Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2017., 16:03   #29251
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,495





-->
nemojte gledat ak vas takve stvari potresaju






__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:13   #29252
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,788
Osvježavajuže je čitati komentare o gumama ovdje koji nisu tako kancerogeni ko na fhr
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
Fujitsu U7311

Intel i5 1135G7

16GB DDR4 3200MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

13.3" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2017., 16:16   #29253
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Htio sam pitat za to... Tko će završit kao krivac? Jest da Clio izgleda kao da ide brzo, no možda stvarno ne ide, trebalo bi izračunati.
Kad sam ja imao udes, a ovaj koji se zabio u mene je rekao da sam ja bio prebrz, policajci su rekli da ne mogu utvrditi brzinu budući da nema tragova kočenja, a niti bi inače i određivali i to je to. Ovaj drugi je bio krivac jer je bilo očito da se zabio u mene u mojoj traci. Po toj logici će ovom traktoristi presuditi krivicu, a bilo što drugo će morat na sud i tražiti vještačenje?

EDIT:
https://goo.gl/maps/AuUuUEXTFpk

Evo raskrižja - vidljivost je poprilično dobra, ravna je cesta, nije se Clio mogao stvorit niotkud. Ovaj na traktoru nije htio čekat, još je slabo krenuo, skoro mu je i krepao i eto... Ovaj u Cliu možda gledao na mobitel.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 24.05.2017. u 16:27.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:34   #29254
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A zašto uzimati Savu ako za par desetaka kuna više dobiš Fuldu npr.

Ja isto vozim Fuldu na svom citrusu, i zadovoljan sam, prilično.
Zato što su im neke gume dobre. Ne prodaju samo Eskimo S3 i Intensu Hp.
Konkretno ta Intensa UHP 225/45R17 je prosle godine na Adacovom testu bila vise nego solidna, prosla bolje od Fulde Sport Control i Uniroyal RS3 npr.
  Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:41   #29255
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Clio bi mogao dobiti kaznu za prebrzu vožnju, ali ovaj s neregistriranim traktorom i uzimanjem prednosti je kriv svakako.

On ima stop u slučaju da netko ide. Ograničenje je 50km/h, ne vjerujem da je Clio imao više od 80. Ako je tako, to je tipično uzimanje prednosti, bez obzira na prekoračenje brzine. Jer to je šoferova procjena, ova je očito bila kriva. Neka slobodna procjena, je da je ovaj s Cliom prošao od ulaska u kadar do samog traktora nekih 20 metara u 2 sekunde. Znači imao je nekih 60-70 max.

Kazna šoferu Clia, sve ostalo traktoristu.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 24.05.2017. u 16:46.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:43   #29256
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,495
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:47   #29257
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
E to mjenja stvar

Ali opet, biti će tu vještaćenja
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:48   #29258
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da, čudno je... Preglednost je stvarno visoka, mislim da se iz Clia vidio i traktor dok je još stajao. Ne izgleda da je Clio kočio, uopće. Da je vozio i 80km/h, mogao je stati i/ili zaobići ga ukoliko nije bilo nikoga u suprotnom smjeru, što je isto mogao ranije vidjeti jer je cesta stvarno ravna.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:49   #29259
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Valjda je bio pijan ko šlapa
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 17:05   #29260
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Da, punomoć trebaš.

