - CS MP3 player MC309F 1GB - MP3&FM

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra...44380408783980

Oba ispunjavaju sve moje želje, a po cijeni su tu negdje. Molim vas za vaše profesionalno mišljenje šta bi ste mi preporučili : goood :

Puno hvala!!

Pozdrav
TiaLena je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 20:18   #2
bdelac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 92
nesto sitno o ovom msi-u:http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=39451
da mene pitas, niti jednog od ova dva, oba ne djeluju bas obecavajuce
pogledaj sonyjeve modele u ve-milu
bdelac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2006., 20:21   #3
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
i creative...
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2006., 20:40   #4
TiaLena
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor bdelac
nesto sitno o ovom msi-u:http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=39451
da mene pitas, niti jednog od ova dva, oba ne djeluju bas obecavajuce
pogledaj sonyjeve modele u ve-milu
Primijetila sam prema review-ovima na netu da MSI radi dosta solidne playere. Naravno da sam zainteresirana za Sony, Creative ili slicno ali 1GB+FM nema ispod 950 kn što čini razliku od 400 kuna koja i nije baš mala. S obzirom da raspolažem s ograničenom sumom, moram se zadovoljti do 600 kn max što ova dva playera po nekakvim stvarima svrštava u vrh te kategorije...pretpostavljam :-)
TiaLena je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2006., 06:43   #5
bdelac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 92
bolje kvalitetniji player sa manje memorije nego neki krs sa vise
manje glavobolje ces imati kasnije, a tu su i trajnost baterije, kvaliteta zvuka, bolji software itd...
bdelac je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2006., 08:24   #6
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
nakon 3 mj i jednog blagog gazenja neradi tipka za pojacavanje i shebo se konektor za slusalice i crko backlight...a slusalice uopce necu komentirat...tako da ih se kloni...

i ima i bdelac donekle pravo...a ja na svoj creative od 256mb strpam 120-130 pjesama u nizoj kvaliteti (u visoj je to cca 512mb), ali se to iskompenzira odlicnom kvalitetom zvuka i slusalica koje dobijes uz njega. kad vidimo i ostale prednosti (baterija traje 12+ sati, ekran odlican, osjetljiv (citaj kvalitetan) radio te vrlo kvalitetna i izdrzljiva izrada)...

razmisli!

a msi je ok...bolji od canyon/sansun/cool sourcse, ali i nista posebno dobro.
-->
onaj cool sources...imao sam 12h iskustva snjim...KOMAAAAAAAAAAAAAAAA...pa onaj od 128mb kaj su dijelili u 24sata je 100put bolji...

i vidao sam neke sansune, canyone itd. koji zgledaju gotovo identicno kao ovaj cool sources...iam jednog tog canyona od 256mb...zvuk koma, bateriju popije dok kazes keks (cca 4h), slze pjesme po nemogucoj logici, 90% necitljiv ekran, iznimno nekvalitetna i njezna izrada--> nakon 3 mj i jednog blagog gazenja neradi tipka za pojacavanje i shebo se konektor za slusalice i crko backlight...a slusalice uopce necu komentirat...tako da ih se kloni...

i ima i bdelac donekle pravo...a ja na svoj creative od 256mb strpam 120-130 pjesama u nizoj kvaliteti (u visoj je to cca 512mb), ali se to iskompenzira odlicnom kvalitetom zvuka i slusalica koje dobijes uz njega. kad vidimo i ostale prednosti (baterija traje 12+ sati, ekran odlican, osjetljiv (citaj kvalitetan) radio te vrlo kvalitetna i izdrzljiva izrada)...

razmisli!

a msi je ok...bolji od canyon/sansun/cool sourcse, ali i nista posebno dobro.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2006., 10:09   #7
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
onaj drugi ni pod razno!!!
ja bi ti preporucio da se jos malo strpis i usparas koju kunu i onda uzmes creative ili sony...imao sam i jedan i drugi i odlicni su!!

a imao sam i taj drugi koji si navela...uh...uh....ne mozes pjesmu do kraja odslusat, a slusalice su srednja zalost i crknu nakon 2 i pol sata....

vjeruj mi, radje se strpi pa uzmi nesto bolje (sony, creative, iRiver, iAudio...)
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2006., 12:14   #8
TiaLena
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
Bez obzira na velebnu kvalitetu Creative, Sony ili iRiver playera, odlučila sam ipak da ću uzeti MSI. Ovi playeri su preskupi, ne dajem toliko novaca za takvu stvar. Važni su mi: 1GB+FM što je nemoguće naći ispod 950 kn što je previše :-) MSI je dobro izrecenziran po netu, ima 2 godine garancije, trebam da mi svira godinu do dvije, stoga ga kupujem pa šta bude - bude. Za CoolSoruces sam čula da nije nešto osobito, stoga ga križam :-)

Hvala svima
TiaLena je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2006., 12:27   #9
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
ako ima 2god garancije, onda ok....nadam se da ce te posluziti

btw, welcome!
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na