U inozemstvu možeš samo upravljati svojim ili vozilom od nekoga u krvnom srodstvu, ili pak da taj čije vozilo voziš je s tobom u autu.
Taj koji je s tobom u krvnom srodstvu mora imati istu adresu kao ti, inače opet može biti problema.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2017., 17:58   #29261
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Ovaj Clio ima 100km/h+ sigurno.
Kriv je traktorist, ali pošto ovaj ima alkohol, preočitu brzinu (iz oštećenja se može izvještačiti) mogao bi i on dobiti članak za izazivanje prometne nesreće, pošto je traktorist lupio glavom, vjerojatno ima teške ozljede
I k tome ga je udario u stražnji dio traktora, ne prednji tak da po mojem obojici čl 293
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 19:01   #29262
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 478
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ovaj Clio ima 100km/h+ sigurno.
Kriv je traktorist, ali pošto ovaj ima alkohol, preočitu brzinu (iz oštećenja se može izvještačiti) mogao bi i on dobiti članak za izazivanje prometne nesreće, pošto je traktorist lupio glavom, vjerojatno ima teške ozljede
I k tome ga je udario u stražnji dio traktora, ne prednji tak da po mojem obojici čl 293
Da je na cestu istrčalo djete jel bi i onda rekao da je djete krivo? A debil koji je pijan/tipka po mobitelu ili šta je već radio nije kriv? Imao je dovoljno vremena vidjeti auto i stati. Traktor je prešao cijelu jednu traku i pola druge. U naselju je ograničenje 50, ovaj da je 70 išao ne bi se ovo dogodilo. Traktorist je stao i pogledao, nije izletio na cestu samo tako. Isto kao i kad kažu da je motoristu oduzeo prednost ali se ne kaže da je ovaj doletio sa 140.

Daleko od toga da traktorist nije kriv....
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 19:14   #29263
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
ima li negdje neki test koji direktno usporeduje Ljetne / zimske / cjelogodisnje u razlicitim uvjetima. Svi ponavljaju ko ptice na grani ljetne po ljeti, zimkse po zimi, a cjelogodisnje su jack of all trades, master of none. ali mene zanima ima li negdje stvarno usporedba.

ili recimo 3°C temperatura i mokar asfalt. ljetne ili zimske? to nemogu nac nikako...

Zimske.
Bez obzira na uvjete, mokro, suho, snijeg, bljuzga...do 7-8 stupnjeva iznad nule je preporučljiva zimska.


Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
e pa to me zanima, a to nemogu naci nigdje. nekako ne vjerujem da se jedna premium ljetna guma toliko "stvrdne", pogotovo na temperaturama iznad nule.
Znaš koliko moto guma promjeni performanse kad se zgrije u odnosu na prvih par kilometara, a realno temperatura joj ne poraste baš puno.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 19:41   #29264
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Da je na cestu istrčalo djete jel bi i onda rekao da je djete krivo? A debil koji je pijan/tipka po mobitelu ili šta je već radio nije kriv? Imao je dovoljno vremena vidjeti auto i stati. Traktor je prešao cijelu jednu traku i pola druge. U naselju je ograničenje 50, ovaj da je 70 išao ne bi se ovo dogodilo. Traktorist je stao i pogledao, nije izletio na cestu samo tako. Isto kao i kad kažu da je motoristu oduzeo prednost ali se ne kaže da je ovaj doletio sa 140.

Daleko od toga da traktorist nije kriv....
Da, nažalost. Očevid se ne radi po tome što tko misli, nego prema člancima nekgo zakona.

Članak 124.

(1) Pješak se ne smije kretati ni zadržavati na kolniku.
(2) Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i koturaljkama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.
(3) Pješak se mora kretati nogostupom ili drugom površinom određenom za kretanje pješaka, odnosno površinom pokraj kolnika prikladnom za kretanje pješaka.
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.


Kao što rekoh, mislim da bi bilo tako, naravno, detalji će odlučivati. Čak traktorist i ne mora biti kriv ako je svojim položajem na cesti bio pravovremeno uočljiv onome na glavnoj cesti tek da Clio može i jedii biti kriv, uz neprilagođenu brzinu (ako se ne može utvrditi ili izvještačiti nepropisna brzina)+alkohol+izazivanje nesreće s ozlijeđenim osobama

Traktorist ima "trokut", nema "stop" tak da nije bio obavezan se zaustaviti. 108km/h je 30m/s, 3.3 sekunde vremena je 100 metara prijeđenog puta kod te brzine

Naravno, pričamo ovako površno, bez saznanja o detaljima same dinamike nesreće
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 19:52   #29265
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,335
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Zato što su im neke gume dobre. Ne prodaju samo Eskimo S3 i Intensu Hp.
Konkretno ta Intensa UHP 225/45R17 je prosle godine na Adacovom testu bila vise nego solidna, prosla bolje od Fulde Sport Control i Uniroyal RS3 npr.
Isti proizvod, drugo pakiranje (imena)


Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ovaj Clio ima 100km/h+ sigurno.
Kriv je traktorist, ali pošto ovaj ima alkohol, preočitu brzinu (iz oštećenja se može izvještačiti) mogao bi i on dobiti članak za izazivanje prometne nesreće, pošto je traktorist lupio glavom, vjerojatno ima teške ozljede
I k tome ga je udario u stražnji dio traktora, ne prednji tak da po mojem obojici čl 293
Imaš potpuno krivo mišljenje protiv traktorista, NIJE kriv. Traktor je već prešao raskrižje, Clio ide kao po pisti. Dakle, vozač Clia je kriv iako po snimci ne vidi da koči i toliko snažno udario. Jesi li učio u autoškoli da uvijek moraš prilagoditi uvjetima i biti spreman na tuđu pogrešku? Po ovome očito ne.

Ne izvlači se kao inspektorat ili djelitelj pravde po članaku jer to nisi. Hvala, uprava.


Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Znaš koliko moto guma promjeni performanse kad se zgrije u odnosu na prvih par kilometara, a realno temperatura joj ne poraste baš puno.
Zadnja ima višu temperaturu nego prednja, ali opet prednja može podiči više ako sumanuto kočiš kao Rossi. Pri velikim brzinama , prednja se hladi dosta s obzirom da ima veću površinu strujanja zraka.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 19:55   #29266
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 478
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Da, nažalost. Očevid se ne radi po tome što tko misli, nego prema člancima nekgo zakona.

Članak 124.

(1) Pješak se ne smije kretati ni zadržavati na kolniku.
(2) Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i koturaljkama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.
(3) Pješak se mora kretati nogostupom ili drugom površinom određenom za kretanje pješaka, odnosno površinom pokraj kolnika prikladnom za kretanje pješaka.
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.


Fali ti ostatak točke 1. U slučaju da je djete bilo umjesto traktora, tretiralo bi se valjda kao prelazak preko kolnika (što je zakonom dozvoljeno ako u krugu 100m nema pješačkog prijelaza). Pošto je vozač imao dovoljno vremena da uoči djete i stane na vrijeme, bio bi 100% kriv.

U ovom slučaju će, pošto je navodno bio alkoholiziran biti većinski kriv. Sad je samo pitanje koliko će mu odvjetnik uspjeti smanjiti krivnju pošto je traktor bio neregistriran....
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 21:31   #29267
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Taj koji je s tobom u krvnom srodstvu mora imati istu adresu kao ti, inače opet može biti problema.
To nije istina.
Mene zaustavili u Sloveniji, vozi curin auto, ona mi nije ništa u krvnom srodstvu, i krenuo je u tom smjeru da mi "zapapri" ali nije uspio, jer auto glasni na curu, ona je u autu, svojom voljom. Rekao mi policajac da je sve po zakonu i otišao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 21:40   #29268
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da, bila je s tobom u autu. Vlasnik vozila je bio s tobom u vozilu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:06   #29269
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
To nije istina.
Mene zaustavili u Sloveniji, vozi curin auto, ona mi nije ništa u krvnom srodstvu, i krenuo je u tom smjeru da mi "zapapri" ali nije uspio, jer auto glasni na curu, ona je u autu, svojom voljom. Rekao mi policajac da je sve po zakonu i otišao.
Da, bila je s tobom. Govorio sam o situaciji kada s tobom nije vlasnik vozila. Tu informaciju sam dobio od carinika koji radi na graničnom prijelazu. OK, znam da nije policajac, ali opet... upućen je čovjek u to.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:15   #29270
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Da je na cestu istrčalo djete jel bi i onda rekao da je djete krivo? A debil koji je pijan/tipka po mobitelu ili šta je već radio nije kriv? Imao je dovoljno vremena vidjeti auto i stati. Traktor je prešao cijelu jednu traku i pola druge. U naselju je ograničenje 50, ovaj da je 70 išao ne bi se ovo dogodilo. Traktorist je stao i pogledao, nije izletio na cestu samo tako. Isto kao i kad kažu da je motoristu oduzeo prednost ali se ne kaže da je ovaj doletio sa 140.

Daleko od toga da traktorist nije kriv....
Traktorist nije stao, usporio je i nastavio dalje.
Pitanje je dal je i on bio pijan, oduzeo je prednost cliju koji takodjer treba snosit dio krivice zbog prebrze voznje.
Za pijano stanje ne znamo jer vecina portala veli da nije bio pijan a neki da je navodno bio pijan...
Veci dio krivice ide traktoristu, ocito nije dovoljno dobro pogledao dal moze sigurno proc raskrizje.
Ocito se nije bas puno ljudi naslo u takvim situacijama kad brane traktorista...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:33   #29271
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 478
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ocito se nije bas puno ljudi naslo u takvim situacijama kad brane traktorista...
U situaciji da voziš 90-100km/h kroz naseljeno? Bome se nikada nisam našao u takvoj situaciji....
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:39   #29272
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
A tko veli da se toliko vozio? I da se vozio 60, ne bi stao svejedno.

Očito uzimanje prednosti. Pričate kao da se Clio vozio 240, pa traktorista nije mislio da ide tako brzo.

Razumio bi da je motor bio u pitanju, pa je imao preko 150km/h, ali ovo je smiješno. Treba dobiti kaznu za alkohol i brzinu, većinu krivice snosi traktorista. Kazna za neregistriran traktor, za uzimanje prednosti, za izazivanje prometne nesreće s fizičkim ozljedama... A ima toga još, garantiram. Nebi se čudio da traktorista isto ima malo "pod kapom".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:42   #29273
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,673
Ovo nije više od 60-70, ali nema kočenja.

Alkohol + vjerojatno buljenje u mobitel. Da je samo alkohol, koliko god mu suženo vidno polje bilo, bar bi pred udarac počeo kočiti, ovdje nije kočenja uopće koliko vidim...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:42   #29274
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
U situaciji da voziš 90-100km/h kroz naseljeno? Bome se nikada nisam našao u takvoj situaciji....
Kak znas koliko se vozio?
Kaj da je bila hitna il murja?
Mozda je vozac traktora kak to obicno biva bio posteno drven...
Postoji adekvatna kazna za prebrzu voznju, isto kao i za oduzimanje prednosti.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:56   #29275
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 478
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A tko veli da se toliko vozio? I da se vozio 60, ne bi stao svejedno.
Ako ne kočiš, možeš voziti i 20, nećeš stati

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kak znas koliko se vozio?
Kaj da je bila hitna il murja?
Mozda je vozac traktora kak to obicno biva bio posteno drven...
Postoji adekvatna kazna za prebrzu voznju, isto kao i za oduzimanje prednosti.
Kaj da je bilo djete?

Postoji adekvatna kazna za prebrzu vožnju, a bome postoji i adekvatna kazna kada tvoja prebrza vožnja bude sukrivac za prometnu sa teškim ozljedama....
Samo su kod nas zakoni mrtvo slovo na papiru
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 22:59   #29276
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,448
Konkretno ovdje je traktorist krivac za nesrecu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 06:02   #29277
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova

Ne izvlači se kao inspektorat ili djelitelj pravde po članaku jer to nisi. Hvala, uprava.

.
Na tvoju žalost, ponekad moram članke dijeliti
Kao što rekoh raspravljamo napamet bez detalja
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 07:53   #29278
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 478
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Konkretno ovdje je traktorist krivac za nesrecu.
Nije bas tako jednostavno. Vozac clia ce svakako snositi dio krivice, a ako vjestacenje utvrdi da je imao dovoljno vremena uociti traktor i zaustaviti se, biti ce vecinski krivac....
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 08:22   #29279
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Naletio na Cudu u vise no pristojnom stanju


image hosting 12mb
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je online   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 08:22   #29280
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,448
Nece nazalost. Moze odgovarati za navodnu alkoholiziranost ali jedini i izriciti krivac je traktorist.

Klasicno oduzimanje prednosti prolaska.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na